Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Emuláció / WinUAE kérdések, gondok
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
Szerző Üzenet
thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 04. 18:54


Pimiga2.0

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Dec. 04. 23:11


Fejlodik ez is szepen..."szegeny ember Amigaja!"

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 04. 23:28


WinUAE fut rajta?

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 05. 13:18


Quoting: yellowdog
WinUAE fut rajta?

Linux alapon, így nem Win. Én is feltettem a pi400-ra, hasít :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 11:25


Nekem ezzel az a bajom, hogy meg ScalOS-sal, vagy valami relativ "fejlett" desktoppal is (pl. Dopus5), a komplett desktop experience, meg az OS tudasa eleg fapad, es a fasorban sincs ahhoz kepest, amit a MorphOS, de kis joindulattal akar az OS4 is adni tud. Szoval az Amiga vilag kidobott 20 evnyi "fejlodest" az ablakon, es ennek orulunk, hogy dejo, meg mindig elindithato a Superfrog ikonrol, es ugyanaz az UAE core fut Linux tetejen, pont mint az Amithlon volt anno, csak mar nem kell hozza desktop PC.

Szerintem ez leginkabb szomoru. Persze az meg szomorubb, hogy a nextgenek kozul meg senki nem ugrott a lehetosegre. AROS-bol volt egyedul valami ARM verzio, aztan az is megragadt 32 biten, vegul elhalt.

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 11:57


Én meg sosem szerettem más megépített rendszerét használni. Maga a rendszer összerakása az élmény, nem? :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 12:27


Najó, az oké, az jó móka, én is most tákolok egy második A2000-t 030-cal, szénné customizált 3.1-gyel (de úgy, hogy a ROM-ot is magam variáltam össze ami az alaplapban van) de bizonyos dolgokat csak egy bizonyos szintig tudsz magad összerakni. Úgy értem, a Workbench 3.1-ben sem tudsz pl. normális grid view-t beletenni, vagy mittomén, browser mode-t, toolbart a képernyő aljára, mittudomén, mint az Ambientben van. A rendszer egyéb fejlesztéseiről, nem is beszélve.

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 12:29


Nem kérdés, hogy az Ambient sokkal jobb egy WB 3.1-nél, de nem is biztos, hogy a WB 3.1-nél többre van igénye valakinek.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 12:32 - Szerkesztve: charlie


Az első hozzászólásom a témához úgy kezdtem, hogy _NEKEM_ ezzel az a bajom. Szóval nekem nem jó így. :) Nem állítottam h. ez kéne hogy legyen mindenki véleménye. Meg van gép amin nem is ez a cél, nekem is van 1.3-as HDD-s ötszázasom, jóazúgy, pedig tehetnék bele 3.akármit.

De mondjuk fogjuk rá, hogy lehet h. mégis jó így, mert amennyi intergalaktikus innovációt látunk az utóbbi időben "AmigaOS" néven, ami csak rontott a helyzeten, hát inkább tényleg ne nyúljon senki semmihez húsz évig. :P

Szücsi
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 06. 19:16


Én Dino véleményét osztom. 060-as vagy hasonló szintű kártyát én nem tudok venni, arról nem is beszélve hogy mikor lenne időm összehegeszteni egy normális rendszert rá? Majd ha nyugger leszek valamikor, talán. (az avatarom ne tévesszen meg senkit :) ) Szerintem mindent a helyén kell kezelni, ez valóban nem egy hű de valami új fejlesztés, csak egy lehetőség annak akinek ez megfelel. Chris Edwardsnak csak megköszönni lehet hogy ezt így összerakta.
A Happiga volt még hasonló projekt de az a fejlesztője leállította ha jól tudom eü problémái miatt.
Amúgy meg a A600-ra én is egy alap rendszert szeretnék majd feltelepíteni, csak még összerakó állapotban vannak hozzá a memóriabővítő kártyáim. (azaz a chipram kártya kész van, de a fastram karira valamiért nem megy az a nyomorult firmwarre írás)

Lehet hogy most megkapom hogy ezt legalább három különböző topikba kellett volna leírnom, előre is bocs. az OFF-ért :)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 19. 07:42


https://www.winuae.net/

WinUAE 4.9.0 (06.12.2021) released.

Major update: custom chipset emulation rewrite (biggest reason for far too long release cycle)

Agnus/Alice internal DMA cycle processing and RGA bus pipelining (bitplanes, copper, blitter etc) accurately emulated.
Programmed display mode support greatly improved, for example cycle accurate horizontal blanking (even if it is changed mid-screen), badly documented BEAMCON0 bit combinations accurately emulated, previously unknown undocumented features emulated and more.
Blitter internal logic emulation updates, for example blitter register modifications when blitter is active are now accurately emulated, line mode with B channel enabled undocumented behavior emulated and more.
Chipset edge-cases and chipset version specific undocumented behavior emulation improved, for example Copper waiting for Blitter chipset bug is accurately emulated (which causes visible glitches and was not emulated previously), borderblank glitch if horizontal window is opened early.
Display emulation is now from hsync to hsync (not scanline to scanline) which enables accurate emulation of left (programmed modes or blanking modified) and right border (normally visible, position where horizontal position wraps around) edge cases without extra hacks, both bitplanes and sprites. Vertical is also from vsync to vsync, for example last visible line of display can be line 0 (or even larger if special programmed mode) which wasn’t fully emulated previously. Multiple DIWSTRT/STOP regions in single scanline supported, including start/stop horizontal wrap around.
Bitplane DMA overrun condition is not a special case anymore, all overrun conditions are now fully supported, including bitplane wrap around. Overrun can be used to create special modes that are still fully PAL (or NTSC) compatible without usual restrictions (for example it is possible to have full overscan, horizontal scrolling in 64-bit fetch mode and still have most sprites available)
Overscan+ and Extreme display size options. Can see everything in emulation that real chipset can output in PAL/NTSC compatible modes with adjusted blanking timing when using converters like OSSC. Also OCS Denise blanking bug on first and last line is now emulated and visible.
Audio internal timing is now accurate, for example low audio period (lower than DMA can support) interrupt and sample reload timing is now cycle-accurate.

New emulated hardware

CyberVision 64, CyberVision 64/3D and S3 Virge PCI emulation. (S3Trio and S3Virge chipset emulation from PCem)
Voodoo 3 (8M VRAM) PCI emulation. (Voodoo 3 emulation from PCem)
M.A.S.T. Fireball (SCSI HD controller)
Hardital Synthesis (SCSI HD controller)
A.L.F.2 (OMTI HD controller)
Combitec HD 20 A/HD 40 A (OMTI HD controller)
GVP G-Force040 (68040 accelerator)
GVP A1230 Turbo+ Jaws (68030 accelerator)
Prelude A1200 clockport expander support

Updates

JIT update (Aranym) + shift instruction flag fix.
x86 bridgeboard emulation updated to PCem v17 x86 core.
Recent Picasso96 multimonitor support: usegfx Picasso96 DISPLAYCHAIN is now only forced if uaegfx monitor is monitor id=0 (shared with native chipset). Previously DISPLAYCHAIN was always forced.
ALT+Space does not anymore open WinUAE window standard menu when input is captured.
Saving config file: Confirm overwrite if existing file is read-only.
Do not allow opposite joystick directions at the same time (some games crash..) if mapped using Game Ports panel. It is still allowed if configured using Input panel and it was mapped to left/right/up/down events (not horiz/vert).
Debugger updates. Configurable disassembly format, DMA debugger DDFSTRT, DDFSTOP, horizontal window, vertical window, blanking markers, full 32-bit/64-bit bitplane/sprite pointer addresses, cycle conflict info, fi command accepts assembly syntax (for example “fi trap #0”).

New features

FloppyBridge support.
Picasso96 v3.0+ uaegfx screen dragging and dual palette support.
uaeserial.device CMD_WRITE with io_Length=-1, EOFMODE and Mark and Space parity support implemented.
bsdsocket.library SBTC_GET_BYTES_RECEIVED, SBTC_GET_BYTES_SENT, SIOCIFADDR, SIOCIFFLAGS, SIOCIFBRDADDR, SIOCIFCONF, SIOCIFNETMASK, SIOCIFMETRIC and SIOCIFMTU support added.
All Z2 DMA HD controllers are now 24-bit addressing capable by default (real world capability), checkbox option added to enable full 32-bit capability (emulation only).
Added CD image select/eject keyboard shortcut. END+F5 = select CD image, END+SHIFT+F5 = eject CD. Statefile quick restore moved to END+F6
Executable as a disk image mounting now supports FFS and HD disks. Uses DD+OFS if selected file fits (like previously), then DD+FFS, finally HD+FFS (if drive is HD).
Amiga Bootblock Reader brainfile support (copy ABR package xml files to \plugins\ABR). Used when clicking “?” button in quickstart and disk panels.
Multi monitor mode window positions are now stored to registry/ini.
Experimental HDR mode. Supports brightness and contrast adjustment without immediate white clipping or black crush.

Bugs fixed

Fixed HAM left border corruption if overscan HAM mode and bitplane horizontal start was earlier than current filter horizontal start.
CDTV and CD32 CD audio playback statefile restore bugs fixed.
A2410 emulation fixed.
NPCap/WinPCap crash if more than 9 network devices was found.
Fixed GDI handle leak. GUI panel change leaked 2 font handles.
Floppy emulation rotation speed was slightly out of spec.
bsdsocket recv/recvfrom() returning truncated data now matches Unix/Amiga behavior. Windows also returned error when data was truncated.
OSD led font graphics is now generated from real Windows font and is high DPI aware.
If game controller was plugged in after config was loaded and loaded config had game controller configured in game ports panel, game controller was correctly remembered but type and autofire mode was set to default values.
68040/68060 unimplemented FPU instruction emulation fixes, all 68060 FPSP test package tests pass now.
Softfloat FMOD, FREM update. FSINCOS implemented, calculates both SIN and COS simultaneously, previously FSINCOS calculated SIN and COS separately.
Add harddrive button tried to incorrectly guess logical geometry and didn’t enable full drive mode if drive didn’t already have RDB. Result was unusable drive.
CDFS mounting used wrong character set translation functions, files with region specific characters failed to open depending on Windows regional settings.
“Remove interlace artifacts” last line flickering workaround fix.
Fixed empty formatted standard HD ADF creation.
Many minor bugs fixed.

To do before 5.0. (Early 2022 – Summer 2022)

68000 interrupt sampling timing needs to be 100% accurate (My cputester + extra tester hardware should solve this). This is the last remaining non-100% accurate part of A500 emulation.
Detect programmed modes that real world display can’t support. Blank emulated display when detected.
4.9 bug fixes.
Possible optimizations.
Replace PCem with 86Box?

GK
Tag

# Elküldve: 2021. Dec. 19. 23:10


Ma jött új FS-UAE is: https://fs-uae.net/2021/12/19/fs-uae-launcher-3-1-66

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 01. 15:41


MorphOS (boot) .iso-t (pl. 3.20) tudta valaki használni WinUAE alatt (persze PPC konfiggal)?

Nagyon sok AmigaOS-t telepítettem már WinUAE alá, de ezzel egyszerűen nem tudok dűlőre jutni, mert nem boot-ol nekem erről a .iso állományról.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 01. 15:51


Esetleg nincs valakinek a "polcon" egy működő AROS 68K .hdf állománya WinUAE rendszerhez?

Az eredeti boot .iso állománnyal szintén nem tudtam CD-ről a boot folyamatot elindítani.
Máshol olvastam, hogy hozzak létre egy könyvtárat, amibe a .iso tartalmát be kell másolni és onnan indítsam a rendszert. Ez sikerült is, elvileg települt a rendszer, viszont hiába állítottam be a WinUAE alatt a UAE (Zorro III) virtuális RTG video kártyát, a Prefs / ScreenMode használatakor ezek a nagyobb (jobban használható) képernyő felbontások nem jelennek meg.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 03. 13:03


A MorphOS 3.x (legalábbis a kiadott verzió) egyáltalán nem működik UAE-vel. Mivel nincs benne classic Amiga támogatás (csak belső bétában létezik). Szóval feleslegesen is próbálod.

A kiadott verzió megy Efikán, Pegasos I/II-n, Sam460-on, egy tonna különféle régi (2006 előtti, PowerPC processzoros) Macen, AmigaOne X5000-n, és Mirari-n. Remélem semmit nem hagytam ki.

A támogatott hardware-ekről részletesen itt: https://morphos-team.net/hardware

Emellett el lehet indítani a cuccot ha nagyon akarod QEMU-ban is, de az így feltelepített rendszer nem regisztrálható, ami azt jelenti h. 30 percenként rebootot fog kérni.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 03. 13:26


Quoting: charlie
A MorphOS 3.x (legalábbis a kiadott verzió) egyáltalán nem működik UAE-vel. Mivel nincs benne classic Amiga támogatás (csak belső bétában létezik). Szóval feleslegesen is próbálod.


PowerPC beállítással szerettem volna használni a MorphOS-t WINUAE alatt, ugyanúgy, ahogy használom az AmigaOS 4.1 FE-t is WINUAE alatt.

A QEMU-t korábban próbáltam, az alá tudtam MorphOS-t telepíteni, de a FreePascal IDE "felismerhetetlen" volt rajta.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 03. 13:30 - Szerkesztve: charlie


UAE: Értem hogy szeretted volna, de úgy nem fog menni. Meg kb. sehogy se. A MorphOS PowerUP (belső béta) verziója, ami az "amigás" verzió, sem megy amúgy UAE-n. Igazi vason meg igen. De nem tudjuk miért, igaz nem is próbáltuk nagyon kideríteni.

QEMU: Ez mondjuk érdekes lehet, hogy az FPC IDE miért és hogy volt "felismerhetetlen" rajta, de ezzel kapcsolatban nem láttam hibajelentést sehol. Szóval ha legalább egy screenshotot kaphatnék, akkor talán tudnék segíteni. De egyébként keresztfordítás továbbra is egy opció, ha csak arra kellenek ezek a natív rendszerek, hogy fordíts rajta. Én a macOS laptopomon fordítok mindenre... És csak a végeredményt futtatom a cél rendszeren.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 03. 15:59


Quoting: KZ3D
Az eredeti boot .iso állománnyal szintén nem tudtam CD-ről a boot folyamatot elindítani.
Máshol olvastam, hogy hozzak létre egy könyvtárat, amibe a .iso tartalmát be kell másolni és onnan indítsam a rendszert. Ez sikerült is, elvileg települt a rendszer, viszont hiába állítottam be a WinUAE alatt a UAE (Zorro III) virtuális RTG video kártyát, a Prefs / ScreenMode használatakor ezek a nagyobb (jobban használható) képernyő felbontások nem jelennek meg.


Ehhez annyit pontosítanék, hogy a nagyobb felbontások UAE: kezdettel, nem pedig UAEGFX:-el kezdődnek a listában és kiválasztás után azonnal összeomlik a WINUAE.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 03. 20:03


Quoting: charlie
QEMU: Ez mondjuk érdekes lehet, hogy az FPC IDE miért és hogy volt "felismerhetetlen" rajta, de ezzel kapcsolatban nem láttam hibajelentést sehol. Szóval ha legalább egy screenshotot kaphatnék, akkor talán tudnék segíteni.


Szerintem nem túloztam:

http://3dconverter.synology.me/media/QEMU_MorphOS_FreePascal_IDE.png

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 04. 03:01 - Szerkesztve: charlie


Köszi a képet, ezzel már fogok tudni valamit kezdeni. Még egy kérdés - milyen monitor driverrel megy a rendszer QEMU-ban?

Valószínűleg valami olyasmit csinál a kód, amit az adott monitordriver nem támogat, vagy még valószínűbben - bugos.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 04. 07:20


ATI driver, de ha ajánlasz olyat, amivel biztosan működik a FreePascal IDE, akkor áttérek arra és így túl sok energiát nem kell beleölni az egészbe.


qemu-system-ppc.exe ^
-kernel boot.img ^
-M pegasos2 ^
-device ati-vga,guest_hwcursor=true ^
-boot c ^
-drive file=hdd.img,format=raw,media=disk ^
-device e1000e,netdev=network0 -netdev user,id=network0

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 04. 09:27 - Szerkesztve: charlie


Köszi. Minek látszik ez MorphOS alatt? Rage 128 Pro-nak? Az Utilities-ben van egy GraphicBoards nevű cucc, az megmondja, ha más nem. Gyanús, hogy ez nem MorphOS hanem QEMU bug, mert szerintem én próbáltam Mac-en igazi Rage128-at, és szerintem ment vele az FPC IDE...

Esetleg, ha Rage 128 Pro-nak látszik, a QEMU paraméreterekhez`model=rv100`-at hozzáfűzve, a Radeon R100 driver nem működik jobban? (Fogalmam nincs, és valszeg nem, csak a QEMU doksiját olvasgatva láttam h. ilyen is van.)

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 04. 19:04 - Szerkesztve: KZ3D


Quoting: charlie
Köszi. Minek látszik ez MorphOS alatt? Rage 128 Pro-nak? Az Utilities-ben van egy GraphicBoards nevű cucc, az megmondja, ha más nem. Gyanús, hogy ez nem MorphOS hanem QEMU bug, mert szerintem én próbáltam Mac-en igazi Rage128-at, és szerintem ment vele az FPC IDE...


Rage 128 Pro-t mutat.


Quoting: charlie

Esetleg, ha Rage 128 Pro-nak látszik, a QEMU paraméreterekhez`model=rv100`-at hozzáfűzve, a Radeon R100 driver nem működik jobban? (Fogalmam nincs, és valszeg nem, csak a QEMU doksiját olvasgatva láttam h. ilyen is van.)


Az alábbi beállítást próbáltam, de sajnos csak egy nagy fekete képernyő látszódik a MorphOS-ből.
-device ati-vga,model=rv100,guest_hwcursor=true ^


DE, csoda történt:
Letöltöttem a QEMU legújabb változatát és az "eredeti" .bat állományt használva tökéletes az FreePascal IDE.

Már csak arra kellene rájönnöm, hogy hogyan lehet egy megosztott Windows-os könyvtárat valamilyen úton módon elérni QEMU / MorphOS alól?
SMB?

Addig is örülök a muihelloworld.pas-nak, tökéletesen fut.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 04. 19:44 - Szerkesztve: KZ3D


Pont egy éve dobtam a MorphOS ágat, de most látszódik a remény, hogy talán tudom majd használni rendesen.

Belenéztem az akkori .bat állományaimba és megtaláltam a "megosztott" mappa megoldását is:

-drive if=none,id=ufat,format=raw,file=fat:rw:g:qemuMosIO -device usb-storage,drive=ufat

Tökéletesen írható / olvasható mindkét irányból.


Már csak Internet-et kellene varázsolni a MorphOS (v3.19) alá:
A WayFarer "Need version 0 of bsdsocket.library" ír ki nekem.
A Transfer "Need version 8 of openssl3.library" ír ki nekem.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 04. 20:21 - Szerkesztve: charlie


Valszeg nincs hálózati kártya driver, ezért nem töltődik be a NetStack (ami a bsdsocket.library-t adja), és ez vezet mindkét hibához.

"e1000e" helyett - ami egy Intel kártya - próbáld meg "sungem"-mel, ami a PowerMacekben található hálózati vezérlő és emiatt van hozzá MorphOS driver alapból.

A System Preferences-ben (Ambient menüből elérhető) van Network, ott kilistázza h. milyen kártyákat lát hálózathoz éppen.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 05. 00:12 - Szerkesztve: charlie


Na, most elszórakoztam ezzel (macOS hoston, MacBook Pro M2) de az van, hogy Pegasos II módban nem tudom működésre bírni a hálózatot. Nem tudom mi van vele, de ugyanezt látom mint te, hogy a NetStack nem hajlandó betöltődni. Próbáltam SunGem-et és RTL8139-et is, de nem akarja.

Viszont a QEMU-t Mac99 módba állítva megy minden SunGem-mel, egyből az ISO-ról bootolva is, 3.20-szal (mással nem próbáltam) még a DHCP is megy, egyből kap IP-t is.

(Szerk: ja és mielőtt valaki spekulálni kezd, a "Pegasos II problémák" is QEMU specifikusak, igazi vason megy minden.)

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 07. 15:47


A gépemben 2 db hálózati kártya van:
Asus 2.5 GBit (kártya, Internet-tel)
Intel I219-V1 1GBit (alaplapi, Internet nélkül)

Ha két hálókártyát definiálok SunGem-ként, akkor MorphOS alatt így látszódnak:
mv6436x
SunGem


Mac99 móddal sosem volt hálózatom, a pegasos2 móddal pedig 20 indításból talán egyszer. Azt vettem észre, hogy ha volt hálózatom, akkor a MorphOS főképernyőjén megjelent egy Networks ikon magától.

Ma találtam egy levelet a GMail Spam mappájában (Balaton Zoltántól), amelyben említés történt, hogy az előzőekben említett "csoda" nem véletlen, hanem fejlesztés: bitmap font-ok működnek QEMU 11-től.
Külön köszönet Neki és a fejlesztésben résztvevőknek.

Egyébként Balaton Zoltán QEMU-s oldalán történt említés erről a MorphOS alatti network problémáról, van ott egy javaslat amit ki fogok próbálni és ha tényleg jó, akkor feltétlenül megosztom.


Amikor futtattam az általam készített programokat, akkor feltűnt, hogy a TMUIGroup nem rajzol egyáltalán keretet MorphOS alatt, minden más rendszeren igen.

Feltettem egy nagyon egyszerű kis példa programot, megnéznéd, ha van egy kis időd?

http://3dconverter.synology.me/media/MorphOS_proba.pas

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 07. 16:14


Ja, tudjuk a halozat "trukkot", ha a Pegasos audio driver a halozat UTAN toltodik be, akkor megy minden. Egyebkent meg nem. :) Lehetne persze filozofalni rola, hogy osszeakad valamivel a driver szinten, de nem - ha az osszes hardware drivert kiszedem, a halozat akkor sem megy, csak siman localhosttal se, ha a pegasos.audio betoltodott. Ami elegge WTF.

KZ3D
Tag
# Elküldve: 2026. Jún. 10. 16:16 - Szerkesztve: KZ3D


Amikor futtattam az általam készített programokat, akkor feltűnt, hogy a TMUIGroup nem rajzol egyáltalán keretet MorphOS alatt, minden más rendszeren igen.

Feltettem egy nagyon egyszerű kis példa programot, lefordítanád / futtatnád, hogy megtudjuk, hogy rajzol-e keretet az a komponens?

Ha nálad a Mac-en az emulátorban rajzol, akkor nem feltétlenül kell megnézni valós gépen.

http://3dconverter.synology.me/media/MorphOS_proba.pas

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2026. Jún. 11. 07:10


Bocsi még nem volt időm ránézni (Svájcban vagyok, munka ügyben), de nem lehet h. csak a MorphOS default skinje olyan, hogy nem rajzol kereteket? Valamikor jópár éve flatdesignosították, azóta ilyen. De ugye ez user alapon változtatható. Amigán meg bárhol is be lehet állítani úgy, hogy ne legyen keret vagy éppen hupizöld 30 pixeles legyen...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 .
forum.amigaspirit.hu / Emuláció / WinUAE kérdések, gondok
 
 

Powered by chat forum software miniBB™ © 2001-2026