Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Jún. 28. 19:22 - Szerkesztve: dino


En atutaltam. Kozlemenyben annyit irtam, hogy "Reynolds hozza el dinonak" :)
Ugyhogy neki adjatok oda, ha erre jar, vagy a szulei, akkor megkapom! :) Koszi, igy tovabb!!!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Jún. 28. 21:30


Megkapod Dino mester! :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Jún. 28. 22:25


nem akarok parttalan vitába keveredni :-) csak mondok egy véleményt (a sajátomat)

"mi értelme van a papír alapú újságnak?"
- én a 80-as években voltam gyerek, akkor az újság még papír volt :-P
- több személyes jó ismerősöm készíti (mondhatni barátom), baromi büszke vagyok rájuk és örömmel tölt el ez az egész! :-) kézbe szeretném a művüket venni, végig akarom lapozni és ha összefutunk alá fogom velük íratni :-)
- nézzétek meg gyerekek, mennyi szemetet adnak ki itthon "magazinnak" és "újságnak" titulálva, ha ilyen f*sok miatt irthatják a fákat és megjelenhetnek nyomtatásban tonna számra, akkor az is belefér bőven amit én tartok értéknek.
- ha 6ezer lenne egy példány, akkor is kérnék belőle :-) mert ami érdekel, arra áldozok, amit meg lesz*rok, az ingyen is drágállom!

folytathatnám ám mindenféle mellék irányokba elmenve, de szerintem ennyi is bőven elég indok egy papír alapú AMIGA újságra! :-)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 29. 00:20


dh1
Szerintem smokey2k szövegét jelölted ki és adsr postján kattintottál az idéz gombra. A fórumot nem zavarja, hogy más szövegét jelölöd ki, mint akinek a gombjára kattintasz. Pl:
Quoting: TCH
DH1!! Lécci nézd meg jobban mit idézel, ezt nem én írtam...


dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Jún. 29. 10:23


Hm ... hm ... hm ... lehet valoban igy tortent ... melo kozben irogatok :)

Ok akkor nem szar a motor, elnezest! :)

Hevö
Tag
# Elküldve: 2011. Jún. 29. 22:44


Mentem ma a fiamért az oviba, és a táskámból kilógott az AM01 legelső nyomdai, papír száma. A kölyök kivette, megnézte majd ezt mondta: "Apa, bjutál lett az újság, kijály vagy!"
Amigások - köszönöm Nektek!

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 29. 22:49


Jó úton halad, már csak az "Amiga Rulez!", "vindóz száksz" és "Crim$on Jihad!" csatakiáltásokat kell megtanulnia. :D

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 07:47


A gyermekek mindig őszinték és az igazat mondják, mindenféle köntörfalazás nélkül... Sok "felnőtt" csak tanulhatna tőlük!


Így van Amiga rulez! ;D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 09:00


Quoting: hevesi
AM01 legelső nyomdai, papír száma


Remelem azert ezen kulcsmondat sem kerulte el senki figyelmet! :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 20:24 - Szerkesztve: charlie


Az elmúlt pár napban kb. megdögleni sem volt időm, szóval érdeklődnék, hogy van-e valami határidő, amíg még lehet papír AM01-et rendelni, mert eddig ezt elmulasztottam...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 20:51


Van ra ido boven! :)
Varjuk szeretettel!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Jún. 30. 21:03


No hát én akkor most ANNYIRA megrendeltem az előbb, hogy egyszerűen iszonyatosan nagyon teljesen megrendeltem! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 01. 00:48


Quoting: charlie
No hát én akkor most ANNYIRA megrendeltem az előbb, hogy egyszerűen iszonyatosan nagyon teljesen megrendeltem! :)



Nem jott toled megrendelos email ... eddig

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Júl. 01. 10:06


Emailt is kell kuldeni? Azthittem eleg ha kuldom a penzt, kozlemenyben minden infoval... :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 00:46


Quoting: charlie
Emailt is kell kuldeni? Azthittem eleg ha kuldom a penzt, kozlemenyben minden infoval... :)



Kell kuldeni! :) Nem tetszett vegigolvasni a hirdetmenyt?! :P :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 00:56 - Szerkesztve: dh1


Kedves Olvasoink!

A bizonyitek, nem igeret:







A kepeken az Amiga Mania 01 masterpeldanya lathato.
Igen letezik! :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 07:33


@dh1:
Kell kuldeni! :)

Hát a f*szom nem kéne? :D Egyébként pár napja megcsináltam az e-mail címet amit kértél, küldtem róla notify e-mailt, de még mindig nem vettétek használatba. A rossebbnek dolgozik az ember... :D

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 07:57


Quoting: dh1
Kedves Olvasoink!

A bizonyitek, nem igeret:


Jeeee, amint lesz pízem megrendelem!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 09:57


Quoting: charlie
Hát a f*szom nem kéne? :D Egyébként pár napja megcsináltam az e-mail címet amit kértél, küldtem róla notify e-mailt, de még mindig nem vettétek használatba. A rossebbnek dolgozik az ember... :D


Gondoltam pont ugyan annyi ido alatt koszonom meg, mint amilyen a reakcioidod volt :)

Nehogy osszezavarjalak! :P :D

Koszonjuk szepen!

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 10:58


zsííír :-) várom, hogy kézbe vehessem :-))))))))))))))

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 12:07


Emberek! Tessenek VENNI!!!! 2000ft nem vag zsirba senkit! Minden papiralapu Amigas ujsag kb azert ment tonkre mert NEM vette senki! Sok ev mulva, nem ennyit er am! :) Speciel en nem szeretnek olyan papir ujsagot, ami 1-2 szam utan bekampecol. Uraim, aki megigerte, hogy vesz, az vegyen is!!! Ne vegyuk el a sracok kedvet mar az elejen. Igazam van, vagy igazam van!!!???

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 02. 13:29


ha hiszed ha nem :-) anno a Guru esetében is vettem az újságot :-) még akkor is amikor már gondok voltak a terjesztéssel és azok a számok is meg vannak, aminek a mérete a töredékére zsugorodott az eredetihez képest...

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 02:02


ahányszor megszólalok, az a topic behal :-P át is fogom magam keresztelni "Toborzásgátló Valadimír"-rá ...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 11:34


Hétvége van, mindenki alszik vagy lóg. :P

OFF: Ha már szóbakerült a GURU. Nekem egy-két szám kivételével mind megvan. Ha valakinek van egy scannere, meg jó adag elbasznivaló szabadideje, akkor kölcsönadhatom neki és akkor lehet egy ugyanolyan archívumot csinálni mint a CoV a muskátlin. Vagy akár egyeztetni a tulajjal és felrakni hozzá. Továbbá van még pár "Amiga Only", "Amiga 68xxx", "??? - Csak az Amigáról fekete fehéren"

Jelentkező?

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 14:06


TCH!

Ha a következő tanévben is ilyen lesz a melóm, mint most volt, akkor nekem lehet, hogy elfér. Egyúttal szerintem feldobom a honlapomra is, ha meglesz...

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 15:16


Deal.
De vigyázol rá! :)

Levi
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 16:40


Urak!


Itt van fent pár szám a Guruból... Kezdésnek :D


http://amigos.amiga.hu/balage/aguru_main.html

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 19:06


Quoting: TCH

Deal.
De vigyázol rá! :)


Méxép, lányom kezébe nem kerül :-D! Jövő pénteken pöstbe leszek, te merre?

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Júl. 03. 21:33


Péntek az 8., akkor épp ráérek.
Akkor elviszem neked a GURU első évadját. Aztán szépen sorban az összes többit.
Azért nem egyszerre, mert:
- Van vagy 20-30 kiló és azzal végigszambázni a városon...
- Ha ránézel az egész kupacra, elmegy a kedved az élettől, kicsiben talán nem olyan rémisztő. ;)
- Így kevesebb esélye van, hogy valami baja lesz, vagy elkeveredik, a kevesebbet könnyebb "managelni". :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Júl. 04. 09:16


TCH, honnan is jössz? Mert szerintem el tudok menni a pályaudvarhoz, hogy ne kelljen tömegközlekedésen cűgölnöd. Legyen 2-3 évad nyugodtan egybe, az még nem olyan sok.

Számom megvan még?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2024