Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 90 . 91 . 92 . 93 .
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2021. Aug. 14. 13:16

Nem, szánalmas...

Egyébként nem én kezdtem a lapos földezést illetve vírus tagadás matrát és nem én látok a kettő között (nem létező) kapcsolatot... Utóbbit a hatalom ragasztotta azokra akik nem alkarnak oltatni illetve mást is látnak egy szimpla járvány mögött, megkérdőjelezik az eszement intézkedések létjogosultságát és furcsállják a vírus viselkedését... Aztán átvette a birkanyáj, civakodjanak csak egymással az emberek, és látá a hatalom, hogy ez jó...

Szóval nagyon unalmas már és sajnálom, hogy itt is megjelent az ostoba propaganda... Senki(!) nem állítja, hogy nincs, hogy nem létezik ez az ominózus vírus, mondhatom, több mint valószínű, a tünetek alapján egyébként mi is átestünk rajta tavaly november környékén, én könnyebben, párom kicsit nehezebben, de átvészelte, továbbá gyermekei külföldi munkavégzése miatti tesztjei is pozitívak, szóval már csak ezért is nem szeretnénk oltatni, ami viszont nem egyenlő a tagadással, mint ahogyan ugye az oltottság sem egyenlő a védettséggel... Megmosolyogtató a papírmaszka vetett hit is, de nem akarom ragozni...

Én csak annyit szeretnék kérni, hogy tiszteljük a más véleményt, akinek elég a színjáték az üljön le a "nézőtérre", nyilván a boldog tudatlanságnak is megvan a pozitív hozadéka...

siz
Tag

# Elküldve: 2021. Aug. 14. 15:07 - Szerkesztve: siz

Quoting: charlie
Namost, ezek alapján nyilván tök egyszerű bebizonyítani, hogy a koronavírus nem létezik, hiszen:

- Ismersz bárkit, aki elkapta a koronavírust?
- Voltál valaha koronavírusos?
- Ismersz bárkit, aki ismer valakit aki koronavírusos?

A legtöbb ember mindhárom kérdésre nemmel fog felelni, ami bizonyítéka annak, hogy nincs is koronavírus. Aki meg bármelyikre igennel felel, az agymosott birka, vagy maga is része a koronavírus-összeesküvésnek! Megcáfolhatatlan! Brilliáns, nem?

Ja, én sajnos az agymosottak táborába tartozom, mert az egész családommal együtt én is voltam koronavírusos, apám meg belehalt. Ja és utána amint lehetett be is oltattam magam. Szóval ezek a vírustagadók eléggé fel tudnak b@szni. :(

mc68k
Tag

# Elküldve: 2021. Aug. 14. 16:12 - Szerkesztve: mc68k

Hanyadik oltásnál tartasz éppen, ami ekkora önbizalmat ad? Először egy kellett, aztán kettő, majd három. Mai cikk:

https://index.hu/belfold/2021/08/14/harmadik-oltas-sinopharm-szputnyik-europai-unio/

"negyedik oltás kellene a könnyebb utazáshoz"

Jövőre ilyenkor találkozunk, amikor épp a 11-edik oltásért állunk sorba. És az már "letisztult lesz" (ezt kell ma mondogatni naponta 10x és menő leszel :) ). Az eddigiek is tökéletesek voltak, mint az összes Windows és Android, de az új a hibátlan! Fogyaszd a vakcinát a fogyasztói társadalomban, közben meg hadd olvadjon a jég, 40 fok legyen ami sohasem volt eddig de főképp 3 darab városi terepjáró legyen minden házban, ami ugye egy litert fogyaszt százon (esetleg CR2032-vel megy...).

De jó, hogy ennyire tudják a gyártók, hogy mit adnak el...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Aug. 14. 19:22

Namost, hogy az általános oltássellenneségtől hogy jutottunk el a koronáig, az ugye ez érdekes kérdés, mert nem erre céloztam, de mindegy.
Mert hogy az oltásellennesség ugye már a korona előtt is létezett, itt van erre egy apró bizonyíték. :) 2017-es rajz, csak szólok. :)
Mondjuk maga az oldal is különösen ajánlott, konteók meg egyéb orbitális marhaságok ellen.
... én mindenesetre Menyhértet egy picit elhiszem. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Aug. 14. 21:49 - Szerkesztve: dino

főképp 3 darab városi terepjáró legyen minden házban, ami ugye egy litert fogyaszt százon (esetleg CR2032-vel megy...)

Tenyleg csak halkan mondanam, egy auto van a csaladban, az is egy nyóccáz köpcentis déwú matiz, aminek ket kibaszottnagy ellensege van...
az egyik a szembeszel...a masik meg a part...
CR2032 vel ugyen nem megy, de cserebe 4 es 5 liter kozott fogyaszt, meg varosba is...

az meg mar teljesen veletlen, hogy jomagam 20 eves korom ota
vegetarianus vagyok, de megsem en vagyok a bolygo kapitanya, es ugy nez ki a nagyobbik lanyom is megorokolte...

a zenekarunkba az enekesunk meg februarba sztrokot kapott es belehalt...:( a virus helyzet szamlajara irhato.. rettegett, o oltatta volna magat joval hamarabb is, de meg nem volt mivel...

regen is volt olltas, gyermek korunkban is, attol nem voltunk beszarva, csak meg feszbukk nem volt, ahol a baromsagokat toltak a pofankba.

sajnos en hiszek az orvostudomanyban, foleg a fejlodeseben, szoval en ezert oltattam be magam.
vagyis elhiszem, hogy meg tudtak oldani, hogy valamifele vedettseget kapjunk...de azert ne feledjuk, hogy egy haboruban boven vannak civil aldozatok is...

a harmadik oltast fiataloknak nem is ajanjak, de egyenlore a WHO sem!!!
url

amugymeg... mindenki azt csinal, amit akar/jonak lat
en igy dontottem...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Aug. 15. 13:58 - Szerkesztve: charlie

Quoting: "Yellow Dog"
unalmas már (...) az ostoba propaganda... (...) Megmosolyogtató (...) tiszteljük a más véleményt (...) színjáték (...) boldog tudatlanság

vs.
Quoting: "siz"
apám meg belehalt.

Ennyi. Yellow Dog, ha nem teszik, hogy "mainstream" gondolkodók vagyunk, ne járj ide. A továbbiakban a hivatalos intézkedések megkérdőjelezését célzó hozzászólásokat moderálni fogom, csakúgy mint az általános vitát a vakcinákkal és a vírussal kapcsolatban. Az offtopicban is. (Úgy általánosságban nem kell ide ez a téma, mert úgyis csak vallásháború lesz belőle a végén. Azt is moderálnám. Van elég hely ahol az erre fogékonyak ezt megbeszélhetik.)

Imre, részvétem. :(

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Aug. 15. 15:19

Imre, részvétem. :(

Reszvetem!
Úgy általánosságban nem kell ide ez a téma, mert úgyis csak vallásháború lesz belőle a végén.

Helyes, akar az egesz virus hozzaszolasokat is torolheti kend, termesztesen az en hozzaszolasaimat is, tenyleg nem kell ez ide...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2021. Aug. 15. 20:16

- Ismersz bárkit, aki elkapta a koronavírust?
- Voltál valaha koronavírusos?
- Ismersz bárkit, aki ismer valakit aki koronavírusos?

igen
nem (vagy nem tudok róla...)
igen

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2021. Sze. 18. 22:36 - Szerkesztve: charlie

Fun fact: az a gép és Linux rendszer amin most fut (immár lassan évtizede) az amigaspirit.hu, húsz éve egy kidobásra itélt hardware-kupacból kiválogatott és összerakott 486-sal kezdődött. Persze azóta lecserélődött már vagy háromszor, de az eredeti gép megvolt még. Viszont mióta Németországba költöztem, egy hazai amigás garázsában rohadt. Nemrég viszont rámjött a 486-ozhatnék, megnéztem az eBay 486 árakat, és hát annyi hülyeségre elbaszni való pénzem még nekem sincs, szóval inkább felhívtam az illetőt, hogy meg-e van még a kacatom.

Megvolt. Szóval most hogy otthon jártam, összeszedtem. És hát nyilván működik (fél palack kontaktspré és egy berohadt reset kapcsoló kiiktatása után), mert ezek a kilencvenes évek közepi 486-osok igazi csótányok: alapvetően elég gusztustalan mind, de túlélnek bármit.

Twitteren kép és videó:
https://twitter.com/chainq/status/1439304825070661636
https://twitter.com/chainq/status/1439315611629334533

Ajánlom mindenki figyelmébe a korabeli finom részleteket mint pl. a szarbeszólós "Matáv - a szavakon túl" matricát, a középső ujjat formázó feltekert telefondróttal - ez sajnos nem élte túl a tisztitást, a húsz éves ragasztó rég elbomlott és a papír is gyakorlatilag leporlott ahogy hozzáértem.

A gépben található minden elektronika most alapos tisztításon fog átesni, mert az összes foglalat masszívan korrodált. Remélem van valami ultrahangos tisztító a környéken, aki vállalni tudja. Aztán újra össze lesz rakva, bekerül egy SB16 meg egy GUS és szétdúmozom rajta az agyam. Vagy valami hasonló hülyeség.

Ezúton is köszi Lázi és Ratman segítségét.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Sze. 18. 23:43

Fater, neked bármit, bármikor. Nem rajtam múlt, hogy ez megmaradt, hanem Lázin leginkább. :) Örülök, hogy még egyáltalán csinál valamit, bár nem tartalmazott problémás alkatrészt, szóval a történet végét a valóság mégsem elVARTA. :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2021. Sze. 25. 22:10

Na, ma sikerült belőlem kihoznia az állatot egy Karennek. Kimentem helyszínre, leparkolok, ablakon néz egy kisgyerek, meg egy fiatalasszony. Megkérdi, hogy mit akarok itt? Mondom maradnék max egy órát, erre közli, hogy vendégeket vár, de ez amúgy sem parkoló, mert nincs kint a tábla. Na, itt fogazott le az agyam, mert amúgy nincs tábla, meg semmi. Megkérdem, hogy miből gondolja ezt? Mert amúgy semmi se jelzi. Mert ez egy családi ház. És elviteti az autót. Na, akkor elmagyaráztam neki, hogyha sem tábla, meg semmi sem jelzi, hogy ez _NEM_ parkoló, de ha mégis, akkor a kedves vendégei _SEM_ állhatnának itt, akkor erre csak ennyit mondott, hogy akkor elviteti a járgányt. Erre közöltem vele, hogy arra kíváncsi lennék, és arréb mentem... ott kellett volna maradnom és leszámlázni az ügyfél óradíját. A legmagasabbat, de fasznak kell a feszkó. Azért káromkodtam rendesen. Szerintem kihallatszott, de pont leszarom. Kicsit később megnéztem a "vendégséget" szabálytalanul parkolás csimborasszója volt minden. Azokat kellett volna elvitetni, de minek?! :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2021. Sze. 25. 23:36 - Szerkesztve: dino

ratman
Tudod mi kellett volna a vendegeknek Fater?
Crimson Jihad!!!!
:D

A neninek meg egy gomba ami a hazabol no felfele... egeszen az egig....
gomba

<< 1 ... 90 . 91 . 92 . 93 .
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)