Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 26. 22:59


sajna hatarozatlan idore visszavonva ...
a teszt soran elofordultak gondok, a magyar jatek nem stimmel az angollal :(
dolgozom rajta

Balage
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 27. 18:14


Quoting: dh1
A következő videóban Majsta 3 percét láthatjuk egy normál napon.

Tenyleg respect, hogy ilyen korulmenyek kozott mit tesz az asztalra, de azert az elso video nem kellett volna. Amikor kimegy a szobabol komolyan azt hittem a disznokat megy megetetni... es azon mar tul is tettem volna magam, de az a szendvicssuto... VNC szerverrel... omg.
...es igen, elcseszett ido.

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 28. 11:54 - Szerkesztve: alivemoon


Quoting: dh1
Tenyleg respect, hogy ilyen korulmenyek kozott mit tesz az asztalra,


"Még mai napig ott vannak a békefenetartók?"

Pár éve(4-5 éve) jártunk arra táncegyüttessel(mármint a békefenetartók laktanyájában műsort adni), még sok házon látszottak a golónyomok, repesz nyomok és itt ott bomba tölcsér.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 28. 20:25


Zene Mania - Egy kis esti zene, persze Amiga Remix Best of Vol. 1! Yeah!

Amiga Remix Best of Vol. 1

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 28. 22:36


Stream Mania - Wohohhooo! Stream test AOS4.1 alatt Frank Menzeltől a készülő Emotion video playerrel! A-EON hajra!

https://youtu.be/HPozz1DPD98

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 28. 23:00


Psygnosis Mania - Szuper egy és negyed órás film a Psygnosisról és játékairól, sok Amigáról ismerőssel: The Story And Games Of PSYGNOSIS.

https://youtu.be/tvYlxnHOY-Q

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 29. 22:52


Elhunyt Gene Wilder... Csodálatos színész volt! Ismét együtt a nagy színész és nevettető páros, odafenn!

Richard Pryor és Gene Wilder

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 01:12


dh1
Ez mennyiben amiga hír?

Peti
Tag
# Elküldve: 2016. Aug. 31. 11:15


Quoting: Kukacmarci
Ez mennyiben amiga hír?


Semennyiben. És nem is teljesen pontos, mivel "mint az közismert..." (Copyright: Safranek) a mennybe csak Jézus váltságának elfogadása után lehet kerülni. De ez is teljesen off.

Illetve: ahogy átgondoltam a dolgot, részben azért mégiscsak Amigás hír, mivel Wilder is olyan öreg volt, mint az Amiga, a pályája is nagyjából egybeesett a fénykorral... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 13:07


Quoting: Kukacmarci
Ez mennyiben amiga hír?


bocs akkor nem irok semmit, ugyse olvassa itt senki ...
FB-n van tobb szaz olvaso
Amugy ha neked Gene Wilder halala (tudod ki o?) nem hir es nem figyelemre melto akkor nem tudok segiteni, miden kitol elnezest kerek erte :(

:)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 15:22


Quoting: dh1
ugyse olvassa itt senki

Tévedés, én pl. naponta benézek és elolvasom az összes új bejegyzést... tudom ez sem érdekel senkit ;-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 15:28


De beszelgetesre nem kesztet senkit, csak "Ez mennyiben amiga hír?" ...

Amigat kisbetuvel leirni pedig ...

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 15:47


Quoting: dh1
De beszelgetesre nem kesztet senkit,

Tevedes, engem szokott kesztetni.
Quoting: dh1
Amigat kisbetuvel leirni pedig ...

+1 :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 16:58


@dh1:
FB-n van tobb szaz olvaso

Es ujra itt a "szazmillio legy nem tevedhet" szintu tehenszar-Windows 95 analogia ervrendszer. Reg lattuk egymast. Viktor, tudom, hogy ezt az ujsagiro irta beloled, es az Amigas aki te vagy mashogy gondolja! :P

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 21:18


Nem, en azt varnam, hogy dumaljunk rola.
De ha csak felteszem es semmi reakcio, baromi unalmas tud lenni.
De egyebkent ez megint egy kiemelt helyzet es nem egeszeben nezitek.
Miert baj, hogy a vilag egyik nagy nevettetoje halalarol szolunk?
Hozza tartozik a fiatalsagomhoz, szerintem itt csomo mas embernek.
Rohogok minden filmjukon meg akkor is ha szarul erzem magam.
Szerintem van helye, ahogy AM-ben is irtunk nem csak konkretan Amigas programokrol, jatekokrol, hardverekrol.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 22:03


Gene Wilder osszekot. Minden Amigasnak ugyanugy elerheto, legyen az kek, piros, guminos vagy klasszikus.

Nem ugy, mint az emotion video player, aminek demoja felkerult a pirOS4Depot-ra.
Na igy fugg ossze a nagy nevetteto ezzel a siralmas poszttal. :)

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 31. 22:47


Quoting: dh1
ugyse olvassa itt senki ...


Minimum naponta felnézek, hátha írt valaki valamiről valami érdekeset.
Tény, hogy a régebbi eszmecserék között több izgalmas vita és kifejtett gondolat olvasható, amelyek addig még át nem beszélt felvetésekből indultak ki, és így mindenkit izgattak. Pezsgőbb volt a fórum élete.
Mostanában többnyire pangás van, ami engem is elszomorít. Pont ezért várom egyre kíváncsibban az AM11-et!

Quoting: Kukacmarci
Ez mennyiben amiga hír?

Ugyanez merült fel bennem is, szintén minden rossz szándék nélkül (titkos Amiga rajongó lehetett az öreg?, stb.).
Múltkor a közelben találtam egy Amiga csárdát, de nem volt időm megállni, hogy megkérdezzem a névadás hogyanját (talán rúdtáncos lányok lejtenek benne? :) Amúgy már leírtam volna itt.
Szintén a közelben találtam egy "Amiga-színűre" festett víztornyot, amit megint csak nem volt időm lefotózni. Stb.

Ez pedig egy azért is jó fórum, mert nem kell lájkolni; elolvasod, ha van időd, gondolatod hozzászólsz, ha nincs, kussolsz, de arra az x-számú ember érdeklődésére akkor is mindig számíthatsz. Tudod és kész.
Uff!

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 01. 00:53 - Szerkesztve: Kukacmarci


dh1
Legalább felpörgött a topik:-)
Amúgy minden rossz szándék nélkül kérdeztem, nem gondoltam volna, hogy ez lesz belőle. Ha tudom.... akkor is megkérdezem:-)
Rossz helyre tetted a hírt, ennyi.
Quoting: dh1
Amigat kisbetuvel leirni pedig ...

Kis betű vagy nagy....
Lári fári, hogy én is a kedvenc színészemet idézzem.
Lári fári

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 02. 21:40


MUI Mania - Evolve egy olyan szoftver, amely elősegíti a gyors fejlesztést a grafikus felhasználói felületeknél mint például a MUI (Magic User Interface) API, amelyek rendelkezésre állnak AmigaOS és hasonló operációs rendszerek esetében.

https://myevolve.wordpress.com/

Pista
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 04. 22:49


Tiszteletem mindenkinek.

A DH1 nemír hírerket már kétnapja, remelem hogy tenyleg jolvan és csak pihen.

A lenyeg en nemismerem szemelyesen, csak írasait olvasom és hianyzik hogy nemír most semmit.
Az írasai es velemenyei nagyon korrektek, kulonosen azert mert nagy tapasztalattal es tudassal rendelkezo AMIGAS es kitartoantesz is erte.
A lenyeg imadom enis a baratnomet AMIGA szuperszamítogepemet, igen szamomra o a fontos.
A lenyeg ha kerdeznetek is meg sohasemhagyott engemet cserben, husegesmint egy kutya.
A soraimat most zárom mennemkell.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 05. 00:39


:)

Scene Mania - Jól kezdődik a szeptember. A 2016-os Gerp partiról a Aulun Baulund című demó a Focus Designtól elhozta az első helyet! Szuper AGA-s demó!

https://youtu.be/VJqNXBS09l0

Pista
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 05. 01:54


Quoting: dh1
Scene Mania - Jól kezdődik a szeptember.

Latom az Amiga él, nagyoromore es remelem mig enis-elek addig ez nemisfog megvaltozni.
Remelem jolvagy es jo latni hogy itt írod a hírerket es sok erdekes temat.
A lenyeg vegigolvastam az egesz Amiga Mania forumot es koszonom a munkadat.
Az Aulun Baulund című demó szerinten is jo, keresek egy Amiga 500-as demot mar regota es youtube-on nem is talalom.
A demo disco egyveleg volt 1flopppy diskses, cimere nem emlekszem mar pontosan, kepen egy cickoscsajra emlekszem es trekkesen toltotte a zenet es ugyszolt mintha bakelitlemezrol halgattukvolna.
Te lehet hogy tudod a cimet is a youtube-on, ha lehetne ebben kernem a segítsegedet ha idod is engedi.
A szlogenem az AMIGA el es elni is fog.

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 06. 14:20


Quoting: dh1
A 2016-os Gerp partiról a Aulun Baulund című demó a Focus Designtól elhozta az első helyet!


Azt el is hiszem! Nalam is leesett a lanc.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 06. 17:22


Ugy nez ki jonnek vissza a demokoderek a platformra.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 06. 17:25


Quoting: Pista
A demo disco egyveleg volt 1flopppy diskses, cimere nem emlekszem mar pontosan, kepen egy cickoscsajra emlekszem es trekkesen toltotte a zenet es ugyszolt mintha bakelitlemezrol halgattukvolna.


esetleg
Dj Disco Leif's Greatest Hits Vol 2 by Static bytes
http://www.pouet.net/prod.php?which=21429

vagy
Mega-Music-Disk 3 by D-Mob
http://www.pouet.net/prod.php?which=16562

Pista
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 06. 20:01


Dh1 köszönöm a segítsegedet mester.
A Mega-Music-Disk 3 by D-Mob telitalalat és hab a tortan mert dms formatumu es a masik is.
Amiga floppy diskretettem és a masik demot is eppen most halgatom.
A lenyeg orom es boldogsag is van.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 07. 00:07


Shoot Em Up Mania - Proxima 3 - Red Dwarf Star. Új Amigás lövöldözős game van a láthatáron. Semmi infó, csak egy címképernyő. Reméljük több színnel készül! :)

http://amigaonex.blogspot.hu/…/proxima-3-red-dwarf-star.html

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Sze. 07. 08:39


Quoting: dh1
Semmi infó, csak egy címképernyő

Ilyen "progit" bárki összedob :-) Szerintem nincs is belőle több készen, max. a "programozó" álmaiban...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 07. 14:50


Mivel a jatek grafikusatol van kep, nem hinnem, hogy errol lenne szo. A grafikusert meg kezeskedem!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Sze. 08. 04:50


Játék Mania - Új Amiga játék készül: Scourge of the Underkind címmel - melyről adtunk már információt korábban. A játék OCS 1 MB-os Amigát igényel majd. Most megnézhetjük Deluxe Paint IV-ben a Shopkeeper (boltos) elkészültét. A grafika csodás pedig 16 szín "csak", de az 50Hz-es srollhoz a 32 szín már sok volt! Teljesen assemblyben készül! Még nincs időpont meg a kiadásra. Mikor lesz kész? Majd ha kész lesz! :) Várjuk a játékot! Addig is angol nyelven itt egy interjú és még pár videó!

http://wayneashworthart.com/scourge%20of%20the%20underkind.html

https://youtu.be/JyFzYcTc4AI

<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by easy forum software miniBB™ © 2001-2024