Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 187 . 188 . >>
Szerző Üzenet
Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 08:20 - Szerkesztve: karesz4613


dh1 én is vállalnék fordítást, jónak mondható angol tudásom megvan, és elakadás esetén lenne adu ász segítségem is (édsapám UK-ban töltötte gyermekkora egy részét :) ) szabadidőmtől függő tempóban tudok segíteni.

(szerk) sztem ne adjátok lejjebb a minőséget, fekete-fehér oldalakkal meg mittomén.. így egy kicsit hajaz arra, amilyen az 576 volt fénykorában, csak még jobb. Ha nincs kiadó, hát istenem... az újság független marad, egy maroknyi amigásnak, akkor azt tesztek vele és bele amit akartok, nincs megkötve a kezetek.

Csak.
Így.
Tovább.

Amiga Mania Rulez!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 08:42


2. Guybrush!

Koszonjuk!

Kerlek valassz cikket az AM06-bol amit vallalnal leforditasra!
Elore is koszi!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 23. 09:13


dh1
Teso tegnap mail ment, megkaptad?

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 04:33 - Szerkesztve: alivemoon


Komondor

Gondolkodtam, hogy hogyan AMIGA-síthatnám szegény kutyát.
Aztán megvilágosodtam, egy honfoglalás kori páncélos harci kutyát faraghatnék belőle :)

Még azon gondolkodom, hogyan lehet egy kicsit félelmetesebbé tenni. Még páncélban is cuki egy Komondor, pedig biztos félelmetes bestia lehetett míg üldözte az ellenséget, vagy a prédát :)

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 07:39


@AliveMOon:

Nekem soha nem jottek be az allatos mascot-ok. Sokkal szimpatikusabb pl a "Still Alive" Amigaja. Persze IMHO, es ettol meg csodalom a grafikaidat.

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 07:59 - Szerkesztve: alivemoon


Nyugi egyenlőre kihívás, rohadt nehéz raszta szőnyeget rajzolni, hogy kutya legyen belőle :) (azért rajzoltatnak előbb aktot a jó emberekkel, mert ruhában sokkal nehezebb embert helyesen lerajzolni :)

3

Ok! Csak jó izgalmasabb akciókat kell eljátszatni vele.

Hevö
Tag
# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 10:59


AliveMoon majesztró! Írtam neked....

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 11:08


Ok!
Küldtem egy firkát azt nem publikálom ide!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 12:44 - Szerkesztve: dh1


Neeeem biztos, hogy annyira a magyar szalra kene ramenni. Amigahoz legyen koze, itt most szamomra nem lenyeg a magyarsag.

Az Amiga ativel az orszagokon, nem kell magyaritani!

Egy olyan, Amigaval kapcsolatos kabalafigura kell ami nem azt hangsulyozza, hogy o magyar ... amugy is a vilag toke tele van a mi mellkasveregetesunkkel.

Ne, a nemzetisegunket hirdesse a kabala, hanem az Amiga szeretetunket!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 15:32


Sracok, aki vett a Retro kiallitason AM06-ot irja mar ide a nevet, mert sajnos nem irtuk fel es most a nyomott peldanyszam azonositasahoz kellene. Plz!
Nem emlekszem mindre, es nem voltam ott mindnel ...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 15:50


Én. Vettem. :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 16:08


dh1
vettem és Tőled :-)

AliveMOon
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 16:47


Bodri No1

Hyacinto
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 16:47


Elnézést, hogy itt kérdezem meg és nem a megadott e-mail címen, de hátha mást is érdekel.

A régebbi számokat és a jelenlegi számot meg lehet egyben rendelni? Mert ugye régebben volt olyan, hogy össze kell álldogálni és úgy rendelni a régebbieket. A postaköltség miatt nekem így jobb lenne, de megértem ha nem megy a dolog.

Lazi
Mr. AmiCon

# Elküldve: 2013. Ápr. 24. 20:10


1pld nalam is van.

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 25. 08:32


Én is vettem:-)

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Ápr. 25. 09:28


Én is vettem. Meg Charlie-ról is biztosan tudom, hogy vett.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 30. 13:17


Sracok, holnap lezarul a papir AM06 rendelesi lehetoseg!

Aki meg nem rendelt, de szeretne, ne keslekedjen! :)

Infok kint a fooldalon vagy feljebb a topicban!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Ápr. 30. 13:32


Amiga Mania forditasra jelentkeztek:

Siz
Cikkek: ACA620, ?

GuyBrush
Cikkek: ? , ?

Joo Peter:
Cikkek: Sylon interju, Demologia(?)

Maverick
Cikkek: Demologia(?), Lightwave(?)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 02. 23:33


Amiga Mania forditasra jelentkeztek:

Siz
Cikkek: ACA620, ?

GuyBrush
Cikkek: ? , ?

Joo Peter:
Cikkek: Sylon interju, Demologia

Kerem az urakat a kerdojelekhez valasszanak egy-egy cikket plz!

Koszonom szepen!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 02. 23:35


Megtortentek a postazasok.
Kiveve egy-egy specko kivansagos olvasonkat, ok a jovo heten kapjak meg (nyomda legyartja nekik a korabbi szamokat).

Jo olvasast!

Hyacinto
Tag

# Elküldve: 2013. Máj. 03. 17:49


Akkor ezentúl lehetne, hogy a titulusom ne csak egyszerűen "Tag" legyen legyen, hanem "Speckó Kívánságos Olvasó" vagy "Olvasó Speckó Kívánságokkal"? :P

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 17:19


Megérkezett a newspaper, így hirtelen mondjuk az A4000 tesztet meg az ókort be tudnám vállalni, és ha úgy állnak majd a csillagok akkor lehet, hogy még valamit azután is.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 06. 23:49


Koszonjuk szepen!

Nem akarok senkit sem siettetni, de ugy egy kb. idopontot jo lenne beloni azert a forditasra :)

joepeter
Tag
# Elküldve: 2013. Máj. 07. 08:46


Az én részem (Sylon interjú, Demologia) jövő hét csüt-péntekre kész lesz.
Utána valszeg még tudok vállalni, ha kell.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 07. 09:05


Ohhh, siraly! :)
Koszonjuk! :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2013. Máj. 07. 19:39


Nekem is megjott ide videkre!
Nagyonnagyonkoszonom! :)
Kie volt ez a A600 as az ACA cikknel?
Vastagon ul az alaplapon a por, kicsit meg lehetett volna "fesulkodni" fotozas elott. Egy nem muszalszoru ecset tokeletesen megfelel erre a feladatra, nemi suritett levego ovatos fuvatasaval kisertetve :)
Nem kotekedes, csak epito kritika.
Egyebkent valahogy a PDF nel nekem nem tunt ez fel, csak itt az ujsagban.
Tenyleg szuper az ujsag, nagyon koszi!

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Máj. 07. 21:16


Enyém az A600 és nekem sem tűnt fel, csak nyomtatásban. De akkor ez volt az első, amit megláttam. :) Pedig az elkészült fotókat is visszanéztem.

De, hogy DH1-nek is válaszoljak: az ACA cikket a hétvégén lefordítom, meg még valamit, amit addig senki nem vállal be. A héten még választok belőle.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Máj. 07. 21:29


Danke, az igazsag az, hogy mi lattuk a fotokon a koszt de nem mertunk szolni ... mert igy is halasak vagyunk a tesztert! :)

siz
Tag

# Elküldve: 2013. Máj. 07. 22:06


B+! :) Máskor inkább szóljatok. Az az igazság, hogy szutyok helyen lakom és itt egy nap alatt is minden iszonyatosan poros lesz. :(

Második cikknek azt hiszem bevállalom az AmigaOne500-at. Próbáltam olyat keresni, aminek külföldiek számára is van hozzáadott értéke, nem valami kint is elérhető dologról szól. Talán ez elég szubjektív ahhoz, hogy érdekelje őket. De ha van más ötlet, hogy mit lenne célszerűbb fordítani, én nyitott vagyok. Amíg nem kezdtem el, addig mindegy, hogy melyiket választom.

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 187 . 188 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024