Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
nzo
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 12. 17:03


Szemelyesen nem ismerem. Ha jar erre, akkor csak olvassa.

mustang74
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 08:32


Nem tudtam hová írjam:
Születésnapi amigázás lesz ma. Nem szándékosan időzítettem így, ma nem dolgozom a héten először. Az A600-ast meg már elő akartam venni. Nyár óta nem használtam.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 09:46


Grat! Jo szorakozast! :)

mustang74
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 09:56


Köszi! :) Rajtam nem fog a péntek 13! --> Péntek 13.-án születtem! :DDD

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 09:56 - Szerkesztve: dino


Szinten jo szorakozast!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 10:02


Ohh tenyleg ma az van :)

mustang74
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 10:44


Quoting: dino
Szinten jo szorakozast!

Köszönöm! Jól megy! ... :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 21:09


Vicces volt ma a felháborodott kollegák arcát látni, mert lebontottam egy - éppen betegállományban lévő kollega - asztaláról a kapott c64 + tartozékokat. :)

Szegény ment két napot, néha arra járt valaki, betöltött valami gamét, 10 percig rángatta a joy-t, kacagott mint az állat, majd meg dolgára. :)

... most azt követelik, hogy legyen egy stabil c64 az irodában. :D

Nagyon hajlok rá én is, de az IDE64-et nem adom. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 22:26


Quoting: ratman
... most azt követelik, hogy legyen egy stabil c64 az irodában. :D


Like!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 13. 23:15


Jo sztori! :)
Most gonosz leszek, miert nem Amigat? :)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 14. 08:07


Quoting: ratman
Vicces volt ma a felháborodott kollegák arcát látni, mert lebontottam egy - éppen betegállományban lévő kollega - asztaláról a kapott c64 + tartozékokat. :)


Ilyen munkahelyet szeretnek en is :)

Nalunk csak a bontas megy ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Dec. 14. 08:34


Quoting: dino
Most gonosz leszek, miert nem Amigat? :)


Csarli is C128D-t vitt be az Ustreamhoz, emlekeim szerint annak is nagy sikere volt! :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 16. 21:58


Nos, offtopik, de Amiga. :)
Szóval, idei utolsó Amigás rendelésem megérkezett a Vesaliatól.
Tartalom: új IDE kábelek az SSD-hez (igen, SSD van az A1200-ben. :D)
3.1-es gyári -egyébként bontott - romok (biza)
Indivision Mk2 cr.

... és megy, döbbenet. :)

Szóval, ha van valakinek elfekvő HDD tartó vasa az A1200-be, kérem szóljon. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Dec. 16. 23:01


Quoting: ratman
Szóval, ha van valakinek elfekvő HDD tartó vasa az A1200-be, kérem szóljon. :D


Aszem van! Holnap megkeresem

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Dec. 16. 23:45


Quoting: ratman
Indivision Mk2 cr.

Nem volt türelmed kivárni a XAGA-t?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 07:03


Quoting: ratman
Indivision Mk2 cr.


Tenyleg, miert?

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 07:19


@dino: siz megmondta a tutit. Meg nekem már nincsen hagyományos tévém, ami értékelhető képet adna, ráadásul a külső tv tunerem is beszart (ami kompozitból csinál VGA-t). Viszonylag azonnali megoldásra volt szükség. Ettől függetlenül várom a XAGA-t, elvégre hármat már előre ki is fizettem. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 08:46


Quoting: ratman
Ettől függetlenül várom a XAGA-t, elvégre hármat már előre ki is fizettem. :)



Gyoztel!
Az ev Amigasa cimet elnyerted!
Ennyit en sem koltok Amigara, pedig a felesegem szerint en is allat vagyok :D
Nembaj, legalabb tudok veled dicsekedni... :D

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 09:14 - Szerkesztve: LaughingMan


Szerintem gépet gyűjteni és retro hardvereket,konzolokat számítógépes játékokat,magazinokat nem bűn.Feleségek , barátnők már csak ilyenek őrültnek nézik párjukat .Valaki szerepjáték figurákat,könyveket,kártyákat ,makettet/modellt,legot,társasjátékot,bélyeget,érmét gyűjt .Valaki kedvesét is be tudja vonni ,meg tudja vele szerettetni ergo nyitott rá.És rájön a nő is hogy jé ez tényleg nem hülyeség.

Jobb lenne ha férj drogozna vagy inna verné családját és állandó terror lenne , mert az a társadalmi trend?Rtl klub színvonal.

Érdemes elgondolkodni a cikken :
http://huffnagel.blog.hu/2013/12/11/miert_nem_akarnak_manapsag_baratnot_tartani_a_fer fiak

http://huffnagel.blog.hu/2013/09/22/8_ok_amiert_nem_nosulnek_a_hetero_ferfiak#.UrAIQM u9KK0

Meg ezen videón is .Facebookos buktatók:
http://youtu.be/nKedpOmfGYg

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 09:46


Quoting: LaughingMan
Érdemes elgondolkodni a cikken :


Jaja, jo kis csaladbarat cucc ez, tenyleg erdemes elgondolkodni rajta.
Szerintem minden csak neveles kerdese, a masik fele meg genetika.


Quoting: LaughingMan
Meg ezen videón is .Facebookos buktatók:

"Aki nics a facebookon, az nem letezik a neten sem" HURRA! Tehat nem letezven irogatok ide...hm megint okosabb lettem.
Sok amerikai szemet, omlengezos szar, mar a narratortol is a fosas kerulgetett. Egyszeruen nincs turelmem ilyeneket vegignezni, hogy meselik a magasroptu filozofiai eszmefuttatasukat. Persze ez megint az en hibam. Bocs.

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 13:21


Szerintem érdemes nyitottnak lenni más véleményekre, meglátásokra is.Persze attól még nem kell szentül vallani ,hogy az az igaz és egyetlen .Az balgaságot,és szűklátókörűséget szül csak.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 13:42


Te ratman, azert errol az indirol irhatnal par sort, kivancsi lennek ra, hogy miket tud, es miket nemtud, bugzik, nembugzik... Koszi!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 15:12


dino: Próbálok, de még ki kell ismerni, hogy mit tud meg mit nem. Mert a hozzá kapott "dokumentáció" csak annyiról szól, hogy hogyan rakjad bele a vasba.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 15:24


Quoting: ratman
dino: Próbálok, de még ki kell ismerni, hogy mit tud meg mit nem.

Okes Mester, kovetlek...:)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 15:26 - Szerkesztve: charlie


@Laughing Man:
Feleségek, barátnők már csak ilyenek őrültnek nézik párjukat.

Erre mindig azt szoktam mondani, hogy és mi a rosszabb, az őrült, vagy aki összeáll egy őrülttel? :P

Mondjuk míg a népek többségét azért szokta felhívni az asszony pl. Klubban h. mikor takarodik már haza, engem azért hív hogy mit óhajtok vacsorára és csak azért kérdezi az időpontot, hogy pont addigra legyen kész így melegen és frissen fogyaszthassam.

Igen, ezt most azért írtam le, hogy irigykedjetek baszki. :D

Mi csak azon szoktunk vitatkozni, ha már megint hazacipelek valamit, hogy hol lesz neki hely, mert abban teljesen igaza van, hogy 43nm-en nem lehet számítógépgyűjteményt üzemeltetni. Node ezért (is) lett 80nm-es lakás szép méretes "dolgozószobával" idekint... :) Mondjuk én nem vagyok kimondottan gyűjtő, az átlagos gyűjtő dobozos cuccokat vesz és felteszi a polcra hogy elmondhassa van neki olyan, én azt szeretem ha valamit használni is tudok és működik, ezért egy viszonylag fix lista, már évek óta, hogy mit is akarok...

Persze a MorphOS betatesztek miatt mindig lesz 1-2 új kütyü, de ezek nagy része távozik is a teszt végével, lásd pl. a Cube-odat. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 15:40 - Szerkesztve: dino


charlie
En sem panaszkodhatok, csak az a baj, hogy mar en szegyellem sokszor magamat...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 15:45


Nálam meg a macskák örülnek, ha valami izgalmas, ismeretlen dolog kerül haza. :D

Najó, ez annyira azért nem jó. :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 17. 21:24 - Szerkesztve: ratman


Nah, nézegetem ezt a csodát.
1. üzemmódváltás lassú, mint a dög, SJ-hez nem tudom mérni, mert azt sem ismerem
2. a "szoftvere" eléggé jujj(!), bár teszi a dolgát
3. azok a felbontások viszont amiket a prefs ismer, azokat az aminetről letolthető HighGFX csomag tartalmazza, amivel csak két baj van: ugye eszi a chipramot mint allat, meg lassú lesz, mint a dög (AGA-nak ugye nem sok sávszélessége van).
FullHD-s lófasztévére - véleményem szerint - egyébként a Pal High Res Laced a legjobb. Kevés chipramot kajál, elég gyors is, a feeling meg olyan, mintha egy 16:9-es nagy 1084S előtt ülnél. Nagyok a pixelek, ja, de ettől jó. Szerintem. :D
Mondjuk az emlékeim a mindenféle hackwaréról már eléggé elkoptak, lévén, hogy az elmúlt években főleg RTG-s Amigákat, vagy nextgen gépeket használtam. :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Dec. 18. 08:15


Quoting: charlie
Mi csak azon szoktunk vitatkozni, ha már megint hazacipelek valamit, hogy hol lesz neki hely, mert abban teljesen igaza van, hogy 43nm-en nem lehet számítógépgyűjteményt üzemeltetni. Node ezért (is) lett 80nm-es lakás szép méretes "dolgozószobával" idekint... :) Mondjuk én nem vagyok kimondottan gyűjtő, az átlagos gyűjtő dobozos cuccokat vesz és felteszi a polcra hogy elmondhassa van neki olyan, én azt szeretem ha valamit használni is tudok és működik, ezért egy viszonylag fix lista, már évek óta, hogy mit is akarok...


Nah, ez magvas igazság, a gyüjtő egy nemnormális állatfaj :-D. Nekem is szerencsém van az asszonnyal, bár volt 1-2 év amíg betörtem a drágámat. Mostmár meg sem kérdezi, hogy minek, csak utalja a pénzt, ha kell :-D. Mondjuk arra egy kicsit felhúzta a szemöldökét, amikor bejelentettem neki, hogy csinálni akarok egy nagy asztalt, meg polcokat a kedvenc stuffoknak. (Hasonlót, mint nálad van Dínó.)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Dec. 18. 08:57


ratman
Van neki olyan, hogy bemelegedesi ido?
Vagy egybol ad szep kepet?
Amugy koszi!

Quoting: adsr
(Hasonlót, mint nálad van Dínó.)

Mondom, egy szavam sem lehet.
Amugymeg, sajnos nincs olyan asztal, amire raferne minden. Meg szekrenysort is csinaltatott a vasaknak, persze az is megtelt, aztan jottek a ruhas szekrenyek, meg a szekreny teteje. Mikor kinyitotta a szekrenyt, ki akarta venni a ruhajat, aztan radolt egy csomo oreg szamitogep, akkor mondta azt, hogy ez megis csak tulzas, na, erre mondom en, hogy nem vagyok normalis...

<< 1 ... 45 . 46 . 47 . 48 . 49 . 50 . 51 . 52 . 53 . 54 . 55 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2024