Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 19. 19:45


Valaszoltam

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 23. 21:25


Hahó,

Na, megrendeltem a Roadshow-t.
Kiváncsi leszek. :D

Levi
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 28. 21:32


Eladósorba került régi bankó és pénzérme gyűjteményem:

http://aprod.hu/hirdetes/numizmatika-penzermek-bankok-okori-romatol-1989-ig-ID1sAjZ.h tml

kérésre tudok az összesről képet küldeni

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 28. 21:39


Hehe, Reynolds keni a dobot:

http://xfaktor.rtlklub.hu/video/220555
http://xfaktor.rtlklub.hu/video/adasok/atabor1/221239

Tud errol valaki valamit?

Harjra, hajra!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 28. 22:23


Én igen. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 29. 08:36 - Szerkesztve: dh1


Egy kipipalva:

http://youtu.be/xqmj-9XlDzY

Ez az ember nem normalis, ez most mar teny ...

Egy MS "bastya" letudva ...

Csak sajna ez az ember okozta eddig az MS-nek a legtobb bajt ...
Kivel fogjuk potolni?

:D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 29. 10:56 - Szerkesztve: dino


Meg egy evig ott lesz, ez csak az elojatek volt.
Utalatos az egesz majkroszoft!

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 29. 15:27


Aaaaaaw yeah!!!! :))

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Sze. 30. 08:35


Méxxerencse, hogy nem kezdett el karaokakizni. Pojáca.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 30. 09:53 - Szerkesztve: dino


Tegnapi Rey8:
http://xfaktor.rtlklub.hu/video/adasok/atabor2/221321
Ujra tovabbjutottak.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 30. 21:24


A birtokomba került egy Primo szörnyeteg. Szegény nagyon oda lehet, mert a TV-re kötve csak erős jóindulattal sejtet képet. Gyakorlatilag nem lehet rá behangolni sehogy a zajdobozt. Mi a véleményetek, teljesen halott a dolog vagy a "futó kép" valahogy megszüntethető? Soha nem láttam még bekapcsolt állapotban ilyen gépet és megörültem, hogy most lesz egy.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 30. 21:34 - Szerkesztve: ratman


Baszki, nem akarod te azt. :D
Milyen primo? Tappantyús (érintős) - ez az A -, vagy nyomógombos? Az meg a B. :D

Mondjál árat, átveszem, nekem az a vas nagyon fontos, én azon tapasztaltam meg, hogy mi az a számítógép. :D

Egyébként a "fut a kép" két dolog miatt lehet. 1: hangolni kell a modulátoron, 2. haldokló táp. 3. szar antennakábel. Mivel a gép amúgy egyszerű, mint a százas szög, én a 2-es és 3-as pontokra tippelnék. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 30. 21:48


Quoting: ratman
Egyébként a "fut a kép"


Hat vagy ujfajta tv ...

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 07:39


Dede, kell az a Primo nekem :)
Párom szüleitől kaptam tegnap, még eredeti dobozban papírjaival. Az a tapicskolós fajta, vagyis az A verziós. Ehhez olyan táp van, amivel nem lehet videokimenetet használni. Kizárólag RF jel van. Na most egy LCD TV-n (80cm, de elég régi) szerettem volna használni, de bármilyen üzemmódban próbálom valahogy nem akarja a dolgot.
Ha táphiba - mivel hagyományos transzformátoros megoldás 12V-5V-al, hát javítom, ha kell. Talán ez lenne a legjobb még.

Az, hogy LCD TV-re kötöttem jelenthet valami problémát?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 08:23


Eredeti doboz? Fotót azonnal!!! :-D

Nem minden lcd tv szereti ezeket a régi gépeket, én is tapasztaltam már.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 09:12


http://www.flickr.com/photos/103838184@N05/sets/72157636076319466/

Akkor valahol ki kell próbálnom egy régebbi TV-n. Na, ez szép futam lesz :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 09:14


fúúúú de irígy vagyok!!! Gratula, ez remek cucc!

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 09:20


Köszi :) Engem meglepett, hogy még kapcsolási rajzot is adtak hozzá. Bár, visszagondolva mintha ez régebben szokás is lett volna. Talán egy régi Orion erősítőmnél láttam ilyesmit.

nzo
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 10:01


Aztaq... Regesregen az uttorohazban meg ilyenen tanultunk. Ilyen jofej anyosod/aposod van? :)

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 10:54 - Szerkesztve: peachman


Quoting: nemazoty
Regesregen az uttorohazban meg ilyenen tanultunk.


Mikor én voltam "oskolás" már a C64 volt a csúcs. Persze nekem Plus4-et vettek a szülők, mert az ugyebár mégiscsak plusz :D
Csorgattam is a nyálam a C64 programokra. Arra a gépre alig tudtam beszerezni játékokat. Unalmamban elkezdtem Basic-ben ügyködni.

Quoting: nemazoty
Ilyen jofej anyosod/aposod van? :)

Bizony! :)

nzo
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 11:03 - Szerkesztve: nzo


Plus4-es volt nekem is az elso gep. Meg a pecsi Konzum Aruhazban vettek szuleim. 64 csak valamikor sokkal kesobb lett. Aztan jott az Amigaaaaaaaaaaa!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Okt. 01. 13:08


Úgy látszik a művházakban a Primo/C64 párosítás volt a szabvány annak idején. Nálunk is ez volt Gyulán, természetesen szegény primók elő sem voltak véve. Annyira voltak csak használva, hogy aki kiérdemelte, hétvégére hazavihette. Így kerültem én is kapcsolatba a géppel, órákig pötyögtem a pár soros programokat.

Primo rulez! :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 08:34


Mit ossze nem kinlodnak ezek a hazug, rablok:
http://www.sg.hu/cikkek/100112/bill_gates_besegit_a_microsoftnal

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 09:29


Quoting: peachman
Mikor én voltam "oskolás" már a C64 volt a csúcs. Persze nekem Plus4-et vettek a szülők, mert az ugyebár mégiscsak plusz :D


Ezt a kört lefutottam én is. Lett is 64-esem. Aztán iszonyatosan bántam. A játékok jók voltak, de minden egyéb téren nagyon hiányzott a plusi. Mai napig a 2 kedvenc gépem egyike. Ráadásul a városunkban lakott SF akinek a neve védjegy volt a C64-es progik konvertálásában. Úgyhogy rengeteg C64 játék (most csak az Elite és a Barbarian jut eszembe) amúgy is megvolt plusira.

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 13:04


Quoting: Calhoun
SF akinek a neve védjegy volt a C64-es progik konvertálásában

SF? Ki az az SF? Nekem akinek a neve abszolút védjegy volt az Pigmy (SzA), Crown (BT), Csory (CsZ), esetleg TCFS (ST). Most plus/4 worldről nem tudom linkelni a profilokat hozzájuk, mert a céges proxy nem engedi a powweb-es címeket, de az igazi neveik monogramját beírtam zárójelbe.

Egyébként nekem is a plus/4 volt az első gép, a mai napig megvan, nagyon szerettem. Persze én is C64-et szerettem volna anno, de nem bántam meg a plus/4-et sem. Aztán Amigát is nagyon szerettem volna, de arra még majd' 20 évet várni kellett még. És persze Amiga 1000 lett az első Amigám. :)

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 13:48


Quoting: siz
SF? Ki az az SF?


Én a proszolgos és egyéb Commodore Világos programhirdetéseknél emlékszem arra hogy a játék neve után oda volt írva, hogy SF féle konverzió vagy SF féle hack. Ha kiírta a teljes nevét akkor mindig Science Fiction-t írt, de SF volt az igazi monogramja is. Sajnos tudtommal semmilyen szinten nem foglalkozik már régi gépekkel. Amúgy meg, mintha az Elite egyetlen végigjátszható konverzióját is ő csinálta volna olyan 16 évesen.

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 13:54 - Szerkesztve: Calhoun


Itt van róla egy kicsi, illetve a Teror News 09 és 13-nál

http://plus4world.powweb.com/members/SF

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 14:37


Annyira feltamadt bennem a retro hangulat, h tegnap vettem egy C64-et es 1541 drive-ot hozza. De sokat mondogarjatok veszek egy Plus4-et is :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 15:28


Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4 Plus4

Rajtunk mar nem mulik! :P :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 02. 15:57


Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Valaki mondjon mar erre valamit ...

Iden januar 29-en vettem ket 8 gigas memoria modult.
Az egyik beszart egy honapja.
Ha a gepben volt az be sem indult.
Oke, garis, visszavittem ... iPon.hu
Eltelt 20 nap.
Ket napig hivogattam meg irogattam leveleket nekik, mire nagy nehezen jott egy email, hogy a termek valoban rossz, javitani nem tudjak, cserelni sem, vagy rendeljek mas cuccot es csak a kulonbozetet kell fizetnem, vagy visszaadjak a zset ... mikozben a termek jelenleg is elerheto a boltjukban ... igaz az kozel 10 000 Ft-al lett dragabb azota ...

Ez milyen mar? Nem csereli ki, csak mert dragabb lett?!
Milyen garancia ez mar? A januari forintom sem er annyit mint amit vissza akar adni, kerjek akkor tobbet?!

Hogy a picsaba lehet az, hogy ekkora forgalmu bolt nem kepes lenyelni egy ilyen garis dolog eseten az arkulonbozetet jo hiret megtartva???

Hu ez az orszag de egy fos hely ...

<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2024