Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 90 . 91 . >>
Szerző Üzenet
LacaHero
Tag
# Elküldve: 2012. Okt. 27. 23:54


Esetleg ez ismerős valakinek? GVP A2000-HC+8 Series II

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Okt. 28. 02:15


Quoting: LacaHero
Buddha Flash Phoenix Edition (All Zorro Amiga)

Van ilyenem. Mukodik jol.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 05. 09:58


Nextgenbe WiFi-t faragoknak!

http://szamitastechnika.vatera.hu/pc_asztali_szamitogep_alkatresz/pcmcia_expresscard/ pci_pcmcia_adapter_bontatlan_csomagban_1666041995.html

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Nov. 06. 14:57


Az egér töketlen, hiányzik a golyója!

repa
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 06. 17:21


Nem igazán értem (illetve értem) mi a szándéka a hirdetőnek az utolsó screenshot képpel. Be kéne neki linkelni pár másikat ahol meg éppen fordítva, minimális összegért vittek el jobbnál jobb retro gépeket.

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Nov. 06. 19:34 - Szerkesztve: Szergely


Quoting: adsr
Az egér töketlen, hiányzik a golyója!

nem igazán csípem azokat a tagokat, akik éjjel álmukban felüvöltenek...
"úristeeeen! ritkaság van a padláson! kérjünk érte kétszázezret!"
:-P

klasszikus példa... legalább egy éve hirdeti... hiányos, teszteletlen de 30eFt!
hiszen ...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 06. 22:32


Szerintem 10.000-ert az az Atari annyira nem durva monitorral, meg azzal a meghajto micsodaval... Meg is vennem, ha lenne idom ra, de megfogadtam, hogy leredukalom a hobbijaimat. Igy sincs nagyon idom semmire.

YADA
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 01:11 - Szerkesztve: Yada


En siman csak nem szeretem az atarit, bar ez mar eros hatareset (most inkabb csak a penz miatt nem erdekel).

Van egy nagyon szep 800xl is hirdetve (mar az is csoda hogy egyben maradt es a gombjai a helyukon vannak precizen), az mar inkabb erdekelne. Annak meg volt lelke, meg talan C64 elott volt hozza szerencsem is egyszer. Nem sokon mult akkor sem.

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 07:15


Anno az angol eBay-en láttam ilyent, de dobozosat és még nyomtató is volt hozzá. Ráadásul gombokért. Fájt a szívem, de már nincs helyem.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 09:33


En se az Atarit szeretem, hanem a MIDI-s lehetosegeit. (Cubase es tarsai)
Allitolag meg a mai napig jol hasznalhatok ezek a regi cuccosok. De most asszem nem koltok ilyesmire.

Az a helyzet, hogy nekem a legszimpatikusabb egy FPGA-s cuccos lenne, ami a belerakott SD kartyatol fuggoen Amiga 500 - ZX Spectrum - Atari ST lenne.
Tudom, hogy az mar nem az a feeling, de nem baj. ;)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 11:01


na gyerekek, elfogyott a Speedlink Competition Pro Joystick, kapják be...

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 11:04


Mikor rendelted?
Nekem még jött visszaigazolás.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 11:52


hétfőn, most hívtak, hogy elfogyott.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 07. 16:24


Akkor reszesedest fogok kerni a bolttol!

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 08. 14:10


Ma beszéltem velük. Charlie-nak és nekem sem lesz. Csak engem még fel sem hívtak! Korrekt cég!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 09:00 - Szerkesztve: adsr


Na gyerekek, spóroljatok!

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 11:05


Quoting: adsr
Na gyerekek, spóroljatok!

miért is ? ;-)
már van egy ilyen Barátnőm ... :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 11:21


Erosen tularazott.
Ez nem az e-bay ...
Mondjuk a srac mindig ilyen elszallt arakat szokott kerni, a messze nem makulatlan vasaiert ...

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 14:44 - Szerkesztve: nzo


"Kedves" dh1. Sztem keversz valakivel. En kb. 5 eve hirdettem barmi Amigas hw-t utoljara. Amugy amibayen A4000 - 382EUR, PIV-248-348 EUR. Lehet szamolni.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 16:41 - Szerkesztve: dh1


Nem keverlek ...
2005-ben arultal egy PIV-et ... 35 000-ert :)
Ha most annak az arat levonom az arbol ... :)

Olvasd el amit irtam.
Nem az e-bay-en, hanem Magyarorszagon!

Ami E-Bay-en valid az itt erosen tulzo, mar bocs.

Nemet e-bay-en 223 euron all egy CS MKII-es gep ... az korrekt ar, ugy 100-130-ig el is megy, de egy 030-as gepert ... khm ...

De persze annyiert adod amennyiert akarod. :)

Elnezest kerek! De gondolom lehet sajat velemenyem ugye?! :)

Mondjuk en Rachy A4000T-jet CSPPC-vel, CV64-el meg mindennel vettem meg 40 000 Ft-ert :)

Nincs harag! Jo eladast kivanok!

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 20:05 - Szerkesztve: nzo


a 2005-os PIV arat a 2005-os komplett konfig arbol vondd le. ha valaki hajlando ennyiert megvenni, akkor viszi, kis alku (nyilvan) belefer. ha nem megy el itthon, megy amibay-re. ha ott se megy el, akkor megmarad. "elpotyazni" nem fogom. az ebayes konfig leutesi(!) arat majd azert ird meg legyszives.

erdekes, hogy azokat a "jofej" casvokat nem fikazod, akik lecsapnak az olcson kinalt Amigas vasakra es dragabban eladjak.

Akkor mar csak ezt magyarazd meg: "a messze nem makulatlan vasaiert ..." Tudtommal semelyik(!) korabban eladott vasam sem volt hibas.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 20:17


Na, ezt szerintem most kéne abbahagyni.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 20:23


De hiszen ezek ertekes gepek, miert baj ha valaki sokra tartja? :)
Engem pl. megnyugtat a Blizzard 060 erteke annak ellenere, hogy se nem hasznalom, se el nem adnam.
Az erteket ugyis a vevo fogja megmondani.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 20:27


Lazi: Persze, de én tavaly adtam el egy Apple2-t, abból pont be tudtam fizetni a pecóm illetékét. :) A német jött és ajánlott érte egy taliga pézt. :D

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 14. 20:49 - Szerkesztve: nzo


ratman: szerintem nem baj, ha valaki meg akarja vedeni magat ;) Az utolso bekezdest toroltem, bar errol a forumrol volt az info...
Lazi: csere nem erdekel? ;) 1200-est akarok 060-nal (vagy 030-cal)

sZamu
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 14. 23:22


gondolom ha kenyérre kéne neki a pénz, akkor adná olcsóbban. neki ennyit ér meg, nyílván nem szeretné odaadni olcsóbban. ezért a gépért én max 30at adnék, mert nekem ennyit ér, tehát ha például kötelező lenne megvenni, akkor én is fel lennék háborodva. de nem kötelező megvenni!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 15. 00:28


nemazoty alias enzo ...

figy amiga teso! nyugi!

neked az a velemenyed, hogy a konfigod 170e Ft-ot er ...

ok, senki nem mondta, hogy szedd le a hirdetesedet

nekem meg az a velemenyem, hogy nem er ennyit a hazai piacon ...

gondolom ahogy neked szabad annyiert arulni amennyiert akarod, nekem meg szabad megjegyeznem, hogy szerintem meg sok az ...

miert kene megvedened magad? kitol? tolem? nemar!

ha jon vevo erre az arra, az mak es gratula ...

ha nem, akkor gondolom valtoztatsz a strategian ...

en ugy velem, hogy duplan hatranyos a ezen az aron kinalni
1. hazai piaci lehetosegek
2. nem extra konfig a PIV-et leszamitva

fikazni nem fikaztalak, nem volt szemelyeskedes sem, nem ertelek

amugy miert nem abba kotsz bele aki ide kirakta a hirdetest, en csak arra reagaltam ... gondolom nem kell hozza az engedelyed! :) vagy igen? :)

a nem makulatlan = sargult es lyukas ... igy ertettem, mert ezt jelenti amit irtam, sehol sem utaltam arra, hogy mukodokepes-e vagy sem! gondolom ennyi penzert azert mukodik is

szal szerintem is fejezzuk be

en sok sikert kivantam!

u.i.: szivesen megirom az ebay-es vegso arat, csak nem megyunk vele semmire, hiszen az a gep messze jobb konfig
egy ugyan olyan szintu gepet kellene vele szembeallitani a hazai piacon, nem egy LowCost A4000-et ... mert ez olyan mintha Octaviat 1.2-t mernek egy OctaviaRS 2.0-hoz ... nem egy szint :)
szal egy A4000 CS MKII-vel es PIV-el stb. mar er annyit a hazai piacon szerintem, kulfoldon meg sokkal tobbet ... es itt tevedsz, hogy a sertettsegtol nem latod a lenyeget, a magyar es a kulfoldi arak nem azonosak, a hazaiak kenyszerbol nyomottak, mert szarok a fizetesek

Mohikan vasai nagyon ott vannak a szeren, de o sem arulja e-bay arakon idehaza, mert igy is nehezen mennek el ...

Uff en beszeltem!

Sok sikert az ertekesiteshez! Es elnezest kerek! Remelem nem dul benned tovabbra is majd "harag" ... :)

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 15. 08:38 - Szerkesztve: nzo


dh1 No akkor megegyszer elemzem a megjegyzesedet.
"Mondjuk a srac mindig ilyen elszallt arakat szokott kerni, a messze nem makulatlan vasaiert ..."
En ebbol azt veszem le, hogy NEM a mostani elado portekamat "ertekeled", hanem azt allitod, hogy az osszes eddig eladott SZAR ALLAPOTU cuccomat KURVA DRAGAN adtam el. Es az baszta ki a biztit.
Es a "megvedeni magamat" helyett inkabb "megvedeni a becsuletemet" kellett volna irnom.
Uff.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 15. 09:54


Quoting: nemazoty
eddig eladott SZAR ALLAPOTU cuccomat KURVA DRAGAN adtam el.


Nem felek toled, ha igy gondoltam volna ezt irtam volna ... szoval mi a gond, hiszen nem ezt irtam!?
Nem sertegettelek! Sot becsuletedbe sem gazoltam bele.
Tenyeket irtam. Pont. De vegyuk mar figyelembe, hogy nem csak nekem tunt draganak ... vagy csak most en vagyok kepben? :)

Roviden, ha van egy kozel gyari allapotu gep, akkor az ember jobban megad erte egy nagyobb osszeget is esetleg, mert sarga gepbol sok van.

Mondjuk a kifurt billentyuzetet nem is ertem ... nalam ez arfelezo lenne :)
Lehet tudni miert lett megfurva?
Amugy emlekeim szerint ezt a bill-t nem eloszor latom ... avagy valakinek ez a hobbija es tobb van belole? :)

Ne "veszekedjunk"!
Jo a vasad, remelem jo aron elmegy, igy rendben van?! :)

nzo
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 15. 10:37 - Szerkesztve: nzo


Nem is akartam rad ijeszteni ;) A mondandodnak az volt a lenyege szerintem.

Ugyanazt a mondatot ketfelekeppen ertelmezzuk. Ha az elso temaba vago hsz-od utolso mondatat elhagyod, akkor azzal semmi gondom nem lett volna. Az elso kettovel mar elmondtad a velemenyedet.

A kifurt bill rejtelyet max Jurgen Schobert tudna megmondani, tole vettem a masinat. Nem eloszor latod, mert par partin volt mar a gep. Sarganak meg abszolut nem sarga a masina/bill., csak a fotok szarok.

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 90 . 91 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Vatera, E-Bay stb. ajánló
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024