Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

- Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 81 . 82 . 83 . 84 . 85 . 86 .
Szerző Üzenet
Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2019. Dec. 02. 20:22

Nekem az a bajom "csak" vele, hogy a képernyőkezelésből hiányzik a dupla bufferelés. Engem rohadtul irritál, amikor látszik, ahogy rajzolja a következő frame-et a cucc. Na ezen látszik. Asszem 6-os Pandora, de erre nem vennék mérget.
Amúgy minden létező és fontos arcade ware benne van, mínusz a vektorgrafikus őrületek. Szal aki beat'em-up vagy shooter-őrült, az megtalálja a megfelelő programokat a kínálatában. És nem egy vacakolós cucc, hdmi bedug, 220 bedug és hadd menjen.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 02. 21:10

Ertem, a neten nezegettem videokat, nekem ugy tunik, hogy nem PI alaplapon fut. Egyebirant gamekat lehet boviteni benne? Az USB csati minek van rajta?

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2019. Dec. 02. 21:29

Szét tudod túrni a teljesen jó beállításait. Meg amúgy valóban, tudsz rá tolni újabb ROM-okat.

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 23. 20:05

Észrevétel és kérdés. A legutolsó hír a főoldalon lassan 1.5 éves, ami egy régóta ide nem néző, neadjisten új amigás számára azt az érzetet keltheti, hogy az oldal már nem aktív. Ha mégsem ez a helyzet, a kérdésem az lenne, hogy mi az oka, hogy nem kerülnek fel hírek? Időhiány/ember vagy igény sincs rá? Úgy látom a fórumba azért rendszeresen posztolják a tagok az újdonságokat. Tehát vagy nincs köztük olyan, aki rendelkezne admin joggal, hogy felvigye a hírként (is), vagy szükségét sem érzi a közösség, hiszen a fórumban rögtön meg is lehet beszélni az adott hírt.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 23. 20:25

Uj Amigas nem nagyon van itt, tudtommal...Anno azert dontottunk igy, mert egybol a forumra kattint mindenki, es igen, itt rogton ki is lehet beszelni egybol a hirt.
Amugy, ha barmit van kedved postolni,dumalni, tedd meg, nagyon orulnunk neki... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 02:45 - Szerkesztve: dh1

Quoting: neongod
Észrevétel és kérdés.

hat ez ilyen no komment valaszt erdemel(ne)... :D

Neonisten, te mikor posztoltal utoljara, es miert nem? :D

Jah, igen ... :)

A valaszt te magad is tudod...

Posztolni eleg regota 90%-ban en szoktam.
Azt is az Amiga Mania threadban, mivel parhuzamosan megy a FB-s oldallal. Ami oda kikerul az ide is, es vissza...

Idom, kedvem, lelkesedesem, egeszsegem egyre kevesebb, de nagyreszt meg tobb mint masoknak :)

Szoval Neonisten itt a Mania, varjuk posztjaidat a Mania hirezos threadba es szivesen kirakjuk a gondolataidat a Facebookos Maniara is.

De szerintem szokasos Amigas megoldas szerint ne indits egy masik szalat (postot, oldalt, urhajot :D ). Postolj a Maniaba, mar mindenki oda szokott. Varjuk szeretettel cikkeidet Amigas news temaban, de akar nagyobb lelegzetu cikkeket is az ujsagba, ami - sajna miattam is csuszik es lassan keszul - elobb-utobb kijon a 13. lapszammal, igerem...

4:00 vegeztem a meloval (delelott 10 ota - koszi kedves fonok) es ket poszttal ... hat pl. ezert (is) van keves(ebb) poszt :(

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 11:20

Quoting: dh1
hat ez ilyen no komment valaszt erdemel(ne)... :D

Tisztában vagyok vele, hogy te mennyi mindent beleteszel és csinálsz. Félreértés ne essék, nem kritika vagy beszólás volt a részemről, hanem ahogy írtam, észrevétel, kérdés. Mert volt egy olyan érzésem, amit dino is megerősített, hogy igény sincs rá, hogy a spirit főoldalán legyenek hírek.

Neonisten, te mikor posztoltal utoljara, es miert nem? :D

Rég. Mert az elmúlt sok évben nem volt Amigám és nem is érdekelt már az egész. Most valamiért ismét kedvem lett nosztalgiázni, megmutatni a fiamnak mikkel játszottam gyerekkoromban, így kerítettem egy Amiga 500-at.

Lenne időm alkalmasint híreket írni, de nálam ahhoz érdeklődés is kell a témával kapcsolatban, ami az Amiga esetében csak a retro/classic vonalra korlátozódik. És mivel mások itt sokkal jobban benne vannak nálam, nem érzem azt, hogy tudnék bármit újat mondani. Ezért se bátorkodtam a Maniába írni.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 14:16

Idom, kedvem, lelkesedesem, egeszsegem egyre kevesebb, de nagyreszt meg tobb mint masoknak :)

Na de kérem... Én ugyan nem verem nagy dobra, vagyis most, de csak mert rákényszerítesz ;-) hogy 3 napja, amióta az évvégi buli lecsengett és kijózanodtam, a PC billentyűzetét püfölöm, hogy haladjak "Amiga ügyileg...", szóval a lelkesedés nem kizárólagosan téged illet ;-) Követelem az egészből a részem :-D
Der a viccet félretéve, hírek tekintetében a többségtől hiába vársz aktivitást, egyszerűen nem jutunk hozzá máshonnét új információkhoz, ezért hálás köszönet az "erőltetett menetért", és minden billentyű leütéséért, amely új infót és reményt ad a többieknek :-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 14:27

dh1: koszonjuk az Amigaspirit neveben az egesz eves hirek postolasat, es az alazatos munkadat az Amiga Mania hasabjaiert!!!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 20:21

Neonisten: nem vettem kritikanak, csak erzekeltettem, hogy kb mindenkinel ugyan az van a hatterben, epp csak lokacio es helyzetfuggo, de kb. mindenkinel seperc alatt kitalalhato. :)

Nem kell profinak lenned - en sem vagyok - de fanatikusan szeretem a gepcsaladot es megprobalok tenni erte, ha mar koder nem vagyok es nem is leszek (sajnos). :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2019. Dec. 24. 20:22

dino

Dino mester! Koszi szavaidat, de nem ezt akarom kiprovokalni :)
Csak magyarazom a bizonyitvanyom. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2020. Jan. 19. 08:55

RETRO,RETRO,RETRO....

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2020. Jan. 19. 13:33

Piko mosógép... imádtam :-)

YADA
Tag

# Elküldve: 2020. Jan. 27. 00:17

Ejnye, kicsit nezelodtem a neten es talaltam egy erdekes ceget:

https://icunlock-mcucrack.com/

A fene sem gondolta hogy a kinaiak erre mar kulon cegeket tartanak fent, es meg teljes gozzel reklamozzak is :-)

<< 1 ... 81 . 82 . 83 . 84 . 85 . 86 .
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)