Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 24. 14:45 - Szerkesztve: Levi


Quoting: dino
"Apa en tudom mi ez! Ez egy Amigas demo!"


De jó!


Köszi, hogy megosztottad velünk!


Pár év múlva már nekem is lesz hasonló élményben részem!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Sze. 25. 20:34


@Charlie: Jaja volt. Hogy minek azt nem tudom. :) Sot, volt olyan is ami NDS-t is tudott. :) Annakidejen a Kandon csak lestek az emberek, hogy WTF, mikor A3000-rol beestem a 4.11-es Netware-re. :)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 27. 15:13


Életnagyságú:


http://www.origo.hu/auto/20110927-eletnagysagu-ford-explorert-raktak-ossze-380-ezer-l egobol.html

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 04. 11:37


hehe

amigarules
Tag
# Elküldve: 2011. Okt. 04. 14:25


...Autókat építünk...
:-)
LEGO-ból
Szép:-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 08:08


Mesekönyvre hasonlít az új Windows

Maradjunk inkább annyiban, hogy horror-mesekönyvre :-D.

Viszont van egy jó mondat:

"Nem rossz, de még az lehet" :-D.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 08:38


De kit erdekel ez itt? :P

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 09:52


Quoting: adsr
Maradjunk inkább annyiban, hogy horror-mesekönyvre :-D.
XD
Quoting: adsr
"Nem rossz, de még az lehet" :-D.
XD^2

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 11:14


Mindenki kirohogte a Microsoftot a Windows Phone-ert, meg most a Windows 8 kezelofeluleteert is, de hasznaltatok mar ilyet? Nem olyan szar, mint elsore latszik, es a kollegak akik dolgoztak is vele, a feluletet kimondottan szerettek, mint amire konnyu fejleszteni es egyszeruen tolhatok be vele latvanyos dolgok. Persze a rendszernek (WP7) volt baja boven, de a felulet kimondottan hasznalhato.

Nem azt mondom, hogy mindenki rohanjon ilyet venni, sot, de legalabb probaljatok ki, mielott iteletet mondtok rola. Ha masert nem, mert ismerni az ellenseget hatalmas taktikai elony. :)

smokey2k
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 11:59


aki linux alatt használt már tiling windowmanager-eket azoknak nem lesz fura a win8 új UI-ja. Bár ezt is tipikusan nem ők találták de ők lesznek azok akik behozzák a köztudatba és elterjesztik. Nem tudom nextgen amigákon van e alternatív windowmanager (ha jól tudom "csak" stacking van), ha valaki linuxozik ajánlom figyelmébe pl. az awesome-ot, elsőre lehet horror lesz de könnyen meg lehet szokni mivel nagyon kényelmes!

Quoting: charlie
Mindenki kirohogte a Microsoftot a Windows Phone-ert, meg most a Windows 8 kezelofeluleteert is, de hasznaltatok mar ilyet?


na igen :)
alap troll szokás hogy ami új azt fikázni kell, ezt jellemzően azok teszik akik max. képen láttak valamit az egészből.

neongod
Alapító Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 15:37 - Szerkesztve: neongod


Chain-Q: A Win8 kezelőfelülete gyakorlatilag csak egy új loginképernyő, egy alkalmazás (esetleg framework), mögötte meg ott a komplett Windows 7 startmenüstül, mindenestül. Főleg, hogy az új UI csak tapogatásra használható érdemben, billentyűzettel és egérrel nyögvenyelős, azonnal ki fogja kapcsolni a desktop-laptop juzerek többsége. Világmegváltás MS módra :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Okt. 05. 23:21


@neongod:
Miert, szerinted Lion alatt mennyit hasznalom pl. a LaunchPadet? :) Ugyanaz az az elbaszas, pepitaban...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 01:40


De a mikorfostot utállyuk, az epült meg nemannyira.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 08:19


Meghalt Steve Jobs.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 08:38


Quoting: adsr
Meghalt Steve Jobs.

Epp most akartam postolni. No lehet gondolkozni, hogy mi lesz.
Egy ideig megy a szeker tovabb bizonyara, de kerdes, hogy meddig.
Szeretem az Apple cuccait(kiveve az arat). Igenyes kidolgozasuak, no es az OsX is jobb nekem mint a kindoz7. Hiaba a rengeteg penz, nem tudta magaval vinni...

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 09:40


Hogy mi lesz?

Első körben azt mondtam volna, hogy semmi, minden megy a maga útján, még nagyobb gigacég lesz az Apple. De. Belegondoltam, hogy mi lett vele akkor, mikor kihajították Jobs-ot, és mi lett vele, mikor visszatért. Vagy pölö a Commodore ugyanígy járt. Ott is volt egy vaskezű, agresszív, stb., tulaj-vezető, aki nélkül kipurcant az egész.
Persze, lehet hogy van már olyan ember, aki ezt viszi tovább, de mi ezt innen nem látjuk. Majd 5-6 év múlva...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 09:44


Nekem ez a Tim Cook nem annyira szimpi. Nemtudom vezerek milyen lesz...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 10:17


Tim Cooknak sehol sincs a karizmaja Steve Jobshoz kepest, de neki abbol olyan volt, mint keveseknek a tortenelemben... Ettol meg lehet jo vezeto, es az Apple napi ugyei biztosan nem fognak megbicsaklani egy ideig, foleg mert azt mar evek ota o intezte, max. a keynote-okat kevesebben fogjak eloben figyelni. Hosszu tavon valoszinuleg az lesz, mint a Microsofttal Bill Gates kivonulasa utan: jelentos szereplo marad, de valoszinuleg nem fog olyan mertekben definialni egy-egy piacot - es foleg uj piacokat - mint ahogy az Apple tette azt, miota 1997-ben visszakapta az alapitojat...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 10:47


Figyelem! Pentijum veszely az amigaapron!!!
Valaki legyszi vegye mar le. Ez meg egyenlore nem a CommororeUsa...
Koszi!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 11:02


Ez egy eleg jo cikk Jobsrol

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 11:52


online hanggenerátor :-D

Próbálgassátok, kúrva jó.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 12:23


Nyugodjon békében. :(

Quoting: dino
Hiaba a rengeteg penz, nem tudta magaval vinni...
Nem is érdekelte annyira a lóvé, azt írta, hogy nem érdekli, hogy ő lesz a leggazdagabb ember a temetőben, az érdekelte, amit csinált.

Szerintem vele temethetjük az Apple-t is, nélküle megint csődbe fog menni, mint akart 96-ban.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 13:02


Nem fog ...
Mert tanult az elozo hibajabol es most olyan emberek vannak a cegvezetesben akik az o hagyatekat viszik tovabb ...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 06. 20:40 - Szerkesztve: ratman


Nos, azt el kell ismerni, hogy lángelme volt a fazon.
Mondjuk a termékvonalakkal nem értettem mindig egyet, de az agyonhype-olt dolgok elértek valamit. A használhatóbb számítástechnikát. Kár, hogy hamarabb kezdte, mint az Amiga, Ő kellett volna oda inkább.
Legyen neki könnyű a föld.

... és igen, ezt is egy epöl gépen írom, ami éppen inteles, de az átlagfospécéhez(TM) képest egészen használható ...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 08:25


Sziasztok!


Nálatok megy a google feat. gmail?


Mert én mindig ezt a hiba üzenete kapom:

Hiba: 105net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED): Nem sikerült feloldani a szerver DNS-címét.

Más oldalakat megtudok nyitni, hírportálon semmit sem találtam esetleges google leállásról.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 08:30


itt is szar...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 08:49


Nálam most már muxik...


Letöröltem a CCleaner-t, és utána rögtön jó lett...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 08:59


google nem ment orakon at reggel ...

erdekes modon 3G-bol elerheto volt ...

viszont ki teriti meg a karomat?
komplett ceges levelezes ezen a foson megy es meg csak az oldal elerheto sem volt ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 09:29


bizonyara ez azert van igy mert dino atalt gmailes emilre, aztan ez is szar lett, mint a frimel :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Okt. 10. 09:46


Quoting: dino
bizonyara ez azert van igy mert dino atalt gmailes emilre, aztan ez is szar lett, mint a frimel :D


ezt az önbizalmat :-D

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2024