Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Sze. 04. 22:08


Quoting: charlie
Hazafele setalva egy lomtalanitas miatt kirakott szemetlerakat mellett talaltam egy tokeletes allapotu


Na, Ungarishe kimegy nyugatajropaba, aztan mindjart kukazik.
Legyszi szedd ossze magad, ne hozz szegyent rank! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 04. 22:50


LOL :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 04. 23:23


Quoting: lazi
Legyszi szedd ossze magad, ne hozz szegyent rank! :)

....egy szar pecevel :DD:DD

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 08:44


Jaj haljátok hagyátok már ezt ,na mert más itt nem kukázott retro gépet, amigát ,pct ezt úgy írjátok? Óvoda.

Meg pont Charliet nem kéne basztatni elég sokat letett Amiga klubb,Amicon,anno Scenecon,Morph os ,Demoscene, érdekében.( meg ha volt valami kérdés amigával ,de más IT dologal ,programozásal kapcsolatban elégé kivesézve megválaszolta + még ha saját szubjektív véleményét elmondta.

Igen pck között is ki lehet fogni olyan konfigokat amik maguk módján alkatrész komponensenként ritka és aranybánya.Még ha megy fröcsögés hogy szar x86.

Ne legyen már az amiga spirit is olyan ,mint beszéljükmac,sg.hu .

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 09:32 - Szerkesztve: dino


Quoting: LaughingMan
Jaj haljátok hagyátok már ezt ,na mert más itt nem kukázott retro gépet, amigát ,pct ezt úgy írjátok? Óvoda.


Lazi az AmiCon, Amigas Party megszervezoje. Egy kicsit tobb tiszteletet, ha lehet.
http://wiki.amigaspirit.hu/index.php/AmiCon

No es en sem vagyok mar ovodas a 43evemmel.

Amugy meg ott a szmajl!
Szerintem nem ismered az itteni embereket, de
mi mar eleg jol ismerjuk itt egymast, sok sok sok eve, tobbszor is talalkoztunk a forumozokkal szemelyesen es tiszteljuk is egymast, akinek meg fajt valami, az mar nincs itt ezen a forumon, kb tisztaban vagyok vele, hogy kinek mennyi az ingerkuszobe, viszont en teged meg nem ismerlek, hany eves vagy? Gondolom 20on... Minden bantas nelkul, becseppensz egy tarsasagba es osztod itt az eszt.


Quoting: LaughingMan
Ne legyen már az amiga spirit is olyan ,mint beszéljükmac,sg.hu .

Nem olyan :)

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 09:45 - Szerkesztve: LaughingMan


De ismerem. igaz 100 év se elég megismerj ember/embereket mert minidig tud/nak valami újat mutatni d:)
Smiley jogos ,de énsem felháborodva írtam .Csak szimplán .Hisz nincs felkiáltó jel.Én is tisztelek Amiga klubból sokmindenkit, és Amiconról hisz amennyire tudok látogatója vagyok..Ezért is ïrtam amit írtam.Tudom hogy Lazi szervezi és neki is legfőbb oroszlán része van benne.Óvodát meg nem sértésnek szántam .Nem osztom az észt .És korábban már találkoztunk is.

A kor pedig nem minden esetben számít. Hiszen egy adott szemilyéség, későbbi jellem attól is függhet mit él vagy élt át az adott időszakában életében,környezetében,illetve környezete ami körülveszi hogyan hat és hatott rá .Ergo hogyan szocializálodott ez álltal.Továbbá mennyire fogékony a körülötte levő dolgokra.Lehet egy 15 éves is éppúgy tud gondolkodni mint egy 40 éves .Lehet nem álltalános ,de előfordulhat.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 10:00


oke

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 10:17


Quoting: LaughingMan
.Lehet egy 15 éves is éppúgy tud gondolkodni mint egy 40 éves

Azert, azt megneznem! :)

YADA
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 19:02


eleg sok gyermeteg 40-est ismerek :-)

tassika
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 05. 21:06


Quoting: dino
Vege a nyarnak es nem latogattal meg! :(

Már vártam mikor dörgölöd az orrom alá! ;-)
Nos, az idei nyaram mégsem úgy alakult ahogy terveztem.
Különben majdnem sikerült eljutnom hozzád.
Múlt hétvégén a Motoros Kéktúrán voltunk, gondoltam, majd egyben téged is meglátogatlak, de a bringásoknak is volt ott dolguk, és elcsúszott az egész móka későbbre.
Idén már azt hiszem nem kísértem a szerencsém tovább, már ez a második évem, hogy jogsi nélkül motorozok.
Igaz 4e FT-ért bejegyezték az A2-es kategóriát 35kW, mivel az AK megszűnt. Ennyi kedvezményt, és plusz 10kW-ot kaptam. Persze a Bandita 38kW-os. :-)
Jövő tavasszal elindulok a jogsi szerzés rögös útján. :-/
Most ugye megint változott a jogsi szerzés menete. Már nem a 30 vezetési óra a cél, hanem 580km. Na mondom megint megszívom a hosszú cicit, de aztán kiderült, hogy ez az 580km, csak a B kategóriát érinti.
Az is kiderült, hogy némi kedvezményben még is csak lesz részem.
Igaz elméletire újra be kell üljek+vizsgáznom, de kevesebb órát kell vezetnem, mert már rutinos, gyakorlott motorosnak számítok.

Tudom, hogy megígértem az idei látogatást, de majd jövőre megnézem a Halálcsillagod. :-)
Addig hátha összefutunk AmiCon-on.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 06. 07:33 - Szerkesztve: dino


Kesz cirkusz amit a motorosokkal csinalnak. Mikor en vizsgaztam 90' be auto/motorra az MHSZ nel kerdeztek, hogy mire szeretnek vizsgazni, mondom auto es nagymotor. Osszak ki a tesztlapokat aztan csak egyet kapok. Jelzem a vizsgaztatonak, hogy baj van, mert en csak egy tesztlapot kaptam es 2 kategoriara vizsgazok. Hat majdnem kizavart, hogy milyen hulye vagyok, hogy ugyan azt a kreszt kell tudni a motorosnak mint s mint az autosnak is :) Hat azota ugylatom valtotzott par dolog...

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Sze. 06. 11:03


Quoting: Laughing Man
Jaj haljátok hagyátok már ezt ,na mert más itt nem kukázott retro gépet, amigát ,pct ezt úgy írjátok? Óvoda.


Ertem en mit mond Charlie, de nem birtam kihagyni, miutan egy kis borral az arcomban elkepzeltem, ahogy este megy hazafele majd megall egy nemetes precizitassal az utcara kihelyezett lomhalom elott. :)
Bocsi Charlie :)

Velem soha nem tudjak elfeledtetni, honnan indult a sok mai szemet, de tenyleg raferne sokakra szembesulni vele.

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 08. 10:56


Ennyi hülyeséget régen halottam egy rakáson d:D na srácok vigyázzatok mert ha játszotok rohadni fog a kezetek dxD azért nem gondoltam volna hogy ennyire bulvárba/Blikkbe átmegy a Galaktika.

http://galaktika.hu/game-over-a-videojatekok-vegzetes-vonzasaban/

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 09. 15:33


Hat ez kurta jo...

http://www.youtube.com/watch?v=Oie1ZXWceqM

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 08:47 - Szerkesztve: dino


Itt par ev mulva ARM ra desktop lesz, mondom en.
URL
Aze nem gyenge ez a 64 bires ARM, rossz nyelvek szerint egy G5 os teljesitmenyevel vetekszik. Nemar, hogy ezt kihagynak? Foleg egy horozhato notiba lenne nagy elonye, az energia evese miatt. Meg egy ket generacio ebbol az ARM bol, es tutira megcsinaljak aszondom nektek :D

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 09:42 - Szerkesztve: LaughingMan


Szerintem meg nem fognak erre külön konfigot kitalálni mikor usb kulcsokba,vagy akár bilentyüzetbe,mini boxba is elfér az Arm/ android másfelől azért még intelel is fel kell venni versenyt mert belehuzott..

http://www.mini-pc.eu/mini-pc/arm-alapu.html

http://m.ipon.hu/index.php?article=26029&sh=1

http://m.prohardver.hu/teszt/myaudio_mini_pc/myaudio_mini_pc.html

http://www.conrad.hu/index.php?cid=17125

https://www.ouya.tv/

http://www.chiponline.hu/2013/09/11/teljes-frontos-tamadas-az-arm-ellen/

Apple meg olyan mint egy kurva főleg most hogy Jobs meghalt azzal fog lefeküdni aki legtöbbet kínálja, és legtöbbet nyerhet belőle.Brókereket,befektetőket ,és részvénytulajdonosokat,marketingeseket akik Apple-ba érdekeltek csak ez érdekli.Szerintem Armot tulicitálja az Intel.

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 14:14 - Szerkesztve: karesz4613


Ezt ide teszem, mert nem szeretném tovább offolni az Amiga jövője topicot.

"Gabe Newell, a Valve társalapítója és ügyvezető igazgatója arról beszélt tegnap New Orleansban a LinuxCon 2013 rendezvényen a "Linux and Gaming" előadásában, hogy a jelenlegi elenyésző piaci részesedése ellenére a Linuxban van a számítógépes játék jövője.

"Egy kicsit vicces érzés srácok idejönni és azt mondani nektek, hogy a Linux és a nyílt forrás a játék jövője" - mondta Newell. "Ez olyan, mint elmenni Rómába és katolicizmust tanítani a pápának."

Newell utalt arra, hogy a jövő héten bejelentés érkezik cégétől azzal kapcsolatban, hogy hogyan (milyen hardveren keresztül) szeretnék a Linuxot becsempészni a játékosok nappalijába."

Forrás:

hup

(Bocsi dh1!) :)

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 14:32 - Szerkesztve: LaughingMan


A videó megtekinthetö itt d:)

http://www.gamingonlinux.com/articles/gabe-newell-at-linuxcon-2013-linux-is-the-futur e-of-gaming.2427

Jó lenne ha az Amiga is össze szedné magát játék ügyileg.Nem quake 1,2,3,Descent ,Shogo ,Heretic lenne nagy feature game meg 68 k gamek.Mikor van vagy 100 game amit már macos/macosx apple ppcre ,megirtak .Redalert 1 meg elég fura.De hát tudom erről nem fejlesztők tehetnek hiszen ez hobby meg nincs ember,meg pénz ,meg senki se fizet ,meg szerzői jogi dolgok játékfejlesztők,kiadók részéről meg az elkérhetetlen forráskódok......meg ,meg meg.....

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 14:54 - Szerkesztve: dh1


Quoting: karesz4613
Gabe Newell


Ti ennyire naivak vagytok?
Most komolyan?
Newell mindig oda fekszik es annak a segget nyalja aki tobb penzt ad ...

Lasd amikor kijott a PS3 Newell nyilvanosan szidta, mig az XBox 360-at istenitette. Aztan, hogy, hogynem a Sony megjelent nala egy nagy taska penzzel es hirtelen a PS3 lett a vilag legjobb es legjobban ra fejleszteni lehet konzolja, mi tobb a steam is hirtelen meglett PS3-ra is ... hehe ...

Szoval Newell okos, s tegyetek fel magatoknak a kerdest: ha eddig neki jo volt a winfos mint jatekplatform (nagyreszt pece, win tartalom van Steamen) akkor most hogyhogy hirtelen nem jo es Linux ize kell? Mikor a vilag peceinek 90%-an tuti winfos fut! Nah? Szabad a gazda?

Megmondom!

Newellnek a Windows 8 csipi a szemet, de nagyon. Nem azert mert esetleg szar ... nem! Hanem mert van sajat app store-ja, sajat boltja. Vege a Steam uralomnak ha a Win8 elterjed. Mindenki inkabb Win alol fog vasarolni a beepitett appal! Es MS-nek is ez a celja, latjak, hogy a Steam nagyon megy ... igy ki akarjak huzni Newell alol. O meg megremult, hogy vege az aranytojast tojo tyuknak ... evek ota nulla szoftverfejelsztesuk van kb. Half Life kov resze nem is tudom miota nem jott ki ... mert omlik hozzajuk a zse csak a Steambol. Tudom, en is vettem mar jopar jatekot. Steam jol csinalja! Kivalo akcioik vannak! Nincs jelenleg versenytarsa a Steamnek. EA fele Origin csak sajat jatekokat arul ... nem ellenfel. GoG, meg regi jatekokat. Humble nem store! Stb.

Szoval Newell elore menekul! Hirtelen az eddig csucs winfos mar nem jo, nyilvanosan szidja mindenhol a winfost. Es mivel a Win innentol ellenseg lesz egy iranyba menekulhet csak. Apple nem tarsul vele, es nem enged hozzaferest a redszerehez es meg a linux is jobban all driverekkel mint az OSX ... igy egy megoldas maradt. Linuxra terelni a jatekfejlesztest. De ha mindenki winfost hasznal akkor hogyan lesz beloluk linuxos gamer? Hat, hogy kiadnak egy "konzolt" amin linux fut es nagy valoszinuseggel egy dobozba zart pece lesz ... nagy riziko ezt megjatszni, de ha azt akarja, hogy minden iranyitas es penz az o kezeben legyen akkor ezt kell lepnie. Minden mas neki anyagi veszteseg ...

Tetszik erteni? :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 15:02 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
Tetszik erteni? :)

Okos! Jol latod szerintem is!
Latszik, hogy gemer vagy vazze :DD:DD

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 15:04


Ne is mondd ...
Leragadtam a 3 eve a World of Tanksnal ... azota szinte semmi mast ...
Sot beleptem egy klanba is ...
DE szornyu, ket klantarsam is meghalt a heten. RIP! :(

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 15:13 - Szerkesztve: dino


dh1
Milyen konzoljaid vannak?
PS3 az tuti, mert lattam a vateran, hogy vettel olcsobb gamakat ra :)
PSP megvan meg?
Nekem nem volt szivem eladni a Gamecubomat sem, a minap kerdezte meg a felesegem, mikor raborult a szekrenyben, hogy ez meg miafasz? Mondom neki, hogy idogep. Erre o: ??? ??? ???
Mondom neki ez egy gyari allapotu regebbi konzol, aminek megvan mindene es 20 ev mulva sokat fog erni. Mondja nekem, hogy: Nooormaliis??? :DD:DD:DD

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 15:21 - Szerkesztve: karesz4613


Quoting: dh1
Most komolyan?


dh1 ez mind elfogadható, de okvetlenül rossz ez nekünk?
Az a lényeg, hogy ne "egy májkrémfos mind felett" uraljon mindent, hanem legyen más is. És ha Gabe Newell önös érdekből megy neki az M$-birodalomnak, amíg a játékosoknak, köztük nekem ez nem baj, addig mit zavar az engem, hogy miért csinálja?... Senki nem nézi őt keresztes lovagnak... Miközben lehet, hogy hamarosan Linuxon WoT-ozhatsz, _ha_akarsz_.

Ma még windowson teszed ugyanezt, akár tetszik, akár nem. Sajnos.


PC-n is lehet Steamezni.
Linuxos Steamen már tudok Half-Life 1 és 2-vel játszani, azért nem olyan rossz élmény... :)

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 15:33


Dh1
Eléggé megszűnőben windows marketplace és kutya nem használta pcn ha volt rá mód vagy csak kényszerből.kb mindenki rühelte nyüg volt hiába még ha össze is kapcsolhattad windows live fiókal.
Csak xbox 360 on és most xbox one ami még támogatja ezt microsoft agymenést még ugyebár nem véletlenül konzol jellegéböl adódóan...
És nagy games for windows logo meg szabvány is eltünt ,de az jó ötlet volt legalább mert nem engedtek volna kiadni botrányosan bugos / félkész játékokat ,ezt hivatott volna megelőzni.Lásd rossz pc játékok.hu

Én amondó vagyok összes ilyen vackot már fölkelett volna vásárolni a steamnek kivéve appstoret.Végre legyen már ebben is legyen valami egység.
Sok game kliensel együtt.

http://www.gamestar.hu/megszunik-a-games-for-windows-live.html

http://www.pcguru.hu/hirek/megszunik-a-games-for-windows-live/24147

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 16:40 - Szerkesztve: dh1


karesz4613
Quoting: karesz4613
Ma még windowson teszed ugyanezt, akár tetszik, akár nem. Sajnos.


A felreertesek elkerulese vegett nem az MS-t es a winfost vedem! De ahol a zse ott a gyozelem. Marpedig nem a Linuxos cegek mogott van a penz ... messze meg az, hogy eltunjon a Windows. Most meg a legnagyobb Windows es MS killert is lefokoztak: Steve Ballmert. Ennyit meg senki nem artott ennek a cegnek mint o! :)


LaughingMan
Eddig nem voltak jatekok megvasarolhatoak Win alatt! Ne keverj! Nem tunt el a Games for Windows, nem tudom mirol beszelsz... jah, hogy egy ev mulva ... addigra lesz mas :)
Majd figyelj, hogy a kover Newell, hogy fog remegni amikor megszunik a win7 tamogatasa is. Az MS celja, hogy a Win8 Store Appja legyen az uj Steam es mivel az minden gyes Win8-as gepen alap lesz, ezert a lehetseges felhasznalotabor nagyobb lesz mint a Steam valaha volt vagy lesz. Az MS nem tett mast, mint nem megvette a Steamot, hanem csinal egy sajatot :) Gondolom Newell nem is adta volna az aranybanyat ...

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 19:50


Quoting: dh1
a legnagyobb Windows es MS killert is lefokoztak: Steve Ballmert.


Ez mekkora! És kb. tényleg... hja, még maradhatott volna kicsit.

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 19:58


Bill Gates nagy barátja Steve Ballmer nem véletlenül hozzák szóba Szilicium Völgy Kalózaiban is, és régen is marketing arc volt .Megunták befektetők surface és win 8 miatt, és ő megunta ,és NSA botrány is közrejátszott ami M$ is érintette nem kicsit.

http://youtu.be/226TcpjMnAw

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 17. 20:13


Miert teszel az irasjelek ele szunetet?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Sze. 18. 23:19


Erdekel valakit rendszergazdai melo?
Akit igen, az keressen meg mailban!

Laughing Man
Élő Wikipédia

# Elküldve: 2013. Sze. 19. 08:57


Engem érdekelne .írtam e-mailt.

<< 1 ... 36 . 37 . 38 . 39 . 40 . 41 . 42 . 43 . 44 . 45 . 46 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by PHP forum software miniBB™ © 2001-2024