Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 30. 17:15


Hát másutt tartanánk, az tuti. Bár nem tudom, ha ő veszi kézbe, akkor azt az Amiga community elismerte volna igazi, hivatalos vonalnak, sztem. És ha ez a vonal váltott volna intelre...apokalipszis.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 02. 22:21


Láttatok már olyan GURU-t, hogy E6666666? Ilyen GURU nincs is!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 00:37


Szép új világ kezdődik, 2012 márciustól az Apple az iOS-hez hasonló durva követelményrendszert támaszt a desktop OS X-en futó, Mac App Store-ból letölthető alkalmazásokkal szemben is, vagyis csak ahhoz lehet piszkálni a rendszerben, amiről a Nagy Szent Alma úgy gondolja.

Ez a jövő (szerintük), az Applenél - és a hasonszőrű megavállalatoknál - lesznek az adataid az iCloudban, és Ők mondják meg azt is, mikor, mivel és hogyan férhetsz hozzá. Részemről NO FUCKING WAY. Inkább megyek offline.

five-p
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 01:49


Kurva Apple sznob geci szüttyő franckarika! Keresztbe lenyelhetik a divatmasinájukat! Óvodai jelekből elég volt... "Szívjál rá!"
... és 'pipát' rá!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 07:51


Igen, a google, m$ is megy majd az emlitett vilag fele. Pusztan ido kerdese. Ez tuti. Ezt meg en josolom es be fog jonni a joslatom :) es, hogy teccik vagy nem!!!??? Azt ok leszarjak. Ugy is ra leszel kenyszeritve, mint ahogy a gecc x86 osokat kenyszeritik a kindozukkal egyutt. Nekem az istore sem tetszik, nagyon nem. Viszont qrvanagyot kaszalnak vele.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 09:42


Hát akkor nem fogok binguzról óesikszre váltani. Én mondtam, hogy Jobs után temethetjük vele az epült is, lám meghalt a "szemét" Jobs és máris kezdi az epül a nagytestvér játékot.
Amúgy az egész buzi cloud sosem szólt másról, mint hogy az emberek "gépes" életének utolsó nem ellenőrzött részébe, az offline tárolt dolgaikba is szabad betekintést nyerhessenek.
Csak azt nem értem, hogy miből gondolja azt a csávó, hogy emiatt többen fognak binguzra migrálni? A gugli már csinálja a linyuksz nagytestvér változatát, de, nem tudom, mi garantálja ámblokk, hogy a népszerűbb binuxokban (bubuntu, sose, fedórika) nem fogják bevezetni ugyanezt a mentalitást.
Lehet BSD lesz a következő rendszerem...annak az usertábora már túlnyomórészt valami geek egyed, ott nem tudnak elrejteni a forrásban ilyen dolgokat. Vagy Haiku, ha egyszer kész lesz.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 11:32


TCH, te olyan hülye vagy, hogy az már fáj. Az Apple-t Jobs juttatta abba a pozícióba, hogy nagytestvér lehessen és Ő tette meg az első (sok sok) lépést ebbe az irányba... Egyszer még rég, azt találtam mondani, hogy ha az Apple abban a pozícióban lenne mint a Microsoft, akkor visszasírnánk az M$ "jófejségét", mert az Apple ezerszer rosszabb lenne... És ez még bőven a PPC érában volt, az iPhone előtt. Persze az akkori Apple fanek féldilettánstól, eretneken át a rosszindulatú M$ bérencig mindennek kikiáltottak.

Most az Apple pontosan abban a pozícióban van a saját piacain, mint az M$ volt, ráadásul technológiai lépéselőnyben is van. Szóval lehet kezdeni hozzászokni a gondolathoz, hogyha lázadni akarsz, akkor vehetsz Windows Phone-t. :P

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 11:56


Érdekes én azt látom, hogy az Apple azóta kezdett el szabadalmakkal baszakodni, meg ilyen bigbráneres hülyeségeket csinálni, amióta Jobs elkezdett a betegsége miatt kivonulni, persze lehet, hogy fasságot beszélek és csak egybeesés. És én nem vagyok sem epül sem Jobs fan.
Quoting: charlie
Egyszer még rég, azt találtam mondani, hogy ha az Apple abban a pozícióban lenne mint a Microsoft, akkor visszasírnánk az M$ "jófejségét", mert az Apple ezerszer rosszabb lenne... És ez még bőven a PPC érában volt, az iPhone előtt. Persze az akkori Apple fanek féldilettánstól, eretneken át a rosszindulatú M$ bérencig mindennek kikiáltottak.
Én nem kiáltalak ki semminek, de azt, hogy az emestől van rosszabb, azt még neked sem hiszem el.
Quoting: charlie
Szóval lehet kezdeni hozzászokni a gondolathoz, hogyha lázadni akarsz, akkor vehetsz Windows Phone-t. :P
Ha lázadni akarok, akkor fogom és átképzem magamat asztalosnak vagy kőművesnek és hagyom a picsába az egész IT ipart. (Úccse élek meg belőle.) Marad hobbinak az Amiga és a többi retrogép. (Internetre meg ez a szar őskövület pöce, rajta egy őskövület binguzzal.)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 12:04


Csak nemetorszagban 400 000 IT szakemberi allas betoltetlen. TCH hogy a faszba nem tartod el magad az IT iparban?

Ezen talan el kene gondolkodni ... nem? :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 12:23


Mert még nem érti az alapvető szabályt: "aki kurva, ne sírjon ha basszák". A kisgyerek meg kurválkodni akar, de sír, hogy akkor közel kell menni egy faszhoz és amúgyis fúúúúj, erkölcstelen! :)

Lefordítom: ha a tudásodból akarsz megélni, akkor azt kell megtanulni, amiért fizetnek. És fel kell mérni, hogy van, amit egy adott szakmában - hiába utálatos, gyűlöletes része - nem lehet megkerülni, ha jól akarsz keresni. Ilyen az IT-ben pl. a Windows. Én sem használom ha nem muszáj, és mást használok ha lehet és érdemes, de azon már túl vagyok, hogy behisztizzek rajta. Kurva vagyok, nem sírok ha basznak. De nekem van munkám, és magamon kívül eltartom az asszonyt, meg négy macskát, és fenntartok egy lakást meg kocsit. Ennyi. Get real.

És kérdezd meg dh1-et, Ő miből veszi az amigás cuccokat és miből van lakás, meg Skoda Octavia. Nem abból, hogy vindózt fújol amigás fórumban. Nem kötelező ezt az utat választani persze, de akkor nem is kíváncsi senki a sírásra. Sajnos egyik szakmának sem lehet csak az előnyeit választani.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 12:29 - Szerkesztve: dh1


Hat jah ...
Nem a szakmamban dolgozom, ez tuti ...
Bar most en is szarul allok egy no miatt :) de ez mar az en hulyesegem.
Lehetnek a szakmaban harmad ennyi penzert, kiszolgaltatva valami kocsog fonoknek. Nem szeretem a melomat, de jol fizet. Pont.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 12:32


Azert, hogy oldjam a "feszultseget".

winfos7 Pro 64 bit

5 perce Outlook-bol kileptem, szabalyosan, mar nem kellett.

Szepen ki is lepett.

Majd a win kiirta, hogy az Outlook kilepett, a windows megoldast keres a problemara ... csk rohogni tudtam :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 13:01


Amikor még winfost használtam, akkor sem éltem meg a munkámból és most sem a winfoson van a hangsúly, hanem azon, hogy akárhova dobok be cv-t, nem is válaszolnak leginkább. El sem jutok oda, hogy "tekintetes főnökség, nó vindóz".
A németországi it állásokkal meg nem tudok mit kezdeni.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 13:53


dh1: Erről a néccáezerről azért beszélhetnél... :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 04. 14:00


Persze hogy betoltetlen, ingye' ott sem megy senki rabszolganak.
Masreszt sok allas van, de irrealis kovetelmenyekkel.
Vagy mas nezopontbol: keves szakember van, es az is erosen alulkepzett, vagyis alkalmatlan.

Travis
Tag
# Elküldve: 2011. Nov. 05. 18:19


Nekem mázlim van. Eddig akárhol dolgoztam, nem kellett Windowst használnom. Egyszer volt csak, hogy a céges laptopon win volt, de három hónap után megkérdeztem, lehet-e Linuxot rakni rá. Azt mondták igen. Igaz, a céges Exchange servert csak weben keresztül értem el, de megérte. Szóval - Charlie hasonlatával élve - én is prosti vagyok, csak nem csókolózom :-)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 05. 18:46


Legelső melóhelyem kivételével én sem használtam sehol sem winfost. De a legelsőn még otthon is azzal szenvedtem, úgyhogy akkor még nem ismertem a Linuxot.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 09. 11:18


Nem sorolom Amigás témába, pedig ahhoz való dolgokat hirdet az emberke. De vajon ki? Itt egy idézet:

"Min. 2-t el kell vinni egyszerre, vagy mindet."

Na ki lehet ez? ;-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 10. 09:21


Quoting: adsr
Na ki lehet ez? ;-)

Tipp: TL

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 11. 18:52


http://www.youtube.com/watch?v=0-eQvDPyFmU

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 21. 12:10


hej(d)e sírás, jujj:
http://jatek.vatera.hu/jatekkonzol_jatek/konzol/egyeb/ziclar_tap_1509459737.html

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 21. 12:16


playstation elődje?!

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 21. 13:03


Tiedlehet szlogen "A gyűjteményem maradéka itt látható",
sosem fogy el?

YADA
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 21. 19:57


Azert gyujtemeny mert meg mindig gyujti :) Egyebkent hagyateknak is nevezhetnenk. (valaki megkonyorulhetne mar rajta hogy ne szenvedjen :) )

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 24. 16:11 - Szerkesztve: TCH


adsr
http://hup.hu/node/109054
Nekem van ilyen motorom, a szomszédba meg a kocsi volt meg. Mekkora királyság volt már. :D

Ütközésfigyelés nem volt benne, mehettél mindenen keresztül.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 25. 09:23


Quoting: TCH

adsr
http://hup.hu/node/109054
Nekem van ilyen motorom, a szomszédba meg a kocsi volt meg. Mekkora királyság volt már. :D

Ütközésfigyelés nem volt benne, mehettél mindenen keresztül.


Na ezért lett a címe "Zseniális gagyi". Szegény csövi a bolhán hogy örült a 200 ft-nak, amikor megvettem tőle :-D.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 25. 10:12


Nem gagyi ez, öt éves gyerekként el lehetett vele lenni. :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Nov. 25. 11:25


háát, jányom öt éves, amikor nagy nehezen elindult a motoros összerakott állapotban, egy perc után megunta. És nem azért, mert lány, hanem azért mert rohadtul nem változatos. Tudom, poénnak írtad, de komolyra véve egy kicsit: annyira gagyi, hogy az már fáj.

Még szerencse, hogy téged nem ez fogott meg annak idején, hanem az Amiga :-D

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Nov. 25. 11:29


Na ja, még szerencse. :)
Bár én mindig is szerettem a hangulatos éjszakai autókázásokat, kellemes monoton zúgás, szelíd fények és sehol egy kurwa ember. :)))

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Nov. 28. 15:37


2 telefon beszedfelismerese. Apple VS kindoz :)
Kerlek vidd ki a bilit, az apple kivitte a bilit a vindoz meg ugy ertette, hogy IDD KI A BILIT :DD:DD http://index.hu/tech/2011/11/28/kinos_windows_phone-iphone_parbaj/
Majdnem :)

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024