Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 10:47


Quoting: dh1
Ejjel ezzel gameztam! Erdemes!

Aszem en is letesztelem ma.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 13:29


Ezt a gfx-et elbirna egy AGA-s gep de megkockaztatom egy ECS is ...

https://youtu.be/Irn7cvAqs0U

az esos palya cool

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 14:14 - Szerkesztve: dh1


Nem tudom irtam-e ide kalandomat az MPL-el.
Ha igen sorry, akkor csak a level masodik resze ujdonsag ... :)

#1 julius 18.

Mindjart idegbajt kapok. Szerdan MPL-el feladott egy napos szallitasos csomag hetfon 16 oraig nem erkezett meg hozzam. Email ertesito is jott, hogy csutortokon kezhezkapom. Mar penteken telefonaltam erte az MPL-nek, de mondtak valamiert nem szallitottak ki, majd hetfon. Jolvan, csak meg legyen. Az operator biztositott, hogy nana megvan. Semmi. A nyomkovetes szerint szallitas alatt, csakhogy szerda ota ez van kiirva. Posta, MPL felhiv, igen latjak de nem tudjak hol van. Ok, ki a futar, nem tudjak, ok, adjanak egy telszamot az elosztohoz, nem adhatnak. MI VAN? ANYAD! EMBER EGY 80e Ft-os VGA kartya van benne. Akkor se. Fasza. Mit tehetunk molotov koktelon kivul? Aki feladta faradjon be a postara es toltsonki ki egy tudakozvanyt. Igen jol hallottad, EGY TUDAKOZVANYT!!! Kedves rohadt MPL, koszi, hogy a munkamban akadalyoztok, mert en dolgoznek de nem tudok, ti meg KURVARA ultok A SEGGETEKEN! A level is nagyobb biztonsagban van egy postagalambnal mint nalatok! Ugy erzem ebben az orszagban egy fasszal teli erdoben futok es mind pofan vag ...

#2 augusztus 9

Az MPL-es kaland margojara. A csomag meg mindig nincs meg (csunyan elloptak valljuk be, es majd meg kifizetni sem akarjak), de ... Jott egy level az MPL-tol, hogy az altalunk feladott csomag kiserolevele levalt, es adjuk mar meg a kuldemeny eredeti azonosito szamat. Jezus ... OMG ... ezek "nyomoznak"??? 1. a csomagot NEM mi adtuk fel, mi csak varjuk es jo tulajdonoskent nem csak a felado keresi, hanem mi a tulajdonosok is, hogy jutott hozzak ez a level feladokent?! es hogy adnank mar meg ezen adatokat, mikor nem mi adtuk fel?! 2. allitasa szerint a kiserolevel levalt (hogyan sikerult egy ekkora lepedot nem felragasztani), es igy nem tudjak a csomag kezbesitesehez szukseges adatokat (akkor en most, hogyan olvasom ezt a levelet, ha nem tudjak kie, illetve tulajdonkeppen megvan?! 3. a valodi feladonak tovabbitottam a neki szolo levelet (nalam a 1 oras level ara 1000 Ft, kedves MPL es nem veszett el) amin o baromira elcsodalkozott, majd ismet befaradt a postara vagy az MPL-hez mar a fene se tudja hova (jah titkos az MPL eloszto cime, pszt, nem tudjuk am, aaaa dehogy) ahol kozoltek vele, hogy bocs eltevesztettek a levelet, valoba o a felado es mi a csomag varoi, es nem forditva (ha nem mondjuk meg soha nem nyomozzak ki), es ha meg is van a csomag a vizsgalat es a nyomozas lezarualtaig (aug. 21.) nem mondhatjak meg, megvan-e es ha meg is van, nem adhatjak oda ... heheheheheheheheeeeeeeeeeeeeeee jezusom, omg es WTF??? gratulalok! koszonom! es egyeb kedvessegek jutnak eszembe. es egy 4. pont raadasnak ... a levelet julius 25-en vettuk at de rajta julius 14 szerepel. Mivel a tesomek gorogben nyaraltak es a level az alkalmazott szerint elozo heten penteken erkezett tehat 22-en, fenntartva a jogot, hogy nem azonnal jutottunk a levelhez 3 nap mulva kezbesult hozzank. Tehat az MPL/Posta parosnak a 14-en irodott levelet sikerult 8 nap alatt kiszallitania ... tenyleg no comment, csak rohogok, sirni majd akkor fogok amikor nem lesz meg vagy nem kartalanitanak

#3
most vettem eszre, hogy az elso levelem 4 nappal kesobbi a FaceBookon mint az MPL allitolagos keltezesu levele ... nah ezt hogy? elobb elkezdtek keresni mint mi kertuk? :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 14:56 - Szerkesztve: charlie


Nyugi, nekem a nemet DHL elhagyta az elso Kickstarteres C64 hazam. Szimplan mas cimre vittek ki az adatbazisuk szerint... A posta mindenhol full kaosz. Mondjuk itt talan kevesbe lopnak... Vagy kevesbe nyiltan...

(Vegul kaptam egy masikat, de erted...)

Ja es ne idegesitsd magad, szerintem... Nem tesz jot, neked tudnod kene... Vagyis "mindenki nyugodjon le a picsaba, attol majd lenyugszotok."

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 15:05


Nem vagyok ideges :) de koszi

dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 15:40


Quoting: dh1

Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 09. 03:51
Válasz Idéz


Es ejszaka meg tessek pihenni...

:)

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 09:51 - Szerkesztve: stackj


http://indafoto.hu/dh1/image/8880473-def5a5d2/313615
De jó buli volt ez!

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 14:05


Quoting: stackj
De jó buli volt ez!


Hehe, pár ismerős arc Árok-ról/Csoki-ból :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 15:37


Quoting: dino
Es ejszaka meg tessek pihenni...


elotte aludtam 5 orat a tv elott, felkeltem egy orat gepeztem aztan alvas tovabb de. 11-igy, szerintem eleg rendben van :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 17:05


Játék Mania - Ingyen letölthető lett a Tales of Gorluth I. Igaz már tavaly decemberben, de valahogy kimaradt. S mivel rendelhető a Tales of Gorluth II, így nem volt értelme a játék fizetős változatának. ECS géptől fölfelé bármint fut, CD-s.

AmiWorx Shop

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 17:06


Scene Mania - Zeeona / Ziona igen kiváló mixe! Már többedszer hallgatjuk és csak egyre jobb lesz! Árok Party 2016 remix második helyezett!

SoundCloud link

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 17:07


Játék Mánia - Elképzelhető, hogy Earok utolsó nagy Amiga CD32 nem hivatalos összeállítását tölthetjük le. A The Ultimate Fighters [CD32] [SX32] csomag a legnagyobb tematikus gyűjtemény melyet valaha is készítettek Amiga CD32-re. 40 harci játék számos különböző stílusokat felvonultatva.

Art of Breaking Heads
Best of the Best
Body Blows AGA
Body Blows Galactic AGA
Body Blows (Ultimate)
Brutal: Paws of Fury
Budokan
Chambers of Shaolin
Doman
Double Dragon
Double Dragon 2
Double Dragon 3
Dragon Ninja
Dynamite Dux
Elf Mania
Fatal Impact
Fightin Spirit
Final Fight
Franko
Full Contact
Golden Axe
International Karate +
Karate Kid Part II
Karateka
Mad Fighters II
Master Axe
Mortal Kombat 1
Mortal Kombat 2
Motorhead
Ninja Mission
Pit Fighter
Rise of the Robots
Shadow Fighter
Shaq Fu
Street Fighter 2
Street Fighter 2 New Challengers DX
Street Fighter 2 Turbo
Super TaeKwanDoMaster
Sword of Sodan
Teenage Mutant Hero Turtles Coin-Op

Kemény 150 mega! Töltsétek!
Banzai! Arigato! Shomen-ni Rei!

Download

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 17:10 - Szerkesztve: dh1


Amiga Racer Gamescomra készülődve! :)





dino
Kék troll

# Elküldve: 2016. Aug. 10. 19:05


Quoting: dh1
elotte aludtam 5 orat a tv elott, felkeltem egy orat gepeztem aztan alvas tovabb de. 11-igy, szerintem eleg rendben van :)

Jovan, csak feltelek :)

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 12. 22:52


Ha valakit érdekel - miért is ne érdekelné- itt egy Retro videojátékos magazin első száma, innen most ingyen letölthető. Szép, színes, 200 oldalas, s ingyen van....
RETRO Replay: Vol. 1 DIGITAL DOWNLOAD

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 13. 00:58 - Szerkesztve: dh1


Quoting: Kukacmarci
RETRO Replay: Vol. 1 DIGITAL DOWNLOAD


Koszi, profi kiadvany!

ha nem akar valaki vegigmaszni a regisztralason innet leszedheti tolem

RETRO REPLAY DIGITAL

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 13. 23:10


Sensible Mania - SWOS Special Edition Arcade Machine vagyis lehetőségünk van egy arcade gépet vásárolni opcionális SWOS (Sensible World of Soccer) kabinet grafikával. Ezen kívül ezer egyéb játék is futtatható a rendszeren mely egy Raspberry Pi 3 Quad Core Linux számítógépet rejt. Valószínűleg kis módolással talán Amiga EMU is futtatható rajta. De minket a hivatalosan rendelhető SENSIBLÉS külső és játék miatt érdekel elsősorban. Sega Mega Drive verzió fut rajta, ami majdnem az Amigásnak felel meg (sok mas Mega Drive játékkal egyetemben). A gép 730 Font + szállítás. Én elfogadnám! Góóóóóóóóól!

Rendelés

SWOS

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 03:16


Scene Mania - OMG! Az Amiga visszatért! Olyan demoval ami után régóta sóvárogtunk! És ez nagyon idézőjelben "csak" egy OCS A500 demo! Nézzétek, csodáljátok!

https://youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=NGi2qmdSlTg

http://www.pouet.net/prod.php?which=67956

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 08:03 - Szerkesztve: charlie


Ja, ahogy neztem, egybol arra gondoltam h. ezt legalabb nem fogja lefikazni a dh1. :)

Amugy kicsit csalos, mert "sok" RAM kell a party verzionak es csak HDD-rol fut. A finalra igerik hogy 512K chip + 1MB slow Fast es 2x floppy eleg lesz, de a memoriaigeny igy is a szokasos (es elterjedt) 1MB felett van... Es persze ettol meg zsenialis demo. De azert egy kis "khmm" ott van. :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 09:42 - Szerkesztve: charlie


Kozben ez az idei Sundown-gyoztes szinten OCS 64k intro megvan? (Youtube)

Blueberry OCS 4k intro motorjaval keszult, Hoffman csinalta a zenet es a designt.

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 11:41


Quoting: charlie
zsenialis demo


Nekem ríl 1200n returncode-ot dob. Miert?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 12:26


Ki tudja? :) Milyen A1200, alapgep 2MB chip? Lehet h. be van drotozva h. Fast RAM-ot foglaljon.

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 12:45 - Szerkesztve: Aragon


4mega fastram van benne, nem sok, de eleg..... nem not enough memory, hanem not executable, ill. failed returncode 10 a hibauzenet..

+termeszetesen amigan bontottam ki a .zip fajlt.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 15:18


Quoting: charlie
De azert egy kis "khmm" ott van.


engem nem erdekel milyen Amigan fut :), de ezt a minoseget hozzak
jo zene, kivalo design, elvezetes az egesz! Nem? DE! :D

Akinek nincs az 500-ba plusz ram, vagy bovitett gep az nem is igazi Amigas :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 15:25


Quoting: charlie
Kozben ez az idei Sundown-gyoztes szinten OCS 64k intro megvan? (Youtube)


naná! masik kedvenc
feltorunk mint a talajviz! :)

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 15:39


Quoting: charlie

Kozben ez az idei Sundown-gyoztes szinten OCS 64k intro megvan?


Ez mondjuk megy 1200n is 😀.

Aragon
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 14. 16:15


Quoting: dh1
jo zene, kivalo design, elvezetes az egesz! Nem?

Allat amugy! Tegnap meg nem gondoltam volna, h ilyen minosegi munkara ebredek!

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 15. 06:51


Quoting: dh1
Akinek nincs az 500-ba plusz ram, vagy bovitett gep az nem is igazi Amigas :D

Akinek folyamatban van a bővítés az kinek/minek számít?!? :-D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Aug. 15. 14:11


Quoting: yellowdog
Akinek folyamatban van a bővítés az kinek/minek számít?!? :-D


hatereset, maradhatsz! :D ;)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Aug. 15. 21:21


Quoting: dh1
maradhatsz!

Éreztem... Thx! :-)

<< 1 ... 72 . 73 . 74 . 75 . 76 . 77 . 78 . 79 . 80 . 81 . 82 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by free forum software miniBB™ © 2001-2024