Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Már. 13. 07:23


adsr

Ne add fel!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 13. 11:15


Quoting: dino
Ne add fel!

Miért adnám fel? Bele sem kezdtem volna, ha nem tudnám, hogy végigcsinálom ;-).

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 13. 11:18


Quoting: adsr
Ezeket akkor nem hozod?


Miert az AM csak egy ember? :D

AmigaOne
AmigaOne uA1
SAM440
SAM460
Pegasos
Pegasos 2
Efika
PowerBook+MOS
PowerMac G4+MOS
PowerMac G5+MOS
Apple Cube+MOS

kb.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 13. 11:23 - Szerkesztve: dh1


Nagy respect ADSR-nek!

En nem a kedvet akarom elvenni, csak nem akarom, hogy szarul erezze magat, ha kukan ul majd esetleg a nep ...

En pl. a minap azon gondolkodtam mit kerdeznek Haynie-tol, Petrotol vagy mas egyeb Amigas prominens szemelytol ... haaaat ... nem tudom.

Kb. mindent tudunk mar az elmult 30 ev alatt ...

Engem titkok, legendak, prototipusok, mit nem lattunk, mi volt meg a tarsolyban, mi lett volna ha nem kurja el a Commodore, letezett-e A1400 (egy fos FF foto van csak rola ...) vagy kb. hasonlok erdeklenenek... Vagy ha siman szorizgatna.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 13. 11:41


En inkabb azt kepzeltem el, hogy mennek a programok magyarul (demo csapatok sztoriznak, stb...), ebbol a meghivott prominens vendegek meg semmit se ertenek.

Menjen angolul a kedvukert? Nyilvan nem igazan kene!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 14. 07:36


Meghívott prominens vendégek valószínűleg csak skypen fognak bejelentkezni. Így őket nem zavarja a magyar beszélgetés.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 14. 07:37


Dh1: a kérdéseid nagyon jók, pont ilyesmiket várok, hogy legyen mit kérdezni!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 29. 06:21


BREAKING NEWS

A 30. evfordulos AmiCon talalkozo datuma a szervezok legnagyobb banatara, es rajtuk kivul allo, politikai okok miatt (melyet nem ezen a forumon szeretnenk megvitatni) MEGVALTOZOTT!!!

A korabbi, meghirdetett julius huszonotodikei datum helyett JULIUS 11-EN lesz! A helyszin valtozatlan!

A hir igaz, NEM TREFA!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 30. 08:31


Sajnos megerősítem DH1 bejelentését. Ránk tojtak, a Csokiban más rendezvény lesz, ami magasabb prioritást élvez sajnos.

Tehát az új időpont JÚLIUS 11. 10:00-00:00-ig. Sajnos így ugrik a skype beszélgetés a kaliforniai számítógép múzeumban megrendezésre kerülő Amiga partyn résztvevő régi Amigás mérnökökkel. Remélem más negatív esemény már nem fogja befolyásolni a dolgokat.

Írjátok át a naptárban, nógassátok meg a családot, ha már volt leszervezett program!

(Úgy néz ki, az Amiga nem csak a hw-sw téren elátkozott, furcsa erők irányítják a sorsát, és a hozzá kapcsolódó dolgokat... :-( ).

Logostino
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 30. 09:38


Az esélytelen hogy esetleg ne a Csokiban legyen? Márcsak azért mert nagy kár hogy nem lesz skype bejelentkezés. Az pedig nagyon jó lett volna.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 30. 10:11


Nem, ez már le van beszélve. Másrészt ez a legkönnyebb szervezésileg, mert ismerős dolgozik ott, és ez jelentősen megkönnyít sok mindent.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Már. 30. 11:53


"Más rendezvény?" Csak mert így érzésre telibe kapja a régi dátum a Csoki nyári szünetének a kellős közepét... És a honlapon a naptárban sincs semmi, azokra a napokra, miközben szeptember már fel van töltve... A július 11. meg gondolom a létező legkésőbbi időpont volt, ami még nyár elején belefért, mert a hivatalos szünet kezdete után még - gondolom, mint régebben is - megy a táboroztatás meg mittudomén (ezért volt néha Amiga klub is olyankor), szóval a ház hellyel-közzel azért nyitva, ha programok nincsenek is...

Bár persze én nem tudhatom...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 30. 12:02


Fidesz rendezveny ... eleg ennyi? :(

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2015. Már. 30. 21:04


@dh1: ... csak viccelünk, őrnagyúr!

mustang74
Tag

# Elküldve: 2015. Máj. 25. 06:26 - Szerkesztve: mustang74


Sziasztok! Vasárnap lesz Amiga Nap?
Egy évvel ezelőtt volt, olvastam róla.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jún. 03. 10:33


Ha szeretnéd látni kedvenc demodat az AmiCon Anniversaryn, tedd félre előítéleteidet ( ;-) ), és szavazz a fácsén:

Legjobb OCS/ECS demok.

Legjobb AGA demok.

Legjobb magyar demok.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jún. 11. 16:56 - Szerkesztve: adsr


Nagyjából véglegessé vált a party program, kukkantsatok be a party honlapjára!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jún. 12. 07:06


Like

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jún. 12. 08:19


Gyerekek, mit szólnátok hozzá, ha rendeznénk egy RSI Demomaker Compot?
Csak a poén kedvéért :-D.

Ja, egyébként DH1-nek köszönet, hogy említette Dr. Kári Béláékat, hogy be lehetne mutatni az ő munkájukat!

Peti
Tag
# Elküldve: 2015. Jún. 30. 11:45 - Szerkesztve: Peti


A Mári Zsolt-ot ismeri valaki? Esetleg - az email-on kívüli - más elérhetőségét tudjátok? Mivel írtam neki, hogy előadást tartanék, meg vinnék projectort is (ha kell), de nem válaszolt - oszt' jó lenne tudni hogy készüljek-e, vagy nem.

És: miért éjfélkor lesz vége? Ha valaki vidékről jön, annak ez rendkívül rossz időpont a hazautazáshoz! Régen mindig kb. délelőtt 10-kor lett vége, és normálisan haza tudott jutni az ember...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Jún. 30. 11:47


A Mári Zsolt a fölötted beóbégató adsr nick alatt futó dude... Szóval valszeg olvasni fogja ezt... :D

Peti
Tag
# Elküldve: 2015. Jún. 30. 11:53


Köszi Csárli, így lehullott a pel (azért sejtettem hogy innen valaki).

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jún. 30. 14:23


Hová írtál nekem, Peti?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Jún. 30. 14:36


Csak a régi nóta... Egg, spam, spam, spam, spam, egg, egg, spam, spam, spam...

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Júl. 05. 09:42


Nem tudom még pontosan, mit is vigyek magammal....
A600-ban van Indivision ECS, de picit jobbra megy a kép. Értem ezalatt, nem teljesen van középen. Mivel én nem értek hozzá, kérdésem, lehet-e ezen állítani valamit, vagy ilyen az LCD monitor? Létezik esetleg VGA/SCART átalakító? Azzal még megpróbálnám. Ha valaki ért hozzá, s középre tudja rakni a képet, ezt viszem. Ha ilyen az LCD/LED, akkor C64.

Syami
Tag

# Elküldve: 2015. Júl. 05. 11:34


Quoting: Kukacmarci
Nem tudom még pontosan, mit is vigyek magammal....
A600-ban van Indivision ECS, de picit jobbra megy a kép. Értem ezalatt, nem teljesen van középen.


Ez a probléma nálam is előjött. Nekem 1200-ben van egy indivisionAGA mk2cr és a kép nálam balra ugrik!! Szerintem monitor függő. Letöltöttem hozzá ezt a toolt http://www.vesalia.de/files/mk2cfg.lha ezzel már sikerült elérni hogy a rendszer felbontás jó legyen és ne ugráljon, de a egy csomó játéknál ugyanúgy "kiugrik" balra a kép. Ma lesz időm kipróbálom egy másik lcd monitoron hátha!! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Júl. 05. 16:59


A nem rendszerbarat kepernyok mindig ugralni fognak Amigan ... ket jateknak szinte soha nem ugyan oda esik a kepernyoje ... CRT-n is jol lathato

Peti
Tag
# Elküldve: 2015. Júl. 07. 13:44


adsr: mail ment.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2015. Júl. 07. 14:38 - Szerkesztve: ratman


@thread: Pénteken lesz lehetőség odahordani a sok régi vasat? Mert ahogy nézem, hogy mit kellene kivinni, az minimum két, de inkább három fordulóval lesz nekem megoldható. Nem lesz kevés. :/

Thx,

ratman

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Júl. 07. 17:08


16 óra után üresedik a terem, tehát lehet hordani a cuccost. Az elpakolás viszont valszeg szombati program lesz. Beszélek Szilvivel, majd megírom mi a szitu.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
 
 

Powered by simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024