Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga500Plus strikes back :-)
Szerző Üzenet
amiga500plus
Tag
# Elküldve: 2013. Feb. 07. 21:57


Ez a téma csupán annak lesz érthető, aki olvasta az előzményt: "Sajnos mindenkinek lehet Amigája...(dh1)"

Mindenekelőtt leszögezném, hogy nem azért írok ide, mert dühös vagyok, vagy mérges. Ráadásul nem szoktam senkit alaptalanul sértegetni. De úgy érzem DH1 sokat elárult önmagáról és a jelleméről azzal, hogy publikussá tesz magánjellegű beszélgetéseket. Ezzel elárulva azt a gyengeségét, hogy nem bírja elviselni ha másnak is megvan a maga véleménye. Mivel arra már nem volt bátorsága, hogy nekem mondja el a véleményét... ...és mivel úgy érezte, hogy Neki van igaza, így úgy akarta alátámasztani az ő maga igazát, hogy létrehoz egy témát, amiben a spanjaival összeállnak és jól elmondják nekem, hogy milyen vagyok... :-) Ahogy a "Nincs kettő négy nélkül"-című filmben is mondta Bud Spencer a pszichiáternek: "Tipikus, tipikus"... ...igen tipikus magyar jellemvonás, hogy összefogás helyett inkább széthúznak! :-)

...igen végigolvastam a fent említett témát, szépen, higgadtan, néha mosolyogva, aztán már nevetve... ...mivel már az első hozzászólás is engem igazolt... :-) ...persze a pozitív hozzászólásokat sértőnek ítélte meg a srác (dh1), vagy ahogy Ti errefelé mondjátok, a CSÓKA... :-) ...mert az nem az Ő igazát támasztotta alá...

Természetesen nem szégyenlem, hogy kikerült pár levelem a nyilvánosságra, bár én ehhez nem járultam hozzá és ilyenalapon akár élhetnék feljelentéssel is, de tudjátok annál nagyobbvonalúbb embernek tartom magam...

Kár, hogy sokrabecsült barátotok (dh1) kifelejtett még egy utolsó levélváltást a témájából, ugyanis nagyon úgy próbálta beállítani az egész szituációt, hogy Ő az elszenvedője akinek át kell élnie a kínok kínját és én vagyok az elmebeteg... :-) ...egyvalamit soha ne tévesszetek szem elől: "minden csak nézőpont kérdése"!

Ime az AmigaMánia "intelligens" válasza az én érdeklődő, oldtimer, bár néha gyerekes levelemre:
---------------------------------------
Orvost tudok ajanlani, illetve azt, hogy ezt a mailcimet hanyagold.
Koszi!

---------------------------------------

Nos igen bizonyára ilyen egy kultúrált újságszerkesztő... :-)
Hmmm, erre csak később tudtam válaszolni, mert néha dolgoznom is kell, de megtettem:


Hello,

Bocs, hogy ilyen későn reagálok, de tudod vannak, akik dolgoznak is... :-)

Kizárólag azt az orvost ajánljad, amelyiknél Te is jártál, ugyanis csak jól bejáratott helyekre járok... :-)

Ezzel az ellenállhatatlan hálózatépítő stílusoddal nem sokáig leszel FAN-toborzó, legalább értem miért nem áll Veled szóba Petro sem... :-) ...pedig várom a nagy interjút, tudsz angolul vagy németül?

Üdv.:
Amiga500Plus

ps.: találkozzunk a CSOKI-ban, addig se legyél rossz! :-)
ps2.: most látom csak, hogy ebben a levelemben sincs semmi újdonság... ...a Tiédben viszont... :-)
ps3.: az előző levelemben ugyan utaltam rá, de nyilván nem sikerült megértened (esetleg javaslom az újboli elolvasását), hogy: "nem muszáj válaszolni" :-)
ps4.: jaaa és kösz előre is, hogy nem válaszolsz... ...nem venném a szívemre, ha megerőltetnéd Magad... ...újdonsággal úgysem tudnál szolgálni... :-)
ps5.: ...és ne haragudj, hogy lesüllyedtem a szintedre, de vannak akikkel csak így lehet kommunikálni... :-)
ps6.: Én természetesen nem haragszom, de legalább jót nevettem...


*******************************

Köszönöm annak a pár embernek, akiknek nem lepte el az agyát a vér, és higgadtan, reálisan átlátták a helyzetet. Ha csak összehasonlítjátok ezt a témát a DH1 témájával, arra is rájöhettek, hogy én semmi negatív jelzőt nem használtam fel, hogy lejárassam... (megtette magától is :-)) ...ennyit arról, hogy ki és mennyire higgadtan képes kezelni egy-egy szituációt.

Akik negatív kommenteket szőttek és megfogalmazták, hogy milyen ember vagyok, azoknak nagyon szépen köszönöm, és igérem ha módom adódik, majd én is alkotok rólatok véleményt, csak azzal a különbséggel, hogy én nem alaptalanul! :-)

sZamu: köszönöm, Te is party-arc vagy... :-)
Amiga Maniac: írjál egy 10 oldalas fogalmazást, de nehogy elírj egy betűt vagy legyen benne egy helyesírási hiba... :-)
Guybrush: nagyon jó a megközelítés... :-) ...hidd el én nem akartam FLAME-ezni!
dh1: sorry, no comment... :-)
Mohican: benned sem csalódtam, tipikus... Hidd el nem képzelek magamról olyan sokat, mint Te önmagadról! :-)
Dino: Jól látod, inkább építeni kellene, nem szétbarmolni mindent... :-)
Kukabúvár: Kár hogy letapadtok egy szónál, nagyon kihegyeztétek a mondókátokat a zsidózásra... ...a zsidók is jobban összetartanak, mint Ti "nagy" magyarok... :-)
Smokey2k: Örülök, hogy van azért pár jó fej a magyarok között is! :-)
dh1: Nincs bajod velem, de azért beteg vagyok? Elmagyaráznád? :-)
Divatamigás: Tipikus, ne is pazarold az energiádat szájbarágással... Toljál szét mindent atomul! :-)
Hevö: Igen, mondom én, hogy minden azon múlik, honnan nézzük... :-)
Amigarules: Elmeséled milyen gyerekkorod volt, VAN? :-)
Sirkope: Nem akartam én bunyózni, az azoknak a műfaja, akik nem tudják magukat kifejezni... :-)
JoePeter: Tajparaszt? A mellettetek lévő tanyán kapálok, holnap átugrasz? :-)

Üdv mindenkinek, további szép napot! :-)

Jaaa és köszönöm, hogy egy napig belőlem is hírességet csináltatok! :-)

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 22:50


Te jótét lélek, nem tudom feltűnt-e, hogy nincs Amiga Maniac NEVŰ tag...

Ha Neked ez a híresség számít, az tényleg szánalmas... csak nem látom, Te hol építesz (falakon kívül) bármit...

Amúgy az ennyire értelmetlen szófosás maradhat a Te privilégiumod. Van itthon popcorn, kibontok egy csomagot és sírva röhögök ezen az egész marhaságon. :)

Ja, és döntsd el légy szíves, h. DH1-et kommentálod-e vagy sem. Lásd saját kommented. ;)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Feb. 07. 23:16


A témát a Fórumszabályzat következő pontjainak megsértése miatt lezárom:

A moderálás az alábbiak szerint történik, tehát nem engedélyezettek az alábbiak:
* A látványosan provokatív, agresszív, vulgáris, obszcén hozzászólások, melyek a kultúrált társalgást egyértelműen zavarják
* Személyeskedés, illetve ha egy hozzászólás tartalmilag már nem a vitáról szól, hanem a vitát folytató személyek ellen irányul
* Offtopic. Nem az adott témába illő hozzászólások, vagy fölösleges új téma nyitása.


Üdvözlettel: én, az Admin

forum.amigaspirit.hu / Classic hardver / Amiga500Plus strikes back :-)
 
Lezárt téma. Nem küldhet választ.
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024