Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Júl. 22. 11:00


Quoting: dino
Igazan ami miatt megbukott, az az ara volt.


Hidd el a melegedes miatt bukott meg ...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Júl. 22. 20:56 - Szerkesztve: ratman


Na, kovetkezzek valami teljesen mas. :)

Annyira offtopic, hogy hajjajj. :)

Ocso, virtualizalasra kepes - viszonylag eros! - budospecebol most jelenleg mit ajanlotok? Feltetel, hogy 16G ram kene bele. :)

(Tudom, hogy AMD lesz, de azzal mar nem foglalkoztam ket eve, igy nem vagyok belole naprakesz :D)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 00:34 - Szerkesztve: dh1


Alaplap:
ASRock 970 EXTREME 4
v
ASRock 990FX EXTREME 4

CPU:
6 v 8 magos AMD FX 8120 v 8150

Mennyi az a nagyon olcso?

Milyen VGA kell? Vagy eleg a CPU-ba integralt is?

Ha nem kellenek extre featureok akkor ebbol meg boven lehet faragni alaplap arban ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:11


Akkor mar nekem is lenne erosen offtopic kerdesem :)

Rohadek Winfos7 Ultimate ... minden pacsker rajta (SP1), rendszergazdakent vagyok jelen, osszesen ez az egy acc van ... minden mocskos kibaszott fajlmuvelet vegen rendszergazdai jogokert sikitozik a Total Commander, de pl a C: gyokerebe sem tudok filokat masolni ... pedig minden hozzaferes engedelyezve ...

Szal hol, es mit kell allitani, hogy en ugyan ugy tudjak seperc alatt barmelyik vinyomrol ide oda masolgatni, mozgatni ezek nelkul a bosszanto fasz kerdesek nelkul?!

HELP!

Elfustolt gepemen az Ultimate ezt nem csinalta ... nem ertem ...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:38


dh1
nem használok kíndóz7-et, úgyhogy sajna nem tudom...
de ha nem ragaszkodsz a 64 bit-es oprencerhez, akkor gyaluld le és tegyél fel XP sp3-at :-) régi, de legalább nem kérdez...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:43


ragaszkodok, mert 4 giga feletti ram-ot csak 64 bit alatt lat a gep :)

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:53


@dh1: be van kapcsolva a "Felhasználói fiókok felügyelete" vagy "User account control" (UAC).

Ki lehet kapcsolni. Magyar Win7-nél (nemtom neked mi van, de meg fogod találni így is sztem):
Vezérlőpult - Felhasználói fiókok és családbiztonság - Felhasználói fiókok - legalul a Felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása.
Lesz egy csúszka, azt kell lejjebb húzni.

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:53


Quoting: dh1
ragaszkodok, mert 4 giga feletti ram-ot csak 64 bit alatt lat a gep :)

Van XP-ből is 64 bites. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 08:58


XP halott ...

smokey2k
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 23. 12:12


siz tanácsához hozzátenném hogy érdemes még bekapcsolni az Application Experience szolgáltatást (control panel/administrative tools/services) mert amúgy elég keményen delay-es a file-ok törlése ha épp uninstallaláltál valamit és maradt még valami.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 08:22


Remek ajánlat, olcsón!

(olvassátok el a hozzászólást is! :-D)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 09:13


adsr: Ez komoly... esetleg jo project lehet ujra epiteni, bar meg mindig kerdeses, hogy az IC-k mukodnek-e rajta. :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 09:40


adsr
pedig szerintem tök korrekt :-) mi van ha éppen pont az az alkatrész kell valakinek?
bizonyos esetekben a kezemet össze tenném, ha lenne akár egy ilyen állapotú is...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 10:48


SzorG: Csak ez hangzik kicsit viccesen: "ránézésre még működőképes"

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 13:00


Win7-nél van olyan, hogy ha ProgramFiles-ból, vagy abban lévő könyvtárba akarsz másolni mindig nyaggatni fog, mert úgy gondolják ott nem lehet munka könyvtár.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Júl. 25. 21:04 - Szerkesztve: dino


Nekem Jotek mailcime kellene. (neki is van kockaja ha joltom) az a mail cim el meg ami az amiga aproban van? Koszi!
kocka

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Aug. 01. 11:34


Ágybadugós? Agybadugós?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Aug. 01. 14:09 - Szerkesztve: dino


Megjott az SSD a kockamba! Allat! Muxik minden a 9.2.2 is megy szepen.
Visszaalakitottam passzivra, kovetve az eredeti koncepciot. (teljesen nema) 450Mhz, 1.5GB RAM, 64GB IDE SSD! Ez is megvan. Mar torom a fejem a kovetkezo projecten :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Aug. 01. 14:28


Eladsz nekem egy A4000T irrealisan alacsony aron ... :P

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Aug. 01. 21:49


...sorry hogy csak akkor írok ha valami kell...
adsr-től kérnék. Nincs véletlenűl Pannonia T5-höz jobbos és balos teleszkóp takaró burkolatod? Felújítok egy késői TLT-t és ha jól tudom akkor megegyeznek ezek.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Aug. 02. 11:36


Quoting: amigarules
...sorry hogy csak akkor írok ha valami kell...
adsr-től kérnék. Nincs véletlenűl Pannonia T5-höz jobbos és balos teleszkóp takaró burkolatod? Felújítok egy késői TLT-t és ha jól tudom akkor megegyeznek ezek.


Sajna nincs ilyesmim. Pár fotót szívesen megnéznék a gépről félkészen is! (meg szerintem Dino májsztró is :-D)

tassika
Tag

# Elküldve: 2012. Aug. 02. 18:07 - Szerkesztve: tassika


Quoting: adsr
Pár fotót szívesen megnéznék a gépről félkészen is! (meg szerintem Dino májsztró is :-D)

Meg én is is! :-)
Ha egyszer időmilliomos leszek, én is neki állok a Danuvianak.
Ha már Danuvia. 2008-ban volt beharangozó, hogy fel lesz támasztva, be is mutattak két prototípust, de sajna azóta is nagy a csend. Nekem ez a retró stílusú nagyon tetszik.



dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Aug. 02. 18:13


Ugy tudom be is csodolt a vallalkozas a bemutato utan ...

amigarules
Tag
# Elküldve: 2012. Aug. 03. 21:58


Nemtom' hogyan kell képet beilleszteni.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 12:45


Mindenki recskáz, hogy mekkora király, leszállt a Curiosity rover a Marson. Valóban az, recskázzunk tehát kicsit mi is:

"The RAD750 is a radiation-hardened single board computer manufactured by BAE Systems Electronic Solutions. (...) The RAD750 is based on IBM's PowerPC 750. Its packaging and logic functions are completely compatible with the PowerPC 7xx family. (...) There are several spacecraft in operation using RAD750 computers [including the] Curiosity rover, launched November 26, 2011."

Részletek innen. (Kiemelés tőlem.)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 12:52


charlie
falpp flapp spiriccc :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 13:23 - Szerkesztve: dino


Quoting: charlie

Részletek innen. (Kiemelés tőlem.)


Ez kibaszottul jo!

A legyekkel meg etetik a szart a torta helyett :D:D:D
(gy.k. vegyetek intelt, meg aemdet, mert arra gyartunk szart)
Hudejo az iksznyocvanhat, meg a kindoz... szopjatok parasztok, mi meg megyunk a Marsra PPC vel!!!! :)

No es eljen a veziiiir!

ballmer

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 15:48


Hehe, dupla recska nekem ... ustream.tv is benne volt a dologban! :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 16:49


Akkor is mi vagyunk a köcsögparasztok, mert aszongyuk, hogy kíndóz-x86 suxxx, vagy nem? ;-)

Derringer
Tag

# Elküldve: 2012. Aug. 06. 19:03


Nem, ez az egész arra lesz jó, hogy Charlie 20 év múlva a Marson dolgozik majd, és amikor megtalálják a homokban marsjárót, akkor mindenki elámulására Charlie egy pendriveról MOS 9.3-at fog telepíteni rá...

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by online community software miniBB™ © 2001-2024