Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 186 . 187 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 11:05


Hat, en qrvara nem szeretnek lemaradni, ugyhogy at is utaltam a 3 szam arat, mer megerdemlitek :D
Remelem Reynolds mester el hozza nekem...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 12:19


@dh1:
Tizbol egy az enyem. Ha eladod, halal fia vagy. :P

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 15:08


:) ok

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 15:09


Termeszetesen AmiCon utan meg lehet papir verziot kerni

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 16:18


Eddig úgy néz ki a dolog, hogy ott tudok lenni! Tehát én is stipi-stopi! :-)
Vigyem az AM01-et, tudunk helyszíni műtétet végrehajtani rajta, ahogy a mailban kérdeztem?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 20:58


tassika, igen hozd vissza kerlek!
kapsz helyette egy ujat!
koszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 09. 21:47


Tehat ahogy mondtam 10 peldany elkeszult (szereny mod on: jo lett!!! :) ...

Akinek kell hozzon 2000 / db penzt

Tehat lesz nalam:

01db AM01 - Tassikae, hibas peldany csereje
02db AM02 - MUR, ???
10db Am03 - 3 peldany lefoglalva, Csarli, Dino, Tassika ...

sadddam
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 10. 01:43


az am02-hoz a kerdojel az en lennek, valamint ha eddig nem lett volna nyilvanvalo, en is igenyt tartanek egy am03-ra (lefoglalnam szinten)
thx
es ismet gratula a gyors munkahoz!

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2011. Dec. 10. 14:49


Sadddam: nekünk az is nyilvánvaló volt, h. nov. 5-én átveszed amit Neked hozunk. Majd holnap kiderül, most átveszed-e.... ;)

sadddam
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 10. 23:42


dh1: bocs, most látom, hogy valóban azt írtad, hogy "lesz nálam" inc. am02. benéztem sorry! jöv héten mikortól lehet menni érte a bótba?

reynolds: mint írtam, nem tudtam róla, hogy lesz ott nekem egy példány (gurun), ha tudom elmegyek érte. talán dh1 nem lesz zabos, ha kiollózom az tőle a nekem küldött utolsó erre vonatkozó infót:

"Sajnos nem tudod a helyszinen fizetni a lapszamot!

A felhivasban kozolt szamlaszamra es modon utald el elore kerlek az osszeget!

A Guru bulin atveheted ha a penz idoben beerkezik!"

tőlem pénz nem érkezett be, én basztam válaszolni - így nem tudhattam rólla - nyilvánvalóan:D de azért utólag is kösz, végül csak megkapom, ha kissé később is:D

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Dec. 11. 00:37


szép munka a 3-as szám is :-) köszönjük! :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 01:38


Jovoheten barmikor atveheto sadddam!

Hevonel van a boltban!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:00 - Szerkesztve: dh1


Igen tisztelt és kedves olvasóink!

Köszöntünk mindenkit, immár HARMADIK alkalommal!

Megszületett a 3TH Amiga Mania!

Köszönjük szépen a sok bátorítást. Reméljük örültök, hogy a harmadik számra végre nem kellett sokat várni. Most szerencsére nem volt technikai problémánk, leszámítva, hogy az a HDD amelyiken az újság volt, 2 nap alatt 100%-ról 83%-os állapotra esett vissza, gyönyörű kattogásokat produkálva. De ahogy az AmiCon-on láthattátok túlélte a lap ezt is. Elpusztíthatatlanok vagyunk! :)

Továbbra is várjuk megjegyzéseiteket, kívánalmaitokat és persze a kíméletlen kritikát is!

Fogyasszátok egészséggel!

A lap ismét megrendelhető papír verzióban, változatlan formában és áron (2000 Ft / lap, Posta 1db 400Ft, 2db 500 Ft, 3db 800 Ft).

Erre a számlaszámra várjuk a befizetéseket:

OTP 11773030-04879921-00000000

Kérünk benneteket, hogy a megjegyzés rovatban tüntessétek fel a neveteket, melyik/hányadik számot rendelitek, hány példányban és az átvétel módját.

Átvétel:

Jelenleg három megoldást dolgoztunk ki, hogyan is juttassuk el hozzátok az elkészült újságokat.

- Lehet hétköznap, napközben, személyesen az Elixír könyvesboltban.
Cím: 1133 Budapest, Váci út 78/B. (BOLT)

- Lehet péntekenként 19.00 órától, személyesen a Csoki Amiga Klubban (CSOKI), előre lebeszélve velem (dh1)

- Postai úton (POSTA)


Álljon itt egy példa arra hogyan is nézzen ki a megjegyzés rovat:

Soponyai Viktor AM02 1DB BOLT

Várunk minden észrevételt és a majdani megrendeléseket az alábbi e-mail címre:

amigamania@amigaspirit.hu

Köszönjük a segítséget mindenkinek!

Online verzió később várható serkentendő a papír alapú vásárlást! Természetesen most sem keresünk rajta egy fillért sem (sőt!), de úgy érezzük az igazi a színes, szagos nyomdai verzió.

Rendeljétek!

AZ AM01 ÉS AM02-ES SZÁMOK UTÁNNYOMÁSA BEFEJEZŐDIK. AKI SZERETNE VÁSÁROLNI EZEKBŐL MÉG AZ KÉREM A HÉTEN JELEZZE EZT ÉS UTALJA AZ ÖSSZEGET! SAJNOS KÉSŐBB NEM ÁLL MÁR MÓDUNKBAN ÚJBÓL KINYOMTATTATNI AZ ELSŐ KÉT SZÁMOT! MEGÉRTÉSETEKET KÖSZÖNJÜK!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:03


Kérnék mindenkit aki esetlegesen nem kapott a kettes számból, de kifizette előre, az legyen olyan kedves jelezze nekem ezt az alábbi címen:

amigamania@amigaspirit.hu

Köszönöm!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:15


Tokjo lett a 3. szam (is)! Es van benne MorphOS. \o/ Koszonjuk!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:17


Es Cseh Furia is! ;)

Koszonjuk mi is! :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:29


@dh1:
Kezdo angolosok FTW, utolagos engedelmeddel a "3TH"-t kijavitottam "3rd"-re a hirben... Mert ugye 1st, 2nd, 3rd, 4th, 5th, 6th... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 02:33


Faradok igy hajnali ketto utan, foleg miutan a konyvelo kozolte mennyit kell huszadikaig befizetnem Orban Vikinek ... :(
Azert koszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 12. 23:41


Letölthető PDF-ben itt:

http://amigamania.amigaspirit.hu/Amiga%20Mania%2003_OnLine.pdf

Flash verzióban!

http://issuu.com/amigamania/docs/amiga_mania_03_online_issuu?mode=window&backgroundCo lor=%23222222

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 13. 18:14


Köszönjük!

Nagyon színvonalas lett megint az újság!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Dec. 13. 19:58


Szepen belejottetek az ujsagirasba. Tenyleg szamrol szamra jobb. Koszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 14. 10:45


:)

Sylon
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 16. 16:08


Gratulálok mindenkinek az új számhoz, nagyon jó lett, közhely, de tényleg egyre jobb és jobb minden számmal. : ) Nagyon sok meló lehetett vele, szóval minden elismerésem.
A buheráló/hardware-ismertető rovatok nagyon hasznosak, a magamfajta technikai analfabéták csak ámulnak, mennyi mindenre jók a régi gépek, és mennyire előrelátóak voltak - akár tudtukon kívül is - azok gyártói. Bár mostanság leginkább a "hogyan tisztítsuk ki/újítsuk fel/javítsuk meg a régi vasat" típusú cikkeknek veszem nagy hasznát.

Apróság, de eddig talán ebben a számban futottam bele így első blikkre a legtöbb helyesírási hibába (vesszőhiba, rossz ragozás, stb). Egyáltalán nem tragikus, csak gondoltam megemlítem.
A másik apróság, hogy enyhe túlzás volt tőlem megelőlegezni egy 10-es értékelést a Black Crypt-re : ). Nagyon fasza, hangulatos kis játék, de közel sem gondolom tökéletesnek - épp az a legnagyobb baj vele, ami a jelen számban tárgyalt másik RPG, az Abandoned Places előnye, azaz a non-lineáris játékmenet (a BC esetében ennek hiánya).

Kár egyébként az Abandoned Places-ért, tényleg a grafika volt a legnagyobb gyengéje, sajna még így átdolgozva is. Nem valószínű, hogy azon az interjúban említett 2 héten múlt volna, hogy ők legyenek a Raven Software - a Raven sem a BC-nek köszönhette a későbbi sikereit, sokkal inkább annak, hogy jó haverságban voltak az ID Software alapítóival, így az elsők között nyúlhatták le a Doom engine-t saját cuccok fejlesztésére.

Utóirat: ne higgyetek a címoldalon futó szavazásnak (nem is kell papír verzió az újságból), mindenképpen jó dolog, hogy lehet nyomtatott formában is olvasni az AM-et! Átmeneti pénzzavar miatt én még nem rendeltem, de fogok, esküszöm, így csak remélhetem, hogy előbb-utóbb mégis lehetséges lesz akár a régi számok utánnyomása is...

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 16. 16:20


Good work!

sadddam
Tag

# Elküldve: 2011. Dec. 16. 18:17


dh1: sajna a heten mar nem tok bemenni az am02-ért, csak jovo heten! (bar mivel ahogy latom nyitva lesznek hetvegen is, akkor lehet, hogy megis meglesz ez a het.) csak szolok, nehogy mashoz keruljon:D thx.

Hevö
Tag
# Elküldve: 2011. Dec. 16. 21:42


Saddam kolléga úr!

Gondban vagyok AM02 átadás dolgában-hétvégén ne gyere. Megoldom hamarosan, addig kérnék tőled egy telszámot amin egyeztetni tudok veled!
Ide írj nekem kérlek: hevooookukacgmailpontcom

Köszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 20. 11:13


A heten elvileg meglesz meg a nyomtatas!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 22. 11:21


HEHEHE

http://www.amigafuture.de/album_page.php?pic_id=17305

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Dec. 22. 15:40


@dh1:
Nocsak, nocsak... A piaci verseny jót tesz? Toljátok keményen csak. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Dec. 23. 14:29


Hat max verseny ... a piacot mi meg nem latjuk! :P

<< 1 ... 9 . 10 . 11 . 12 . 13 . 14 . 15 . 16 . 17 . 18 . 19 ... 186 . 187 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by forum script miniBB™ © 2001-2024