Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Szerző Üzenet
adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 25. 19:37


Úgy gondoltam, megér egy külön topicot a téma, ide lehet írni minden ötletet, javaslatot!

Már jött egy-két jelzés, fácsén Sárányszki Mihálytól pl: "ha odajutunk, vinnék egy halom 3d modellt, meg egyebeket, amiket az amigás játékainkba csináltunk (van 3d modell utómunkázó, copper editor, stb)"

Szeretnék minél nagyobb hw kiállítást is, tehát aki úgy érzi, hogy szívesen megmutatná kedvenc Amigáját a többieknek, az csinosítsa ki a kiállításra!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2015. Jan. 25. 19:40


A1000 mehet? :D Csak valaki hozzon hozzávaló monitort, mert nekem már olyan nem nagyon van, LCD tévés monitoron meg meghökkentően fog kinézni. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 25. 23:12




adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 08:14


Ó de jó! Készülget egy honlap, használhatom a logót?

Rati, természetesen kell Amiga 1000, monitor meg majd csak akad :-D.

Én szinte biztos, hogy csak max. 1 gépet viszek, mert másnap megyünk nyaralni Sopronba, így nem tudnám hová tenni a gépeket!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 08:38


dh1
Ez nagyon jo lett.
Quoting: adsr
Én szinte biztos, hogy csak max. 1 gépet viszek,

En meg legszivesebben motorral mennek, de a moror dobozaba csak egy ezerkettes, vagy egy CD32/SX32PRO ferne el...
Viszont A4000T nemsokmindenkinek van, ilyen kiepitesbe lehet kivancsiak lennenek ra masok is...
060/50,Peggy+ (MPEG), CV64 3D a hozzavalo scandoublerevel,Toccata meg halokartya, meg mittudomenmamittettembele annakidejen....

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 10:25


nem, nem hasznalhatod a logot, csak magamnak csinaltam, bebebeeeeee :P :D

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 11:01


Logo by DH1 ismet ut. :-)

Ebbol csinaljunk valami nagy plakatot.
Bannerpapir vagy molino. Jol nezne ki a szinpad folott.

Beszallok egy negyzetmeter araval.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 11:36 - Szerkesztve: dh1


hat megvan 300 dpi-ben :)

egyaltalan mennyi m2-re?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 12:31


Quoting: dh1
hat megvan 300 dpi-ben :)

egyaltalan mennyi m2-re?


Szerintem legalább 3x1 m kellene (kb.)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 12:34 - Szerkesztve: adsr


Egy boingball tortához mit szólnátok? ;-)



mustang74
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 26. 15:54


Ez àllati jòl néz ki! Ki csinàlta? :)))

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 27. 08:12


Neten találtam.

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 27. 08:31


Volt munkatársam (Petra) készít tortákat. Itt van a blogja. Van kreativítás a hölgyben. Szerintem amúgy nem boingballos kellene, hanem A1000 torta :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Jan. 27. 10:03


A huszonotos szulinapitorta meg ilyen volt:
amiga

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jan. 27. 11:32


Igen, ezt láttam, egyszerűbb is lenne :-D.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 00:35


Hogy repul az ido. A 25-os szamokra nem is emlekeztem a tortan.
Aki esetleg nem fedezi fel benne: a torta teteje az A1000 elolapi logojanak a fenykeperol keszult.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 12:08


Gondolkoztam rajta, hogy meg kellene próbálni meghívni valakit a cég vezetői/mérnökei közül. Mivel én angolul csak gügyögés szintjén vagyok, ezért nem tudok írni a jóembereknek. Petro-ra, Haynie-ra gondoltam első körben.

Persze adódik a probléma, hogy ha ők el is vállalják, akkor istápolni kellene őket, amit én nem tudok vállalni, az előbb említett ok miatt és amiatt is, hogy nekem végig a partyplaccon kell lennem.

Akad esetleg olyan köztetek, aki tudná kérdezősködni a jóembereknél? És persze aztán olyan emberke is kellene, aki esetleg vállalná a host szerepet ;-).

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 17:20 - Szerkesztve: charlie


Haynie-ról azt olvastam hogy a holland találkozóra megy, ami ugyanakkor lesz. A Petro-ról meg közismert a véleményem kb... (Ki is ez a faszi és mi igazán jelentőset csinált az Amigáért, hogy ilyen fontos ember lett?)

De nekem aztán mindegy...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 17:27


ADSR: ez ugy mukodik, hogy aki kitalalta az sziv vele ... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 17:27


Ha minden jol megy nekunk is lesz meglepetesunk addigra ...
De ez meg NDA-s :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 17:28 - Szerkesztve: charlie


@dh1:
Nnnna, vegre valami, amiben maradektalanul egyetertunk! :D (Mar amit adsr-nek irtal, arra repliztem, nyilvan.)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 17:31


:D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 18:15


idegen nyelvu vendeg tobb okbol is gazos ...
- te mint szervezo nem beszeled a nyelvet, kell valaki aki az egesz napjat elbaxa azzal, hogy istapolja a vendeget es persze perfekt az o nyelven
- kell neki szallas, kaja, pia, no, sor, taxi = penz
- kell egy szinkrontolmacs, mert sokan nem beszelik a nyelvet, de mondjukl legyen csak 50%-a a vendegeknek, tehat mindenkeppen ketnyelvu lesz az interjuztatas vagy kerekasztal, sajna ez Mo. nem hollandia ahol mindenki angolul ker drogot ... a szinkrontolmacsolas meg nem egyszeru, meg annak sem aki perfekt angol, tudom tesom olaszbol csinalta ezt ... 1 ora alatt kimerul aki csinalja ...
- stb.

jo otlet, en is szivesen meghallgatnam, de en is taho vagyok es nem megy ugy az angol ... szal mi marad a magyarnak? magyar, amigaval dolgozokat, fejlesztoket stb. kell meghivni, igy mindenki ert mindenkit es meg fizetni sem kell erte :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 21:57 - Szerkesztve: dino


Szerintem Tomcatot meg kene hivni. Mikor a Freax konyvet irta, tartott a demoszinrol egy nagyon jo eloadast, szerintem tudna hasolot tartani es elvallalna. Valaki nem tudja az elerhetoseget? Rregebben en kapcsolatban voltam vele, de mar nem talalom sehol...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 03. 23:29


Hat inkabb mar nem kene ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 07:12


http://www.maz-sound.com/FREAX/en/FREAX-Volume-1-Demoscene-history/

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 08:15


Tomcatet neeeeee

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 08:48


Quoting: charlie
Haynie-ról azt olvastam hogy a holland találkozóra megy, ami ugyanakkor lesz. A Petro-ról meg közismert a véleményem kb... (Ki is ez a faszi és mi igazán jelentőset csinált az Amigáért, hogy ilyen fontos ember lett?)

De nekem aztán mindegy...

Az a holland találkozó egy icipicivel korábban lesz...

"If you grew up with Amiga come over to The Lighthouse in Amsterdam, June 27th, 2015. We’ll throw an event to revive history with a bunch of special guests that will blend with the crowd. We will take good care of all of you. It will be a great weekend."

De nyilván igazatok van, és amiket írtatok azzal mind tisztában vagyok. Ezért volt a kérdés, hogy tudná-e esetleg valaki vállalni. Lesz elég magyar srác (legalábbis remélem ;-)), akinek az emlékeit érdemes lesz meghallgatni, de micsoda ütős dolog lett volna, ha mondjuk Petro elhozza az Amiga Walkert...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 08:51


Quoting: dh1
ADSR: ez ugy mukodik, hogy aki kitalalta az sziv vele ... :)

Tudom, ez nem újdonság ;-)!

Várjuk az NDA-s meglepetést!

Viszont azzal is sokat segíthetnétek, ha olyan emberkék elérhetőségét elkülditek nekem, akiket érdemes lenne mondjuk a kerekasztal beszélgetéshez felkérni. Sajna én elég kevés embert ismerek személyesen, így fácsén sem tudom megkeresni őket. Akit meg ismertem, annak sokszor csak a nicknevére emléxem.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 13:12


Quoting: dh1
Tomcatet neeeeee


Kijon az erteelklub vagy mi?

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
 
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2024