Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Hírek / Amiga Mini
Szerző Üzenet
neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2012. Már. 22. 16:50 - Szerkesztve: neongod


Nem mintha említésre méltó volna, de a Commodore USA bemutatta a legújabb Amigát: Amiga Mini! :)

Még magyar cikk is van róla: itt, "official" leírás meg: itt

(Gondolkodtam, hogy az újgenerációs hw fórumba posztoljam-e, de azért ennyi jóérzés még belém is szorult... :)

Szerk: Néhány adalék. Gyakorlatilag fogtak egy miniITX alaplapot a polcról és beletették egy bárhol kapható macmini-klón házba (pl. ebay) és fél millió feletti áron árulják. Ügyes. Lefogadom, hogy a renderelt képen gravírnak tűnő felirat a valóságban egy matrica :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 22. 17:00


Hat, csak kicsit elozott meg a Csarli :)

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2012. Már. 22. 17:03 - Szerkesztve: neongod


Hm. Pedig posztolás előtt rákerestem "amiga mini"-re, "commodore usa"-ra meg az URL-ekere is, de nem találtam. Már látom, valóban. Többet nem is érdemel a hír. Ha gondoljátok törölhető is a topic :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 22. 18:08 - Szerkesztve: dino


Quoting: neongod
Szerk: Néhány adalék. Gyakorlatilag fogtak egy miniITX alaplapot a polcról és beletették egy bárhol kapható macmini-klón házba (pl. ebay) és fél millió feletti áron árulják.

Remelem oszre mind ehendoglik, Billivel az elen!!!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 22. 21:35


En nemi szokasos keseru szajiz utan eloszedtem a leszarom tablettat, bevettem belole ket levellel, szoval most popcorn + kola es mozizom a sok retardaltat ahogy fujol ra/elvez ra. ;)

forum.amigaspirit.hu / Hírek / Amiga Mini
 
 

Powered by forum software miniBB™ © 2001-2024