Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
AZka
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 09:15


Igen! Ezért használok gotekhez 64GB os pendrive-ot.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 09:42 - Szerkesztve: yellowdog


Ha jól látom, a címben az szerepel, hogy "Minden egyéb ami nem Windows 10..." szóval itt tartózkodjatok (ha lehet) a WINDóz emlegetésétől, ide kizárólag A m i g a és társai kacatokkal kapcsolatos hozzászólás megengedett! :-D

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 09:42 - Szerkesztve: yellowdog


B..meg, átírta az A M I G A szót... :-)

Na, jól átvágtam a mesterséges intelllligenciát, javítottam a fenti hozzászólást ;-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 09:47 - Szerkesztve: adsr


Hehhe. Tényleg! Windows 10!

Gratula Charlie! 😀

Awe
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 11:28


Mi ez a "Windows 10" őrület? Még a logo is winfosos lett.

Peti
Tag
# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 11:53


Awe: nézd meg kérlek a dátumot... :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 12:20 - Szerkesztve: dino


Off, A 4000T 060/50 Cyberstorm, CV64 3D , scandoubler, delfina lite MP3 kepes hangkartyaval, Peggy plus hardveres Mpeg dekoder kartyaval most akcios aron 25 ezer ft ert elviheto. Vagy windows 10 csere erdekel. ( estleg rafizethetek, ertekegyeztetesel )

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 12:21


Egy huszast adok erte, de csak ha elotte kicsereled a prockartyat CSPPC-re? Mehet?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 12:22


Bazmeg, forummotor nem hadja, hogy A M I G A t irjak, atjavijja vindoztizre :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 12:24 - Szerkesztve: dino


Quoting: charlie

Egy huszast adok erte, de csak ha elotte kicsereled a prockartyat CSPPC-re? Mehet?

Az nemjo, draga a pepece, ra fogok fizetni. A vindoztiz amugyis tobbet er. Hatha lesz valaki na...

Dodi
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 01. 19:58


A Microsoft még csak most jutott el a windows 10-ig? Tizenöt éve én már a "windows 20"-at építettem be a házamba!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2017. Ápr. 02. 05:56


Egy dolgot elbasztál Charlie! Mit keresett Amicon logo a címlapon? Azt is ki kellett volna cserélni!

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2017. Ápr. 02. 07:09


A tegnapi nappal kapcsolatban:

https://www.youtube.com/watch?v=fNCyybH7q6s

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2017. Ápr. 27. 12:38 - Szerkesztve: adsr


Nagy Károly, Charlemagne kolléga, ha olvasod, légyszi írj! Jöttök a szegedi retro kiállításra? mari pont zsolti kukac gmail pont com

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Jún. 16. 14:23 - Szerkesztve: dino


Csarli, megvan meg a 105 skodad?
Itt a cegnel egy ugyfel egy kissebb doboz alkatreszt hagyott ram.
Elosztofedel, elso gumis fekcsovek, kormanymu csiga, bronzpersely az oninditóba, meg mittudomen mik. Sajnos van benne olyan is, ami a tieddel nem kompatibilis, pl egy elso lampafoncsor, mert ez kerek, meg igazi fokazsiros ekszijtarcsa a fotengelyhez,de ez meg nem a szimmeringes valtozathoz valo, hanem a regebbi olajvisszavezetos...van meg legszurobetet, meg mittudomen meg mik vannak itt a dobozbae... :) Ha kell felreteszem neked, ha neked nem kell, odaadom masnak...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2017. Jún. 16. 14:31


Megvan meg. Megkoszonom ha elrakod, szeptemberben megyek haza, Function party miatt, akkor ez ugyben is kivanok intezkedni. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Jún. 16. 14:32


Akkor elteszem, aztan valahogy feljuttatom pestre valahova... :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Júl. 07. 10:43


charlie

Pityusz vinne hamarosan az alkatreszeket, csak hova, kinek adhatjuk be, ami mindkettotok szamara megfelelo lehet.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2017. Júl. 13. 06:49


charlie
Mail ment par napja a spirites cimedre az alkatreszekkel kapcsolatban, odaert, vagy lelottek a postagalambot valahol?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2017. Júl. 13. 09:11


@dino:
Err, bocsi, mult hetvege eleg elhavazos volt, meg elotte is, meg utana is, mindjart replizek mindenhova.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Júl. 28. 22:00


Ő, mi az a scree?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Júl. 28. 22:27


Quoting: yellowdog
Ő, mi az a scree?


megprobalnek valaszolni de nem ertem a kerdest, marmint azt gondolnam, hogy valaki ilyet irt, de mi es hova? vagy mivan?

amugy:
• kavics • kőtörmelék • omladék

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 08:43


Arok party facebook oldalán írtam nekik üzenetet, ha jól látom augusztusban lesz. Mivel én nem tudok elmenni, gondoltam, ha gondolják ;-) és megy valaki Sopron felől, akkor küldök egy Gotek (Wi-Fi) drive-ot, hogy próbálgassák, mint érdekességet. És ha lenne még jó/rossz vélemény, vagy ötlet, akkor azt szívesen venném.
Erre írták, hogy idézem: "Lehet, hogy találunk rá egy kis időt, negyed órát, aztán az asztalnál lehet folytatni, ilyesmire mindig van kapacitás, de inkább csak pénteken. Meg ha van egy scree, azt tudjuk majd pörgetni a reklámok között.

Mivel nem voltam még ilyesmin, nem tudom, hogy menenk a dolgok, de a scree-t abszolút nem tudom hová tenni, viszont nem akartam visszakérdezni, hogy: "Miiiii?" :-D

siz
Tag

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 09:19 - Szerkesztve: siz


Nem screen akart lenni? :D

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 11:39


Háááát, én is studéroztam rajta piszkosul, de mondom ez biztosan valamilyen szleng és meg nem akartam a helyi hülye szerepében tetszelegni :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 14:12


Sracok, a http://apro.amiga.hu eseteben ilyen eddig nem volt de most riasztast kapok a virusirtomtol... raadasul egyszerre harmat ... ez valid lehet???

pic01

pic02

pic03

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 17:57


Ja, ezek Laysoft adjal Bitcoint linkjebol szarmaznak... No comment. Kerem jelezze Laysoftnak es/vagy a virusirtoja gyartojanak. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 17:59


Quoting: charlie
a virusirtoja gyartojanak


ok mar ertesultek rola, hiszen felvettek a rendszerukbe ... szal

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 18:04 - Szerkesztve: charlie


Nem biztos hogy ezek tenyleg veszelyes linkek, a PC-s virusirtok iszonyuan paranoidok lettek, es mindenre hapognak az utobbi idoben. Pl. a PC-s 4K meg 64K introk 90%-ra is rinyalnak, hogy jaj virus, akkor is ha ala van irva az EXE, az emberek meg obegatnak a YouTube video ala, hogy ne szedd le mert virus van benne. Vegig se gondolja a majom, hogy hova a picsaba ferne 64K-ba, plane egy 4K-ba a kep, zene, mittomen mi melle meg egy virus is.

De a virusirto gyartokat nem lehet meggyozni, mert a virusok/malware-ek is hasonlo tomoritesi technologiat hasznalnak mint az introk, szoval az "old meg mind, isten majd kivalogatja" eljaras kereteben inkabb mindenre besirnak ami szembejon.

Having that said, en se biznek mindenfele random bitcoinos linkben, szoval errol is ennyit... ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2017. Júl. 29. 18:56


Quoting: charlie
en se biznek mindenfele random bitcoinos linkben


jah, pont ezert

<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by forum software miniBB™ © 2001-2024