Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Adás-vétel
<< 1 ... 99 . 100 . 101 . 102 . 103 . 104 . 105 . 106 . 107 . 108 . 109 ... 124 . 125 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 14:43


Kukac: CDTV-t nem dobozost mennyiert adsz el?

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 15:09


Quoting: dh1
nagy resze nem Amiga

Jaj, tényleg, pl. Spectrum... na azért biztosan nem adnék pénzt. Igaz nekem is van még a "Hőskorból", talán az első gép specifikus azt hiszem, ha jól emlékszem édesapámtól kaptam, de szerencsére csak belelapoztam és ment a ...-ba, a tekintetem pedig a Commodore irányába :-)

Aragon
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 17:06


Quoting: dh1
Écs kozseg sincs meg merre lehet,

Gyor kornyeke

Quoting: dh1
FB-n a retro csoportban kene rakerdezni

Azt skippelem, nincs fakkom naluk.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 18:00


Egyébként nem tudom mi ez a rettegés a facebook-tól? Nenm ördögtől való... vagyis de, de ettől függetlenül ha valaki okosan és csak arra használja amire szeretné, nincs benne semmi veszély. Lehet pár csoportba belépni ami érdekel, és ahonnan az ember szívesen vesz információkat, ennyi, és néha vicces dologokkal is találkozhatunk.

Aragon
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 20:41 - Szerkesztve: Aragon


Quoting: yellowdog
mi ez a rettegés a facebook-tól?

/Off:/ Biztos hasznos néha, de csak azért nem fogok regisztrálni. Egyszerűen nem érdekel.
Amúgy meg kb. a Black Mirror széria Nosedive című epizódja irányába tartunk, ami rendesen feltolta az agyam. Kvázi én így protestálok, ha úgy tetszik.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 22:08


Rakerdeztem, de eddig semmi... talan kesobb

Aragon
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 12. 22:39


Hmm, ki lehet?... Thanks!

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 00:09


dh1
Küldtem képeket:-)
CDTV-t nem tervezek eladni...
Facebook-om nincs, mindenkinek van hangyája, nekem ez.

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 16:39


Sok szerencsét!

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 13. 23:21


Akkor így jártam....
Egyébként komolyan csodálkozom, hogy a lehető legjobb helyen próbálom eladni a cuccokat, s még sincs jelentkező. Pedig még nem is drágák, s tényleg nem minden nap lehet ilyet kapni....
Ezek szerint csak én vagyok olyan fanatikus, hogy mindent kimaxolok.

siz
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 14. 07:27


Szerintem az a probléma, hogy egyrészt nem egy témakör, másrészt meg komplett gyűjteményt azért ritkán vesznek az emberek, általában inkább csak kiegészítik a saját gyűjteményüket.
Ez persze a könyvekre vonatkozik, a hardver részemről csak simán nem érdekel, ezekre nincs szükségem.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 14. 08:26


Kukacmarci
A hardvereket tedd fela az Amibay vagy Ebay re, mert itthol nem fog elmenni...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 14. 12:11 - Szerkesztve: yellowdog


Quoting: Kukacmarci
Egyébként komolyan csodálkozom

De most tényleg, miből gondolod, hogy ha a lehető legjobb helyen árulsz valamit, automatikusan lesz vevő is?
Esetleg az árral el kell indulni, nyilván lefelé, és előbb vagy utóbb lehet, hogy eléred valaki ingerküszöbét, de erre sincs semmilyen garancia.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 00:51


yellowdog
Az árral szerintem semmi gond, ez nagyon is bónusz:-)
Csak tessék megnézni, kint mennyiért mennek a dolgok, ezek nagyon is baráti árak. A helyzet az, hogy itthon mindenki fillérekért akar mindent. Persze, vannak kihagyhatatlan, gombokért vett cuccok, ilyen mindenkivel előfordul. De a rendes árát senki sem szeretné kifizetni a dolgokért. Ezért is vándorolnak kintre az itthoni Amigás cuccok. Le kell menni a közértbe, megnézni mi mennyibe kerül, aztán el lehet gondolkodni, mit ér 5-10 ezer forint.
Sértődés nincs, csak furcsállottam, ennyi. Ha ennyiért nem mennek el, megpróbálom kint. De véleményem szerint 25/35 ezer egy CDTV billentyűzetért nem sok, s a Paravision is vihető 70-ért.
Mindegy, eladtam mást, s a pénz már megvan az új cuccra, Már csak 1 kis szerencse kell....

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 07:01 - Szerkesztve: ratman


@Kukacmarci: Pontosan igy van. En is most impulzusvasarlas aldozata lettem, mert a nemreg szerzett A3000D alaplap es a tegnap erkezett rev 7.1-es daughterboard _SEM_ csinal semmit es szomoru es merges lettem.

Ugyhogy bevasaroltam az ebay-en fellelheto egyetlen elado europai A3000D-t. Amirol kb. semmit sem lehet tudni csak azt, hogy "mukodik", de legalabb egy jelentosebb osszegbe kerult.
Majd 10 nap mulva kiderul, hogy milyen. Ha nem megy, akkor szerintem en viszem vissza az eladohoz es azzal fogom agyonverni. :) Majd utana folytatom az agyonveretest sajat magaval. :P

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 15:27


Quoting: Kukacmarci
Paravision is vihető 70-ért.

Errol jut eszembe:
Mennyit erhet most egy SX32 Pro +FPU val?
Nem talalok ilyent sehol, nincs viszonyitasi alapom.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 15:37


@dino: egy szokott lenni ebayen, parezer eur-ert. Tehát sokat.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 17:34


Quoting: Kukacmarci
Csak tessék megnézni, kint mennyiért mennek a dolgok

Igen, de a hazai vásárlóerő, nem beszélve a mennyiségéről is, teljesen más volumen. Nem szabad abból kiindulni, mert idehaza senkit nem érdekel, hogy kint mi mennyibe kerül. Én is árultam és adtam el ugyanazon terméket eBay-en is és vatera.hu-n is, és nem ugyanazon az áron ment el, itthon azt "mondta" a vásárlóközönség, hogy a kinti áron nem kell a termék, ezért lejjebb kellett mennem, kb. a kétharmadáig...

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 15. 21:31


Quoting: yellowdog
hazai vásárlóerő

Már meg is vette a Paravision-t és a fekete gombos CDTV billentyűzetet.
Aki felismerte benne a lehetőséget, az le is csapott rá. Olcsón. :-)
Továbbra is eladó:
A600 hófehér ház 12000Ft.
Stinger A500 repró doboz 12000Ft.
Egyben 22000Ft.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 16. 05:37 - Szerkesztve: dino


Kukacmarci
Quoting: Kukacmarci
Már meg is vette a Paravision-t és a fekete gombos CDTV billentyűzetet.

Harom betus a nickje? Es budapesti? :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 16. 15:30


Quoting: Kukacmarci
Már meg is vette a Paravision-t és a fekete gombos CDTV billentyűzetet.

Akkor jó, további jó üzletelést :-)

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 16. 20:27


Quoting: dino
Es budapesti? :)

Igen. A többit meg elmondja ő, ha akarja:-)
Ezek szerintem kuriózum cuccok, nem minden nap lehet ilyet venni itthon. Ki lehet próbálni, nincs posta, s az ár is alacsonyabb:-).

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 17. 08:58


Quoting: Kukacmarci
Igen. A többit meg elmondja ő, ha akarja:-)

Volt idoszak, mikor nekem volt az orszagban a legtobb Amigam, de mar nem nagyon gyujtom tovabb oket, sok sok eve egyszer eljott hozzam ez a srac, vett a gyujtemenyembol egy A4000T t, akkor ismerkedtunk meg, egy szereny, csendes srac, de akkor rajottem, hogy o sokkal fanatikusabb, mint en. Azota is renduletlenul, nagy kitartassal gyujti a gepeket, ritkasagokat, az en gyujtemenyem mar a fasorba sincs hozza kepest. Bar meg lehet lenne itthol olyan cucc, ami neki sincs, de inkabb mar nem ennek ra merget...:D :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 17. 10:36


@dino: Én vettem pár motyót Kukacmarcitól. :) Ennek két oka volt:
- cd32-m már lett, és a koncepciót is elég betegnek tartom, hogy lehet belőle teljesértékű A1200-t csinálni :)
- cdtv keyboard meg kell a második cdtv-hez, mert az elsőt majd el szeretném adni :)

Egyébként meg ha van eladó A3000-ed (vagy egy A4000T-d :D), szólj. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 17. 13:11


Quoting: ratman
- cd32-m már lett, és a koncepciót is elég betegnek tartom, hogy lehet belőle teljesértékű A1200-t csinálni :)

Akkor gondolj bele Mesterem, az SX32 pro milyen lehet? :D
Annak idejen egy gyujtotol vettem en is, valaszthattam FMV es az SX32 Pro kozul, melyiket vigyem...akkor sem volt occso cucc, termeszetesen a kettore nem volt penzem, mikor meg mar lett, az FMV t elvittek. Engem is amugy pont ez vonzott, amit fent leirtal.

Quoting: ratman
Egyébként meg ha van eladó A3000-ed (vagy egy A4000T-d :D), szólj. :D

Egyenlore nem adok el semmit, de ahogy oregszem, ez valtozhat....sajnos nem ferek bele az idogepbe, vagyis itt ragadtam ebben az idosikban...ezt egyre jobban erzem.

A gyerekeimet, meg sajnos egyatalan nem erdekli az Amiga tipusu szamitogep... :(

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 17. 20:29


@dino: Gondolom monszter. :D Csak ugye minek. Egyébként ez egy nem pro, csak "sima".
Nézd meg az árát. :D

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2017. Sze. 18. 21:01


Quoting: dino
A gyerekeimet, meg sajnos egyatalan nem erdekli az Amiga tipusu szamitogep...


Jatszottal veluk Amiga-n ?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Sze. 19. 01:54


Quoting: ratman
cdtv keyboard meg kell a második cdtv-hez, mert az elsőt majd el szeretném adni :)


CDTV es eladni? :)
miert?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 19. 06:51


Mert túl sok Amigám van, és az első CDTV-m nem túl szép, mert az látott elég sok mindent. Pár szittyót is végignyomott és volt aki nem vigyázott rá annyira. :/
Szóval, picit ütött-kopott, de azért az is agyig van már bővítve (fast ram, scsi :D) és igazából idén lett egy döbbenetesen szép (már az is agyig van bővítve) szóval, igazából nem kell annyira. Majd kiderül.
A600-ból is sokkal több van, mint amire vágyom, azokkal is molyolok, hogy működőképesek legyenek, aztán azok is mennek eladásra.

Kell a péz, mert nemsokára vagy elektromos tolószék kell, vagy venni szeretnék egy automata váltós autót. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Sze. 19. 07:19


Quoting: ratman
Kell a péz, mert nemsokára vagy elektromos tolószék kell, vagy venni szeretnék egy automata váltós autót. :)

Hm, ezekszerint nem csak en oregszem...

<< 1 ... 99 . 100 . 101 . 102 . 103 . 104 . 105 . 106 . 107 . 108 . 109 ... 124 . 125 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Adás-vétel
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024