Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 10:58


Gondolom tudja igazolni az utalast ...

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 11:16


Quoting: Calhoun
A GBA1000 alaplapok árát már vagy 3-4 éve kifizettem.

Piszkosul elfoglalt lehet. Lehet nem kapta meg a penzt vmiert. Nekem gyorsan valaszolt, es olajozottan ment a biznic.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 11:28


igen, ezert erthetetlen ...

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 12:26


Calhoun
"EAB membership is free and kipper is over there so maybe that would be the best place to go and.."
Próbáld meg itt elérni.
A kártyákkal meg akkora az picsogás, hogy ha én lennék a helyükben, hagynám az egészet a francba, s így jártatok.
Az rendben van, hogy mindenki EUR 120-ért megveszi, majd 500-600-ért árulja ebay-en, de a fejlesztő nehogy keressen már rajta...
Amigás életérzés, bravo.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 12:48


Majsta mondta Amibay-en pár perce:
"Right now I m in the situation to stop all of this because some nasty comments here and on another forums and then everyone should be happy with the way it was before."

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 13:14


Na akkor ennyi.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 13:34


Az a baj, amit mar ezerszer mondtam es 1000x hisztinek nyilvanitottatok. Ez nem az, hanem azok szaja jar akik nem tettek semmit, csak pofaztak ...
no comment

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 14:35 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
Ez nem az, hanem azok szaja jar akik nem tettek semmit, csak pofaztak ...

Megis mit kellett volna tenni? Rendelni megtobbet?
Vagy turelmesnek lenni, mig osszegyulik tobb ezer darab es beallni a sorvegere? Gondoltam, hogy kiborul a bili, sajnalom en is.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 14:39


Olvasd el meg egyszer ha nem erted ;)

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 14:40


Nem eszik azt olyan forrón! :) - Szerintem....
Akármennyire is az ellenkezőjét próbálják meg elhitetni,ez ÜZLET!!!
Bele tettek nem kevés időt,energiát,pénzt!
Nem fogják abba hagyni,mert "megsértődtek"! - Szerintem...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 15:04 - Szerkesztve: dino


Akik egyebkent hoborogtek ott, azokat kellene rogton a sorvegere tenni :)
Kell, vagy nem kell? Nem kezzel csinaljuk tovabb, meguntuk, nem birunk mar ekkora kapacitast kezzel osszehokizni...ennyi.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 15:17 - Szerkesztve: dh1


Majsta a sok belefektetett munkat sajnalja es azt, hogy nem kereste magat degeszre (utolag erezheti ezt, en is mikor egy no ... :). Mert megtehette volna. De nem tette. Es az amigasokat (igen most kisbetuvel) a pofazas elteti. Megertunk a pusztulasra, komolyan.

Meg mielott valaki magara venne, nem itteni kollegakrol irok!

Olyan mint az Amiga Racer. Jelenleg 7 gigabyte a jatek rajzanyaga. A jatek 100 mega korul van, zenevel, koddal a grafikaimammal. Vajon a 7 gigabol (es ez csak a gfx) mennyi kerult be? Sok de messze nem az osszes. De nem jutunk az alap jatek bugtalanitasaig, mert a telhetetlen Amiga userek, mindig ujabb es ujabb featuret akarnak. Es sem a kodra sem a grafkara nincs ido ha ki akarjuk elegiteni az elvarasokat. Pl. Opel Manta 400 auto legyen (nemetek persze), egyszeruen nem keszult belole se free se fizetos object. Nincs! Kezzel faragtam egyet, szerintem nem lett rossz. Mire elkeszult, jottek, hogy ha me nincs motor is. Jo gyorsan lett egy motor. Persze nem volt ido motor dashboard rajzolasra, valto grafika cserere stb, csak mint jarmu es az arnyeka kerult be. Ki is ment, lehessen jatszani vele. Erre mi jott vissza? Milyen valtoja van a motornak nema... bazzz... nekem is kezd elmenni a kedvem. Es meg penzt sem kapok erte ... ingyen, szivbol csinalom.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 15:32 - Szerkesztve: dino


Ganaj a nep...es azoknak odaat sokkal nagyobb a peztarcajuk, megis jobban hoborognek...
Amiket mostanaban leirtam ide, szerintem igazam van :)

Pityusz
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 15:51


Elindult a "teszt"!! :D

http://www.ebay.com/itm/Amiga-500-accelerator-Vampire-500-V2-/262632677230?hash=item3 d26209f6e%3Ag%3Aj8MAAOSwOyJX36jN

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 19. 16:50


Jah mar irtuk a masik topicban ...

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 20. 13:56 - Szerkesztve: Calhoun


GBA1000: Megnéztem. 3,5 éve fizettem ki és 2 éve írtam levelet utoljára. Szállítási gond volt, amelybe egy másik magyar Amigás -ígért, de nem teljesített- segítsége is bekavart. Ajánlotta hogy elintézi hogy el legyen egyetlen pakkban szállítva több megrendelés olcsón. Végül elegem lett és kértem Kipper2-t, hogy adja meg a szállítási költséget és küldje az enyémeket mert nem várok csoportos küldésre. Sajnos azonban erre már nem reagált. Így buktam a két alaplap árát. Ennyi a történet. Pont a gubancok miatt nem is foglalkozom már az egésszel.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 13:25


vege a Vampire projectnek ... klipper2k kiszallt
most tenyleg kosz a ...
aaaaaa

most erzem ugy, hogy kiszallok en is

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 13:30


jol lett megfogalmazva

"stupid people complained"

vegye mindenki magara

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 13:55 - Szerkesztve: dino


Quoting: dino
Na akkor ennyi.

Hat, valahol ereztem. Senkines sem esne jol, ha szare hugye idejet nem sajnalva ejszakakbamenoleg dolgozik szinte csak a "SPIRIT" ert. Aztan egy szepnapon meg megkopkodik a kedves tetves divatamigasok/penzhajhaszok. Mert nyilvan azoknak bizsergett a billenytuzet a kezuk alatt.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 17:53


Quoting: dh1
vege a Vampire projectnek ... klipper2k kiszallt

Honnan jött az infó?

Calhoun
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 20:37


Én itt olvastam az előbb:
https://www.facebook.com/groups/CommodoreAmiga/

Az érvei pedig valóban elfogadhatóak. A helyében én is így éreznék.

YADA
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 22:02


Sajnalom, de megertem.

Nem veletlen nem reklamoztam ha valami hardvert butykoltem... kis tetelben soha nem eri meg, nagy tetelben meg mar eletmod es anyagi befektetes.

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 22:08


Quoting: Yada
Nem veletlen nem reklamoztam ha valami hardvert butykoltem

Akkor ez itt a reklám helye ;-) Miket bütyköltél, elég felsorolás szintjén :-)

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 22:48


De miert van az hogy csak a negativ hangokat halljak meg az ilyen emberek?
Boven kapnak biztatast, megrendelest, tamogatast. Az miert nem szamit?

Hat mi nincs fikazva ebben a vilagban? Amig kvazi ingyen lehet okoskodni, addig ilyen bejegyzesek is mindig fognak szuletni :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 21. 23:18


Készítgetem ezt a Gotek izé nyavaja távirányítgató dolgot. Felraktam face-re, meg video a youtube-on... Nem egy ember megkérdezte pl. hogy elérhető lesz-e a forrás, ilyen olyan kamu vagy nem kamu körítéssel. Noha nem célom, mert reálisan látom, hogy nem is lehet ebből "iszonyatos" pénzeket kiszedni, mégis azt gondolom, hogy ha nem is számolom bele az árba, akkor is nagyon sok munka van benne, igaz hobbi, tehát élvezem :-) de a lényeg, nem adom ki természetesen a forrásokat, sem az ESP sem az Android-ét, és amikor ezt leírom, mindig rossz érzésem van, vajon mit gondolhat rólam akinek válaszoltam... Nem vagyunk egyformák, van akiről minden lepereg, és van akinek nem esik jól mást, másokat megbántani, még ismeretlenül sem.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 22. 01:20


Emlekeztek meg a Dogfiht nevu gamera?

Egy kis remake:
http://dogfight.kuto.de/df_download.html

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 22. 01:22


Quoting: dh1
klipper2k kiszallt

Akkor még nincs nagy baj:-) Az csak akkor lesz, ha kipper2k kiszáll:-)))
Poén volt, ne szívd mellre:-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Sze. 22. 11:52


Mindenki erovel elorendelt egy bevallottan aron alul adott ("bevezeto ar, elorendeleshez"), minden szempontbol befejezetlen (szoftver), kiforratlan (jaj, nem megy a gepemben, jaj brickelodott flashupdate utan) termeket amit lathatoan hazilagos korulmenyek kozott allitottak elo, fenntarthatatlan modon, mikozben a weben es mindenutt csucsra jarattak a hypeot. Es aztan most megy a siras es meglepodes, hogy a vegeredmeny mar megint szar volt a palacsintaban.

Es ez nem is tudom hanyadik ilyen iteracio volt ez, miota figyelem az amigas vilag torteneseit. Ertem, hogy ez mar nem a gepekrol szol, hanem hogy a kozosseg harsanyan egymast biztatva belehergeli egy alomba, hogy lesz megint fasza Amiga, amibol aztan keseru az ebredes. Mellekesen, biztos veletlen, hogy ennek a legutobbi hajp biturbonak es lufifujasnak ami most pukkant ki, egy csomo kozos szereploje volt a legutobbival, a Natamival...

Mindegy, hagyjuk.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 22. 17:17


Quoting: dh1
De nem jutunk az alap jatek bugtalanitasaig, mert a telhetetlen Amiga userek, mindig ujabb es ujabb featuret akarnak. Es sem a kodra sem a grafkara nincs ido ha ki akarjuk elegiteni az elvarasokat.

Hat, nem tudom... en ennel azert kicsit jobban lesz@rnam a user-eket! Nem sok hasonlo kaliberu project van mostansag, ugyhogy meg tehetitek! ;)

En a sajat projectemben azt az elvet vallom, hogy inkabb kisebb lepesekben haladjak, de ne frusztraljon a dolog! Masreszt, ami elkeszul, az legyen tokeletes (vagy legalabb surolja). Meg is latszik, mert rohhadt lassan haladok vele. Pedig viszonylag sok idot tolok bele. De hat, nem tehetek rola... a hobby az hobby! ;)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 22. 17:26 - Szerkesztve: yellowdog


Quoting: dekanyz
En a sajat projectemben azt az elvet vallom, hogy inkabb kisebb lepesekben haladjak, de ne frusztraljon a dolog! Masreszt, ami elkeszul, az legyen tokeletes (vagy legalabb surolja). Meg is latszik, mert rohhadt lassan haladok vele. Pedig viszonylag sok idot tolok bele. De hat, nem tehetek rola... a hobby az hobby! ;)

Én is hasonlóképpen gondolkodom. Amíg úgy érzem, hogy valami nem tökéletes, addig nem adok belőle senkinek. Inkább tesztelem hetekkel tovább, mint hogy kiadok valami fércmunkát majd hetente toldozgatom, ami azért is hibás gondolatmenet, mert csak kapkodás lesz belőle és újabb hibák születnek...
Meg lehet nézni a "nagy" szoftvergyártók munkáit is, sorra jönnek a patch-ek, szégyen. Ha így működne pl. az autóipar, vagy egyszerűbb dolgok előállítása is, mint ami a szoftvereknél tapasztalható, már megállt volna a világ. És tehetik ezt azért, mert a dilettáns törvényhozás hibájából az egész teljesen szabályozatlan. Kifizetett termék után nem engedném a patch-elgetős játékot. Az új funkciók, új verzió az más, de a hibajavítást komolyan kellene szankcionálni, mondjuk százalékosan meghatározni, mennyi lóvét lehetne (kellene) minden hiba esetén szépen visszaperkálni a vásárlónak.

<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by bulletin board script miniBB™ © 2001-2024