Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Adás-vétel
<< 1 ... 108 . 109 . 110 . 111 . 112 . 113 . 114 . 115 . 116 . 117 . 118 ... 124 . 125 . >>
Szerző Üzenet
ratman
Kék troll

# Elküldve: 2019. Nov. 09. 20:52


@dh1: A memóriát igen, a zorro2 címtartományt nem. :D
Commodore pc kártyák elég sok mindennel nem működnek, ha nem tudják lefoglalni a saját kis fél-egy megájukat. :D
Sok minden másra is igaz ez. :D

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2019. Nov. 17. 20:58


Adott el itt valaki ebay-en? Kellene egy kis help. Ha eladtam a cuccot, kapok valami mailt, amiben benne lesz mennyit kell fizetnem? Gondolom ezt is PayPal-lal. Mennyire húzós a történet? Köszi:-)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2019. Nov. 17. 21:32


Én adtam el párszor. Az eBay automatikusan levonja a jutalékot a PayPal-ra küldött vételárból, és küld róla email-t is.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2019. Nov. 18. 12:20 - Szerkesztve: Kukacmarci


yellowdog
Köszi:-)
De csak akkor automatikus, ha ezt állítod be, nem?
Minden más esetben mailt küld, mennyit kell fizetni... Legalább is ezt olvastam ki.
Gondolkodom még, nem szeretnék karácsonykor postázni, nem bízom bennük. Postában.

Balage
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 01. 00:18


Keresek 50MHz-es 68882-t Blizzard 1230IV-hez.
Megbizhato forrasra link is johet, ha csak az van :)

128MB EDO SIMM 2-4db szinten erdekelne ugyanezen kartyahoz.
Ezzel is tele az Ebay, de nincs tapasztalatom. Arakrol meg ne is beszeljuk.

Koszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 01. 12:04 - Szerkesztve: dh1


Kinabol ne rendelj. Idehaza meg egy elado sincs. Evek ota keresek. 128as EDO meg leginkabb amibay, aranyarban. . .

nzo
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 01. 22:12


Haverom megbízásából eladó a Nagy Amiga könyv (Dr. Mészáros László) + Guru magazin 2012-es jubileumi szám kombó 2200 Ft-ért.

Balage
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 02. 01:06


dh1: Koszi, ugyanezek miatt aggodtam :)

Peti
Tag
# Elküldve: 2019. Dec. 02. 19:59


nemazoty: meg van véve! Hol beszéljük meg?

nzo
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 09:15


Peti nemazoty KUKAC gmail PONT com

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 11:05 - Szerkesztve: agimA


Sziasztok!
Mivel évek óta nem nyúltam hozzá és félek ebben nem is lesz változás, eladom Amiga konfigurációmat. Szerintem nagyon szép állapotban van az egész, sok-sok mindennel. Felsorolom itt ami van és amire emlékszem. Vannak még plusz apróságok, azok is járnak hozzá, de nem emlékszem mindenre, el vannak dobozolva:

- Amiga 500 plus - B52 Rock Lobster Rev 8A alaplap
- Individual Computers ACA1221: 64Mb RAM, MAP Rom, 28MHz
- Individual Computers ACA500 (2x4GB Kingston CF card)
- SupraDrive 500XP 2MB RAM (AMAB6) (120Gb + 270Gb Quantum HDD)
- Gotek Floppy Emulator
- Amiga egér
- 1MB Memory Update Borad
- Alfa Data külső drive
- Competition Pro Joystick
- Action Replay MK 3
- JERRY+USB mouse and Joystick adapter
- Prémium minőségű SCART kábel
- Kb. 100 lemez
- Nagy Amiga Könyv
- Graphics Memory: 2Mb (ECS Agnus)
- 65Mb Total memory

Amikor utoljára használtam, minden működött, dobozba van csomagolva minden azóta, maguktól nem igen hiszem, hogy tönkre mehetett bármi is.
Ha van komoly érdeklődő, jelentkezzen, megbeszélünk árat. Egybe adom az egészet, nem adogatom külön. Ha nem viszi el senki, akkor még néhány évet pihen a dobozokban. Van telepítve Amiga rendszer a cf kártyákra játékokkal, demókkal, LazyBench programmal... A SupraDrive-hoz van két HDD-m, az egyiken biztosan van rendszer és programok. Nem emlékszem, hogy a másikkal mi a helyzet. Utoljára a Gotek ki volt szerelve, mert hallani akartam, ahogy a beépített floppy muzsikál, de természetesen a Gotek is tökéletesen működött. :) Képet rakok ki...

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 11:07 - Szerkesztve: agimA










agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 11:17 - Szerkesztve: agimA


Amint látható, arról is raktam ki képet amin a SupraDrive-al működik, hozzácsatolva az Action Replay kártya plusz Gotek emulátor és olyat is ahol az ACA kártyákkal működik a konfiggal. Ki hogy akarja, úgy rakja majd össze magának, lehet variálni. Van elrakva Kickstart ROM chip is, azzal is lehet játszani. Valamikor rendeltem hozzá battery kit-et is, meg kondi készletet, ezek mind el vannak rakva, adom hozzá. Akit érdekel, kérem írjon az arrange<kukacc>freemail.hu-ra, vagy ide. Összehozzuk... Csak személyesen adom át, Budapest XVII. kerületben.
Ára: 125E Ft

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 13:46


Jobban jarsz Facebookon vagy Amiga Mania Facebooi oldalan. Na meg rossz az idopont. Karacsony elott... Necces. Ha kell Facebook segitseg szolj! De lehet itt Ratman lecsap ra...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 14:40


Jo cucc, remeljuk johelyre kerul, nem valami nyeresz kupec veszi meg.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 21:51


Gondolkodom rajta. Igazából csak a supradrive miatt, mert azon van pass-through. :D (Igen, A1000-el kéne kipróbálni, meg A1060-al, hogy mit tud :D)
Kis türelmet kérek. :D

@dh1: :P

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 03. 22:09 - Szerkesztve: agimA


Üdv, az utolsó képen a memória kártya már upgradelt. Vettem hozzá egy 1MB-osat anno, de az 512Kb-osat is adom hozzá. Egyébként pl. csak az 1MB-os kártya 60 eurómba került. Ritka fajta... gondolom...
Az biztos, hogy aki megveszi az jól jár vele. Nekem 160E Ft felett volt az egész. Csak itt hirdetem, nem akarom, hogy valami hiéna vegye meg. Amikor utoljára láttam árakat E-bay-en, a SupraDrive és a hdd-k már olyan drágák voltak, hogy csak az annyi majdnem mint amennyiért én az összes cuccomat adom. Most 250 dollárért láttam fent egyet - SupraDrive-ot -, és abban csak 1MB memória van és nincs hozzá HDD.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 01:22


Monitor nem elado? :) Hogyan hajtod meg?

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 02:45


Szerintem ez sima scart-os tv.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 05:55


Quoting: ratman
a supradrive miatt, mert azon van pass-through. :D (Igen, A1000-el kéne kipróbálni

A1000 ben mukodhet a Supra?
Bootol is, vagy a kickstartot be kell tolni eloszor floppyrol?

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 06:43 - Szerkesztve: agimA


Quoting: dh1
Monitor nem elado? :) Hogyan hajtod meg?

Ahogy Yellow Dog is írta: ez egy Orion HD Ready TV, van SCART csatija és HDMI csatija is. Nagyon szép a képe Amiga-val és C64-el. És itt jön a lényeg... Van egy szintén nagyon szép állapotban lévő C64 konfigom is. Ha valaki megveszi az Amiga és C64 konfigomat egyben, annak oda adom a TV-Monitoromat grátiszba. :)
Íme a C64 konfig:

- C64 II
- 1541/II Floppy drive
- OC118-N Floppy drive (Ocean)
- Magnó
- Action Replay MK7.5 cartrdige, csupasz, de tökéletesen működik.
- QuickShot Turbo joystick
- 3 Doboz 3M DS/DD lemez, azt hiszem van köztük szűz
- 3 doboz noname/vegyes DS/DD lemez nagyrészt üres
- XE1541 kábel (floppy-drive <-> PC) d64 fájlok másolásához.

A C64 csakúgy mint az Amiga, nem sárgultak szép állapotban vannak. A C64 dobozában van (ami szintén nagyon jó állapotban van), ha jól emlékszem a gépnek érintetlen a matricája. De erre nem esküszöm meg, amire igen, az az, hogy amikor én megvettem, érintetlen volt. Lehet, hogy én belenéztem a gépbe, tényleg nem emlékszem rá. Aki megveszi, együtt fogjuk kideríteni ezt a kis kérdést, amint elővesszük a dobozából... :) Az Ocean-os floppy drive szintén saját eredeti dobozában van. Szinte biztos vagyok benne, hogy van még a C64-hez egy-két dolog pluszban amit vettem hozzá, pl. SCART csatlakozás, mert nem RF kábellel használtam. (Az is van hozzá amúgy) De ezekre sem emlékszem. Öregszem... :) Minden amit még találunk a dobozokban, az jár hozzá..
A C64 konfig külön 80E Ft.
Ha valaki megveszi egyben az Amiga és C64 konfigot, az megkapja 195E Ft-ért és oda adom hozzá a TV-monitort is, amit egyébként tökéletesen lehet használni TV nézésre is.
A C64-ről nem készítettem képeket anno sajnos, úgyhogy azt a képzeletetekre bízom, de tényleg szép állapotban van. Se a gép, se a floppy drive-ok nem sárgultak, olyan, mintha újak lennének.
A TV képe tényleg nagyon szép a gépekkel megfelelő beállítás mellett. Tű éles, szépek a színek, stb. Egyedül a scrollozó feliratoknál lehet kicsit érzékelni a szinkron problémát, de pl. játékoknál egyáltalán nem érzékeltem. C64-nél nem emlékszem zavaró jelenségre. Amigánál gondolkodtam anno, hogy veszek egy kártyát video szinkronra, de annyira nem volt zavaró, hogy nem vettem.
Tudom, hogy rossz az időzítés, így karácsony előtt. Egyik nap szembe találtam magam a nagy Commodore feliratú dobozzal és akkor jutottam elhatározásra, hogy ez azért mégsem a frigyláda, hogy egy "raktár" mélyén tengődjön időtlen időkig. Nem kenyérre kell szerencsére a pénz, ha nem viszi el valaki, akkor maradnak, de jó lenne, ha nem állnának itt kihasználatlanul...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 07:12


Quoting: dino
A1000 ben mukodhet a Supra?
Bootol is, vagy a kickstartot be kell tolni eloszor floppyrol?

Nem látom hogy miért ne működhetne, csak hasonlóan hülyén fog kinézni, mint az A1060 egy A500-on. :)
És ja, előtte kickstartot mindenképpen be kell tölteni. Mondjuk van már megoldás, hogy ne kelljen (rom adapter), de ott vagdalni kell a gépen belül, azt meg nem szeretném. :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 17:20 - Szerkesztve: yellowdog


Quoting: agimA
- Magnó

Csak megemlítem, a hétvégén kettőt dobtam a kukába... A k.rva macska, valamelyik, az éjjeliszekrényről szépen belehányt a földön lévő táskába és a szagok alapján nem aznap mikor észrevettem. Szóval a C16-os 64k bővítőt megpucoltam de ezekhez nem volt gusztusom :-)

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 18:11


Quoting: yellowdog
- Magnó

Hát ez nincs lehányva, legalábbis nem emlékszem olyan esetre, hogy annyira részeg lettem volna... vagy épp azért nem emlékszem...? :)

edem
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 20:49


Tényleg nem szerencsés az időzítés. Én elvinném az Amigát egy hónap múlva, de most karácsony előtt másra kell a pénz.

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 04. 21:49 - Szerkesztve: agimA


@edem Ha nem viszik el addig, akkor a tied lesz... ami esélyes, mert úgy látom nem vetik rá magukat az emberek így karácsony közeledtével. Ami fura is egyben, mert milyen szép karácsonyi ajándék ez nem? Győzzétek meg az asszonyt emberek! Még csak dec. 5.-e van... :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 05. 09:05


A penztarcat kellene meggyozni. De szegeny mar ehen halt.
Amugy lazan vinnem.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 05. 13:48


bocs, de 20 nappal kari elott egy ilyen es ekkora tetel senkinek sem megy...
nekem is vannak elado Amigas dolgaim, de direkt unnepek utan hirdetem meg, mert most semmi ertelme :(

amugy a C64 arat nem fogalmaztad felul? facsen egy ilyen konfig, ize ... :)

agimA
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 05. 21:32 - Szerkesztve: agimA


Quoting: dh1
amugy a C64 arat nem fogalmaztad felul?

Számold újra, de úgy, mintha te akarnád eladni és mindjárt ott leszel, amit én kalkuláltam. :)
Amúgy komolyan úgy vélem, hogy ennyit ér. A gép olyan állapotban van, mintha új lenne. A floppy drive-ok és a lemezek is. Nem sárgultak, stb. A gép doboza szintén, mintha csak 1986 lenne. Ez az oka annak, hogy a korrekt árnál egy leheletnyivel drágábban adom. Ha elviszik az Amigát és lesz energiám rá, lefényképezem a C64-es konfigot is. Viszonteladónak lehet nem éri meg, de az biztos, hogy egy gyűjtőnek, vagy aki nosztalgiázásra akar egy nagyon szép konfigot magának, annak megéri...

Scifi
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 05. 21:42


Szerintem én vevő leszek rá...

<< 1 ... 108 . 109 . 110 . 111 . 112 . 113 . 114 . 115 . 116 . 117 . 118 ... 124 . 125 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Adás-vétel
 
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024