Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Játékok / settlers
Szerző Üzenet
csuka
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 06. 20:40


Ha volt valaki olyan ügyes, hogy végigtolta a játékot, és a 30-ik pályán tudja hogyan kell elindulni az help pls. Három őrbódét építek, hogy a kőfejtőnek munkát tudjak adni(5kővel indulok). Elindul a kőfejtés, de nem építik a többi épületemet. Tipp valakinek?

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 06. 22:02


Próbáld meg az épületek építését akkor kezdeni, amikor a kőfejtésből már bejött némi kő. Ha úgy működik, akkor ez egy bug.
Van valami patch a Settlershez?

csuka
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 07. 10:09


Csakhogy 3 őrbódét kell építenem, hogy elérjem a követ:(. Amint 2 kő van a várban aktiválódik a "vészprogram" és hiába kezdem el termelni a követ nem múlik el, így nem kezdi el építeni az épületeket.

tassika
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 07. 11:43


Quoting: csuka
Elindul a kőfejtés, de nem építik a többi épületemet. Tipp valakinek?


HEX editor a barátod. :-) Én anno kicsit megbuheráltam a játékállás mentést. Emlékeim szerint a végén van valahol a file-ban. Nem nehéz megtalálni a különböző értékek.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 07. 17:23


Vészprogram? Azt nem lehet átállítani, hogy kevesebbnél kezdje el a programot?

csuka
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 07. 22:22


Én nem találtam meg de mikor 5 kővel indul a pálya akkor nemigazán lehetne alacsonyabbra állítani. De már rájöttem hogyan kell elindulni:)

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 08. 09:29


És megosztod velünk? :)

csuka
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 08. 14:21


2db őrbódét kell építeni a határunk szélén balra az alsó részre(egymás után ahogy a határunk tolódik kifelé 1-1db-ot). A kőfejtő ki a határszélére és így átmegy az emberke a kis dombon követ fejteni. Márcsak várni kell 1 kicsit és lassan el lehet kezdeni a többi épület felhúzását is.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 14. 12:32


Ha végigjátszottad a játékot, akkor el tudnád küldeni nekem a mentését? Szeretném feltenni oscompra, gyűjtöm az endsequence save-eket.

csuka
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 15. 07:55


Tegnap végigtoltam, dobj mélcímet és a héten küldöm.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 15. 10:02


kecsketojas [altgéervé] frímélponthú :)
Köszi!

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Nov. 27. 09:18


Köszi megjött már 19.-én, csak a buzi frímél betette a spam mappába.
Mégegyszer kösz!

forum.amigaspirit.hu / Játékok / settlers
 
 

Powered by simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024