Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 81 . 82 . 83 . 84 . 85 . 86 . 87 . 88 . 89 . 90 . 91 ... 186 . 187 . >>
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 18. 20:46


Quoting: siz
Játék Mánia - Super Mario for Classic Amiga: http://www.generationamiga.com/2016/11/18/super-mario-for-classic-amiga/

Jaj de jóóóó!!! :-D Remélem smootscroll meg lesz :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 18. 21:36


Quoting: yellowdog
smootscroll


hat ez valoban kerdeses mivel mi eddig smooth scroll-t lattunk eddig ... :D

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 18. 21:47


Megfordult a fejemben, hogy javítom :-P de gondoltam "ide" jó így is :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 18. 22:19


kackac :)
nekem van papirom, hogy agyverzesem volt, szal en rafoghatom, de te?! :D

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 19. 10:54


Hát az elég baj... De! én is tudok szerezni "olyan" papírt, ha ittenez követelmény :-D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Nov. 19. 21:21 - Szerkesztve: dino


Na megneztem ezt a Super Mariot. Kicsit feluletesen olvastam, azthittem ez egesz jatek, kozben csak egy egypalyas demo. Valahol olvastam itt egy hasolno jatekrol, marmint Mario rol, csak nem az volt a neve a jogvedelem miatt. Valami Sonic? De nem ennek ra merget... Passzolom, itt mar visszatekertem, de nem lelem sehol. Szoval ilyen Supermario klont keresek Amigara. Valaki?

Szerk:
Kozben megtalaltam, erre gondoltam.
Szerk2: Kozben talaltam klasszik ala Nes emulatort.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 19. 21:57


Quoting: yellowdog
Hát az elég baj... De! én is tudok szerezni "olyan" papírt, ha ittenez követelmény :-D


uristen, van koztunk egy normalis? ki engedte be?! :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 19. 22:00


Quoting: dino
Kozben megtalaltam, erre gondoltam.


te dino, egy fekete lyukba kerultel es megallt az ido nalad ... :D

http://forum.amigaspirit.hu/index.php?action=vthread&forum=8&topic=192&page=73#msg426 33

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 20. 23:45


Lehet, elkerülte a figyelmemet, de mikorra realizálódik az újság 11-es száma?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Nov. 29. 11:18


Csatlakozom Kukacmarci kollégához, szeretném megkérdezni: van esélye, hogy a karácsonyra legyen Amiga Mania 11?

Köszi!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Nov. 29. 13:16


Lasd HC508 topic ...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Nov. 29. 20:29


Quoting: dh1
Lasd HC508 topic ...

Mindig másra kell kenni... :-D

Quoting: dh1
uristen, van koztunk egy normalis? ki engedte be?! :D

Ki az, hol van??? :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 01. 00:18


A500 Turbo Mania - Wicher 500 - Egy újabb turbó kártya fejlesztés alatt az Amiga 500-hoz a Retro 7-bit-től!

- Direkt Amiga 500-hoz tervezve,
- MC 68000 processzor (a kártyának nem tartozéka)
- Órajel 7 / 14MHz,
- FAST RAM memória, max. 8MB SIMM EDO,
- IDE vezérlő,
- SPI vezérlő

Úgy gondoljuk minden Amigás hardver fejlesztést üdvözölni kell, de a jelenlegi infók szerint a kártya kissé elkésettnek tűnik. Bár ha megfelelően olcsó lesz lehet még esélye - mi akkor is a magyar HC508-as várjuk nagyon! A HC508-ről tesztet olvashatok az Amiga Mania 11-ben! Mi a véleményetek a Wicher 500-rol?

http://retro.7-bit.pl/?lang=en&go=projekty&name=nastepny

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 01. 00:32


Igen tisztelt és kedves olvasóink!

Elkészült az Amiga Mania 11. lapszáma!

A késésre való tekintettel plusz 4 oldallal és egy sorsolással!
A sorsolásról infó később, de FONTOS, hogy csak az vehet részt a sorsoláson aki papír verziót rendel! ;)

A lap ismét megrendelhető papír verzióban.

Ára 2500 Ft / lap
Igen, sajna 500 Ft-al nőtt az ár...

Posta: 1db 500Ft, 2db 800 Ft, 3db 1000 Ft

Szokás szerint, összegyűjtjük a megrendeléseket és ezzel a "nagyobb" mennyiséggel támadjuk le a nyomdát.
FONTOS, HOGY A LAP CSAK BIZONYOS IDEIG RENDELHETŐ 2500 Ft-os áron.

Ez az időpont pedig 2016. DECEMBER 15.

Ha esetleg ezen határidő után szeretnél rendelni, az nem probléma, viszont az ár ebben az esetben változik, nő! Tehát jól gondold meg, mikor rendelsz!

Az alábbi számlaszámra várjuk a befizetéseket, átutalásokat (CSAK ELŐRE FIZETÉS UTÁN TUDUNK PAPÍR VERZIÓT GYÁRTATNI!!!):

FIGYELEM, ÚJ SZÁMLASZÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Soponyai Viktor
CIB BANK 10700385-39345301-51100005

FIGYELEM, ÚJ SZÁMLASZÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kérünk benneteket, hogy a megjegyzés rovatban tüntessétek fel a neveteket, melyik/hányadik számot rendelitek, hány példányban és az átvétel módját.

Az átvételre jelenleg "KÉT" megoldást dolgoztunk ki:

- Lehet hétköznap, napközben, személyesen az Elixír könyvesboltban, DE CSAK BIZONYOS NAPOKON, HOGY MELY NAPOK EZEK MEG SZERVEZÉS ALATT - JAVASOLJUK A POSTAI MEGRENDELÉST -, AZ A BIZTOS - DE LEHET NEM FOG MŰKÖDNI az ELIXÍRES MEGOLDÁS, SAJNOS. TEHÁT KÉRDÉSES. ERRE NEM FOGADUNK EL MÉG RENDELÉST, CSAK POSTAIT ... SORRY!

- Postai úton (POSTA) - Postai rendelés esetén ne felejtsétek el a postaköltséget is utalni! EZ MŰKÖDIK! :)

Álljon itt egy példa arra hogyan is nézzen ki a megjegyzés rovat átutalás esetén, ha én rendelnék magamtól :):

Soponyai Viktor AM11 1DB POSTA

FONTOS, HOGY PONTOSAN ÍGY TÖLTSÉTEK KI A MEGJEGYZÉS ROVATOT AZ ÁTUTALÁSKOR!

Ugyanezzel párhuzamosan kérünk szépen, KÖTELEZŐEN, egy elektronikus levéllel dobjatok meg minket az amigamania@amigaspirit.hu címen, szintén leírva hány darabot, milyen névre, milyen átvétellel, milyen címre.

Köszönjük a figyelmeteket!
Rendeljétek!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Dec. 01. 10:29


Szuper, en Reynoldshoz kernem majd az enyemet.
Nemtudom ossze tudjuk e hozni a talalkozot, meg nem valaszolt.
Ha osszejon, ugy utalom is a lovet.
Koszonom!

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2016. Dec. 01. 14:09


Quoting: dh1
Elkészült az Amiga Mania 11. lapszáma!



dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Dec. 02. 07:42


Utaltam a penzt, az enyemet Reynoldsnak kellene odaadni, megdumaltuk, o majd eljuttatja nekem. Nem biznam a postasra mert osszegyuri.

Latom dec 15. az utso hataridido a befizetesre, de mikor kezditek meg a kezbesitest?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 03. 00:40


ok, vettuk, utana van a nyomtatas, remelhetoleg mielobb, karacsony elott

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Dec. 03. 18:35 - Szerkesztve: thomassd


dh1:

Amiga Mania !

https://media.giphy.com/media/3o6ZsZV8XmcZpF5m8M/giphy.gif

MEgathx !!!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 03. 23:48 - Szerkesztve: dh1




igy jobb, nem? :)

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Dec. 05. 21:49


Quoting: dh1
igy jobb, nem? :)


Errol az oldalrol nem akart menni a linkeles.

Mind1 ,megoldottad :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 05. 22:00


Arrol az oldalrol van ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 05. 22:23


Amiga Mania

Itt szeretnem kozolni, hogy aki free PDF-re var ne tegye, mert nem most lesz, es nem ingyen, amikor pedig lesz akkor az is fizetos lesz, bar olcsobban

A PDF verzio a sorsolason nem vesz reszt!

Ha a lap nem eri el egy ertekelheto eladott darabszamot (ami legyen 50 db!!!) akkor ugy gondolom ez az utolso lapszam lesz, sajnalatos modon de a bele fektetett energia egy resze sem terul meg akkor vagy megszuntetjuk, vagy lesz egy evente egyszer megjeleno csak PDF valtozat ...

szal szoljatok minden havernak, aki nem rendel lemarad ;) akar vegleg

sorry sracok, de egyre kevesebb lett az eladas, amire szamitottunk, de ennyire minimalis erdeklodesre nem ...

:(

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 06:57


Quoting: dh1
szal szoljatok minden havernak, aki nem rendel lemarad ;) akar vegleg


Az a baj, hogy aki nekem Amigashaver, az mind ittvan, szoval en nem tudok kinek szolni... :(

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 06:59


Én a pdf et várom és hajlandó vagyok fizetni érte.

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 14:29


Csatlakozom az előttem szólóhoz! Én is a pdf-et várom és nem baj ha fizetős.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 14:41 - Szerkesztve: charlie


Ez sajnos várható volt, hogy idén nagyjából minden leül ami Amiga, a nagy felhajtás a harmincadik évforduló után tavaly... Ez mindenhol érződik, a nemzetközi fórumokon is. A fejlesztések sem haladnak úgy... Változik megint minden, de ez nem baj, majd összeáll megint hogy mi lesz az új képlete a dolgoknak...

Én már megvettem és ki is fizettem a papír példányt, incl. posta. Remélem lesz nyomtatás.

Szerk: Jó bor meg a cégére amire szüksége van.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 16:21


A digitalis fizetos lesz ;) szervezes alatt de ez sajna nemileg hosszabb ido, igy aki iden akar idei hireket olvasni, jobban jar a papirral. Ar meg nincs de a leheto legolcsobbat akarjuk. Arat azert nem mondok mert ennek a koltsegeirol meg nincs pontos infonk es valotlan szamokkal nem akarunk dobalozni, vagy atverni barkit. De olcsobb lesz mint a papir valtozat. PDF 100%, hogy iden nem lesz, ezert sorry de egy profi te fizetsz es rogton toltheted megoldas keszul es van teszt alatt. Sajnos a lap a betegsegem miatt (dh1) sokat csuszott, aztan cikkiro is keves volt. Majd a Racer cikk csuszott, majd kozben lett HD508-bol vegleges. Szal parszor mar nyomdaban volt, de vissza kellett rantani. Maximalistak probalunk lenni. ;)

Aki rendelt es zset kuldott kap visszajelzest nyugi csak ma is ket dokinal toltottem a napot. Nem nyultuk le a zset ;)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 16:37


Quoting: dh1
aztan cikkiro is keves volt.

Írtam volna én is ;-)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Dec. 06. 17:36


Jelentem, megrendelve. :)

<< 1 ... 81 . 82 . 83 . 84 . 85 . 86 . 87 . 88 . 89 . 90 . 91 ... 186 . 187 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024