Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Játékok / Breathless
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 09:44


Elovettem ujra, viszont megoregedtem, nincs mar idom becsuletesen jatszani vele, vagyis kis segitseg kellene.
Van valami "god mode" a Breathless alatt? Palyakodokat rengeteget lehet talalni a neten, de az nemmjo nekem, legalabb credit cheat modot talalnek, azzal mar jutnek valamire.
Jatszok vele, tobb palyat lenyomtam, de mindig elfogy a credit, shildre, meg egeszsegugyi csomagokra.
Van itt koztetek gamer? 😄
Aki tud gyogyszert a bajomra? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 10:21


Unlimited lives
CODE: dragonbridge

Start in the third world with 6500 credits
PASS: 178c9TQ40N4HSCPT

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 10:32


Ezt megtalaltam en is, mindenhova irtam, de nem akar mukodni.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 11:27


Talaltam az EAB on egy whd s verziot, aminek az elejen van egy custom gomb, ha azt kipipalom, minden van, orok elet ingyen loszer...
A death machine mindent visz... :D csak a hamu marad az ellenbol... Kicsit, igy mar unalmas is, hogy isten lettem :)
Koszi, mindenkinek, aki segiteni probalt.

Ez a legnagyszerubb Amigas FPS jatek! Es teljesen egyedi.
Kar, hogy nem csinaltak meg RTG sre, pedig a forraskodot kozkincse tettek.

Bszili:
Nehez lenne ezt RTG sre megcsinalni?
Csudajo gama!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 19:02


Szerintem nem ez a legjobb FPS Amigara
Bar most nincsenek elottem emlekek de a minap egy gyors 060 teszhez az epp keznel levo Breathless Demo WHD-t probaltam ki.
A Breathless a Doom 1-2 es Quake 1-re hajaz. Ertem ez alatt a hatalmas tereket es az engine altal tamogatott egymas alatti-feletti teruleteket. Ettol Doom 2-es es Quake-es ... DE! olyan savanyu, sotlan, olyan semmilyen, eeees fakok a texturak ... 060-on fullban nem tepi le az ember fejet de meg pont jol mozgatja a hatalmas tereket. Igaz a nagy terek csak a jatek elso egy orajara jellemzoek. Kesobb ez is folyosoharca alakul...

Hat akkor szerintem melyik a legjobb Amigas FPS?

A Genetic Species!

Bar nem dolgozik nagy terekkel, ezert vagy igy gyors tud maradni. DE! A korites, az effektek, a menuk, a színek, az egesz olyan nagyon egyben van, hogy hubammeg! EEEEEs kotelezo a CD-n levo zenekkel egyutt jatszani, az valami csodalatos! Ha jol emlekszem mar az Amiga csodje utani lengyel termes 96-98-bol ahol a legjobb es legszebb jatekok szulettek.

Eeeees a Genetic Species a jol megirt Amigas program mintapeldanya! AGA es RTG is! Tud extrem nagy felbontasokat RTG-n (640x480ig bezarolak - Amigas valosag :D ), az audio csodas, az Amiga a hangeffekteket tolja, CD-rol meg a szupi zene megy ala... ezen kivul tamogat hangkartyakat is ezzel parhuzamosan sok-sok csatornan is lovoldozhetunk. Rendes QT intro... latszik, hogy a sracok nem 10 megaval toltottek csak meg a CD-t stb stb stb :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 22:15 - Szerkesztve: dino


Nekem a Breathless a kovetkezok miatt tetszik:

Nem latszik a fegyver, csak egy szalkereszt (tudom ez izlesek es pofonok..., de nekem bejon)
A terkep funkcio is nagyon tetszik, foleg az, hogy pont annyit mutat, amennyit kell, se nem tobbet se nem kevesebbet.
Nekem szemely szerint a texturak is kellemesebbek, mint a doomba, hangulatosabb az egesz. Olyan cyberpunkos, a doom es a quake egyatalan nem az.
Az kulon nagy talalmany, hogy nem elszorva lehet felvenni a fegyvereket, hanem penzert venni a terminaloknal, na es az meg plane korat meghazutolo, hogy a meglevo fegyvereket meg pluszba lehet TUNINGOLNi!!! (persze ezt is penzert)
Az sem utso, hogy nem termelodnek ujra az ellensegeink.
Valtozatosak a palyak, a szines kulcsokkal lehet tovabbjutni, mint az AB3D ben. Itt inkabb erre hajaz a gama.
Nyilvan kellemesebb lenne itt is, ha CD rol szolna a hang, viszont hany disk is a Breathless? 3db 880Kb lemezre rafer. Na ez az igazi Amigas feeling. Itt meg tudtak programozni!!!
Ha RTG t is tudna, az nagy fegyverteny lenne...
Nyilvan izlesek dolga, de mint emlitettem, nekem nagyon ott van a kedvenceim kozott...ahogy irtam, talan a globalis cyberpunk hangulat miatt.
Nem baszott nehez jatekmenete van, viszont ellenben hangulatos, kellemes de tul konnyunek sem mondanam.
Olyan igazi Amigas ez is, szerintem egyatalan nem hajaz a doom, meg quake-re...
Kotelezo darab minden Amigasnak!

Szerk, Hja, a doomot es a quake-et nem Jay Miner emlekere szantak a szerzok, mint a Breathless megalkotasanal irjak itt, es ezen felul meg azt is megkoszontek mindenkinek, akik valamilyen formaban reszt vettek az Amiga letrejotteben. Persze nem ettol jo egy jatek, de a Breathless nek szerintem lelke van, es lehet pont ezert.

Kar, hogy ennyi idom volt Amigazni, megint el kellett pakoljam a szoba atalakitas miatt...
Na majd....

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Júl. 14. 23:50


nem igazan ertem, hogyan jon ossze a 3 floppy meg RTG es 060 ... ;)
valahogy sehogy... a tevedesek elkerulese vegett a Genetic sem egy CD, a jatek maga jo esetben ha 5-10 mega, minden mas a CD kreativ felhasznalasa

de pl. minden tiszteletem a Frontier: Elite II kesztoke (leginkabb David Braben), de durvan kiherelnem aki egy 880k-s lemezt kepes volt a CD32 valtozathoz megirni masterkent ... bazzzz ;-)

Probald ki a Genesist, hidd el megjon a kedved hozza.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Júl. 15. 09:21


Quoting: dh1
nem igazan ertem, hogyan jon ossze a 3 floppy meg RTG es 060 ... ;)


Hat ugy, hogy meg jelenleg nem RTG s, de jolenne, ha az lenne :D

Quoting: dh1
minden mas a CD kreativ felhasznalasa


Jaja, kb tisztaba vagyok vele, hogy mennyit foglal egy audiotrack a CD n.
Viszont akkor is jol meg van csinalva.

Quoting: dh1
de pl. minden tiszteletem a Frontier: Elite II kesztoke (leginkabb David Braben), de durvan kiherelnem aki egy 880k-s lemezt kepes volt a CD32 valtozathoz megirni masterkent ... bazzzz ;-)


Na eggen, de az Elitte II ben fele annyi textura sincs, de minden tiszteletem nekem is. Az is szinten nagy cucc, az sem hianyozhat egy Amigas HDD jerol... :)

Sax
Tag

# Elküldve: 2021. Már. 21. 22:41


Hat akkor szerintem melyik a legjobb Amigas FPS?

A Genetic Species!

A múltkor csak a zenéjét hallgattam magában...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Már. 22. 11:32


ize, most engem ismetelsz vagy idezet akart lenni, csak nem sikerult? :)

forum.amigaspirit.hu / Játékok / Breathless
 
 

Powered by forum software miniBB™ © 2001-2024