Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
Szerző Üzenet
amigarules
Tag
# Elküldve: 2011. Jún. 19. 15:30


De azért megverted?

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 19. 18:18


Quoting: amigarules
De azért megverted?


:-D

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 19. 21:26


Csííínos!



adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 22. 19:17 - Szerkesztve: adsr


Calhoun

Azt írtad, hogy nincs időd saját weboldalt összedobni a gyűjteményednek, ha gondolod, betársulhatsz az enyémbe :-D.
Retrocucc

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 22. 20:13


Adsr, mi nem cserélünk linket?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 22. 20:38


TCH

Ööö, miért is?, nem tudom mit kellene cserélnünk...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 22. 22:02


Neked van egy retrooldalad, meg nekem is. Én kiteszem a te linkedet az enyémre, te kiteszed az enyémet a tiédre.
Mi nem kóser? :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 10:38


De mi a te oldalad? Oscomp? nem vagyok most képben ...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 11:17 - Szerkesztve: Levi


minden második hirdetés az aprón a varázslóé:


http://apro.amiga.hu/index.php?abs=1&i&apro=7343#7343


mindent megveszek tőle, azt' kidobálom :P

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 11:23


Quoting: Levi
mindent megveszek tőle, azt' kidobálom :P

Mar 5eve is 70-even folul volt, de en hulye siman letegezodtem vele telefonon. Amugy korrekt bacsi. :)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 11:37


dino


Ezt örömmel hallom, illetve olvasom, hogy veled korrekt volt...


Velem + 4 emberkével már kevésbe volt korrekt a bácsi.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 15:37


Quoting: adsr
De mi a te oldalad? Oscomp? nem vagyok most képben ...
Az. http://oscomp.hu

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 23. 21:15


Quoting: Levi
Ezt örömmel hallom, illetve olvasom, hogy veled korrekt volt...

Mi volt a bajod vele?

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 24. 08:08 - Szerkesztve: Levi


Volt akit Ram-okkal, joystick stb. vert át.

Én vettem tőle egy 500-as Amigát.

Küldött képeket róla, írta, hogy minden rendben működik & alaposan becsomagolta...

Megkaptam a csomagot. A csomagolás; a gép be volt téve "szárazon" a táp mellé. A táp (nehéz), összetörte a gép oldalát, az alja már eleve repedt volt, a trapdoor kiesett, az ESC billencs nem működött.

Az egér kábele ragasztva volt + gombok alig müködtek, 1-2 csavar hiányzott a házból.

Egyedül a floppyt mentettem ki, mert az stabil volt -a többit már eladtam.

Írtam neki... magyarázkodott, aztán még ő volt megsértve.

Úgy mint TL-nek is, próbáltam rávilágítani, arra a tényre, hogy vannak olyan emberkék (sokan!) akik minimál bérekért melóznak, és összekuporgatnak egy hobby dologra, aztán vesznek valami bazári ócskavasat ami szinte használhatatlan. A lényeg, hogy ne csodálkozzon azon, ha egy ilyen emberke akin erős nyomás van (több gyermek, lakás hitel stb.) , elmegy azt' olyat lenyom, hogy az orrnyereg éket üt az eladó agyán.

Dolgoztam sokat kereskedelemben, személyes tapasztalat... a pult mögött álltam, és igaza volt a vásárló(k)nak, mert gagyi cuccot forgalmaztunk!

Magamból kiindulva ha eladok ill. elszeretnék adni valamit, akkor nincsen sumákolás:

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=581423&am=581423


Egyenesen és korrekten, elvégre mán' felnőttek vagyunk! Felelősséggel önmagunkért, felelősséggel egymásért!

A másik észrevétel, kevesen vagyunk akik Amigáznak és van 1-2 álzenész, aki(k) a hamis kottájukból szeretnének meggazdagodni, holott az Amigázás (nekem, nekünk) nem erről szól(na).

Ezért is hívom varázslónak, mert "elvarázsolt" engem is a hazugságával, de mivel már tényleg nagyon idős Stefano de la von Gombos M. ezért én nem varázsolom el őt, pedig jót tenne neki szerintem :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 24. 08:49


Akkor leirom en is: Sok,sok,nagyonsok eve vettem sokmindent tole. Amik eszembejutnak hirtelen: VlabMotion, Toccata, Mouse joy atkapcsolo, exta 3MB os Trapdoor ala bovito A500 ba. A Toccatat, meg a VlabMotiont annyira olcson adta, hogy dobbenet. Par ezer ft ot fizettem ertuk, de meg abbol is engedett, mert egyszerre tobbmindent vettem :) meg karacsonykor virtualis kepeslepot is kuldott. Hat mar nagyon regen volt, de csomagolassal nem emlekszem, hogy gond lett volna. Minden mukodik azota is. Ooo, viszont most jut eszembe, egyszer irt nekem, hogy valaki visszaelt az email cimevel es igerget fut, fat mindenkinek. Meghogy le akarjak jaratni.Egyszer beszetem vele telefonon is, akkor mondta, hogy milyen idos. Aszem ennyi tapasztalatom van. Szoval en rosszat semmikepp sem tudok mondani az oregrol, a helyesirasi hibait leszamitva. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Jún. 24. 08:58


Ugy emlekszem en is vasaroltam tole. A500-ba fel megas bovitot. Minden rendben volt. A cucc popec allapotban volt!

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Jún. 24. 09:22


nekem csak annyi, hogy tól-ig árakat ad meg :-P ezt nem tartom fair dolognak...
többször is leveleztünk és érdekes módon mindig pont az került 2500-ba, ami után éppen érdeklődtem...
azt persze már nem kérdeztem meg, hogy akkor végül is a fölsoroltakból melyik alkatrésze lenne olyan ami nem max. áras :-P
egyszerűen nem vettem tőle semmit, megoldottam másképpen (ahogy elnézem a hirdetéseit azóta sem talált másik madarat az A500 chipjeire) :-P na vajon miért?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 26. 18:41


V. Sándorfalvi Veteránjármű Találkozó

6.25-én rendeztük, ízelítőül egy-pár kép:



V. Sándorfalvi Veteránjármű Találkozó

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 27. 08:38


adsr
Hat szepek. Kar hogy nekem nagyon messze van.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 28. 20:34


Dino!

Épp a hétvégén volt Gyöngyösön is találkozó, azért az csak közelebb van, nem? Ja, meg Miskolcon is lesz, júli 30-án, úgy rémlik. Nézd meg a veteran.hu-n az eseménynaptárban.
Mellesleg a mi találkozónkkal egyszerre volt Kiskunhalason is egy országos hírű és színvonalú találkozó, egy kép ízelítőül:



dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 28. 22:21


adsr
Hehe, fantomasz :) Te jarsz masfele is, vagy csak szeged kornykere mesz?

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 29. 07:48


off:


Fanthomastól féltem gyerekkoromban, és ha jól emlékszem a végén elmenekült egy hajóval vagy tengeralattjáróval... :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Jún. 29. 08:20


Quoting: dino

adsr
Hehe, fantomasz :) Te jarsz masfele is, vagy csak szeged kornykere mesz?

Mennék én, de lóvé miatt sajnos nem jutottunk el még eddig messzebre. Egy három napos veteránjármű találkozó nem kis pénz...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 21:14


Quoting: Levi
Levi

halihó Cimbi :-) mielőtt ráborítod a postásra a pultját, szólok, hogy épségben megérkezett a CF-ed :-) sajna nem tudok emailt olvasni, mert belecsapott a villám a freemailba és nem tudok a postafiókomba belépni :-)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 21:36


Szergely

Rendben van! :D


Köszönöm a segítségedet! :D


Nemes lélek vagy!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 21:38


Quoting: Szergely
sajna nem tudok emailt olvasni, mert belecsapott a villám a freemailba és nem tudok a postafiókomba belépni :-)

Ja! Basszakmega....nalam sem megy, viszont POP3 mal mukodik. Probald ugy.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 07. 13:36


Monster:
http://www.youtube.com/watch?v=ppU0f5glA8c&feature=related

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 07. 14:40


dino


Kislányod?


A mienk még nagyon picur, hétfőn lesz 5 hónapos, imádom kis zabálnivaló!


Tegnap nevetett velem Cili baba. Most kacagott először, óriási élmény volt!


Rengeteg erőt merítettem ebből, megint erősnek érzem magam...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 07. 15:41


Quoting: Levi
Kislányod?


Igen, a legjobban az tetszett, mikor foltettem a "tecsore", aztan mondom neki, hogy gyere mutatok neked valamit. Bekapcsolom a gepet, aztmondja, hogy mit mutatsz Amigaspartyt? Azt mar lattam :) most v4.5.0 eves.

Quoting: Levi
A mienk még nagyon picur, hétfőn lesz 5 hónapos, imádom kis zabálnivaló!

Gratula. jo apanak lenni...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 07. 15:52


Így van, egyetértek! :D


Arra már nagyon gyúrok, hogy majd együtt játsszam vele az Amigán bájos játékokkal...


Nem ilyen Doom-szerű marhaságokkal :DDDD Azokkal csak én szoktam :DDD


Jut eszembe! dino ezek a játékok nincsenek meg neked képfájlban, vagy valamilyen más formátumban mert nem találtam sehol őket...

Amy's Fun collection

Barney Bear collection

Fun School collection

Goofy's Railway Express

Noddy's összes

The Rainy Day Disk

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 94 . 95 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Offtopic! Minden egyéb ami nem Amiga és meg kell beszélni :)
 
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024