Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Hírek / Nagy 8 bites topic (ide jöhet minden ami aktuális)
<< 1 ... 54 . 55 .
Szerző Üzenet
kzb
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 07. 11:21

Supremacy 30th Anniversary Edition (C64) megjelent.

kzb
Tag

# Elküldve: 2021. Nov. 16. 15:00

Nagyon sirály lett a Tetris 2K21 +4 is!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Már. 03. 15:11

Nem tudom ez mikori hir, de kiadtak a Gremlin Graphics par C16/Plus4 jatekanak forrasat:

https://www.anthonyjclarke.com/gremlin-graphics/

siz
Tag

# Elküldve: 2022. Már. 03. 16:49

Quoting: charlie
Nem tudom ez mikori hir, de kiadtak a Gremlin Graphics par C16/Plus4 jatekanak forrasat:

Asszem jó pár éves már. Én is rácsodálkoztam egyszer, aztán Csabó (aki élő lexikon) lehűtött, hogy már jó régi és rég be van linkelve a plus/4 worldön is a játékok adatlapján is.

És ha már itt plus/4 játékok a téma, akkor pofátlan önreklám: valamikor (talán egy hónapja) megpeccseltem az Arkanoid+4-et (egészen pontosan elkértem a forrását és kiegészítettem), pár apró hibát javítottam és tettem bele analóg irányítást. Ha BSz féle SID kártyád van, akkor Amiga és Atari ST egérrel is lehet irányítani. Másmilyen SID-kártyánál meg csak C64 egérrel és analóg paddle-lel.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2022. Már. 04. 11:24

Ja, Twitteren ment egy kort nemreg, ott orultek neki. Gyanus volt h. annyira nem uj, de gondoltam azert belinkelem ide, kerdojellel. Koszi a kiegeszitest siz!

siz
Tag

# Elküldve: 2022. Ápr. 16. 12:36 - Szerkesztve: siz

Nem tudom, hogy kit érint/érdekel, de BSz azt írta a plus/4 worldön, hogy lassan elfogynak a listájáról a nevek, akik plus/4-be SID kártyát rendeltek és még egy maximum 10-es csomagot tud csinálni. Utána már a mostani alkatrészekből nem fog tudni rendelni (most is küzdött már vele).
Szóval ha valaki gondolkodott rajta, hogy kellene neki ilyen, akkor kb. az utolsó lehetőség, hogy megrendelje. (Az aktuális árát nem tudom, alkatrész - és nyilván árfolyam - függő, de saccra 15 és 20 ezer forint között).

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2022. Máj. 09. 12:27

Megjelent C64-re az Empire Strikes Back.
Letölthető ingyen:-)
Empire Strikes Back C64

siz
Tag

# Elküldve: 2022. Máj. 09. 13:47

Quoting: Kukacmarci
Megjelent C64-re az Empire Strikes Back.

Valóban! Ezzel nyomtuk péntek este a Csokiban.

<< 1 ... 54 . 55 .
forum.amigaspirit.hu / Hírek / Nagy 8 bites topic (ide jöhet minden ami aktuális)