Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / PAK - Pécsi Amigás Party
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Szerző Üzenet
nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 10. 14:22


Lazi. Kb mikorra vagy varhato? Nem baj, ha mar kora delutan, csak kb. tudjuk. Most zsirozzuk az idopontot.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2012. Ápr. 10. 19:08


@nemazoty:
Kb. du 1-kor indulok Veszprembol. Onnan Szekszard, gondolom valami ebed, aztan Pecs. Szoval en 17 orat tartok valoszinunek. Mivel csak vasarnap utazom haza, kifulladasig maradnek.

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 11. 08:56


ok. a tobbiekkel 14 oras kezdest beszeltunk meg, de lesz 1-2 ember, aki szinten 17-18 ora korul erkezik.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 11. 13:20


Uraim! Szeretnem felajanlani az AmiCon szamara fenntartott Ustream csatornat, ahonnan eloben tudnatok kozvetiteni (hasonloan az AmiConhoz) az esemenyeket!

Nem kell mas, mint egy mikrofon es egy webkamera, vagy egy ezekkel rendelkezo laptop ...

http://www.ustream.tv/channel/amicon-2010

Ha kell adok hozzaferest!

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 11. 13:55 - Szerkesztve: nzo


Huhh. Azért nem lesz akkora durranás, mint az AmiCon ;) Itt rendszerint evés/ivás(!) és közben Amigázás megy. Szerintem nem sokan néznék. De azért köszönjük.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 11. 14:25


Pont erre vagyunk kivancsiak, eves, ivas Amigazas ... mi kell tobb?!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Ápr. 12. 08:48


Igyvan! Szerettem volna en is ott lenni, de az uzemenyag arabol egy A1200 ast siman adnanak. Ugyhogy tenyleg jolenne a stream :)

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 12. 09:35


A parti placcon nem lesz közvetlen internet elérés, csak nálam egy mobilnet laptopon, ami adatlimites. Egy offline elkészült összevágott kis videót esetleg csinálunk majd az eseményről, amit felteszünk valahova.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 12. 11:49


Nincs net? NIIIIIIIINCS NET?!

Akkor Quake-erek sem leszenek?

Meg pecek sem?

SE windows????

uRISTEN eZ nEM iS ...

PARTYYYYYYYYYYYY!!! :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 12. 12:04


Egyre szimpatikusabb a dolog :) Se PC, se net, kajapia egy isten hata mogotti hegyen tavol a varostol :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 12. 13:16


Ez Csernobil lesz, erzem! :)

csico
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 13. 10:01


Ha talaltok elhagyott sz.gepeket, hozzatok magatokkal! ;)

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2012. Ápr. 14. 00:34


Oke, most mar mondjatok valami cimet is, mert azert 200km-rol nem szagolom ki akarmilyen utos az a kaposzta :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 14. 03:16 - Szerkesztve: Yada


valahol a topic elejen volt egy gps koordinata.
kb ez:
Gugli bejeloles egyenesen Liontol.

avagy 46.101648,18.189486

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2012. Ápr. 14. 08:04


@YADA

Koszi! Mar kezdtem a panik gombot keresni :)

Azert egy resztvevo dobjon egy telefonszamot arra az esetre, ha elvesztenem Ariadne, azaz YADA fonalat: 70/2115830

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Ápr. 17. 14:45


Na milyen volt? Reportot, kepeket kovetelunk!

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 17. 15:34


A héten összekrehálok egy kis videót róla. Még nem tudom mikorra lesz készen.
Report is lesz majd valaki tollából... :)

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 15:41


Elkészültem a videóval, a reportot Enzo igéri. :)

http://www.youtube.com/watch?v=_Mnaq5rP1Bg&feature=youtu.be

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 16:09


off topic

@Brutal: ezzel a Pannonia Rally projecttel mi a helyzet?

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 16:36


Quoting: dh1
@Brutal: ezzel a Pannonia Rally projecttel mi a helyzet?


Az jegelve van... Talán egyszer majd nem hobbi jelleggel folytatjuk a fejlesztését. Egyelőre az iPhone mellett nem nagyon van értelme.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 16:40


Pedig jo cucc!

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 18:52


PAK4 report by nemazoty
A PAK idei első mítingjére április 14-én került sor a szokásos helyen, Lionék hétvégi kecójában. Attissal 14 órakor nyitottuk a sort, majd később a sört is, mivel a házigazdán kívül más még nem érkezett meg a tetthelyre. A helyszín alapos szemrevételezése után megérkezett Brutal és Baal, velük együtt a macmini+MOS páros és a nagytévé is. A gépezet és a hangkeltő eszközök beizzítása után a káposzta is szólt, hogy szeretne már tűzközelbe kerülni, így a gondosan leírt recept lépéseit követve szép lassan kezdtek a hozzávalók a bográcsba vándorolni. Mindeközben már vadul dübörögtek az utóbbi 2 év Breakpointos/Revision-ös topdemói. Lion megérkezett a szokásos menetfelszereléssel (víz - sic!, 1084S, A500, lemez hegyek, kábelek, elosztók). A hangulatot fokoztuk házi forralt meggyborral, a laposüvegekből előkerülő pálinkákkal és sörrel. Lion szabadidejében a kályhát is megrakta, hogy senki se fázzon. A káposzta szaga kezdte belepni a hegyoldalt, amikor is megérkezett a vegetáriánus Halmaifoto két barátnővel (=1200-essel) a világoskék Lada hátsó ülésén. És ami még a Ladából előkerült: kuglóf borlekvárral. Nemsokára Lázi is berobbant navigátor leányával az oldalán. Szerencsére sikerült rábeszélni, hogy az alkoholmentes söreit inkább reggel igya meg. Krokko is befutott egy laza szombati meló után, így a káposztával való ismerkedést a szép számmal összegyűlt "tömeg" meg is kezdhette. Tálaláskor a székelykáposztára felkerült a korona... vagyis a tájfel. Teli bendővel vághattunk neki a szokásos gépössze/be/etc.lövésnek. Célul tűztük ki, hogy a Lotus 2-t fogjuk négyen játszani a soros kábellel összekötött két Amigán. Heveny pohár után nyúlások, bmegelések, némi hardverelem csere és CF kártyás másolgatásokkal laza 2 óra alatt sikerült működésre bírni minden vasat, így már kezdődhetett is a küzdelem. Az éppen nem játszó arcok eszmecseréltek vagy MOSt nyomkodtak vagy a székelykáposzta mellékhatásaitól szenvedtek. A csapat egy része hajnal 3 óra körül kezdett felszivárogni az emeletre, hogy mély álomba zuhanjon. A kitartóbbak még egy darabig versenyeztek. Reggel 8-9 óra között keltünk. Egy kis rendrakás után mindenki kipihenten távozott.
EOF

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 20:18


Koszi saracoka a videjooot es a reeportot!
Szuper buli lehetett!
Kar, hogy nem lehettem ott!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Ápr. 22. 22:06


Lajk!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Ápr. 23. 09:30


A barkancs nem eladó? :-D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Ápr. 23. 09:56


BARKASZ PÓÓÓÓÓVER! :D Sunáznám! :D

Jó buli lehetett srácok, királyok vagytok.

csigabig
Tag

# Elküldve: 2012. Máj. 18. 22:18


Szia BrutalDT !!

Sajnos erröl lekéstem mert nem néztem be a forumba de ha lesz következö szivesen eljönnék.Amire most igazán nagy szükségem lenne egy egér ha tudnál segiteni azt megköszönöm.Nem ingyen kérem természetesen kifizetem az árát.Pécsi vagyok én is !!

amigacsiga@citromail.hu

BrutalDT
Tag

# Elküldve: 2012. Máj. 23. 15:05


Valszeg nyáron valamikor megint lesz egy buli a hegyen. Itt majd közlöm a hírt róla.
Nekem nincs plusz egerem, amihez nem tartozik gép, de felröppentem a kérdést, hogy esetleg vkinek nincs e a PAK-ból.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Máj. 23. 16:45 - Szerkesztve: charlie


@BrutalDT:
Király, remélem olyankor lesz, hogy én is tudok menni! :) Építő jellegű javaslatként kérlek vegyétek figyelembe az Árok party időpontját (július 6-8), szóval ne akkor vagy előtte-utánalévő héten legyen, illetve hogy az augusztus 20-i hétvégén egymillió program van amúgy is... :) Köszi! :)

Ja és gyertek pécsiek is Árokra és hozzatok classic Amigákat is, mert az nektek jó, megnyitja a szívcsakrátok meg minden! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Máj. 23. 16:46 - Szerkesztve: dh1


Csarli a "kis" Buddha :)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / PAK - Pécsi Amigás Party
 
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024