Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 14. 00:00


reynolds

1. Próbáltam segítőkész, együttműködő, konstruktív lenni.

2. Szubjektív voltam.

3. Más esetleg? :D

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 14. 09:03


Quoting: reynolds
Quoting: Szergely
csak szólok, nagyon ott van az érzés, hogy 2011.07.13-án kézbe vehető AMIGA-s újságot olvashatok!


Kimaradt, h. "magyar"... Mert külföldi lapok azért elvileg akadnak...


Hű Rey8 nagyon paprikás hangulatban lehettél tegnap este :-)
csak egy gondolat erről :-)
nekem evidens volt, hogy a "magyar" oder "magyarul íródott" jelzőt nem kell kitenni, mert ez az itt jelenlévő társaság majd mindegyikének ez lehet az anyanyelve! tehát ez default értéknek vettem... :-)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 14. 10:46


Teljesen igaza van SzörG-nek, és maximálisan egyetértek vele, mindenféle elfogultság, pártfogás és szimpátia nélkül is...

Most akinek ebből nem esett le, hogy magyar újságról van szó, meg hogy miről is van szó tulajdonképpen, az tanuljon meg ékezetes latin betűket olvasni (Latin-2 kontra UTF-8)... De szerintem senki nincsen ilyen itt a fórumon :D

Vagy talán tévedek :DDD

Árnyékharc egy képzelt ellenséggel, avagy kontra-produktív elme tuning? :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 20. 09:38


Lassan lejar az AM01 rendelesi lehetoseg ...

Gozerovel keszul a masodik szam ...

vgt
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 20. 14:57


dh1:
+1 rendelés leadva, összeg utalva. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 20. 19:31


Koszi, vettuk! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 20. 21:02


dh1
Elkeztem egy cikket irni kezdo(ujrakezdo) Amigasok szamara, gep ajanloval, telepitessel, PFS3 rendszerrel stb. Kell az AM aba, vagy kitegyem majd ikabb ide egy topicba ha kesz leszek vele (egyatalan)? Vagy inkabb tartsam meg magamnak? :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 20. 23:47


Tényleg, lehet cikkeket írni az AM-be?
Mert akkor egy nagyon rövid szösszenetben leírnám, hogy hogy lehet HiSoft Pascalban ASM rutinokat alkalmazni. Csak pár sorban, kvázi szalagcímként.
Annak hasznos lehet, aki épp elmerülne a 68k ASM szépségeiben, de egyelőre még kéne neki biztos talaj gyanánt valami high language is.

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2011. Júl. 21. 21:35


TCH, és persze minden kedves érdeklődő:
Lehet jelentkezni cikkekkel. Minden felajánlott írást átnézünk, és fenntartjuk a le-nem-közlés jogát. :)

Ami a programozást illeti, örömmel veszem, ha ezt szeretnéd megosztani a Nagyérdeművel, de. Programozási rovat akkor értelmezhető szerintem, ha az alapoktól indul és eljut valahova. Ez azt is jelenti, h. több release-en keresztül boncolja a lehetőségeket, válaszol az olvasók felmerülő kérdéseire, stb. Magyarul vékony jég. Ha bevállalod ezeket, jöhet. :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 22. 10:40


Ami azt illeti azt az 5-6 soros szösszenetet azoknak szánom, akik tudnak Paszkálul is, meg Hatvannyóckául is, csak azt nem tudják, hogyan lehet a kettőt kombinálni. Szóval nem oktatási anyag kezdőknek, hanem howto haladóknak.
Az, hogy én kezdjek el programozást oktatni az rossz ötlet. :P
Valamelyik itt lévő hardcore Amiga coderral jobban jártok.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 23. 14:56


Te TCH, ez eleg hulye kerdes volt mar ne is haragudj ...

Szerinted a parhuzamosportos cikket en hova a fenebe kertem?

Kiakasztasz ... :P

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 23. 18:15


Egyáltalán nem volt hülye kérdés. Azt te kérted, hogy írjam meg az AM-be, nem én találtam ki, hogy megírom. Ha a szerkesztők kérnek valamit, evidens, hogy azért kérik, hogy berakják, de ha valaki be akar küldeni valamit, egyáltalán nem biztos, hogy bekerül.
Quoting: reynolds
Minden felajánlott írást átnézünk, és fenntartjuk a le-nem-közlés jogát. :)
Szóval te akasztod ki magadat, nem én.

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2011. Júl. 24. 10:43


Quoting: TCH
Quoting: reynolds
Minden felajánlott írást átnézünk, és fenntartjuk a le-nem-közlés jogát. :)
Szóval te akasztod ki magadat, nem én.


???

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 24. 18:07


Oooo, tehat nem evidens az, hogy ha mast kerunk fel irasra, akkor lehet irni az ujsagba masnak is? Eleg furan gondolkodnak a programozok ... :P

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2011. Júl. 24. 19:11


Azért egy dolgot tisztázzunk. Az, hogy lehetőséget biztosítunk bárkinek, ha van egy, az újságba illeszthető témája, még nem jelenti azt, hogy bármilyen karakterhalmazt, amit valaki összedob, szó nélkül elfogadunk. Nemtom ezen mi bonyolult.

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 01:25 - Szerkesztve: TCH


reynolds
Nem neked szólt az idézet, hanem dh1-nek, ugyanis szerinte hülyeség volt megkérdezni, hogy lehet-e cikket beküldeni.

dh1
Ne forgasd ki a szavaimat. Nem ugyanaz, ha ti kéritek, hogy írjak egy cikket, vagy én akarok írni egy cikket, hogy beküldjem. Az utóbbi esetben egyáltalán nem biztos, hogy bekerül.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 11:52


TCH: szerintem gondold at ... :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 12:21


Volt már olyan, hogy TCH egy szópárbajban kibírta, hogy ne övé legyen az utolsó szó? :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 12:32


Quoting: dh1
szerintem gondold at ... :)
Mit gondoljak át, pontpontpont kettőspontzárójelbezárva. Látom nem engedsz a negyvennyolcból, nem baj, marad nekem 80. :P
Quoting: charlie
Volt már olyan, hogy TCH egy szópárbajban kibírta, hogy ne övé legyen az utolsó szó? :)
Szó sincs szópárbajról. Én feltettem egy kérdést, aminek rohadtul nem volt triviális válasza, dh1 meg belémköt, de hogy minek?
Én akkor már inkább azt kérdezném meg, hogy volt-e olyan (non-winfos-related) szópárbaj, amit a técéhá kezdett el?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 13:45


Most emberere akadt :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 14:29


Én nem a balhé miatt csinálom. Te kötöttél bele a nagy semmibe. De érdemi magyarázatot még nem láttam, csak szókiforgatást, beszólást, meg lekezelést.

Travis
Tag
# Elküldve: 2011. Júl. 25. 16:33


Az biztos, hogy ha ezt az írási potenciált AmigaMánia cikkben élnétek ki, hetilapot lehetne csinálni. :-)

Hevö
Tag
# Elküldve: 2011. Júl. 25. 17:31


Szeretném, ha tudnátok, hogy ezen a fórumon (is) én itt minden Amigást mélységesen, őszintén tisztelek, és szeretek. Hozzám képest (általában) elképesztő számítástechnikai, és egyéb tudást hordoztok magatokban, és irdatlan színes egyéniségek vagytok. Mindazonáltal 10-ből 1-szer előfordult velem, hogy a hozzám - a Boltba belépő, Amiga Mániát személyesen átvenni kívánó AMIGÁS-t, - ismeretlenül is - nem szúrtam ki azonnal. Nem tudom hogy csinálta, de megtévesztett az, hogy nem lengte körül mérhetetlen ego:)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 18:24


TCH hagyd mar abba ezt az "onsajnalatot". :P

Nem veszed eszre, hogy mindenki mar csak rohog az egeszen. :)
Te egy tok evidens dolgon ragodsz mar miota.
Az ujsagba lehet irni, felkerest is kaptal, amibol tok egyertelmuen latszik, hogy lehet bele irni, nincs az alapmagon kivul fix szerkesztogarda.

Ez ugy kb. eddig mindenkinek lejott, csak neked nem ...
Most erre mit mondjak ... :P :D

Amugy meg inkabb az iromanyokat latnam toled, nem ezt a hulyeseget kellene itt olvsani meg magyarazgatni "ovis" szinten.

Irjal cikket, ne csak postolj! Tetszik erteni? :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 21:15


Ez nem önsajnálat, te kötöttél belém és nem fogok veled pingpongozni azon, hogy evidens-e vagy sem, mert eddig vagy hatszor fejtettem ki, hogy miért nem. Ha szerinted meg annyira kurvára nyilvánvaló, akkor elég lett volna egy sima "Igen, küldjetek.", de nem neked be kellett szólni. Hát mi az ovis hozzállás, ha nem ez?

A cikket meg mondtam, hogy toljuk át az AM03-ba, mert szeretném, ha addigra az összes tervezett cucc kész lenne a programban, de sajna nemigen van annyi időm.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 22:18


@Hevö:
Az amigások egója állandó, csak egyre kevesebben vagyunk rá! :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 23:31


És az Amigás összegó 50%-át Csárli teszi ki. ;)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Júl. 25. 23:59


... esaztaviccetismeredhogy, hogy hal meg a TCH? Leesik az egojarol az IQ-jara! :D

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 00:36 - Szerkesztve: TCH


:D
(volna riposzt, de ekkorát nem ütne, szal)
Owned.

Sz*rk: Mind1, nem olyan jó, de azért belököm, hátha Csárli lök még egy ilyet, mert ezen nagyon jót röhögtem. :)
Szóval: az univerzum azért tágul, hogy Csárli egójának legyen hely. ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 26. 10:06


Quoting: TCH
Ez nem önsajnálat, te kötöttél belém


Senki nem kotott beled! Abba tudod hagyni vagy ... ? :P

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by open source forum script miniBB™ © 2001-2024