Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
BSzili
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 18. 22:56


Quoting: charlie
Szep munka. Mondjuk az OpenSSL 1.0.0a-tol felszisszentem kicsit... :) Tudom, en a kakan a csomot is...

Ha csak az a baj, már van 1.0.2e harcra készen.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 08:47


HW MANIA - Az AmiKit X indul egy ALICE laptopon! Szerintem igazán nem szörnyű ...

AmiKit X preview

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 09:49


Ez az AmiKit jo valamire azon kivul, hogy Amiga szeru a kinezete?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 10:41


Quoting: dekanyz
Ez az AmiKit jo valamire azon kivul, hogy Amiga szeru a kinezete?


Ez az allando fikazas ...
Mutasd, te mit tettel le az asztalra?
Nem, nem jo, senkinek sem jo, azoknak sem akik megvettek ...
No comment, de tenyleg ...
Amugy meg nem szeru, hiszen 68k kod ...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 10:53


Nem fikaztam... Kerdeztem.
Kozben megtalaltam az oldalan, hogy mi is ez pontosan.
Az elso talalat a temaban az AmiPup volt, ezert kerdeztem.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 10:57


Ez egy Amiga emulator hasznalatara konfiguralt WinUAE-t futtato linux distro.

Ha valakinek ez kell...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:01


És mennyiben más (jobb vagy rosszabb) mint az egyéb pl. Windows-os emuláció?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:01


Quoting: lazi
Ez egy Amiga emulator hasznalatara konfiguralt WinUAE-t futtato linux distro.


TE dumalsz? :) Neked van egy P3-as laptopod Amithlonnal! :P :D

Szal szerintem lehet kussolni, jobb ugysem lesz ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:02


Quoting: yellowdog
És mennyiben más (jobb vagy rosszabb) mint az egyéb pl. Windows-os emuláció?


ez mekkora hulye kerdes ...

rosszabb

nagyon

sokkal

omg ...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:22


Amugy rosszabb, mert tele van patkolassal, mint pl.

- AROS-bol random visszaportolt reszek, amik vagy mukodnek, vagy nem...
- 5 tonna egyeb ellenorizhetetlen patchhegy, egybeboritva
- veletlenszeruen csomagolt 3rd party szarok, mint pl. az a "MUI"-szeru ize, amit kiadnak mostanaban 3.9 meg 4.0 alatt egyesek...

En nemtom hogylehet egy ilyen kulimaszt hasznalni, de hat nyilvan a Windows 10-nek is van "szazmillio elegedett felhasznalo"-ja.

Csak ha mar igy mindenkit leosztasz...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:22


Quoting: yellowdog
És mennyiben más (jobb vagy rosszabb) mint az egyéb pl. Windows-os emuláció?

Szerintem ez egy kesz konfig.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 11:50 - Szerkesztve: dh1


Quoting: charlie
Csak ha mar igy mindenkit leosztasz...


Most ez neked jol esne?

Tudod Csarli nem hasznaltam meg a Pascal forditodat, es mivel nem hasznaltam biztos tele van:
- random visszaportolt reszekkel, amik vagy mukodnek, vagy nem...
- 5 tonna egyeb ellenorizhetetlen patchhegy, egybeboritva
- veletlenszeruen csomagolt 3rd party szarokkal

De persze ez nem igaz, soha nem fikaztam itt senki alkotasat, portjat, kodjat, hwjat! Akkor ez most minek? Miert jo nektek masok munkajat fikazni?

Itt lebecol meg X ember es tisztelet a kivetelnek csak par nem fikazik orrba szajba mikozben a fikazason kivul nem tud semmit Amiga fronton felmutatni.

Csarlit tisztelem, mert kibasokat letett az asztalra es tobbet tud barkinel az Amigarol es a szarrol ami beboritja. De o a Csarli! Elevulhetetlen erdemekkel a hata mogott ... o fikazhat (bele is halna ha nem tehetne)!

AmiKit jo cucc, ha nem akarsz WinUae (ha epp szukseges) ala sajat magad epitkezni. Kiba regota epitik, agyon van tesztelve, en evek ota hasznalom, pont annyi gond van vele, vagy nincs mint egy real 68k rendszerrel.

Direkt OS3 v OS4 laptop nincs, most csinaltak egy ilyet, hogy akar winfost se kelljen latni. Emu? Emu! AROS? AROS! Linux? Linux! Ez van.

Ha nem nem tetszik csak egy auto akkor ne jard mar korbe a tobbi szalont fikazva minden mas jarmuvet! Mert ertelme semmi!

Ha meg a hirek nem tetszenek akkor lehet szolni aztan befejezem. En mar kuvara unom ezt a semminek nem orulunk csak omlik a szar belolunk dolgot ...

Erdekes ugyan ezt a hirt FB-n 96-an lattak eddig, es senki nem fikazott ... a Google Drive Handlert 775-en, szal lathato, hogy nem az ALICE a vezeto hir ... de az is hir

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 12:11


@dh1
Tudod Csarli nem hasznaltam meg a Pascal forditodat,

Addig jo nekem...

Van dobozos AmiKitem amugy. Csak mondom. De nyugodtan hisztizz csak tovabb.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 12:15


Quoting: charlie
Van dobozos AmiKitem amugy


Nekem ketto is ...
Akkor itt reszemrol befejezve a hirposztolas.
De csak fikazz tovabb erdemtelenul!
Az nagyon megy! ;)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 13:09


@DH1: Kar, hogy ennyire elbeszelunk egymas mellett!!

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 16:03


@DH1:
Egyebkent koszi a hirt, nelkuled sose talalnek ra pl. erre az Amikit-es videora.

A kritika nyilvan nem a hirek hozojanak szol, de hat o van jelen a olvasaskor. :)

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 16:22 - Szerkesztve: alivemoon


Amikit pont azzal küszködik mint a LINUX! Csak kicsit súlyosabb a dolog, mert nincsen legális forrásod. Azaz mindent ki kell találni, kísérletezni!

Ez jó arra, hogy sok felhasználó legyen és sok vissza jelzés, mit kell kijavítani!

Van Vámpír video belőle amin úgy látom vígan megy A600-on vele!

Video!

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 19:00


Charlie, emlekszel arra az osztrak talalkozora, ahol az Amikites srac is jelen volt.
Valamit mutatott, hogy a host OS-en lehetett valamit elinditani emulator alol. Akkor tok jo otletnek tartotta amit javasoltal neki, hogy miert nem rak be ikont/toolmanager menut, mittudoment Amiga feluletre amivel mondjuk host OS bongeszot lehet inditani.

Most ha jol ertem eppen az a poen az uj kiadasban, hogy lehet mondjuk firefox-ot inditani OS3 alol es az "AmiPUP" ezt az OS3-hoz hasonlo gui theme-el nyomja.

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2016. Jan. 19. 20:20


Szerintem ez az izé (egyébként valaki elmondaná, hogy mi a rák az ALICE laptop? Mert ez valami csificsofi Acer bármi régi netbook ahogy látom :D) tök jó a régóta magára hagyott Amithlon helyett. :)

... de ... én inkább használok púderbúkon morphost. :)

Kéktroll vagyok, vállalom. :D

mc68k
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 07:23


Quoting: dh1
En mar kuvara unom ezt a semminek nem orulunk csak omlik a szar belolunk dolgot ...


Egyezem. Inkább örülni kellene annak, ha valaki egyáltalán nekifog valaminek.

Csináltam PPA (parallel portos) ZIP drive-hoz drivert, from the scratch, ami nem hibázik, mint a Bruce Abbot-féle.

Ha valakinek van ZIP drive-ja és tesztelni akar, szóljon. Aztán majd spread-eljük. ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 12:01


SW MANIA - Készülőben a ProTracker2.3E! 8BITBUBSY a régebbi jól bevált verziót szabadította meg bugjaitól.

Béta itt: ProTracker 2.3E Beta

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 12:17


Quoting: dh1
ez mekkora hulye kerdes ...

rosszabb

nagyon

sokkal

omg ...

Azt hiszem én nem fikáztam senkit/semmit, csak kérdeztem, a véleményetek, hogy esetleg érdemes-e megnézni... konkrét információ érdekelt.
Mondhatnám, hogy a válasz volt inkább hülya, már bocs, akkor inkább nem is kellett volna reagálnod, ilyen "idegállapotban" ;-)

Egyúttal megköszönöm dekanyz úr válaszát, és elnézést amiért kérdeztem, semmi rossz szándék nem volt benne...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 12:20


Quoting: mc68k
Egyezem. Inkább örülni kellene annak, ha valaki egyáltalán nekifog valaminek.

A "semminek nem örülünk" azért elég erős csúsztatás, nem gondolom, hogy ez lenne a helyzet, inkább minden apró sw/hw dologra jönnek a reakciók, ami szerintem pont, hogy jó. A közöny ami megöl egy fórumot, nem a hozzászólások, észrevételek, vélemények. Persze ha valakinek rossz napja van, el kell dugni a billentyűzetet, amíg rendbe nem jön :-)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 13:04


Quoting: yellowdog
Persze ha valakinek rossz napja van, el kell dugni a billentyűzetet, amíg rendbe nem jön :-)

Na igen!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:09 - Szerkesztve: dh1


Ne itt plz... thx

Dekanyz kerdese alapbol rosszindulatu volt, vagy erosen annak felfoghato, ha nem erzed ki akkor eleg gaz ... egyebkent jellemzoen a kerdesed jelentos hanyada ilyen - mar ami nem MOS-os. Szendekosan fogalmazol igy vagy sem ... ki tudja. A kerdesed egyben minosites is volt.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:20


Quoting: yellowdog
A "semminek nem örülünk" azért elég erős csúsztatás


Nem az, vissza lehet nezni, hogy a hirek jelentos resze, foleg ami OS4, A-Eon, Hyperion stb. korokben mozog az 99%-ban negativ minostest kap, fikazassal karoltve. Szerencsere a forum mindent megoriz, lehet olvasgatni.

De legjobb pelda ra az Amiga Racer. Ami nem direkt OS4 jatek, nincs direkt OS4, A-Eon vagy Hyperion kapcsolata, minden letezo platformra keszul, megis teleszelvedore kapta a moslekot... es ez amugy mindig igy van. Akar mi ujdonsag keszul akkor valaki jon, hogy de mi a faxert nem igy es ezt es ennyiert es minek ez es mire jo amigaszeru gumino es faxomtudja ...

Brooooaf

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:22


Quoting: yellowdog
Mondhatnám, hogy a válasz volt inkább hülya, már bocs, akkor inkább nem is kellett volna reagálnod, ilyen "idegállapotban" ;-)


Nem voltam idegallapotban mig nem fikaztatok ... mert ha eros csusztatas, hogy semminek nem orultok akkor az is az, hogy semmit sem fikaztok :P

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:23


Bocs a dupla posztert, nem vettem eszre, hogy ADSR is kirakta a ProTrackert ... amugy beta tesztereket keresnek hozza, lehet fikazas helyett aktivizalodni.

En reggel 6ig Amiga Racert rajzoltam, zenelni mar nincs erom ...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:30


@DH1:
Quoting: dekanyz
Az elso talalat a temaban az AmiPup volt, ezert kerdeztem.

Volt nemi ironia a kerdesemben, de ezert...

De... Jo hir: Nemsoka kozze teszem a kepnezegetom elso valamennyire hasznalhato verziojat ugyhogy vissza lehet majd adni! ;)
(Persze csak ha van MOS-os geped... bar fikazni proba nelkul is lehet!)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2016. Jan. 20. 14:32


Quoting: dekanyz
(Persze csak ha van MOS-os geped... bar fikazni proba nelkul is lehet!)


3 is van, szal OS4 berenc vagyok ...

<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 . 69 . 70 . 71 . 72 . 73 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by simple bulletin board miniBB™ © 2001-2024