Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Pszichológia
. 1 . 2 . 3 . >>
Szerző Üzenet
amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 05. 23:44


Ki találkozott már az alábbi párbeszéddel?:

Férfi: Mi bajod van?
Nő: Semmi!

Én tudom a problémára a megoldást. Ja nemmellékesen megjegyezném, hogy a legszarabb párkapcsolat is megjavul ha ráérzel a lényegre....
Érdekel valakit a téma vagy Csárli dobhatja a kukába az egészet? Csárli belefér az Amigás életébe egy ilyen téma? (Adhatnál a kérdésnek (...érdekel valakit a téma?...) egy pár napot.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 06. 07:35


amigarules
Ez siman mehet az Off topicba, mert oda valo.
Quoting: amigarules
Én tudom a problémára a megoldást.

En is: 12 Inch BlackMan :DD:DD

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 06. 12:08 - Szerkesztve: charlie


Számomra teljes rejtély, hogy ezt a témát miért kellett a "Hírek" kategóriába létrehozni, vagy Sanyi neked még hírértékű, hogy a nők nem logikusan működnek? :P Mindegy, áttettem az "Általános" kategóriába, jó beszélgetést... :P (Arról nem beszélve, hogy már van egy "Offtopic" topic... Szerintem az ilyesmi témák mondjuk Fészbúk faladra valók, ahol elolvassák az ismerőseid, akiket érdekel. Nem egy amigás fórumba. De whatever.)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 07. 08:52


Csárli te tényleg művészi szinten csinálod "ezt". :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 07. 13:50


Quoting: amigarules
Férfi: Mi bajod van?
Nő: Semmi!


Meg kell verni ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 07. 14:18


Quoting: dh1
Meg kell verni ...

Igyvan, az utes mindennek hasznal, kiveve az agyagedenyeket az uveg, es porcelantargyakat :DD:DD:DD

Zolaash
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 07. 16:47


Figyelmesen várom, hogy kiderüljön a megoldás.... :o)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 07. 22:15


Azt gondolom sejtitek, hogy ahol ez a kérdés egyszer is elhangzik otthon ott a férfival van a baj? (És ez nem azt jelenti, hogy nem tudod megdugni...)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 08. 00:19 - Szerkesztve: dh1


Miert is indult ez a topic?
Keresztrejtvenyeket kell megfejtenunk?!
Amigarules!
Ne tartsd vissza az infot! :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 08. 00:46


Szerintem megérne az egy pszichológiai elemzést, hogy amigarules hogy tud kizárólag úgy kérdéseket feltenni, hogy előbb azt kell kitalálnunk mit is akart kérdezni, mielőtt megválaszolhatjuk a kérdését.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 08. 00:53


Quoting: charlie
Szerintem megérne az egy pszichológiai elemzést, hogy amigarules hogy tud kizárólag úgy kérdéseket feltenni, hogy előbb azt kell kitalálnunk mit is akart kérdezni, mielőtt megválaszolhatjuk a kérdését.


En is kb. ezt akartam irni, de ovatosabbra vettem a figurat! :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Már. 08. 23:08


Quoting: amigarules
Ki találkozott már az alábbi párbeszéddel?:

Férfi: Mi bajod van?
Nő: Semmi!


:-) az a helyzet, hogy 20-as éveimben én is müttyögtem ilyennel. de mivel 30 elmúltam, nekem erre nincs már időm! :-P
tehát:
- (nő) akar valamit? akkor odajön.
- (nő) baja van? akkor szól.

ha ezeket nem teszi meg, akkor felőlem úgy marad! ne raboljuk egymás drága idejét :-P
én meg tűzök AMIGA-zni, cigizni, vagy bánom is én hova ... :-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Már. 09. 08:40


Quoting: Szergely
:-) az a helyzet, hogy 20-as éveimben én is müttyögtem ilyennel. de mivel 30 elmúltam, nekem erre nincs már időm! :-P
tehát:
- (nő) akar valamit? akkor odajön.
- (nő) baja van? akkor szól.

ha ezeket nem teszi meg, akkor felőlem úgy marad! ne raboljuk egymás drága idejét :-P
én meg tűzök AMIGA-zni, cigizni, vagy bánom is én hova ... :-)



Ott a pont... :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 09. 09:58


Wazz most akkor hulyen fogunk meghalni?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 09. 10:06


Na, most mar en is kezdek kivancsi lenni.
Mi a titok?
Sandor On kovetkezik... :)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 12:17


:-)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 12:18


Csak megérte bedobni a témát:-)
A legszörnyűbb az, hogy most lenne fél órám Amigázni és helyette itt írogatok nektek.

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 12:36


A nők érzelmi alapon közelítenek meg mindent. Úgy ahogy Csárli is írta.
Ha valami baja van akkor valami rosszat érez.
Az érzés mindig jogos.
Próbálja elmondani, "hogy mi baja van".
Te meg mindig megmagyarázod , hogy miért nincs igaza. Csakhogy nem tudja elmondani, mert egy érzést nem lehet elmesélni. A következőt lehet csinálni: Vagy az legyen amit ő akar vagy legyen kompromisszum. Nem ez a végleges megoldás de ez egy lépés a probléma megoldása felé.
Próbálj rájönni, hogy mit érez és miért érzi azt adott szituban.
pld: Már megint a számítógép előtt ülsz!
Beszéljétek meg mikor és menyi időt lehetsz a gép előtt amikor ő is úgy érzi, hogy békén tud hagyni. Figyelj oda, hogy ez minek a rovására megy. Bevásárlás, kutyasétáltatás, esti lefekvés...gyerekek(!!!) szex(!!!).

Nem akarok téríteni csak mivel ezt a problémámat meg tudtam oldani és látom, hogy milyen sokan a haveri körömben, rokonok közül és távolabbi ismerőseim között járnak ugyanebben a cipőben mint én jártam úgy érzem, hogy valahogy meg kellene osztani ezt a tudást a többiekkel.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 14. 13:03


Nem tudom, szerintem meg az van amit en akarok ...

allandoan az van amit a nok akarnak ... ez nonszensz ...

nem hüpiket kell baratnonek, felesegnek valasztani.

amugy meg altalaban nem a nonek van igaza!

miert? azert mert a nok nem logikusan, hanem erzelmi alapon dontenek, vagy ami meg rosszabb a butasaguk, tudatlansaguk alapjan

az meg, hogy te inkabb az szgep elott ulsz minthogy a paroddal legyel, az leginkabb valamifele kapcsolati problema, avagy messze nem erzel mar ugy iranta ... avagy pup a hatadon ...

te is toleralsz o is ... es akkor meglesznek a kozos kapcsolodasi pontok, hol az egyik enged hol a masik ... ha mindig csak a nonek engedunk, mert o labilisabb akkor az mar regen rossz ... a ferfi meg szarul fogja magat erezni abban a kapcsolatban

persze mi sem vagyunk hibatlanok, elszurhatjuk a dolgokat es akkor kell jol atgondolni mit csinaltunk rosszul ...

de, hogy mindig mi engedjunk es mindig csak mi gondolkodjunk az nem jarhato ut ... avagy az ilyen ferfit nevezik papucsnak ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Már. 14. 14:00


Szerintem, ha odafigyelsz a parodra es latod, hogy mi a jo neki, figyelmes vagy, minenfele teren...no es oszinte vagy! Akkor baj nem lehet, nem kell kuszkodni ilyenekkel. Ha meg tovabbra is "mibaj van most?" akkor egyszeruen nem talaltad meg a parod az eletben...kb ennyi.

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 15:12


Quoting: charlie
Szerintem az ilyesmi témák mondjuk Fészbúk faladra valók, ahol elolvassák az ismerőseid

Nem vagyok fenn a facebookon. Az itteni arcok nem az ismerőseim? Szerintem akad itt is érdeklődő. És különben is ne nyomj el engem:-)
(Ha nem írogatnék akkor nem lenne senki akinek szívd a vérét. Nekem információra van szükségem neked meg arra, hogy mások előtt lealázz:-) )

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 15:19


13 éve vagyok együtt a Nőmmel és mindig figyelmes voltam de nem értettem meg és Ő ezt érezte. Ha nem tanulsz meg "Nőül" akkor soha nem lehetsz boldog egy nő mellett.

Nem értettem, hogy a vidéki öreg nénik és bácsik hogyan tudják leélni egymás mellett boldogságban az életüket. Most már értem. Dino soha nem fogod megérteni a problémát, mert te zsigerből csinálod jól. Valószínűleg a családodban van mélyen érző ember akire felnézel.

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 14. 15:22


Quoting: dh1
altalaban nem a nonek van igaza!

Nincs igaza abban amit érez? Vagy nincs igaza abban amit Te látsz? Nekem mindegy. Nem ellened vagyok. Nálunk ugyanilyen gondok voltak.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 14. 15:53 - Szerkesztve: charlie


Én már meg sem próbálom megérteni a nőket. De igazából felesleges is. Ha boldog akkor nevess vele és adj rá puszit meg simizd meg a buksiját, ha nyünnyög valamin hogy nem jó, akkor hallgasd végig (***NE AKARJ NEKI TANÁCSOT ADNI*** hacsak nem konkrétumokra kérdez rá, a nők nem azért mesélik a problémáik mert tanácsot kérnek, mint egy férfi, hanem mert így vezetik le a stresszt ami bennük van), adj neki puszit és simizd meg a buksiját. Esetleg vegyél neki virágot.

Oszt kész. Amelyik nőnek ez nem elég, az meg el van romolva, és ez esetben hívd meg a Nő halmazra az Iterate.getNext() függvényt. :P Kb. ennyit kell tudni. Ja és SzörG kollégának igaza van, nem kell feltétlenül próbálkozni a megfejtéssel, ha gondja van, majd jön és szól. Ha nem így csinálja, akkor getNext(), vagy majd megnevelődik. :)

Nekem mondjuk szerencsém van, mert anyámmal és a hugommal nőttem fel, ezért már rég túl vagyok rajta, hogy a női dolgok idegesítsenek. Inkább szórakoztatnak. :) Szóval rettentő jót tudok vigyorogni ahogy törpölnek a kis dolgaikon. De simán megértem azt a férfit, akit ezek a dolgok rommá idegesítenek. :)

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Már. 15. 21:44


:-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 16. 00:03


Quoting: amigarules
altalaban nem a nonek van igaza!


A no onzo es erdekember.
Hidd el, legutoljara nezi a TE erdekeidet.
Minden mas elorebb van, o, a gyerekei ha vannak stb.
Aki mast hisz az teved.
Te is! :)

five-p
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 16. 08:53


Quoting: dh1
A no onzo es erdekember.
Hidd el, legutoljara nezi a TE erdekeidet.
Minden mas elorebb van, o, a gyerekei ha vannak stb.
Aki mast hisz az teved.
Te is! :)


*5

tassika
Tag

# Elküldve: 2012. Már. 16. 10:01


Na, csak beindult ez a topic! :-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Már. 16. 13:14


@dh1:
A no onzo es erdekember.

Faszsag. Mar mondtam neked, hogy a rossz nokkel kezdesz... :) Az onzes es az erdekemberseg nem noi, hanem emberi tulajdonsag, ferfiakban is legalabb annyira megvan ha nem jobban.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Már. 17. 15:25


Quoting: charlie
Faszsag


Ez a te velemenyed, szerintem meg minden no szamito, kivetel nelkul.

. 1 . 2 . 3 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Pszichológia
 
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2024