Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 90 . 91 . >>
Szerző Üzenet
Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Sze. 14. 11:36 - Szerkesztve: charlie


Őszintén, nem nagyon akarok egy teljesen zárt fórumot csinálni csak azért mert egy szánni való get-a-life pöcsköszörű esetleg elolvashatja... Reméltem, hogy tudunk valami építő, nyomokban intelligens, Amiga centrikus és nyílt diskurzusnak helyet adni itt a fórumon. Továbbra is ez a szándék. A nyílt regisztrációt is szeretném megnyitni újra, de jó eséllyel nekem kell majd jóváhagyni minden regisztrációt.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 14. 20:14


Quoting: charlie
nekem kell majd jóváhagyni minden regisztrációt


alap, igy lesz jo

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 14. 20:17


bar nem akarom folytatni, csak egy megjegyzes ...
a minap az FB-s retro csoport is megtalalta a SuperCPU-s hirdetest ... (A500+-on mar meg sem lepodtek) ... es hat durva mik jonek elo es hany embernek a rossz emlekei az "uriemberrel" kapcsolatban, ennyi.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 18:46


Tényleg itt tartunk? :-(

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 19:09 - Szerkesztve: charlie


Nem tetszik nem kell venni. Egy csomó féle "retro ház" van Pi-hez, ez a C16 ház nyilván C64 ház volt fénykorában, csak más színnel nyomtatták ki. :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 19. 21:09


Quoting: charlie
C64 ház volt fénykorában, csak más színnel nyomtatták ki. :)

Oké, ez rendben :-) de ez a "minőség", nem volna képem, na mindegy...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 20. 00:36


de ezeket evek ota kapni ... most miert jott elo? van A500 is evek ota... valami ertelmes temat mar! :P

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 20. 09:57


Tudom, egy ideje tele van az eBay (is) ezekkel a szemetekkel, és időnként elgurul... hogyan lehetnek ennyire igénytelenek az emberek. Ez a 3D nyomtatás még nem erre való, mégis "termék" (???) gyártásra használják sokan.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 20. 19:03


nem vagyok 3D nyomtatas erto, de van egy ismeros aki szerint nagyon sok mindenen mulik milyen lesz a vegeredmeny... es persze kevesbe szarul kinezo cuccot is lehet vele "gyartani"

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 20. 21:11


A felületi érdesség, ami a nyomtatás eredménye, egy dolog, nekem az anyag megjelenése is problémás, a búcsúi gagyi műanyag játékokat juttatja eszembe.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 22. 01:55


ez is anyagfuggo

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Sze. 22. 14:18


Ez is jo uzlet volt

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 23. 10:35


Quoting: dh1
ez is anyagfuggo

Van olyan anyag ami használható ezekben a nyomtatókban és kb. az Amiga minőségét adja? Szerintem nincs :-(

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Sze. 24. 03:48


Amiga minoseget a froccsontes ad...
De vannak olyan gepek es anyagok melyek a hazi kinai nyomtatok minoseget messze felulmuljak.
es egyebkent a gepet kezelo hozzaertese is szamit, mert amig AWE mesternek kemeny penzert 2x is szarul nyomtattak ki - penzert - a Vampire mountert, addig haver ugyan azt a modellt siman kinyomtatta jol ... szoval ... igen :P

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 24. 09:58


Jó hallani ;-)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Sze. 24. 20:24


Valami hasonló minőségre gondoltam: 1:18-tól

Peti
Tag
# Elküldve: 2018. Nov. 15. 13:10


Van egy eladó 15"-os PowerBook a Jófogáson: 1,67-es, 1,5 GB DDR 1 ram, 80 GB HDD, elég jó akkumulátor. Korábban az ára 35 volt, de én picit beszélgettem vele, így most már 20-ért elvihető (a hirdetésben most 30 van). Nem ért a géphez, korábban azt sem tudta, hogy inteles vagy Motorolás proci van-e benne, illetve egy 17"-os gép képe volt a hirdetésben, de a valóságban 15"-os gépe van eladó (most már a valós gép látható). Ha valakinek kell: https://tinyurl.com/y7hpz9sj

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Nov. 16. 23:29


Peti a csoka a 20 000es ajanlattal elzavart a pi...ba...
Ha neked odaadja 20000ert engem erdekelne, csak kene tudni 128 megas e a VGA benne, mert erre sem valaszol ... bar te sem a mailomra :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2018. Nov. 29. 21:24


Ez nekem eléggé most kereten túl van, de hátha érdekel valakit....

GVP Tekmagic 060

... ilyet is eddig csak képen láttam, de amit olvastam róla... egy b2060 sokkal ütősebb motyó. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 08:34


Quoting: ratman
GVP Tekmagic 060


Amugy mire eleg egy ilyen, 2MB chipram nelkul? :D (tudom errol nem a turbo tehet...)
Megmondom...lofaszra,
Amugymeg...kene... :D irgalmatlan ara van... :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 12:45


Quoting: dino
Amugy mire eleg egy ilyen, 2MB chipram nelkul? :D

... elég sokmindenre, főleg, ha rámolsz az a2000-be még valami rtg cuccot, meg hálózati interfészt, meg még néhány vicces csingilingit.... :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 13:21


vegul is, ertem mit beszelsz...:D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 16:51


miota nem lehet 2 mega chip egy 2000esben? :)
nekem is annyi van

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 18:01 - Szerkesztve: charlie


A kétezresem (ami ugye szintén nullhatvanas) 1MB chipes, 15 év alatt mióta használom 0 (nulla) alkalommal fogyott el a chip RAM. Sokszor filóztam, hogy beletolok valami bővítést h. 2MB legyen, de minek. Őszintén, mégis melyik ECS-es warénak kéne annyi, ha más úgysem használja csak gamék meg demók, amik meg úgyis futnak 1MB-n, és többnyire még a hatvanast is le kell lőni hozzájuk?

A Workbench meg úgyis a PicassoIV-n fut, egy nullhatvanas bigbox Amigát úgyis csak egy hülye használna RTG nélkül.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 19:34 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
miota nem lehet 2 mega chip egy 2000esben? :)

Lehet, persze, nekem is az egyik A2000 ben 2MB chipram van, de ez a gepem, random fagy.
Atota, miota ez a bovito van benne, meg a Buddha, tehat a ketto vagy nem birja egymast, vagy valamelyik cucc kibaszik velem, de ez is el van mar evek ota pakolva az idogepben, ha egyszer sok idom lesz, kiasom. Huuh, lenne meg mit csinalni itt, de ha idom van a csaladnak teszek be valami gamat, egy kipakolt gepen, had utazzanak az idoben ok is picit :)
Egyebkent a leg optimalisabb gep nekik egy ezerketzes egy 030 as Blizzardal.
Sajnos azt kell mondjam a R 3.14159... sem egy rossz cucc. Soot, inkabb ezt teszem ki a nyilvanossag ele, igaz, hogy emulacio, viszont potolhato, nem egzotikus hardver, de szinte minden megy, ami az Amigan, soot tobb is...nade ez most nem ide tartozik.


Quoting: charlie
A kétezresem (ami ugye szintén nullhatvanas) 1MB chipes, 15 év alatt mióta használom 0 (nulla) alkalommal fogyott el a chip RAM.


Emlekeim szerint, nekem azert elfogyott parsszor, de en nem ilyen legenda vagyok, mint Te, csak egy lelkes felhasznalo, lehet valamit elkurtam, felhizlaltam a wb t, ami egyebkent nekem is RTG s. Csak Apollo 030/50 meg Domino GFX. Amugy tapasztalatom szerint, A2000 sokkal kellemesebb zenet hallgatni, mint A1200 on. Melegebb a zene, nem annyira digitalis. Ezt probaltatok mar amugy? Ugye ti is halljatok, nem csak en? :D

Szerk: Besöröztem...remelem nem zarom le valamelyik topikot megint veletlenul...Mert akkor tutira kibasznak innen...:D :D
Elnezest kerek...lefexek en magamtol is...

YADA
Tag

# Elküldve: 2018. Nov. 30. 23:46


nincs veletlenul egy alkoholszonda plugin a forumhoz? :-) (en epp csak agancsos kolat iszok...)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Dec. 09. 19:53


A Dell U2412M-bol meg 4 elado van a hwapron!
Amigahoz tobb mint kiraly! Csak ajanlani tudom!
Vigyetek amig van!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2019. Jan. 23. 10:31 - Szerkesztve: ratman


No, csak felbukkant az ebay-en egy DKB WildFire 060. Szigorú összeget akar kapni érte az eladó.

Ilyenem sem lesz. :P

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Jan. 23. 10:47 - Szerkesztve: dino


Hubaz+ kategoria, a ritksaganal mar csak az ara a nagyobb....

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Jan. 23. 20:28


Engem nem a Wildfire villanyozott fel, bar az se kutya!
Hanem a csoka grafikai szoftvergyujtemenye, eleg szep allapotban.
Olni tudnek erte!
De kizart, hogy vasaroljak... pl. 5-6000 Ft-ert Amiga Vision es 8000 Ft-os szallitas ... aaa eselytelen, pedig nalam jo helyen lenne! :)
Rajottem, hogy en nem a jatekokat gyujtom, hanem ezeket a felhasznaloi cuccokat. Van par erdekesseg, de ezek arban sokkal olcsobbak voltak...

<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 90 . 91 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024