Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 20. 15:47


Harom uj Amiga modell bejelenteserol dumalnak a fenti videoban 19:00-nal, es keresik a nevet hozza. A /20 es /40 ertheto, de vajon a legkisebb modell mi lehet?

AmigaONE A1500
AmigaONE A2000/20
AmigaONE A2000/40

vagy

AmigaONE A2000
AmigaONE A4000/20
AmigaONE A4000/40

vagy

AmigaONE A3000
AmigaONE A5000/20
AmigaONE A5000/40

vagy

AmigaONE A3000
AmigaONE A5020
AmigaONE A5040

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Okt. 21. 08:20


Quoting: dh1
Prisma Megamix

Ilyen kene nekem.
Kivancsi leszek az arara...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 21. 09:40


Quoting: dino
Kivancsi leszek az arara...


olcso lesz ;)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Okt. 21. 10:11


Quoting: dh1
olcso lesz ;)

Hahahaa, gondolom ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 29. 17:47 - Szerkesztve: dh1


HW mánia - Nemrég (09.07) írtunk az Elbox legújabb Amiga 3000D-be szerelhető PCI/Zorro busboardjáról a Mediator PCI 3000Di-ről. Végre elkészült és rendelhető a cucc 300 (nem spártai :) eurós áron + szállítás (áfát tartalmaz az ár).

Mediator PCI 3000Di

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Okt. 29. 20:36


omg. köszönöm, egyelőre nem kérem. :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 29. 21:16


Pedig direkt neked irtam a hirt! :)

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Okt. 30. 20:22 - Szerkesztve: ratman


Najó, értem, de. :D
Hajó is beteg, meg jövőre vizsgázik, kéne szépészetre - értsd: kasztnira költeni -, meg még ott a többi projekt. Idén szeretnék egy működő A3000D-t is összeeszkábálni. :D

*ide még írtam valami kéktroll dumát, de öncenzúrát gyakoroltam* :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 31. 09:11


Sracok, sajnos nem lesz Amiga Mania 07 AmiConra ...

Most kitalalhetnek sokmindent arra, hogy miert nem, de oszinten szolva tobb anyagunk nem erkezett meg amire szamitottunk es tul keves az idonk, hogy ujjakat irjunk, kerjunk ... ez a masfel het nyomdaval egyutt nem fog osszejonni ...

Azert toljuk, hatha, de nagyon keves eselyt latok ra ... valoszinubb egy Karacsonyi kiadas.

Sorry!

Koszonjuk mindenkinek aki segit, segitett es segiteni fog.
Aki meg nem ...

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Okt. 31. 09:22


Sajnalom. En is felelos vagyok. Mea culpa...

Reszedrol viszont dicseretes ez a professzionalis hozzaallas. Ha nincs anyag, nincs ujsag.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 31. 10:53


Speciel te a segitok kozott vagy! :)

Nem profi, csak nem akarom, hogy csalodas legyen a partin.

Rossz, vagy osszecsapott ujsagot meg nem szeretnek kiadni.

Minosegit AKAROK! :)

Ennek erdekeben pl. a Vakok es Gyengenlatok Intezete keresere, 2 ponttal nagyobb lesz a kenyerszoveg :)

Mindent az olvasokert :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Okt. 31. 22:44


Játék mánia - Az eheti Humble Bundle a legendás Team 17 újkori játékait vonultatja fel. Superfrog HD, Worms Blast, Worms Crazy Golf, Worms Ultimate Mayhem, Worms Armageddon és a Worms Pinball. Ezeket akár egy dollárért is megkaphatjátok, de ha minimum 6 dollárt (kb. 1300 Ft) adtok akkor bónuszként jár még az Alien Breed: Impact, Alien Breed 2: Assault, Alien Breed 3: Descent, és a Worms Revolution Gold! A választható platformok: Windows, OSX és Linux. Akinek nincs Amigája nosztalgiázhat egy jót (van itt ilyen emberke? :)! Szerintem megéri!

http://tinyurl.com/ow4q2yb

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Nov. 11. 21:55


HW mánia - A francia Alchimie X partin és kiállításon lehullt a lepel az ACube Systems régóta titkolt új projektjéről, mely "top secret file N3" néven híresült el. ACube bejelentette, hogy a jövőben bemutatnak egy új MiniMiget. A "The MiniMig +", első áramköri lapjának terveit bemutatva elmondták, hogy az új Mig gyorsabb lesz, mint egy 68030/30 Mhz-es egység. Emellett az alaplapra integrálva lesz egy ARM chip is. Az új MiniMig 32 MB Fast RAM-ot tartalmaz mely 64 MB-ig bővíthető majd, 8 MB chip RAM társaságában. 2 USB port és egy FPGA is helyet kap, mely utóbbi, tárolja majd az AGA magot. Igen, AGA kompatibilis lesz a vas! Tehát ha a MiniMig volt az A500 akkor a Mig+ lesz az A1200. Lesz még a fél Mini-ITX méretű mobon: 1x Ethernet port, RTC, 2x SD kártya olvasó, az FPGA mérete a duplája lesz a korábbi Mighez képest és 18 bites videó kimenet. Persze ez csak a kezdet, a fejlesztés még folyamatban van, hosszú út előtt áll a projekt a végleges kiadásig. Várjuk! Remélhetőleg árban is elérhető lesz, nem csak álom marad ...

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Nov. 12. 09:07


Egy kicsit azert tobbet vartam. Miert kell a hype bejelenteni azt hogy namajdegyszercsak...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Nov. 12. 09:10


Az a baj, hogy konkretan nem tudom mi volt, mert ez is jelenleg csak a forumokbol kibanyaszhato info ... tehat, lehet, hogy ennel konkretabb volt a bejelentes, de pl az ACube sajat oldalan sincs meg semmi ...

Gondolom majd a napokban letisztul a dolog ...

Megjegyzem ha jol emlekszem dumaltunk mar itt Spiriten a N3-rol es en akkor megmondtam, hogy egy uj MiniMig lesz ... nyertem :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 10:17


Játék mánia - A nagyszerű Disposable Herot és a Flimbo's Questet Amigára fejlesztő Boys Without Brains (Euphoria) visszatér és Androidra hoznak ki Trickle Trouble néven egy aranyos ügyességi játékot. Talán remélhetünk tőlük egy AOS és MOS verziót is!

https://www.facebook.com/TrickleTrouble

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 11:49 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
https://www.facebook.com/TrickleTrouble

ProTools! Yessss!
Jo voona egy ilyen zeneszerkeszto MorphOS re.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 13:28


@Lazi:
Egy kicsit azert tobbet vartam. Miert kell a hype bejelenteni azt hogy namajdegyszercsak...

Az amigas vilag azon koreiben ahova az ACube is tartozik ez a standard, nem? :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 13:49


Quoting: dino
ProTools! Yessss!

hm?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 14:08


Quoting: dekanyz
hm?


fotokon

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 14:52


Ja...
Nem ismerem.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:00


Quoting: dino
Jo voona egy ilyen zeneszerkeszto MorphOS re.

Szerintem akarmilyen hasznalhato jo volna! Mondjuk ha az OS4-es sracok kiadnak az aktualis Bars&Pipes kodjat, az nem lenne rossz!
Meg valami SF2 support... pld. egy fluidsynth port, vagy EMU10k1 ilyen iranyu kepessegeinek tamogatasa.
Meg nehany soft synth.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:09


Quoting: dekanyz
Mondjuk ha az OS4-es sracok kiadnak az aktualis Bars&Pipes kodjat, az nem lenne rossz!


7500 dollar

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:13


Lehet, hogy az lesz belole!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:20


Quoting: dekanyz
Szerintem akarmilyen hasznalhato jo volna!

Sajnos mar pluginek nelkul szart sem er egy jo zeneszerkeszto progi.
pl, en ezt hasznalom.
http://www.youtube.com/watch?v=Ny3enUMgip4
Girarra is is vannak szenzacios pluginek, kompresszorok stb...
Hja, vagy manapsag mar valodi hangszeres zene mar nem is divat?

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:25


Szerintem nem felteltel kellenek pluginek. A CAMD is alkalmas lenne valami jo kis rendszer osszehozasara.

Teny, hogy kenyelmes az, ami Winfosra van, de azert nem az egyetlen kizarolagos megoldas a problemara.

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:36


Ez a program, amit mutattal, sokkal inkabb csilli-villi, mint bonyolult megvalositani. Gondolom a dob MIDI uzeneteket kuld, amibol a program tudja a dolgat.

En valami szintis dolgon dolgozok, amikor idom engedi. A kesztol meg orulten messze vagyok, (sot, az alapokon dolgozok meg mindig), de azzal elvileg hasonlo tool-okat is lehet majd krealni. Ha gondolod, akkor beszallhatnal egy hasonlo dobolos projectbe, mondjuk a hangmintak osszegyujtesevel, otletekkel, stb.
Ez meg nagyon nagyon tavoli, de azert letezik. Remele lesz energiam addig eljutni, hogy valami ertelmes dolog is legyen belole!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:38


Quoting: dekanyz
Szerintem nem felteltel kellenek pluginek.

Akkor minek a szamitogep?
Eleg egy soksavos analog szalagos magno is, nem?
Pedig kellenek pluginek, nem gyengen. Az effektezest nagyon korulmenyes lenne "kintrol" megoldani. Bonyolult, raadasul 100X dragabb is lenne.

Quoting: dekanyz
ami Winfosra van, de azert nem az egyetlen kizarolagos megoldas a problemara.

Amit mutattam ez sem vinfoson van, vinfossal nem lehet zenelni, illetve lehet, csak egyatalan nem biztos, hogy minden ugy lesz, ahogy elkepzelted...

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 15:52


Quoting: dino
Pedig kellenek pluginek, nem gyengen. Az effektezest nagyon korulmenyes lenne "kintrol" megoldani. Bonyolult, raadasul 100X dragabb is lenne.

Rogzitett hangsavra igen... Kevertem a VST-k fogalmaval.

Nekem elsosorban a MIDI-s dolgok mozgatjak meg a fantaziam. Gyanitom, hogy amit lattunk is az volt, akarmilyen oprendszer is volt.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Nov. 20. 17:00 - Szerkesztve: dino


Persze, en is rogzitett hangsavra gondoltam.
Igen ez is midin keresztul ment, a kiegeszito plugin tartalmazza a "legfaszabb" dobok hangmintait, aztan drum mapson mar azt csinalsz vele amit csak akarsz.
Igy mar rogzitheto savra is, termeszetesen meg tovabb effektezve is...
Aztan, ha a dobsav megvan, johet a bassz, (csakis pluginnal) meg a tobbi hangszer.

<< 1 ... 27 . 28 . 29 . 30 . 31 . 32 . 33 . 34 . 35 . 36 . 37 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by discussion forum software miniBB™ © 2001-2024