Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
Soka2
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 08:50


Esetleg tudna valaki segíteni? Már igen régóta hajkurászom a Commodore világ füzetek 3-4-es számát, de egyszerűen sehol nem lehet fellelni. Már csak ez az egy újság hiányzik a gyűjteményemből, valakinek nincsen véletlenül egy eladó példánya? Biztosan meg tudnánk egyezni az árban.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 09:29


Soka2
Commodore világ füzetek
Letöltöd, kinyomtatod, örülsz neki :-)

Soka2
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 09:30


Ok, és nyomok emulátoron egy két játékot :D!

mustang74
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 10:53


Természetesen. Az hozzà tartozik! :)))

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 11:27


Soka2
Akkor letöltöd, elviszed egy nyomdai dolgokkal foglalkozó céghez, megmutatod mit szeretnél, s pont olyat fog neked csinálni, mint az eredeti...
S csak te fogod tudni, hogy nem az.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 11:37


Ezeket inkabb ne vidd el nyomdaba, nagyon rosszul es szakszerutlenul vannak szkennelve, sajnos

Soka2
Tag

# Elküldve: 2015. Jan. 28. 13:43


Igen tudom, ezen a körön már rég túl vagyok, mondjuk azt, hogy enyhén szólva is kiröhögtek vele. Ezért tettem fel fentebb a kérésemet.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Jan. 29. 11:01


En megcsinalnam faszan, de kellene hozza makulatlan ujsag, amit szet lehet szedni (persze utana osszerakni). Es kibasok ido.

Ha valaki elhozza es par honapig megvalik ujsagjaitol megcsinalom ... scanner van ... a legjobb megoldast meg ujsagonkent kell megtalalni a scanneles mikentjere.

Anno en es a csapatom csinaltunk egyhazi konyvekrol igy masolatot. Egyesevel fotoztak muteremben az oldalalkat es azt kellett scannelni, kitisztitani majd ujra konyvet csinalni belole (mivel a konyveket nem lehetett kihozni az egyhaztol).

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2015. Jan. 29. 21:27 - Szerkesztve: ratman


Izé, nem tudom ismert-e a következő easter egg: szóval, ha droidos telefonod van, meg chrome és semmi adatkapcsolat nincs (desktopon dettó), akkor megjelenik egy t-rex és az "ön offline" üzenet. Desktopon, ha elkezded nyomogatni a szpészt, akkor kapsz egy játékot, mobilon meg ha elkezded tapicskolni a képernyőt. Beteg. :D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2015. Feb. 02. 13:59 - Szerkesztve: charlie


Raspberry Pi 2:

http://www.raspberrypi.org/raspberry-pi-2-on-sale/

Az eddigi single core ARMv6 700Mhz helyett quad core (4 magos) ARMv7, 900Mhz, 512MB helyett 1GB RAM. Minden más kompatibilis az eddigi Raspberry Pi Model B+-vel, csak gyorsabb. (Ez pl. az "egyéb" OS-eknek lehet fontos, mint az AROS). Külsőre megegyezik a Raspberry Pi 1 Model B+-szal, szóval új ház és egyebek sem kellenek hozzá, a csatlakozók is azonosak.

Ugyanúgy 35 USD mint eddig. A Microsoft bejelentette, hogy ingyen Windows 10 (ARM verzió) fog járni hozzá (azoknak akik belépnek a fejlesztői programba). Ezen kívül végre működnek az ARMv7-et igénylő ARM-os Linux distrók (pl. Ubuntu) is.

Itt egy videó ami egymás mellett bemutatja a korábbi és az új boardot.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 02. 15:33


Quoting: charlie
Raspberry Pi 2:


Ez egesz jo. Lehet kiprobalom egyszer...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 02. 21:16


Ez legalább már értelmes hardvernek tűnik. Szegény rpi nagyon nem volt az. :/
Majd meglátjuk, poénnak, lehet, hogy veszek egyet a cubietruck mellé. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 01:26


hm ...

http://www.jofogas.hu/veszprem/Interceptor_Movie_Card_Playstation_hoz_18903393.htm?ma =1#openContact

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2015. Feb. 04. 08:52


Én is ráizgultam :-D.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 09:18


Tudom, hogy OFF topic, de talan nem teljesen ...

Szal, adott anno az egyik kedvenc Amigas, C64-es fejlesztocsapatom a Factor 5!
Katakis, R-Type, Turrican sorozatok, csak hogy a nagyobbakat kiemeljem...

Anno ez a csapat csinalt Game Cube-ra egy olyan jatekot ami akkoriban (2001-2003) agyonvert minden mas konzolt de akar arcade jatekgepet. En ezen jatek hatasara vettem GC-t.

Ez nem mas mint a
- 2001-es: Star Wars Rogue Squadron II: Rogue Leader
es a folytatasa
- 2003: Star Wars Rogue Squadron III: Rebel Strike

A mai napig ezen ket jatek csak GC-n vagy Wii-n volt jatszhato (Wii U kompatibilitast nem ismerem). A jatek a Star Wars vilagban jatszodik, es meg a New Hope-al kezdodo 4-5-6. reszt oleli fel. Eszmeletlen brutalis grafikaval. Foleg abban az idoben volt felelmetes fegyverteny, hogy a jatek ugy nezett ki mintha a filmmel jatszanal es mindezt roccenesmentesen tudta 60 fps-el!

Imadom! A GC verzio, foleg az angol nem is olcso mar manapsag ...

Es most, vegre sikerult a Dolphin GC-Wii emulator keszitoinek megugrani a lecet es vegre nagyfelbontasban, HD texturapackkal jatszhato a jatek pecen ... CSODALATOS!!!

Oke, hogy pece kell az emuhoz, de akkor is, felejthetetlen elmeny! Ajanlott a beszerzese!!!

https://hu.dolphin-emu.org/?cr=hu

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 13:07


dh1
Nekem mindkettő megvan, s tényleg nagyon ott van a hangulat. Ajánlott mindenkinek. 3000/4000 Ft-ért már meg lehet venni őket.
Emulátoron nem macera az irányítás?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 13:55


Miert lenne macera? Kontroller van itt is ... sot jatszhatsz GC kontrollerrel is akar ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 14:44


Van itt valakinek peceje? :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 06. 14:50


mindenkinek

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 09:22


Kukacmarci: iranyitas

https://www.youtube.com/watch?v=LoAyqnE2oKs

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 12:25 - Szerkesztve: Kukacmarci


Quoting: dh1
sot jatszhatsz GC kontrollerrel is akar ...

És azt hová kötöm? Vagy van átalakító? Amúgy nagyon meggyőző, de ezt egy 10 000 Ft-ból is ki lehet hozni - gép + játék -, nem kell hozzá erőmű PC...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 13:36


Te Kukacmarci neha olyan butasagokat tudsz kerdezni ... :)
minden szart mindenhova lehet manapsag kotni, gondolod GC kontrollert nem lehet, s gondolod az emu csak azert tamogatja mert nem is lehet csatlakoztatni ... nemaaaaar! :)

pont, hogy nem lehet kihozni 10000-bol!
nem, ne is gyere azzal, hogy 5000 egy GC es 5000 a jatek

mert ez nagyfelbontasu es ujrarajzolt wazze, nem tunik fel?! :D

GC-n egyik sincs ... csak az eredeti homalyos CRT-n ...

ezert kell es kurva jo!

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 16:25


Quoting: Kukacmarci
nem kell hozzá erőmű PC...

Sajnos minden emu erőművet kíván és még így sem, ezzel a számítási teljesítménnyel sem tudja megközelíteni a custom chipek hardveres működését, ezért "guminő" valahol mindegyik.

Quoting: dh1
https://www.youtube.com/watch?v=LoAyqnE2oKs

Nagyon jól néz ki :-)

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 08. 19:43


Quoting: dh1
ez nagyfelbontasu es ujrarajzolt wazze

Nincs 200k egy ilyen PC-re.. Maradi vagyok, jó nekem az eredeti is :-)

Clyde Radcliffe
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 20. 23:54 - Szerkesztve: Clyde


Először is köszönöm a "Hírt". Tényleg hírbe illő. Külön pozitívum, hogy ingyen megcsinálta. Én nagyon szeretem a zenéit, így megtámogattam egy kis szotyira valóval :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 21. 02:38


Kit?

Clyde Radcliffe
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 21. 03:41 - Szerkesztve: Clyde


Ezt most komolyan kérdezed?




dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 21. 03:57


Igen, ki ez es hogy jon ide?

Clyde Radcliffe
Tag

# Elküldve: 2015. Feb. 21. 05:53


Mivel a híreknek nincs külön topikja ezért írtam ide, de látom már hiba volt... ismét. Nem igazán tudom megítélni, hogy mi zavar téged? Én magam, vagy hogy ékezettel írok? Ha a fenti kép URL-jét megmutatod valami képkeresőnek, akkor rögtön megtudod ki ez.

Ha nem menne akkor itt találod:

http://www.hugi.scene.org/online/hugi34/hugi%2034%20-%20demoscene%20interviews%20magi c%20in%20focus%20moby%20of%20nooon%20&%20sanity.htm

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2015. Feb. 21. 10:29 - Szerkesztve: dh1


Mivel a hireknek van kulon topicja (lasd Amiga Mania - mivel az AM szallitja a hireket is ide) igy ki a fene tudna az alanyt nelkulozo hozzaszolasodbol, hogy te most mire is reagaltal?

Erdekes masnak sikerult a topicot eltalalni ... :) :P

Igy, most, hogy mar mi is tudjuk mirol irtal, mar ertjuk is :)

<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024