Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Atari: ismerjük meg a kortársat is tudásvágyból
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Szerző Üzenet
Dr.OG
Tag

# Elküldve: 2021. Sze. 02. 16:27

Chain-Q: Köszi a linkeket, a másodikat ismertem, találtam is rajta egy 1GB-os SD-kártya image-t, amit már leszedtem. Nyilván kipróbálni még nem tudtam, de a leírások alapján amolyan WHDload-szerű cuccnak képzelem, tele HDD-kompatibilis játékokkal. Persze ettől függetlenül megköszönöm, ha megleled és elküldöd az US mellé kapottat. Én végül egy ACSI2STM-et rendeltem, itt találtam róla bővebb infót: https://www.atari-forum.com/viewtopic.php?t=40018
Kb. felébe-harmadába kerül az UltraSatannak, alapból nem adnak hozzá burkolatot, de 2-féle STL fájlt is találtam hozzá a linkelt fórumban, majd nyomtattatok a könyvelőmmel ;-).

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Sze. 04. 20:58

Nekem most egy ilyen van, sokba került, nem is szép, de csinál valamit.
Legalább ezt is pipálom a bakancslistáról.
https://twitter.com/rATdrAg0n/status/1434228975421857796

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Sze. 04. 23:57 - Szerkesztve: dh1

lattuk, lattuk ... :D

siz
Tag

# Elküldve: 2021. Sze. 05. 18:06

Quoting: ratman
Nekem most egy ilyen van, sokba került, nem is szép, de csinál valamit.

Nálam is bakancslistás a Flakon is, de egyelőre sok másra kell elköltenem a pénzem, szal nem lesz.
Igazából az ST-t is csak azért vettem, mert kamaszkoromban a Novotrade-ben mindig megcsodáltam, h milyen szép és ki akartam próbálni, hogy milyen stuffok készültek rá. De használhatóságban (és főleg hardver képességekben) az Amiga azért nagyságrendekkel jobb.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Okt. 07. 21:08 - Szerkesztve: dh1

Höhöhö :D
Forrás: Commodore 64, Amiga időutazó fan klub!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Okt. 07. 23:15

Hehe, ez naon jou...:D :D

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
forum.amigaspirit.hu / Általános / Atari: ismerjük meg a kortársat is tudásvágyból