Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2012. Jún. 04. 20:48


Itt a bizonyíték, hogy a LEGKÉNYELMESEBB rendszer akkor is a MorphOS! :)

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 04. 21:16


Quoting: charlie
Itt a bizonyíték, hogy a LEGKÉNYELMESEBB rendszer akkor is a MorphOS! :)

LOL :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 04. 21:22


@Chain-Q:
DO WANT! :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Jún. 05. 08:04


Zsír :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Jún. 05. 08:28


Quoting: charlie
Itt a bizonyíték, hogy a LEGKÉNYELMESEBB rendszer akkor is a MorphOS! :)


Ohhh gorog ceg!
Sinen vagytok lepkesek! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 08. 14:52


Prometheus papir valtozat:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KIgNinx_G_U#!

tassika
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 19. 18:03


Mivel vagyunk itt páran motorosok is, engedtessék meg nekem, hogy erről itt elejtsek egy pár szót.
Szóval tavaly, a két kórházi üdülés miatt elmaradt a motoros jogsi vizsga.
Nekem ugyebár A korlátozott jogsim van, ami azt jelenti, hogy 25kW-ig vezethetek mocit. Ezzel nem is volt baj, a 125-s Aprilia RX-em 23kW-os volt.
Lecseréltem tavaly ősszel egy 400-as Banditára, hogy majd az idén leteszem a különbözeti vizsgát az "A"-s jogsira, ami áll rutin, és városi vizsgából kb. 45e pénzből megáll.
Gondoltam én! Valami baromarcú irodahuszár, jogszabály módosítás címén kitalálta, olyanok mint én, nem tehet már különbözeti vizsgát, hanem újból le kell vizsgáznia teljes tanfolyam keretén belül, hogy meglegyen az "A" korlátozás nélküli jogsija. Na, ez milyen?! :-/
Kint nyugaton ez úgy működik, hogy 2 év után automatikusan megkapod az "A" korlátozatlant, semmi különbözeti vizsga stb. . Franciában van olyan, hogy két évre szóló biztosítást kell bemutatni, hogy van gyakorlatod, oszt jó napot.

Hogy ez még ne legyen elég, még azon is felb...ták az agyam, hogy idén már van a "B125" kategória, ami azt takarja, hogy ha rendelkezel "B"-s jogsival tehetsz KÖNNYÍTETT különbözeti vizsgát 125-s 11kW-os gépre, nevetséges vezető gyakorlati óraszámmal. Bezzeg aki még életében nem ült motoron (vagy szerencsétlen kocsit sem tudott venni magának, forgalomban sem jártas), az be vállalhatja, hogy különbözeti vizsgát tesz. Én aki 20 éve motorozok, az meg nyalogassa a hosszú cicit.
Na azt várhatják, hogy én újra elmegyek tanfolyamra 160-200e pénzért.
Motorozok tovább az "A" korlátozott papírral, a 38kW-os Banditával.
Bízom a magyar rendőrök szellemi képességeiben, és nem tudják mi az a 3 számjegyű kód az "A" betű után. Aprilia-val a 7 év alatt egyszer igazoltattak. Nagy a zúgolódás motoros berkekben, kivárok, hátha változik valami ez ügyben.

Szóval barmok! Ez magyarország! Igen kisbetűvel! Ez egy polgár barát, uniós integráció jeles példája.

Ja, és az is vicces, hogy egy cigány lány énekel arról, hogy milyen k.rva jó itt magyarországon! El kell innen menni a francba.

Uff! Én beszéltem! :-)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 19. 18:23


Ne izgulj a rendoroket kikepezik, hogy mit kell nezni a friss rendelet szerinti jogositvanyon. Kell a mani az allamkincstarba. Gyakorlatilag az orszagban a "fizikai" termeles megszunt ebbol el a hatalom. No meg az adonkbol.

Quoting: tassika
Ja, és az is vicces, hogy egy cigány lány énekel arról, hogy milyen k.rva jó itt magyarországon! El kell innen menni a francba.


Ahh, nem jo verzijot halgacc baratom:

http://www.youtube.com/watch?v=slmGSEXqIdE
"Magyarorszag, ahol az arcomba vagjak magam arcat" :)
"Ahol a tul jo nem kell, csak az a jo kozepszer..:"

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Jún. 19. 22:50


Dino: és ráadásul még illatos is neki :-D

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 06:12


Quoting: tassika
egy cigány lány énekel arról, hogy milyen k.rva jó itt magyarországon!


méghozzá _spanyol_ zenére egy z**** által írt szöveget... pfff...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 09:25


Quoting: tassika
El kell innen menni a francba.

hm... a 90-es évek elején egy ahhoz hasonló kisvárosban, amint ahol én nőttem fel, nem voltak olyan lehetőségek, amik most vannak :-)
gondolok itt pl. nyelvtanulásra vagy az erasmus-ra :-)
így aztán ezek nekem sajnos kimaradtak :-P
őszintén szólva 35 évesen már nem szívesen indulok el mondjuk dócslándba vagy ánglíjjába mosogatni... (persze ha ellehetetlenítenek, rákényszerítenek, az nyilván másik történet)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 09:49


Quoting: Szergely
őszintén szólva 35 évesen már nem szívesen indulok el mondjuk dócslándba vagy ánglíjjába mosogatni...

Mindenki maskent erik :) van egy haverom, cirka 40 eves es o most ugy erezte, hogy ki kell menni angliaba MOSOGATNI. Ezer fontot keres. Hmm, le jon a szallas, meg a kaja, meg a satobbi...aztan marad is meg nem is. Ha eszed a szart magad alatt, itthol is lehet sporolni...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 10:33


Quoting: Szergely
őszintén szólva 35 évesen már nem szívesen indulok el mondjuk dócslándba vagy ánglíjjába mosogatni


itt a pont! :(
en se!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 10:59


Viszont a nagyobb baj az, hogy sok huszonéves egy percet sem mérlegel (mert nincs más lehetősége), és megy ki a picsába innen. Na, ők nem nagyon fognak visszajönni, még akkor sem, ha mosogatni kell 50 éves korukig, mert majomországban sem kapnának jobb melót. Akkor meg már inkább több pénzért gályázol te is olyat, amit nem szeretsz. De legalább jobban megélsz belőle.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 11:28


Csak 20 evesen meg szep az ember reggel, ha belenez a tukorbe ;)

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 12:46


Quoting: dino
Csak 20 evesen meg szep az ember reggel, ha belenez a tukorbe ;)

Már aki. :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Jún. 20. 12:46 - Szerkesztve: Szergely


Quoting: adsr
mert majomországban sem kapnának jobb melót

hm... igen mazsomország :-)
de tulajdonképpen miről beszélgetünk? általánosságban nem értek egyet ... :-)
egyéni emberi sorsok vannak, képzettség, habitus, mindenkinek más.
ezen kívül ott vannak az adott térség munkalehetőségei, vagy annak hiánya...

én pl. 10 éve, 80Km-et ingázom minden nap. oka az, hogy Pöstön van meló és többet csengetnek mint helyben...
de ha pl. Győrben lenne, akkor oda mennék dolgoz (akkor nyilván élni is) :-) ebből a szempontból mobil vagyok.

cülföldnél arról beszéltem, hogy kialakítottam lehetőségeimhez képest egy szintet magamnak és csak azért, mert ott 2000 júró, azért nem rúgok fel mindent és nem megyek el.. adott esetben tyart puceválni :-)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Jún. 24. 22:05


Dino: mind a 2 freemail címem behalt :-)
úgyhogy ne lepődj meg, egy tök más címről tolom a választ :-)

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2012. Jún. 24. 23:42 - Szerkesztve: alivemoon


Commodor AMIGA Mini

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Jún. 25. 00:05


Quoting: Szergely
mind a 2 freemail címem behalt


az a meglepo, hogy van freemail cimed meg, nem az, hogy behalt ... :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Jún. 30. 13:41 - Szerkesztve: adsr


Csárli! Milyen állat van a képen?



Na jó, segítek!



További fotók itt.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 30. 14:31


ADSR en most indulok Gyongyosre veteran auto talakozora, nemjosz?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 30. 19:35 - Szerkesztve: dino


ADSR en ott voltam: FordT
Egyik haverom most hozat az USA bol egy ilyent 5000 dolcsi, + hajo mig hazajon.

A veteran talakozon, csakis az en kedvemert kiraktak a lenyeget:
AmigaRulez
Amiga Rulez!!!

Szerk: Az asszony mondta is, hogy hujeallatvagyok :DD:DD:DD

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Jún. 30. 19:45


Najo, Qrvamelegvan...elmentem sort inni...egeszsegetekre!!!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Júl. 01. 07:22 - Szerkesztve: adsr


Nem kellett nekem olyan messzire mennem, Szegeden is volt egy, pontosabban Szabadkáról ugrottak át egy kör erejéig veteránosok. Ott is faszántos kis csapat volt, tucatnyi merci, meg béemvé, és a többi!



Szegedi találkozó fotók.

Van még Gyöngyösről fotód? Ja, a Ford T, ha jól látom, orosházi, találkoztunk vele Nagyszénáson pénteken. Az durva lenne, ha a saját kerekén ment el Gyöngyösig.

mustang74
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 01. 11:59


Szépek ezek a veterán járművek !!!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Júl. 01. 19:40 - Szerkesztve: dino


Csak keveset fotoztam, azt is telefonnal, viszont kozel sem volt ekkora felhozatal, amikor delutanra en odaertem. Kicsit mokasnak talalom mindig az M72 es Uralokat, hogy nem ragasztanak a tankra semmit, igy a laikusok konnyen osszetevesztik az R71 es BMW vel. Szerintem direkt csinaljak. :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Júl. 02. 08:15


Az még mindig jobb, ha vegytiszta M72-ről, vagy R71-ről beszélünk. De amikor ezeket összekeverik (szintén szándékosan, vagy csak pénzhiány miatt), és R71-es BMW-nek merik nevezni?! Na, az az igazi becsapás...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Júl. 03. 13:30


Van itt valaki Mór kornyekerol?

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Júl. 03. 14:53


Quoting: dino
Van itt valaki Mór kornyekerol?

Tatabánya mennyire Mór környéke?

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024