Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 25. 10:17


Asszem akkor az Applenak is annyi.
Bezzeg bilgéc meg egészséges. Nem kapna rákot.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Aug. 25. 17:31 - Szerkesztve: dino


Quoting: TCH
Bezzeg bilgéc meg egészséges.

Balmer viszi maa reg a bootot kindozeknal.

Egyebkent valaki rulezezte itt a Win7 et a multkor. Hat csokoltatom..
most telepitettem fol egy HTPC gepre az SSD miatt szukseges volt. (ne reszletezzem) Ultimate.
Khhhhhm, 15GB ot emeszt fol. Garatulalok. A kikapcsolasnal babzsakozik egy fel percet minden alkalommal, hat ma nemaze, de ennel meg az osiksz is jobb. Szoval osszessegeben jobban konfigurakhato,mint az elodje, persze a maga modjan. Meg a csicsan is rohogtem. Bazze razni kell az ablak guijat, hogy a tobbi nyitottat elpakolja!!! Igazi Xnyooocvanhatos parasztkabitas. Nagyonszepmunka, garulalok a rulezezos embernek is. Booaf.Tudnak redmondba nem mondom...Egyebkent meg amit az elobb beszurtam kepet... Hat eeegen ilyen a vezeto mekkmester, milyen is lenne masmilyen az opppprenccer?? Az a kep magaert beszel. Bazze a kindoznak egyetlen elonye van semmi mas, megpedig az, hogy mindent arra irnak, igy minden szar masodpercek alatt elokerul hozza a neten (sajnos). Ez a szep uj vilag. Bamulatos hol tart manapsag mar a tudomany!
Ez igen, finom lett, mint a jany segge!

Szoval ettul kellett annyira hanyattesni?

AMIGA RULEZ!!!!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Aug. 25. 18:44


Van ám elképzelés...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 25. 23:31 - Szerkesztve: TCH


Quoting: dino
Balmer viszi maa reg a bootot kindozeknal.
Attól még bilgéc kaphatna rákot. Legalább ötfélét, de inkább négyszázat.

A winfosrulezező ember motorhead volt, azóta lelépett.
Quoting: dino
Bazze razni kell az ablak guijat, hogy a tobbi nyitottat elpakolja!!!
XDDDDDDD
Quoting: dino
Szoval ettul kellett annyira hanyattesni?
Én rendszerint hanyattesek tőle, de nem pozitív értelemben.

Ma például ettől vágódtam hanyatt:
http://vizilou.uw.hu/Untitled.jpg
(USB-s vágógépet kellett életre lehelni egy kollegina gépén.)
Quoting: dino
AMIGA RULEZ!!!!
Forever.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 06:31 - Szerkesztve: dino


Quoting: adsr
Van ám elképzelés...

Pedig en azt hittem egy nullaval veletenul tobbet irt, de nem. Mar dh1 es en is ritam neki, de hiaba. Majd rajon magatol a 10. feltoltes utan. Vagy lehet annyira megszerette, hogy nem is akarja eladni. Tenyleg nekem is meg kene hirdetni a cuccaimat milliokert, mert nagyon szeretem oket, annyit meg tutira nem adnanak erte :D mindjart fel is teszek egy A4kT egy misiert, aztan veszek az arabol egy vadi uj letisletnagyobb x86 ost win7 tel, mer az olyan jo, hogy csak na. Masik forgatokonyv: Veszek az arabol egy gatlingot es rendet teszek redmondba :D

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 10:42


Quoting: dino
Veszek az arabol egy gatlingot es rendet teszek redmondba :D
:DDDDDDDDDDDD

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 11:11 - Szerkesztve: Levi


Quoting: dino
Mar dh1 es en is ritam neki, de hiaba.


Dramiga/Isti/Gombi még annyiból gázabb, hogy át is basz(ott) sok embert...

Ő csak ostoba, de a Doktor úr még szemét is, és neki áll feljebb mindig, mindenért.

Remélem egyszer valaki betöri az orrát! Nem érdekel a kora wazz... talán a korrektség az az életkor előre haladtával kellene, hogy kifejlődjön...

A másik meg a Tied Lehet na az....

Ez a vaterás ártatlan, a nagy bogarak ők ketten!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 11:50


Mi már régóta tudjuk, ők még csak most jöttek rá... Csak kár, hogy nem az Amiga a jövő :-(

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 12:15


@adsr:
Skodások is mindig sírnak, hogy a farmotor már a múlt... Én meg mondom h. a francokat, az a jövő.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 13:16


Hínnye, kinek van ilyen dizájnoskodája a klubban?

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 16:50


Quoting: Levi
A másik meg a Tied Lehet na az....


Hm. Nem egy mindennapi "Amigás", az biztos! Én vettem meg tőle az Atéo buszt, plusz Pixel64-et, és egy hálókártyát. Ezt véletlenül emberi áron kínálta. Mikor lecsaptam rá mint tyúk a takonyra, megkérdezte, hogy nem-e ér meg nekem többet is. :-) Nem wazz, ennyi az ára. :-) Megjött sikerült is beizzítani, a Pixel64 16bit 1024x768-ban a Blizzard IV 030-asal meglepően jól használható. Jött a hálókártya élesztése, hálózat belőve, működik.
Aztán jött a meglepetés. A hálózatra csatlakozás után kb. 10-15mp múlva felugrik egy ablax, hogy kellene egy keyfile a zavartalan használathoz. Na bumm! Kinyomom pár másodperc múlva megint előugrik. :-) Emberünk azt mondja ő nem találkozott ilyen jelenséggel, megnézi az Atéos rendszwinyán, de nem találja, azért keresgél még.
Nem örültem neki, mert jó lett volna kiváltani a PCMCIA kártyát, de ezt még lenyeltem. Majd írja, hogy megtalálta a cuccokhoz való gyári kétnyelvű doksikat, oszt ha veszek még tőle valamit, akkor elküldi. :-) Én ezt úgy képzelném el, hogy ha már lemaradt, akkor felajánlom, hogy elküldöm, vagy ha az az 2-300 forint földhöz vágja, akkor postaköltség fejében küldöm el. Pár napra rá kérdezi, hogy akkor kell vagy nem. Írtam neki, hogy ne csodálkozzon, hogy nem válaszolok, és megírtam a véleményem. :-)
Na ekkor berágott, és visszaírta, hogy akkor befejezte a keyfile keresést is, téma lezárva. Azért nem bírta ki, és másnap csak megkeresett, azzal a kérdéssel, hogy a doksikat és a Atéo-val vett rendszerwinyót amin esetleg ott csücsül a keyfile, mi legyen velük. Kell vagy kidobja? Azóta sem válaszoltam neki. Innen üzenem neki, (mert beszokott járni ide) kend a hajadra wazzeg! És akkor a Tied Lehet :-) Szóljatok nyugodtan, ha bennem van a hiba! Lehet én várok sokat az embertársaimtól! ;-)
Uff, én beszéltem! :-)

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 16:51


Quoting: TCH
Hínnye, kinek van ilyen dizájnoskodája a klubban?


:-) Hehe... :-D

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 16:54


Quoting: tassika
:-) Hehe... :-D
Csak nem a tied? :)

BTW, ez elég köcsög dolog volt a csávótól.

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 17:13


Quoting: tassika
Hátha!

Vagyunk itt többen is motorosok, hátha valakit, vagy valakinek a valakijét érdekli: Aprilia RX 125

Ne zaklassatok tovább ez ügyben, holnap elviszik a kicsikém! :-| Azé sajnálom egy kicsit, csak hat évig szolgált. Furcsa lesz, hogy csak a Sámson lesz a garázsban.
Ja ha esetleg valakit érdekel, van egy Danúviám is felújításra szétszerelve.
Van hozzá forgalmim amibe be van jegyezve, hogy 1980-ban a rendszám leadva. :-)
Talán a harmadik újjászületésemkor volna időm foglalkozni vele. :-/

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Aug. 26. 17:26 - Szerkesztve: Levi


Quoting: tassika
Szóljatok nyugodtan, ha bennem van a hiba!


Nem veled van baj tassika. Te jó arc vagy!

Ez meg a másik dinnye, aki mindig szét floodolja az apró amigát, ők!

Most is mi van kint wazze sharp lézer toner, meg honnan a faxból van neki A500 teljes chip készlet ? Meg Ks-Rom 4 ezer, mé' nem 10e "sungár more"?!

Quoting: tassika
kend a hajadra wazzeg! És akkor a Tied Lehet :-)


:)))))))))

Mellesleg,

Eléggé torz vagyok ma, szétforgácsol ez a "könnyed" nyári meleg :(

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 11:28


Elkezdődött a' iskola... Látom mindenkinek becsengettek, és megkezdődött a tanítás, azért van itt ilyen csend. :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 12:42


De nem itt, a gyerekek majd meg vannak őrülve, hogy minek csütörtökön kezdtük a sulit (és igazuk van... :-D) Mellesleg ma kezdődik a LOM Szegeden, drukkoljatok ;-).

five-p
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 13:17


Szeged! Ott találtam valakit, aki nélkül nehéz lesz elviselni a k. távolságot. Egy Amigát... ;) Dúl-a-lav. Nem tudsz véletlen(!) ott valami melót nekem?
Ha már egyszálgitáros előadásokból sehol nem lehet élni, megyek takarítani is, de van pár éves tapasztalatom laptop értékesítésben is. Keep on rockin'

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 14:29


Quoting: five-p

Szeged! Ott találtam valakit, aki nélkül nehéz lesz elviselni a k. távolságot. Egy Amigát... ;) Dúl-a-lav. Nem tudsz véletlen(!) ott valami melót nekem?
Ha már egyszálgitáros előadásokból sehol nem lehet élni, megyek takarítani is, de van pár éves tapasztalatom laptop értékesítésben is. Keep on rockin'


Passz, most lett volna nálunk infótanári állás, mert nem volt kedvem elvállalni (rendszergazdai állás mellett? Hát hülye vagyok én, hogy tanítsak? :-D), de már betöltötték :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 21:20 - Szerkesztve: dino


Nah, hazajottem! Korfun megnott a szor a pofamon (borotva rendre itthol maradt) rendesen! Megsutott a nap ilyen arabosra pirultam,(egyebkent sincs feher borom) aztan a repteren kerestek a gatlingot a borondomben,vagy a jo oreg AK t?? Nemtom. 2x vittek megmotozni, meg a csomagomat szetpakoltak, tobbszor atkultek a szkenneren,aztan megint motoztak. Eh. Pedig en mondtam nekik, hogy az igazi fegyver az en magam vagyok...Az 5eves lanyom meg orditott, hogy terrorpistanak nezik apat es nem akarjak elengedni. A hirszerzes tutira olvassa amugy amigaspiritet es tisztaban vannak vele, hogy mi volt a regen itt az avatarom...
Ujra itthol magyarhonban a GAZ es GYOMNOVENYEK hazajaban. Haaaapci..

Szerk: Hja, es meg csak nem is szidtam a pc t.. :D

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 21:59


Isten hozott dino!

Korfun mi is voltunk nyaralni pár éve...

Nekem is volt egy emlékezetes kalandom ott...

Majd elmesélem :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 02. 22:35


Quoting: dino
A hirszerzes tutira olvassa amugy amigaspiritet es tisztaban vannak vele, hogy mi volt a regen itt az avatarom...
Amúgy is sok itt a kétes alak, akiket kapcsolatba lehet hozni a Jihaddal, mint pl. Detox. :DDD

DeToX^DT
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 03. 02:12


hát lehet, hogy engem nem fognak beengedni az usa-ba :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 03. 08:43


Nem mintha ezzel sokat vesztenél...inkább nyersz pár agysejtet. ;)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Sze. 04. 08:55


Na, ezen a gépen is dolgozhatnék hetekig, mire fehér lesz :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Sze. 05. 11:30 - Szerkesztve: dino


Quoting: TCH
Amúgy is sok itt a kétes alak, akiket kapcsolatba lehet hozni a Jihaddal, mint pl. Detox. :DDD

Hatha meg az amigahu foruman latnad az avatarat. A multkor epp ugyfelejtettem, mikor a lanyom odajott es nezte, hogy mi jon ki a csaj arculatabol (18+):D en meg egybol: parental control...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 05. 11:40


Láttam már, időnként fel-felnézek az amigahura. Mondjuk vannak azért ott durvábbak is. :P

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 05. 17:22 - Szerkesztve: tassika


Na eddig bírtam motor nélkül! ;-)



Ő egy 400-as Bandita. Már csak jogsi kellene hozzá! :-D

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 05. 17:31


Gratula a mocihoz!

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Sze. 05. 17:55


Quoting: Levi
Gratula a mocihoz!

Köszi! Tőled nem messze, Zombán vettem. Gondoltam is rá, hogy megcsörgetlek, ha már arra járok, csak a haver már sietett haza, nem volt ilyesmire idő. Majd legközelebb! :-)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024