Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 90 . 91 . >>
Szerző Üzenet
dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 10:23


A Vatera jutaleka szerintem annyira nem veszes! Valamibol fenn kell tartani az oldalt is. A 2 szep szemunkert megse csinalhatjak!

Azzal viszont egyet ertek, hogy
- Uuutalom az 1Ft-os aukciokat minimal arral.
- Okosan kell vaterazni. De ez mar nem kollektiv erdek, hanem egyeni. Ha valaki hulye, akkor hadd fizessen! ;)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 10:56


Quoting: dekanyz
A Vatera jutaleka szerintem annyira nem veszes!

Akkor majd fizesd ki az en szamlamat is testver ;)

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 12:29


Én szívesen adom el a dolgaimat a vaterán. Annyira csúnyán vágtak már át egyéb helyeken, ahol nem volt ilyen szigor bevezetve, ami védi a vevőt és az eladót is, hogy úgy döntöttem, nekem megér eladóként 6%-ot a biztonság. Megértem, ha valakinek nem éri meg. Annak nem kell vateráznia.

Az tényleg hányadék, ha valaki 1Ft-ról indít, de 50 ezer alatt nem adja. Utálom az összes ilyen tahót. :-) Ha én egy forintra tettem ki valamit az annyiért vihető is volt.

Az ár idő előtti felverése szerintem akkor jelenthet gondot, ha nincs bekapcsolva az 5 perces hosszabbítás. Ha be van nyomva, akkor a trükközések azzal, hogy "majd a legvégén elviszem olcsón" egyből ki is esnek.

Ezen az Apollon meg be van nyomva ez a beállítás. Úgyhogy amikor megjelent én hamar beállítottam, hogy nekem mennyit ér. :-) Néhányan meg belelicitáltak, így meg kúszik az ára. De ha egyszer eldöntöttem, hogy mennyit ér nekem, akkor nem izgatom magam rajta. Vagy egy "megnyertem" vagy egy "nem nyert" levelet kapok. Nekem mindenesetre 25-nél többet ér. :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 13:06


Ugy is Mohikan viszi majd el! :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 13:15


Calhoun: Persze, hogy annyival licitalsz, amennyit neked meger... Csak ha nem az utolso pillanatban nyomod, akkor megadod az eselyt masnak, hogy elgondolkodjon, hogy meger-e tobbet a cucc az aktualis arnal. Lehet, hogy meg mindig a Te licited alatt maradt, de fentebb nyomta neked.

En mindig az utolso 10-20 masodpercben szoktam licitalni, mert akkor mar kicsi az eselye, hogy ramlicitalnak (felteve, hogy nem volt beallitva automatikus licit).
Arrol nem is beszelve, hogy sokkal izgalmasabb igy!!! Foleg ha valami jo cuccot vesz az ember... ;)

Volt, hogy meg is kaptam valakitol, hogy ez nem volt korrekt...

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 13:38


Quoting: dh1
Ugy is Mohikan viszi majd el! :)


Ha neki többet ér mint nekem, akkor valóban így lesz. Én biztos kiszállok, ha több, mint amit szánok rá. Szerencsére nem klikkverseny, elég egyszer megtenni a téteket. :-)

Zolaash
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 16:37


C128 pakk óccóé'

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 17:51


Ez olcsobb:

http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_asztali_szamitogep/retro_szamitogep_kiegeszito/c ommodore/commodore_128d_gep_the_final_cartridge_iii_1ft_rol_1701227027.html

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 18. 19:28


Viszont nincs hozzá billentyűzet, az meg kb. annyira könnyen beszerezhető, mint mondjuk A1000-hez. Legalábbis én így tapasztaltam. Én csak az A1000-re próbálkoztam, de csak horror áron látok eBay-en (70EUR+30EUR posta).

Más: ezt most láttam az apro.amiga.hu-n:
Amiga 1200-hoz Turbókártyát vennék áron alul. De az se baj, ha korrekt áron kínálod.

Nem tudom, hogy itt van-e az illető, de most komolyan: mire számít??

repa
Tag
# Elküldve: 2013. Jan. 18. 20:14


Hardcore hegesztők könnyen át tudnak alakítani hozzá egy C64 billentyűzetet. Persze minden ami kéne a C128 módban, az nem lesz.... :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 19. 09:32


Quoting: siz
Nem tudom, hogy itt van-e az illető, de most komolyan: mire számít??


Ismerem a sracot! Van online retro boltja!
Rendes srac, de ezen a hirdetesen en is meglepodtem. :)
Meg a klubban is szoba hozta talan Lay, hogy WTF?

Szerintem csak nem jol fogalmazta meg ...

Elerheto aron szeretne ... mondjuk idehaza meg akar ossze is johet, bar Mohikan azt mondta a 040-ert a 45000-et sokallotta ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 19. 09:33


Quoting: repa76
Hardcore hegesztők könnyen át tudnak alakítani hozzá egy C64 billentyűzetet. Persze minden ami kéne a C128 módban, az nem lesz.... :-)


Nekem van ketto billem ... igaz ... 4 db C128-hoz :)

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 19. 10:44


Quoting: dh1
Ismerem a sracot! Van online retro boltja!

Tudom. Ezért is akadtam fenn a hirdetésen.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 09:48


Legyen szerencseje!
Van ilyen, nekem is volt mar ...

Elso A1200-asomat ugy szereztem, hogy nemetorszagbol hozta valaki haza. Lomtalanitasnal talalta (pedig akkor meg az Amiga erosen meno cucc volt). A gepnek semmi baja nem volt, egy kondit leszamitva.
Elhoztak hozzam, mert a helyi teveben Amigakkal meloztam, hogy nezzem mar meg. Megneztem de aztan elgondolkodtam.

Ha ezeknek megcsinaltatom, akkor nem fogjak ertekelni. Elrohad valahol a sufniban majd. Nem tudjak mekkora ertek, nem ertenek hozza ... gaz ...

Mondtam, hogy ahh csomo mindent cserelni kell, egy halom zse kell hozza ... es azzal visszaadtam ... ok meg mivel nem tudtak vele mit kezdeni nekemadtak a "mukodeskepetelen" vasat :)

Vagy ...
Vateran vettem iPig-et ... 2500 Ft-ert. Boltban 20 000 Ft ... Csaj adta el. Egy hetig fotoztattam vele, mert nem hittem el, hogy nem valami dzsunka kinai cucc ... es nem! Szerintem ajandekba kapta es fogalma nem volt mi az erteke ...

A malac most nalam van, megbecsult csaladtagkent :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 10:07 - Szerkesztve: dino


dh1
Nekem is van am jo sztorim.
Karacsony elott lettam a vateran 2oreg mekket, amiben 040/33 es egy 040/40 es CPU van.
ITT VAN AZ AUKCIO
Aztan licitaltam 5k ert nyertem meg, tobbet nem is adtam volna erte, mert nekem csak a CPUk kellettek :) gondoltam egy teljes erteku 040 nekem meg er 2,5 ezret darabonkent. Aztan elkuldte a srac, ki is astam a CPU kat, majd tegnap melohelyen ramcsorgott, hogy emlekszek e meg az uzletunkre mondom, persze mi a problema? Mondja, hogy visszavasarolna a 650 es 33Mhz s Quadrat, mert megis kellene neki. Mondom mar kivettem a CPU t mindkettobol Amigaba kell. Nembaj igy is CPU nelkul is kellene neki a 650 es Quadra.
Hat jo. Igy igy maradt sokkal ritkabb 840AV 040/40 es CPU, 3db billencsel,
es egy 040/33Mhz CPU val, mindez osszesen kettoezer ft ert :)
Megerte?? :DD:DD

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 10:16


Vajon mire kellett neki a 650-es???

sZamu
Tag
# Elküldve: 2013. Jan. 23. 12:05


"Mondtam, hogy ahh csomo mindent cserelni kell, egy halom zse kell hozza ... es azzal visszaadtam ... ok meg mivel nem tudtak vele mit kezdeni nekemadtak a "mukodeskepetelen" vasat :)"

ez gáz:S

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 23. 12:33


miert is?

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 20:23 - Szerkesztve: alivemoon


http://szamitastechnika.vatera.hu/egyeb/hp_compaq_rib_card_evb003_1704287420.html

Van valakinek információja mit tud ez a kártya?
Valamit távirányítani lehet vele.
De ehhez miért van rajta egy komplett PowerPC és Rage128, azaz egy gép?
Egyenlőre a keresések nem hozták a kellő eredményt.

Ebay-en találtam egy jobb képet!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 20:53


@AliveMoon:
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/Document.jsp?objectID=c00348090&lang =en&cc=us&taskId=101&prodSeriesId=3192433&prodTypeId=329290

Na, ez volt az iLO őse. Értem?

Egyébként még a sunokban, meg még IBM x sorozatban is a remote managementet ppc-k vitték, tehát semmi meglepő nincs benne. :)

Sőt, IBM ServerRaid kártyákon (asszem 4-es sorozatig) ott vigyorgott egy 604-es az csinálta a műsort. :)

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 27. 21:21


AS/400-akban is komplett PC-k szoktak lenni régebben kártyán. Bár ott a fő processzor volt a PPC és a slave az x86. :)

repa
Tag
# Elküldve: 2013. Jan. 28. 15:08


http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_asztali_szamitogep/retro_szamitogep_kiegeszito/a miga/amiga_phase_5_blizzard_ppc_603e_bvision_ppc_1706356469.html

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 28. 15:22


Nincs minimális ár. Bátor eladó. Én nem merném így hirdetni.

YADA
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 28. 23:56


Lesz annak ara rendesen ahogy nezem. Tippem szerint 50K korul landol majd (annyim sincs sajna, plane nem erre)

YADA
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 00:05


Ami jobban faj, ugyanez az elado arul sx64-et is... az irtora kellene... kene ra licitalni, az regi vagyam. Kar hogy vatera nalam kizarasos elven nemjarhato ut.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 03:01


Vatera? Miert?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 15:04 - Szerkesztve: dino


Quoting: Yada
Lesz annak ara rendesen ahogy nezem. Tippem szerint 50K korul landol majd (annyim sincs sajna, plane nem erre)

Mar most elmult otven, pedig en meg nem is licitaltam(mar nem is fogok):
Kurvadraga pepece beeevirslivel
Na? Tipp? Mennyi lesz a vege?

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 15:20


Hát külföldön eszméletlen drága. Ha 100 alatt áll meg, akkor szerintem hatalmas bukta az eladónak.

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 16:58


100 felett már veszel egy komplett Sam-et :)

Mai árfolyamon 92000 ft.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Jan. 29. 17:15 - Szerkesztve: charlie


Quoting: AliveMOon
Mai árfolyamon 92000 ft.

AmigaOS es tartozekok (haz, HDD, kisfaszom) nelkul... :)

15e-ert (+ 79 EUR) kapsz komplett PowerMac G4-et, amelyik agyonkurja teljesitmenyben a Sam-et, es nem lesz hozza fizetos a kovetkezo nagyobb OS update... Csak mondom. :)

De classic hardvert nem esszel vesz az ember, szoval mindegy is. Ha az a BPPC 100 alatt megall, kurva olcso lesz, szerintem. :) Mar mehet is az eBayre zofort... :)

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 90 . 91 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
 
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024