Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 18. 09:18


Quoting: adsr
Mit csinálsz te a BME-n?

A reaktorba hoztam EK-10 es dusitott uran kazettakat.
Mar amugy hazajottem vegre tahofalvara.
Nekem olyan mikor pestre megyek, mintha masik egitestre utaznek.
Legtobb ember sapadt es sarga, mintha mindenki beteg lenne.
Erdekes.
Gondolom a jo hegyilevego...
Viszont lattam franko mindenevo varosi galambokat, 1 szarkat, es par hajlektalant.
Semmi tobbet nem tudok mondani.

smokey2k
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 18. 09:54


Quoting: dino
Viszont lattam franko mindenevo varosi galambokat


:D

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Ápr. 18. 14:40


Quoting: dino
Legtobb ember sapadt es sarga, mintha mindenki beteg lenne.
Erdekes.

csodálkozol hogy előszeretettel veszek füstszűrőn keresztül levegőt ? ;-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 22. 12:36


Masnak se megy a pouet.net?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Ápr. 22. 12:52


@dh1:
Másnak se.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 22. 13:23


hm hm hm, hat ilyen meg nem volt, hogy ne lett volna pouet.net

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Ápr. 22. 14:26


@dh1:
Hát azért előfordult... Ha nem is gyakran.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 02:54 - Szerkesztve: dino


Hubazz, majd be szartam. Fel egykor, az ajto ki akart szakadni a helyerol, akkora robbanasszeru hang volt, a szivem majd ki ugrott a helyerol, a kutyak ugattak. Eloszor azt hittem, hogy robbantott korea,(elkezdodott a vilaghaboru) aztan most nezem a netet:
http://www.idokep.hu/hirek/foldrenges-budapesten
Itt volt a kuszobon. Legvonalban vagy 10km. Vajon mekkora lesz az utorenges?
Reggel lehet nezni a hazon a repedeseket...:(
Mindenesetre a kutyam megvan, mert ugatott...

Ahogy nezem ez eleg kemeny volt, no holnap itt lesz az erteellklubb, vagy legalabbis a kornyekunkon. Bazz, amilyen hang volt itt tutira osszedolt valami...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 07:55


Quoting: dino
Reggel lehet nezni a hazon a repedeseket...:(


Karmentesites cimszo alatt megveszek toled egy-ket gyari allapotu 4000T-t teso! :)

Amugy mindenki rendben van nalatok?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 07:56


Quoting: dh1
Masnak se megy a pouet.net?


Mukodik! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 09:14


Quoting: dh1
Karmentesites cimszo alatt megveszek toled egy-ket gyari allapotu 4000T-t teso! :)

Hat, ha raomlik a haz, akkor nehez lesz kiasni...
Quoting: dh1
Amugy mindenki rendben van nalatok?

Az aprobb bugokat leszamitva...koszi :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 10:06


Mivel masik topikban felmerult a tema:
A cegunknel folyamatosan vesznek fel informatikusokat (teszteles, programozas, laboros munka).
Egy stabil multirol van szo, csaladbarat munkahely, nem kell idegbajt kapni, nincs tulora/hetvegi munka.
Angol nyelvtudas es felsofoku vegzettseg szukseges. Ha ha mar valami fosuli folyamatban van, akkor se fognak elhajtani! ;)
Budapesten, a Kalvin tertol par perc setara vagyunk.

Ha valakit erdekel, akkor dekaaa71 kuukaaac dzsiiimeeel com-ra dobjon egy levelet.

YADA
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 23:39


Jol hangzik. En mostanaban adtam be par oneletrajzot nehany helyre.
De felsofok mar soha nem lesz meg. Nem volt gusztusom a diplomahoz, engem csak a suli erdekelt.
Egyetemen is vizsgaztattam par evig, azota a diplomat hatranykent tekintem, kritikan aluli az egyetemi felhozatal manapsag, es romlik... Az eseti megbizasos diplomas munkatarsak sem nyugoztek le (es akkor kulturalt vagyok). Baratnom is a heten vallalt be oktatast fosulin, szinten ledobbent, hogy mennyire silany a kepzes manapsag.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 07:02


Quoting: Yada
Egyetemen is vizsgaztattam par evig,

Hogy lehet felsofok nelkul vizsgaztatni?
Minden rossz indulat nelkul, csak erdeklodom...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 09:10


En sem mondom, hogy egyet ertek ezzel... Sok osztalytarsam volt, aki lediplomazott valahogy aztan jol van. Tobbre tartom az elhivatottsagot/szenvedelyt.
Ennek ellenere egesz ertelmes friss diplomasokat vesznek fel, szoval nem zarja ki egymast a ket dolog.

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 09:56


Úgy lehet egyetemen vizsgáztatni, hogy nem szakirányú tárgyból vizsgáztatsz. Pl. IT-soknak környezetvédelmi alapokat.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 10:02


De akkor meg a példa szerinti környezetvédelemből kellene felsőfokú végzettség, nem?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 12:56


A diploma csak egy papir ...

Nekem van egy 4 diplomas haverom ... es nem ar annyit sem a diploma sem a csoka mint en az egydiplomas.

Egyik dipije IT-s, bar az osszes gepet en tartom karban, mert nem ert hozza ... se a szoftverekhez ... megis diplomaja van belole, es meg masik harom ... nah?!

En amikor a fovarosba kerultem meg nem voltam diplomas. Itt csinaltam meg a dipit. Be voltam szarva, hogy majd itt a sok okos diplomas lenyom engem. Aaaaaaaaaaaaaaaaaa ... lofaxt.

Budapest szornyu hely.
Az orszag mocskanak a gyujtohelye (termeszetesen tisztelet a keves kivetelnek).

Az osszes fonokom szarat se ert. Nem ertettek semmihez sem. Megis mig en 340e nettot kerestem ok 1,2 millio nettot tettek zsebre, bar nekem magasabb iskolai vegzettsegem volt, es tudasban sem lehetett minket osszehasonlitani. Ugyan igy a kollegak is ... egy adott feladatra specializalodott mindenki es ha hirtelen mashova ultettek vege volt a vilagnak.

De persze ki nem dolgozik mar ott, kit rugtak ki? Engem ... a sok analfabeta meg meg mindig ott rontja a levegot ...

DE az is szep aki a helyemre kerult ... elmondasa szerint 2 honapot ejszakakon at dolgozott a dizajnon, megis erdekes modon pontosan minden ugy nez ki ahogy en ott hagytam ... jah az oldalszam mashova kerult ... :D

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 13:35


Haat, a fonok, az fonok. Az kulon allatfaj!
Ez mindenhol igy van szerintem, nem csak BP-en.

Kicsit mintha meg lennel keseredve...

En azert nem latom ennyire borusan a helyzetet. Van sok fele ember itt. Van aki naggyon profi, van aki kevesbe.

Engem BP-en inkabb a sok hajlektalan meg a kutyaszar zavar!! Meg ez az embertelen tortetes mindenhol: autosok dudalnak, metrorol kiszallva felloknek, mert el kell erni. Nem baj am, hogy 3 perc mulva itt a kovetkezo.)

Jo is otthon leszallni a buszrol es haza setlani.

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Ápr. 29. 23:14


az amiga.apro oldal valami egész érdekes helyre mutat ...
csak gondoltam szólok :-)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Máj. 04. 14:07


Na gyerekek, mi ez? ;-)







Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Máj. 04. 16:55


Ilyen állat márpedig nincs! :) Amúgy C128 prototípusok. (A képek URL-jéből nem volt nehéz rájönni.) Nekem a középső kéne mint állat (style 1), a másik kettő felejthető.

Mohican
Tag
# Elküldve: 2013. Máj. 04. 19:12 - Szerkesztve: Mohican


Az Ezeréves Sólyom prototípusa. (és igen ... egy középső rendel.)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2013. Máj. 05. 05:30


Ugye, hogy ugye? Az 1. és a 3. meglehetősen idióta elképzelés volt, de a 2. faya.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Máj. 05. 12:49


Csak szólok, hogy ma van a NYÁK napja.
The day of teh PCB. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 00:33


Quoting: ratman
The day of teh PCB. :)


Like

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 12:36


Uraim, mivel sokan vannak itt geek es hozzaerto egyenek a tanacsotokat kernem. Kellene egy nem draga, de jol hasznalhato Androidos tablagep.

Kriteriumok:
- 7.9"-es WideScreen, kis suly
- minimum HD ready (1280 x 800 IPS)
- gyors (1.6 MHz vagy 4 mag?) a bongeszeshez, netezeshez
- tudjon flasht (Jelly Bean)
- wifi, GPS és 3G (vagy iPhone ill. mas okostelo tudjon neki netet rootolni illetve GPS-t)
- hattertar bovithetoseg
- mini USB, melyrol toltheto is
- fenykepezeshez jobb hatlapi kamera
- videotelefonalashoz elolapi kamera
- minel olcsobb annal jobb (max. 50-60e Ft)

Tudom nehez ilyet osszevadaszni, de annyi a tablet mostanaban, keptelensege atlatni a piacot ... ha valaki tud a fentebb kriteriumoknak megfelelo, vagy ahhoz kozelito tablagepet az kerem irja mar meg ide ...

Illetve ugyan ezen featurelistaval kene egy 10.1-es is ajanloba ...

Vennek en iPadot de nincs ra keret ... melohoz kene, FLASH eleg fontos tulajdonsag ...

Jah meg egy kerdes, ha valaki Android tudor, miert van az, hogy bizonyos progik a Google appstore-jabol nem installalhatoak adott keszulekre mikozben az alkalmas lenne a futtatasara?!

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 14:00


Tabletet nem tudok neked ajánlani. Alapból Nexus7-et mondanék, abban hátlapi kamera és 3G nincs (az alapváltozatban), de bármelyik WiFis Androidos cucc tud iPhone-ról megosztott WiFi hotspotot használni. Flashben sem vagyok biztos, nekem még sosem hiányzott.
Quoting: dh1
miert van az, hogy bizonyos progik a Google appstore-jabol nem installalhatoak adott keszulekre mikozben az alkalmas lenne a futtatasara?!

Általában azért, mert vagy hanyag a fejlesztő (beállítja, hogy max. 2.3-as Androiddal megy a cucc és amikor kijön egy újabb Android verzió, akkor nem frissíti utána) vagy beállítja, hogy olyan feature kell a futáshoz, ami az adott készülékben nincs (pl. NFC, hátlapi kamera, stb).

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 15:23


dh1
Bar nem teljesen felel meg a kriteriumaidnak, de hatha jo lehet :)
http://www.concorde.hu/index.php?fk=tabok&csz=02-05-5622

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 16:47


Quoting: dino
Bar nem teljesen felel meg a kriteriumaidnak, de hatha jo lehet :)


Hat ennel 2x jobbat kapni, olcsobban pl. Sencor Element 10.1 :)

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024