Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Szerző Üzenet
nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 13:54


Szerintem Dave Haynie-vel le lehetne zsírozni egy skype-os élő bejelentkezést is. Ha ez létre tud jönni, akkor meg előre el lehetne küldeni a szervezőknek a neki szánt kérdéseket. És akkor arra a talán kb. 1 órára kellene csak egy jó "tolmács".

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 14:07


Pár ötlet még részemről a teljesség igénye nélkül :) Ez így nyilván rengeteg, de ha csak minden "kategóriából" sztorizna 1-2 tag...

- magyar Amigás csapatokból egy-egy tag sztorizása
23C Crew / Absolute! / Black Art / Cerberos / Chromance / Conspirators / Creator / Dection / Design House / Faculty / Fi-Re Crew / High Voltage / Hyperacidity / Impulse / Isch Crew / Kangaaroo / Lamer Crew / Live Act / Majic12 / Moonlight Prod. / Muffbusters / NorthStar Hungary / Promise / Red Rats / Silent Madness / Soc.Brigade / The Studio / Triumwyrat / TSI / United Artists / Waveriders
- magyar Amigás BBS üzemeltetők sztorizása
Amiga Dreamland / AGA Inn (Muffbusters) / Bitch (Ratman) / Local Graveyard (ADT) / Ropeman (Ropeman) / Warehouse (LouiSe) / Zero Tolerance (Raven)
- magyar Amigás lemezújság készítők sztorizása
Amiga Window / AMOS / Equalizer / Guru / Post Office 7 / PoWeR / Font
- magyar Amigás (játék)fejlesztők sztorizása
Abandoned Places - Time for the Heroes / Electronic Zoo [GURU1]
Boring Billy / Muffbusters [GURU2]
Newcomer [GURU13]
Reunion / Amnesty [GURU4]
Seventh Sword of Mendor [GURU5]
Stalker / Fire Crew [GURU8]
SUB [GURU3]
Sword of Honour [GURU7]
Zarcan - The real atomania [code: Körber László, gfx: Juhász Edvárd, mzx: Tolnai Péter]

- magyar Amigás papermag készítők sztorizása
Guru / AmigaVilág / AmigaFan / AmigaRulez / AmigaMania / AmigaOnly / Amiga Magazin

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 14:47


Dino: Tomcat ma mar nem felvallahato szerintem, usd be a nevet a gugliba es sirj ... :( lattam en is az eloadasat, a konyvet tok respect, de azota amiket csinal ... jobb ha nem vele azonositjak a rendezvenyt

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 14:57 - Szerkesztve: dh1


Amiga Mania sztorizasa :D LOL

ertelmetlen, mivel mi a gep leszalloagaban, a nagy sztorik utan csinaltunk lapot, egyszeruen nincs sztori, mindig valahogy elkeszul, ez a sztori ...

nincsnek mar nagy fejlesztok nagy hw gyartok nem jon havonta uj hw, sw ... szal ... viccesek lennenk

az ujsag 10. lapszamat akkorra idozitjuk, szal mi is unnepelunk ...

NDA: nagyon drukkolok, hogy osszejojjon, de nem rajtunk fog mulni, de ha osszejon nagyot pukkan

s mit jelent ez?

lesz meg egy AM az AmiCon-ig :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 14:58


Szerintem - mivel elegge kerek az evfordulo - jo lenne valami szeansz jelleget adni a rendezvenynek!

Esetleg a legjobb/hiresebb demok mehetnenek valami kivetiton, vagy mittomen.

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 15:30


dh1: copy/patsteztam a "gyűjtésemből", azért maradt benn az AmigaMania :) Gondolom Bear/Guru, ill. LouiSe+Magic/AO esélyes abból a pakkból.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 15:52


Jovanakkor, ne assuk ki tomketet, nekem nyooc, de az akkori eloadasa meg a freax az kibajo..
Na akkor, ADSR el beszeltem teflonon nemreg, azt beszeltuk, hogy lehetoseg szerint MINDEN AMIGA tipust ki kell allitani. Ossze kene beszelnunk, hogy ki mit hoz. A 3000T je tudtommal csak a RATMANnak van...igen, meg nekem sincs. Jolenne ugy osszehozni, hogy akik kozelebb laknak azok tobbet is cipeljenek. En tudok meg vinni par exotikus cuccot, de elotte valahogy egyeztessunk...

tassika
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 19:52


Hű ez nagyon frankó, köszönöm a szervezőknek. Már most szóltam a melóhelyen, hogy ha cigány gyerekek potyognak az égből, akkor sem dolgozom azon a napon! ;-)

Azt a véleményt én is osztom, hogy Tomcat-et hanyagoljuk. Már leírtam párszor itt, hogy én személy szerint nagyon megharagudtam rá, akkor mikor ugyebár kijött az rtlklub, hogy úgy mond "tisztára mossuk magunkat", hogy nem vagyunk szekta, meg félőrült számítógép szétverő csürhe, hanem egy jó kis közösség.
Erre nekiállt ott mű balhézni, össze-vissza vizelni, flóbert pisztollyal hadonászni, lövöldözni, a kamerák előtt.
Én nem szeretném, ezek után, hogy akármilyen köze is legyen az Amigához, és a közösséghez. Akkor többet ártott nekünk, minthogy segített volna "tisztára mosni" az Amigás közösséget.
Szegény LouiSe, tudna erről biztos sztorizni, ha eljönne a mostani rendezvényre.

Uff én beszéltem!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 08:43


Köszönöm az ötleteket, a scene/game dev lista nagyon jó, pár emberkével már értekeztem.

Mi van akkor, ha Tomcat jön és ott akar lenni résztvevőként? Nem mondhatom azt neki, hogy húzzon a sunyiba, főleg, mert nem olyan típus vagyok, aki leáll vitatkozni vadidegenekkel, másrészt meg azért, mert ismerem miket csinált...

A skype chat tervbe van véve Petro-val és Haynieval is. Lesz pont azon a hétvégén az USA-ban is egy party a kaliforniai Mountain Viewban található számítógép múzeumban. Még nem látom kik a meghívottak, de pl. a támogatók között ott virít az A-EON is, tehát lehet hogy Trevor is ott lesz, ha más emberkével nem, vele lehetne onnan skypen keresztül beszélgetni.

Quoting: dekanyz
Esetleg a legjobb/hiresebb demok mehetnenek valami kivetiton, vagy mittomen.

Ez mindenképp tervbe van véve, én inkább azon "izgulok", hogy legyen nevező az esti demókompóra. Bár a madarak azt csiripelték, hogy várható egy-két produkció, talán még az idő is elég hozzá, hogy mindenki tudjon valamit készíteni addig. (Rack azt mondta, hogy fog rajzolni, Reynoldsot is fűztem, hogy készüljön zenével, remélem Charlie is összedob valami introt, stb).

A nagyobb gondom az, hogy szeretnék egy jó kis muzsikás blokkot délután/estefelé, de Sidrippéken kívül én nem ismerek mást aki szóba jöhetne. Cargo említette Clairvot, hogy ő dj-ként is dolgozik, esetleg lehetne Amigás zenékből egy live act, de még nem vettem fel vele a kapcsolatot.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 08:46


Szerintem lehetne akár külön Guru csapat beszélgetés is, mivel anno a 20 évesen nem nagyon volt ilyen sztorizgatás (vagy rosszul emléxem?)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 11:22


en inkabb azon izgulnek, hogy ne annyian legyunk mint az AmiCon-on ... az eleg keves ember lenne a Csokiba ...

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 11:38


Egy savazást megérne (már most) a főoldalon kb. ezekkel az opciókkal :)

1- 100% megyek, világvége esetén is!
2- Ha lesz fuvarom, mindenképp mennék.
3- Ha éppen ráérek, akkor megyek.
4- Nem érdekel, kihagyom.

Így pl. a 2-es csoportba tartozókhoz (ugye ők a 90%-os kategória) időben lehetne (fuvar)társakat találni. Ha meg nem, akkor marad az oszkar.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 12:45


Quoting: dh1
en inkabb azon izgulnek, hogy ne annyian legyunk mint az AmiCon-on ... az eleg keves ember lenne a Csokiba ...

Bízzunk benne, hogy erre az évfordulóra azért többen eljönnek ;-). Ha meg csak 30-an leszünk, akkor bensőségesebb lesz a buli :-D.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 12:47


Quoting: nemazoty
Egy savazást megérne (már most) a főoldalon kb. ezekkel az opciókkal :)

Igen, az jó lehet!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 14:49


keresed parancs, lehet savazni :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 15:24


Köszi, savaztam.

nzo
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 15:39


Ha lehet még ötletelni...

Elhozhatná mindenki az összes általa készített partifotót a korábbi magyar scene eventekről, amin Amigák/Amigások is szerepeltek (Amiganica, Fuck-Ya, FYaNica, Nagyrakosi party, Amicon, ill. AntiQ, Scenest, Cache, etc.).
Ha esetleg lesz egy kisebb projektor pluszban, akkor azon lehetne vetíteni ezeket. A nagy kivetítőn meg mehetnek a WHD oldskool demók időrendben :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 16:04


En a 3-asra szavaztam, de kb. feluton vagyok az 1-es es a 3-as kozott.
(Probalom ugy alakitani, hogy ott legyek)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 20:10


A szavazást én kiegészíteném egy 5. ponttal, vagy a 4-est korrigálnám mondjuk olyanra, hogy "Mennék de egyéb okok miatt (pl. anyagi) ki kell hagyni" ;-)

tassika
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 20:55


Quoting: adsr
Mi van akkor, ha Tomcat jön és ott akar lenni résztvevőként? Nem mondhatom azt neki, hogy húzzon a sunyiba,

Pedig megérdemelné. Bennem mély nyomott hagyott az ámokfutása, és részemről az sem enyhíti a hülyeségét, hogy könyvet vagy akármit tett le az asztalra. De ezen nem veszünk össze, legföljebb elkerülöm messzire a partihelyszínen. :-/

Quoting: dh1
en inkabb azon izgulnek, hogy ne annyian legyunk mint az AmiCon-on ... az eleg keves ember lenne a Csokiba ...

Valamiféle, hivatalos honlap lesz? Azt lehetne linkelni minden felé. Facebook, fórumok hasonlók. Ja, és a magyar amiga levlistára is érdemes lenne egy invitálót írni, mert még mindig műkszik, és hátha a régi motorosok is így tudomást szereznének róla. :-)

Clyde Radcliffe
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 05. 20:57 - Szerkesztve: Clyde


En szivesen elmennek, de sajnos egy honappal elobb leszek MO-n. :( Egyebkent adsr te arrol a Clairvo-rol beszelsz aki a Must Beat-ben is benne volt es breakbeat zeneket jatszott?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 06:19


Igen, arról a Clairvorol. Tegnap kaptam tőle választ, nem tudja vállalni, mert SOHA semmilyen Amigás játékkal és demoval nem találkozott (C64 után egyből pc-re váltott). És mivel nem ismer semmit, így úgy érezte, hogy nem lenne helyénvaló elvállalni egy ilyen fellépést. Sajnos.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 06:21


A honlap már készül, remélem max. 1 héten belül elindul.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 11:11


Kovezzetek meg, de nekem egy szokasos csaladias jellegu AmiCon jobban tetszene mint ez a nagytermes dolog ... de persze le a kalappal ADSR elott!

Hevö
Tag
# Elküldve: 2015. Feb. 06. 11:18


Indulok a GFX compon :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 11:28


De csak uj gfx-el lehet indulni :P

Hevö
Tag
# Elküldve: 2015. Feb. 06. 11:28


Akkor is :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 12:55


Quoting: hevesi
Akkor is :)

ez a beszed :)

Peti
Tag
# Elküldve: 2015. Feb. 07. 20:23


nemazoty: nekem van projectorom, vihetem ha kell. Meg vihetnék CD32-t (a legbrutálisabban bővítettet, amennyire csak lehetséges) + CDTV-t is (részben ez is). Csak még nem 100%, hogy tudok menni.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 07. 21:27


Peti
Vannak eredeti CDTV lemezeid is?

Én A600-at viszek, ha addigra meggyógyul. Csillagrombolóra bővítve...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amicon Anniversary
 
 

Powered by forum software miniBB™ © 2001-2024