Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / amiga 1200 bérlés
Szerző Üzenet
bromberg
Tag
# Elküldve: 2016. Nov. 22. 22:36


Sziasztok!

2017 júliusban Budapesten tervezzük megrendezni a Sensible Soccer VB-t (SensiDays 2017), amihez szükségünk lenne 6 darab Amiga 1200-asra monitorral együtt. Nekem 1 db van, keresek még 5-6 darabot. 3 napra bérelnénk őket (szombattól hétfőig), előtte tesztelni szükséges, gépenként 5000 Ft-ot tudunk fizetni.

david(pont)gyongyosi()gmail.com

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Nov. 23. 11:13


Tyűha... Jó kérdés, ki fogja odaadni három napra a kedvenc gépét?! ;-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 23. 12:25


Az hagyjan, de fel evre elore ki tudja ... neha eladodnak gepek, neha behalnak es raadasul ha ott tortenik vele valami 5000 Ft-ert a szerelo srac ra se nez ... :( szal necces ez igy

Max ha a tulaj ott ul ... de ha van valakinek nem feltett, viharvertebb gepe akkor hajra, szerintem jovore vissza kene terni a kerdesre ...

Amugy miert A1200 csak? Sensible nem AGA stuff, tehat A500 vagy 600-on ugyan ugy mukodik ;)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Nov. 23. 13:33 - Szerkesztve: dino


Naponta 5000Ft/db az mar jobban hangzana.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 23. 22:47


Gép + monitor együtt 5eFt három napra... hááát...

(Kedves adminok, a cím első betüjét át lehetne írni nagyra?)

siz
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 24. 08:16


Az én véleményem szerint ez nem (csak) pénzkérdés. Nyilván van, akinél segít elbillenteni a mérleg nyelvét, de alapvetően inkább arról szól, hogy hajlandó-e valaki 3 nap kemény nyúzásra odaadni ezeket a minimum 20 éves, egyre drágábban kapható/javítható vasakat.

bromberg
Tag
# Elküldve: 2016. Nov. 24. 08:48


Köszi a válaszokat, igyekszem tovább pontosítani.

Maga az Amiga verseny vasárnap van (szombaton a pc-s verzió bajnoksága megy). A gépeket szombat késő este vagy vasárnap reggel kell összerakni, a "nyúzás" vasárnap 10-től kb este 10-ig tart. A hétfőt azért írtam, mert akkor tudjuk visszaadni a gépeket (vagy vasárnap éjjel, ha odajön érte, de ez gondolom nem reális), valójában 1 napi használatról van szó.

Ha Amiga 500 vagy 600-on is jól megy a játék, akkor az is jó. Több verziója van a Sensible Soccer-nek, mi a "legfrissebbel" játszunk a Sensible World of Soccer 96/97-el. Ennek még utánajárok.

Vannak gameport hosszabbítóink, azokon cserélgetjük a joystickokat/kontrollereket, ezzel is kímélve a gép két portját.

bromberg
Tag
# Elküldve: 2016. Nov. 24. 09:04


Az érkező játékosok kb 20-30%-a maga is Amiga tulajdonos, csak éppen ide Németországból, Lengyelországból, Dániából, Olaszországból jönnek majd repülővel, így nem tudok velük gépet hozatni. A magyar csapatból (6-10 fő) egyedül nekem van 1db Amigám. De a tisztelet a gépek iránt mindenkiben megvan, nagyrészt 30-40-es srácok, akik 20 éve a Sensisoccer szerelmesei. Vigyázunk a gépekre, ahogy minden évben szoktunk egymás gépére is vigyázni. Ha netán mégis káreset történne valamiben, akkor azt természetesen megtérítjük.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Nov. 24. 09:55


Azért az nagy elhivatottság, hogy valaki ennyit utazik egy ilyen bajnokságra! Le a kalappal előttetek!

forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / amiga 1200 bérlés
 
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2024