Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 08:32 - Szerkesztve: dh1


AM reszerol ket A4000D es T halalcsillag varhato, es 1 v 2 A1200 csillagrombolositva ... meg valami nextgen, OS4 PEG2 vagy SAM vagy PowerBook MOS

Jut eszembe, ADSR egeszsegugyi okokbol nem tudnal nekem kivetelesen a Csoki elotti dolgozoi parkoloban szerezni egy helyet arra a napra? Szar a labam, en 100 metereket nem tudok es nem is akarok ilyen dognehez gepeket es monitorokat cipelni (jelenleg) ... mondd azt, hogy en vagyok a VIP vendeg :)

Hevö
Tag
# Elküldve: 2015. Feb. 08. 09:48


Jövök hordárnak is Dh1...úgyis gyúrnom kell

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 10:08


:D kell a szeles kar, hogy tetovalj ra, mi? :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:24


Quoting: dh1
Kovezzetek meg, de nekem egy szokasos csaladias jellegu AmiCon jobban tetszene mint ez a nagytermes dolog ... de persze le a kalappal ADSR elott!

Egyszer az életben kibírod, nem? ;-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:25


A honlapon az előzetes regisztrációnál lesz egy olyan rész, ahol beírhatjátok majd, hogy kiállításra/játszósnak tudtok-e valamilyen gépet hozni. Valamint azt is, hogy honnan jöttök, és így más is láthatja az esetleges fuvarszervezés lehetőségeit!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:27


Quoting: dh1
Jut eszembe, ADSR egeszsegugyi okokbol nem tudnal nekem kivetelesen a Csoki elotti dolgozoi parkoloban szerezni egy helyet arra a napra? Szar a labam, en 100 metereket nem tudok es nem is akarok ilyen dognehez gepeket es monitorokat cipelni (jelenleg) ... mondd azt, hogy en vagyok a VIP vendeg :)

Biztos megoldjuk, mivel a művház hivatalosan akkor zárva lesz, tehát csak mi leszünk.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:32


Akkor egy parkolohely foglalt az epulet elott! Bocs sracok!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:33


Quoting: adsr
Egyszer az életben kibírod, nem? ;-)

egyszer? asszed most megyek eloszor partyra? :P

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 09. 10:05


Quoting: dh1
egyszer? asszed most megyek eloszor partyra? :P

Mármint Amiconra értve, hogy egyszer...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 09. 11:44


Quoting: dh1
AM reszerol ket A4000D es T halalcsillag varhato,


Ha hoztok gyari A4000T, akkor en nem cipelem az enyemet, plane ha halalcsillag az is :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 09. 11:50


Dino, az "en" A4000T-m nalad van, szal hogy vinnenk? ;)
De nem is irtunk gyarit!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 09. 09:38


Fanfárok szóljanak, dobpergés!!!

Elkészült az AmiCon Anniversary weblap!

Észrevételeket, javaslatokat, minden ötletet várok a partyhoz, milyen gépet hozol, stb. Ha ötleted van, írd meg a fórumba!

Apróbb bugok előfordulhatnak, ha ilyet találsz, lécci írj nekem!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 09. 10:02


Oszinten vagy csak a hibakra koncentralva? :)

A menuben rossz a Résztvevők 'Ő' betuje ...
Valszeg rossz karakterkod ... probald ki vagy Jobb ALT + 0244, vagy + 0245.
Ha nem jo akkor ez a betutipus nem tartalmaz hosszu 'Ő'-t ...

Unicode alatt egy teljesen mas betutipus 'Ő'-je van ott

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 09. 10:10 - Szerkesztve: adsr


Köszi, észre sem vettem!

Akkor ez a cikkekben is hiba lesz...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 09. 10:20


Szeretnék megkérni valakit egy előadásra. Sokan, akik annak idején Amigáztak, lehet hogy 20 éve nem hallottak semmit a gépről, hogy mi történt ez alatt az idő alatt.
Charlie elég nagy tudora (tudomásom szerint) az eseményeknek, de valószínűleg ő nem lesz itthon sajnos. Akadna olyan vállalkozó, aki kb. max 1 órában tudna egy előadást tartani az elmúlt 21 évről, amióta megszűnt a Commodore?
Nagyon sokat segítenétek a munkámban ezzel!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Már. 10. 10:05


Nagy a tolongas ugylatom...
dh1? Nem vallalod el?
Vagy esetleg Lazi?

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 10. 10:08


Szerintem legyen Haynie vagy Petro :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 10. 10:56


Nem, vallald te Dino ... :)
Ezt a mas fa...val a csalant nagyon ertitek!
En rajzoltam szep logot, meg lesz egyeb meglepi is ...
Sracok utt a dicsosegetek oraja, es gyavan hallgattok? ... khm ...
Vegre tehettek a platformert!
Hajra, hajra!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Már. 10. 11:58


Quoting: dh1
Nem, vallald te Dino ... :)


én egy tájszólással biró TŐGYFAGYTYÁS vidéki tahófalvénélő agyilag zokknira ivott Paraszt vagyok...
Szóval ne akarjátok...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Már. 10. 12:22 - Szerkesztve: charlie


Súlyos köd nehezedett a hajóra, ami csak fokozta az idegességet. A herceg párától fényes gumikabátjában, tiszti sapkájában szinte egykedvűen állt ott, a lázadók között, az óceánon. (...) A lázadók zavartan álltak, ugyanazt a kínos témát érintették gondolatban. Végül Petters kimondta:

- Jó lenne megkérdezni Piszkos Fredet...

Mert az ördög látott ilyent. Ahogy kihúzza a lábát közülük az a vén, szívtelen kutya, hát megáll minden.

(Rejtő Jenő, Piszkos Fred, a kapitány)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 11. 06:22


Kösz Charlie, találó volt.

"Mellesleg" Petro válaszolt, fuvarköltségért, és szállásért még hajlandó is lenne eljönni... Trevor Dickinson is reagált, most tárgyalok vele.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 11. 06:25


Quoting: dh1
En rajzoltam szep logot, meg lesz egyeb meglepi is ...

Nem győzök hálás lenni érte :-D!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 11. 06:27


Megkérdeztem Képes Gábort (Közlekedésiben ő szervezte az Űrhódítókat, többek között), aki már csinált jó pár ilyen előadást, de mivel nem megszállott Amigás, ezért nem vállalja. Nem elég hiteles a részéről, ezért.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 11. 07:00


Most beszéltem Trevorral, ő is ott lesz a kaliforniai számítógép múzeumban tartandó eseményen. Persze vele együtt több régi Amigás mérnök, stb.
Ha sikerül megfelelő időpontot találni, ami az időeltolódás miatt nem is olyan könnyű, az egész csapattal tudunk beszélni!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Már. 11. 07:19


Ez szuper.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 11. 17:46 - Szerkesztve: dh1


Tovabbra is kerdezem, hogy lesz valaki aki erdemben kommunikalni is tud a kulfoldi urakkal? Mert a Google fordito realtime nem fog jatszani. En meg eloszoban feleannyit tudok angolul mint irasban es az se sok ...

Nem tok felesleges moderator es angoltolmacs nelkul kulfoldieket "molesztalni"? :)

Felek, hogy nelkule nagy eges lesz ...

Volt par Amigas csapat mind scene mind jatekfejleszto szinten, oket kene meghivni. Guru ujsagot kompletten, Bear, Brazil, Lazi stb.

Vagy a dokik akikrol irtal ADSR es A4000/060-al nyomultak ott Szeged kornyeken, veluk interjut is tervezunk a lapba, de eloben jobb lenne ...

Mas ...

Weboldal: miert lehet a kivalasztasnal csak Classic gepeket valasztani? Nextgen nem johet?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 11. 17:52


Quoting: dino
én egy tájszólással biró TŐGYFAGYTYÁS vidéki tahófalvénélő agyilag zokknira ivott Paraszt vagyok...
Szóval ne akarjátok...


1. nem vagy az
2. lusta vagy
3. ez nem kifogas
4. nezni a masikat, hogy tesz valamit valoban egyszerubb :) :P

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Már. 12. 01:31


Quoting: adsr
Ha sikerül megfelelő időpontot találni, ami az időeltolódás miatt nem is olyan könnyű, az egész csapattal tudunk beszélni!

Mindenféle erőlködés nélkül nem lehetne, hogy csak összejövünk és jól érezzük magunkat egy kis gépnyüstöléssel egyetemben? Nekem bőven elég, ha veletek találkozhatok, s megnézhetem/kipróbálhatom a többiek masináit. Pont.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Már. 12. 12:06


+1

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Már. 13. 05:15


Quoting: dh1
Nem tok felesleges moderator es angoltolmacs nelkul kulfoldieket "molesztalni"? :)

Lesz ember addigra, meg fogom oldani ;-).
Quoting: dh1
Volt par Amigas csapat mind scene mind jatekfejleszto szinten, oket kene meghivni. Guru ujsagot kompletten, Bear, Brazil, Lazi stb.


Ez már folyamatban.

Quoting: dh1
Weboldal: miert lehet a kivalasztasnal csak Classic gepeket valasztani? Nextgen nem johet?

Bocs eszembe sem jutott... Milyen gépet írjak be neked utólag?

Quoting: dh1
AM reszerol ket A4000D es T halalcsillag varhato, es 1 v 2 A1200 csillagrombolositva


Ezeket akkor nem hozod?

Quoting: Kukacmarci
Mindenféle erőlködés nélkül nem lehetne, hogy csak összejövünk és jól érezzük magunkat egy kis gépnyüstöléssel egyetemben? Nekem bőven elég, ha veletek találkozhatok, s megnézhetem/kipróbálhatom a többiek masináit. Pont.


Nekem nem ;-). Ezen az évfordulón van egyedül esély arra, hogy olyan emberekkel is találkozzunk, akik évek óta pl. külföldön élnek. Van olyan, aki csak ezért jön haza! Ráadásul most van esélyünk arra, hogy készüljenek grafikák, zenék, demók, végre egyszer jól érezhetik magukat szegény elhanyagolt Amigáink.

A baráti beszélgetésre úgyis lesz idő elég nap!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024