Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Emotion
. 1 . 2 . 3 . >>
Szerző Üzenet
Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 07:52


Hamarosan:



http://www.mediafire.com/?6z4fsyvy8gi5xav

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 09:46


Levi?

WTF?

De télleg?

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 10:04


Quoting: Levi
Hamarosan



Türelem plz...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 13:34


Mi az az Amiga Emotion?

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 15:45


bocs Levi :-) de muszáj vagyok egy fa poént elsütni...

az AMIGA Emotion az kérlek alássan nálam tegnap volt!
egy A600 árnyékoló lemezzel megkezeltem az ujjam és órákig dőlt
belőle a vér!
na hát ez az AMIGA-EMO, szóval ha kell, akkor a véremet adom ezért az érzésért, hogy AMIGA! X-D

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 23:18


A story elég bizarr, de hitelesnek tűnik.... Szerencsére nem lett komolyabb bajod!

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 29. 09:41 - Szerkesztve: Levi


Elkészült...

Az első:

http://www.mediafire.com/?ake2eacc85zwrcf

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 29. 12:04 - Szerkesztve: TCH


Az alternatív jövőképelemzésedben van némi igazság, valóban nem biztos, hogy az Amiga ugyanolyan maradt volna, még akkor sem, ha a Commodore feje Tramiel marad és nem megy csődbe.
Legkésőbb 1995-ben mindenképpen drasztikus változások történtek volna, mert bilgéc kiengedte a marketing kísértetét a "palackból", megmutatta a profitorientált multiknak, hogy semmi szükség fejlesztésre, az olcsón előállított fost is el lehet adni reklámmal. Ez a Commodore-t is befolyásolta volna. Vagy kvázi egy Apple méretű kisebbség lenne ma (lehet, hogy intel processzorral, blöáá), vagy ők is nekiálltak volna fost gyártani, vagy csődbe mentek volna.

Az lett volna egy érdekes jövőkép, ha mind Tramiel, mind Jobs a helyén marad, biégécet meg elüti egy kamion a Traf-o-data tesztelése közben.

A 80-as években élő "félelemmunkások", akik a számítógépek, meg ámblokk az intelligens gépek veszélyeiről ugattak, lehet, hogy rosszindulatú maradi faszok voltak, de úgy néz ki igazuk lett.
Nézd csak meg mit művelt a világgal a pécé meg a winfos. Meg az ezeken kialakult internet is...

Amit a '90-es évek elejéről írtál, az nagyon igaz. Aki nem élte át, annak hiába magyarázza az ember. Egy bilgéc faszán nevelkedett senkiházi sosem fogja érteni.
BTW, akkor te vagy a Daddyhand?
http://logout.hu/bejegyzes/daddyhands/miert_eppen_commodore_amiga/hsz_4-4.html

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 29. 13:30




Igen, én vagyok az :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 29. 13:38


No es mi lett Bejaval? Vegen osszejot? :)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 29. 20:21


Nem sajnos :-(


Oviban nagyon sokat játszottunk, még ált. isk alsóban is lógtunk együtt, aztán jöttek a "menők" és...


Néhány évvel ezelőtt taliztam vele utoljára, én akkor meg kapcsolatban voltam.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 31. 19:35 - Szerkesztve: adsr


Hát Levi, nem olvastam még végig, mert csak most értem haza, eddig meg nem volt net. Gyorsan belekukkantottam, elmehetnél újságírónak :-D

Mellesleg feleségem szülinapján "jelent meg", mindjárt megmutatom neki, micsoda szép "retroszámítógépes" meglepetés készült itt :-D.

Levi, te is fiatal csávó vagy, mint TCH, hogy kerültél 13 évesen Amiga közelébe (vagy még fiatalabban)? A legtöbben jócskán a fénykorában szerettünk bele ebbe a gépbe, kíváncsi vagyok te hogy keveredtél bele. (Persze kivétel Charlie... Dino, te mikor is, te is csak 96, ugye?)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 31. 21:36


Quoting: adsr
Dino, te mikor is, te is csak 96, ugye?

Jaja, 95'-96' addig viszont baromi zuros eletet eltem, ket vegen egettem a gyertyat de, olyan jo csavo voltam,de olyan, hogy egyszer meg a rendorok is megvertek es bevartak egy ejszakara, igaz hogy csak tevedesbol...:) Meg motoroztunk allandoan. Anno meg a siroki motorosklub alapito tagja is voltam. Stray dogs MC. Majd mindezek kozben meg zeneltem is vagy 10 evig. No ezert ulok most nyugodtan az Amigak elott :) Van aki most eli ki magat, van aki megtert es gyulibe jar,es van olyan aki keres valamit az eletben de meg nem talalta meg, es olyan is van aki soha nem is talalja meg, en meg Amigazok. Ennyi. No es ha minden igaz nemsokara lesz helyem egy par gepet kipakolni, es minden nap hasznalni, ugy mint kb 4 evvel ezelott :D (holnap jon az asztalos haver es elmondom neki a koncepcijjjjot)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 31. 22:50 - Szerkesztve: TCH


Hát nálam kissé cifra, mert dacára, hogy egyike vagyok a legfiatalabb Amigásoknak, egyike vagyok a "legöregebbeknek" is. :P
'89 karácsonyán került Amiga a családba, akkor voltam 3.5 collos éves.
Ilyen Amigánk volt egyébként:

Mára már csak a papírdoboza maradt csak. Bár van valami halovány nyomvonal, hogy hol lehet.

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 31. 22:53


:-) wow... kicsit off lett a topic...

szóval ha a suliban elkövetett HT, C= kilengéseket nem számolom, akkor 1985-ben (9évesen) kerültem kapcsolatba az első olyan géppel amibe bele is zúgtam, egy ZX 48k személyében :-) aztán jött a szintén Rúler Enterprise 128 :-)))
AMIGA-m illetve AMIGA-im 1992 óta folyamatosan voltak (vannak) :-) 1995-től a fősuli mellett nagykanállal az élet :-P szóval amikor mások megvették első turbókártyájukat (pl. 1996-1998-ban) akkor én a gödöllői reptéren hajtogattam az ejtőernyőmet és abba toltam a zsét (meg a lövészet, hódeszka, vadvízi evezés) :-)
azóta tudtam ismét elkezdeni AMIGA-val foglalkozni, amikor már sikerült egy kicsit lehiggadnom...
ezért sokszor tátom a számat és még fogom is egy darabig, mert nekem pl. a HighEnd vasak tejesen kimaradtak (na jó réges régen messziről láttam A3-A4K-t)...
a NExtGEn-t nem is nagyon tudom értékelni (még?) nekem az egyenlőre PöCe mind :-P

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 01. 00:46 - Szerkesztve: Levi


Quoting: adsr
Hát Levi, nem olvastam még végig, mert csak most értem haza, eddig meg nem volt net. Gyorsan belekukkantottam, elmehetnél újságírónak :-D


Köszi szépen, igyekeztem :-)

Quoting: adsr
Mellesleg feleségem szülinapján "jelent meg", mindjárt megmutatom neki, micsoda szép "retroszámítógépes" meglepetés készült itt :-D.


Látod, milyen ügyesek voltunk! :)

Meg, hogy egy kicsit fényezem magamat, mint 5let gazda, ez az újság annak is szórakoztató lehet, aki nem ismerte/ismeri az Amigát, de mégis egy leheletnyi betekintést nyer az Amiga feelin'-be, no és persze a '90-es évek pezsgésébe.

Quoting: adsr
Levi, te is fiatal csávó vagy, mint TCH, hogy kerültél 13 évesen Amiga közelébe (vagy még fiatalabban)? A legtöbben jócskán a fénykorában szerettünk bele ebbe a gépbe, kíváncsi vagyok te hogy keveredtél bele.


Óóó az majd ki fog derülni az AE második számában... A cikket már megírtam :-)

adsr

Ha van egy jó történeted akkor küld be az

amiga pont emotion kukac gmail pont com-ra

fotók is jöhetnek! (A blogodat rendszeresen olvasom, igényes, szép munka!)

Ez szól a többieknek is! :-)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 01. 11:11


Már facebook-on is fent vagyunk :-)


http://www.facebook.com/pages/AMIGA-Emotion/154886811254549


Mehet a like 10000-rel :-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Aug. 01. 19:12


Quoting: TCH
'89 karácsonyán került Amiga a családba, akkor voltam 3.5 collos éves.


ollyan hangosan felröhögtem, hogy feleségem kérdő szemekkel nézett rám, lyányomnak meg el kellett magyarázni a poént :-D.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 01. 20:50


Mér' a lyányod hány collos? ;)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Aug. 02. 05:21


novemberben majdnem 5.25 collos :-D

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 02. 16:21


Na, akkor vegyél hozzá 1571-es olvasót és mire bekerül a haláltáborba iskolába, addigra meg is tanul olvasni. ;)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Aug. 02. 19:08


Épp két hete volt otthon Gyulán egy (kissé szakadt) dobozos C128 fullosan plusz egy 1571-egy meghajtó, tulajtól. 8-ra tartotta, 5 volt nálam, és még az asszony sem húzta a száját, tudja milyen régóta ácsingózok működő C128-ra (főleg, hogy a 1571 szinte ingyen lett volna mellé). Nem adta olcsóbban... De meg van a telefonszáma :-D.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 02. 23:08


Megér az többet is. Csak ezt ne mondd a fószernak. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Aug. 02. 23:37


8000 a ketto egyutt ...
Ennel tobbet nem er ...
Ennyiert vettem egy tokeletes allapotu 128D-t ...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 03. 02:23


This is... the beginning... of progressive attack...




http://www.mediafire.com/?y33hwy68zoi010d

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Aug. 03. 07:09


Levi
Szuper! Es ez azt is jelenti esetleg, hogy valamikor lesz dream mag lemezujsag?

Angel
Tag
# Elküldve: 2011. Aug. 03. 09:25


Sziasztok!

Dino, engedd meg, hogy én válaszoljak Levi nevében. Dream Mag néven már nem lesz lemezújság, a régi Dream Faktory összeállásáról nincs szó. Nem tudom, mi van a régi tagokkal, bár próbáltam felvenni velük a kapcsolatot, de eddig sikertelenül :( Az Amiga Emotion a Dream Mag szellemét szeretné továbbvinni, ezért kapta meg a jogutód státuszt. Ezért, igen, - tatatatam!!! :) - várható az AE discmag megjelenése!!! Most ezen dolgozunk Levivel és Zolaash-al. Türelem, folyamatosan értesíteni fogunk benneteket a fejleményekről. A Facebook-on is fenn vagyunk, ide is fel fogunk tenni sokmindent: http://www.facebook.com/pages/AMIGA-Emotion/154886811254549

AMIGA RULEZ!!!

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 03. 09:57


Hello Angel, Isten hozott!

dino

Így van a lendület töretlen!

Az erők mozgásban vannak!

De ahogy Angel is írta, most már Amiga Emotion néven megy tovább a lemezújság :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Aug. 03. 10:45 - Szerkesztve: dh1


Toroltem ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Aug. 03. 10:57 - Szerkesztve: dino


Annak idejen is volt tobb ujsag, most miert ne lehetne? Esetleg amit ti kicenzuraztok, lehet ok pont beleteszik a sajatjukba.mert ugy gondoljag, hogy az jo es kell, es megosztjak masokkal is. Vagy nem?
Reynolsd emlitett nemi cenzurazast az A.M. teren.
pl:
Quoting: reynolds
Minden felajánlott írást átnézünk, és fenntartjuk a le-nem-közlés jogát. :)


. 1 . 2 . 3 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Emotion
 
 

Powered by chat forum software miniBB™ © 2001-2024