Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 186 . 187 . >>
Szerző Üzenet
SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Okt. 17. 15:33


küldtem a zsét + a rendelést is :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Okt. 18. 11:03


Valaszoltunk is becsulettel! :)

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2012. Okt. 18. 12:22


dh1
persze, ebben még nem volt soha hiba :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Okt. 20. 13:55


Kedves Amiga Mania olvasó!

Felhívjuk a figyelmedet a most megjelent ötödik lapszám (AM05) nyomdai változata megrendelésének első fordulójára, amely holnap (2012.10.21) lejár.

http://www.amigaspirit.hu/

Az újság ismét megrendelhető színes papírnyomat formájában, a szokott módon és árakon.

(2000 Ft / lap, Posta: 1db 500Ft, 2db 700 Ft, 3db 1000 Ft)

Ha ismét szeretnéd kedvenc Amigás magazinodat kézbe fogni, kérlek vasárnap estig add le rendelésedet ezen az e-mail címen (amigamania@amigaspirit.hu).

Esetleg, ha most nem rendelnéd meg, akkor a következő fordulóban megteheted, tehát nem maradsz ki semmiből, szimplán csak később jut el hozzád a papírmag! :)

A következő forduló időpontját itt az Amiga Spiriten fogod megtalálni a hírek rovatban!

Aki már volt olyan kedves és megrendelte a lapot, annak már tárgytalan a fenti ki emlékeztető ...

TAM - Team Amiga Mania

dino
Kék troll

# Elküldve: 2012. Okt. 20. 16:33 - Szerkesztve: dino


Az utalasom odaert amugy? :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Okt. 21. 02:41


Nem tudom, Hevo ellenorzi a szamlat ...
Gondolom igen, ahogy eddig is! :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Okt. 31. 14:49


Figyelem!

Hetfotol lehet menni az ujsagert az elore fizetoknek a boltba!

Illetve a postazas is hetfon tortenik majd meg!

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 01. 18:00


Na végre! Direkt nem olvastam el elektronikusan, hogy majd papíron jól... :)

szt
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 10. 18:00


Tényleg van átvehető újság a boltban? Értesítő e-mailt nem kaptam...

vgt
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 11. 13:13


Quoting: dh1
Illetve a postazas is hetfon tortenik majd meg!


Hello, bocs az értetlenkedésért, de lehet azt tudni, hogy melyik hétfőről is van szó? ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 11. 23:57 - Szerkesztve: dh1


Nem en inteztem a postazast, de szombaton feladtam oket!
Holnap 2012.11.12-en oda kell erjen mindenkihez (gondolom a postanak erre eleg 2-3 nap).

Emailt azert nem kaptatok, mert nem en inteztem a postazast, de megis en intezem ... ezert most kaptok.

Egyebekent tobben atvettek mar az ujsagot a boltban, hetfo ota ...

Tobbszor mondtuk, hogy nem profitorientalt az ujsag.
Mindenki csak a gyartast fizeti ki, nekunk hasznunk nincs benne.

Probalunk gyorsak lenni, csak ugye nem ez a munkank, nem ebbol elunk ... meg aztan nem mindig jonnek ossze a beigert dolgok.

Arrol is tundek meselni, hogy hany elore megigert utalasbol nem lett semmi, de mi johiszemuen, bemondasra legyartatjuk azoknak is, akiket esetleg figyelmeztetni kell, hogy khm ... ne haragudj, de esetleg nem lehet, hogy elfelejtettel utalni?!

Mindenkivel szemelyesen levelezunk (ez most ketelu dolog, mert lehet ugy is erteni, hogy annyira szuper emberek vagyunk, hogy mind a tobb szaz megrendelonek sajat levelet irogatunk, meg ugy is lehet, hogy a papir alapu lapra elofizetok szama olyan pici) ...

Mindenki eldontheti, hogy melyik az igaz.

Egyet bizton allithatok, nem eri meg az Amiga Mania kiadasa azt a sok idot amit beleteszunk ...

Megis megcsinaljuk.

Vajon miert?

LacaHero
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 12. 12:53


Nagyon nagy tisztelet érte!!!

vgt
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 12. 18:45


Köszi a tájékoztatást, és a munkátokat!

szt
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 12. 18:49


És akkor most átvehető az újság a boltban azoknak akik utaltak most is, mint a katonatiszt? Egyébként miért is nehéz a sok oldal begépelése után 2 szót elküldeni e-mailen???

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 01:36 - Szerkesztve: dh1


Itt a forumban oktober 31-en ki lett hirdetve, hogy atveheto a lap!

Tenyleg elegem lett. En szivok itt masok helyett, cipelem a hatamon ezt a lapot es meg nekem szologatnak be ...

Nem, nem kaptal levelet .. uristen ... majd fogsz ...

Csakis azert van, mert a hihetetlen mennyisegu megrendelesbol (32 db - es ebben benne vagyunk mi szerkesztok is aki szinten fizetunk es megvesszuk, szal nem ti fizetitek ki nekunk) nem tudtam eldonteni, hogy hova menjek nyaralni es hany luvnyat is vigyek magammal ...

Majd ha lesz a lap mogott egy 10-20 fos team, meg szamonkent par millio forint, akkor pont ugy fog mukodni, mint egy igazi nagy ujsag ... igy meg csak igy mukodik, mert barmilyen hihetetlen de nem az AM az eletunk.

Csakis azert van AM, mert kedvunk volt megcsinalni.

S CSAK AZERT VAN ELINTEZVE A PAPIR VERZIO, MERT TI AKARTATOK!
KULON SZOPAS, DE AZERT MEGVAN AZ IS, LEGINKABB MINUSZOS BEVETELLEL, MERT AZ EN IDOMET, BENZINPENZEMET, FARADTSAGOMAT CSAK EGY DOLOG TUDTA EDDIG ENYHITEN, A SOK DICSERET ...

A hatam kozepere nem kivanom amikor rohangalok ejjel a postara, ahelyett, hogy aludnek vagy dugnek (Amigazhatnek is, mert pont, hogy AM irasa mellett azt baromira nincs idom), hogy ujsagot postazhassak.

S igen, en a postan vagyok inkabb ...

Jah ez az elhivatottsag ... vagy a naivsag, hogy ez er is valamit.

Soha nem volt ilyen minosegu Amigas lap a piacon. Valamit valamiert!

Nem kotelezo a lap!
Igyekszunk!
Millio elnezest kerunk!
Toljuk!
Szerintem eddig senki sem erezte magat atverve ...

Termeszetesen elnezest kerunk a csuszasert.
Csaladi, technikai es egyeb meg nem nevezendo okai voltak vannak es meg lesznek is.

Viszont a kovetkezo szamtol (ha lesz) minden egy kezben lesz, igy talan csokkentheto az atfutasi ido!

MINDNEKITOL ELNEZEST KERUNK!

REMELJUK MAR VANNAK AKIK MEGKAPTAK, VAGY A BOLTBAN ATVETTEK!
(Egyebkent a fele mar atvetelre kerult ... ezert sem ertem a beszolast, de tenyleg megerdemeltuk nah) ...

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 09:47


Megérkezett, köszönöm, köszönöm, köszönöm! :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 09:54


Egeszsegedre!

Neked viszont visszajar a zse teso!

Majd szemelyesen atadom!

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 09:59


Hagyd már el. :) Enyém a megtiszteltetés! :)

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 10:01


Én köszönöm szépen a befektetett munkátokat! Már az első értesítésre utaltam és át is vettem rögtön a boltban, amikor lehetett. Tényleg nem értem az anyázást én sem.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 11:45 - Szerkesztve: adsr


faxba, mexakadt a nyet. Szóval mégeccer:

Nagyon köszönjük a kitartó munkát, lécci pihenjetek, ne haragudjatok senkire!

Szerk:

Meggyütt, meggyütt!! Szupifasza!

Hála néktek!

vgt
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 17:30


erre is jött a postás..köszi :)

szt
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 13. 18:55


Köszönöm szépen az e-mail értesítést, a lapot a boltban át is vettem és örömmel nyugtáztam, hogy a megszokott magas színvonalú anyagot tarthatom a kezemben. Várom a következőt!
p.s.: egyébként ha alkotó lennék, marha büszke lennék magamra, hogy az olvasók nem bírnak magukkal annyira várják a lapot, szerintem ezért érdemes csinálni...

Hevö
Tag
# Elküldve: 2012. Nov. 13. 22:03


Mesterek, én tehetek a csúszásokról... Dh1 nem tehet róla, ne őt bántsátok mert akkor bakker nem lesz olvasnivalónk - inkább engem üssetek! Akartam segíteni neki, hogy ne teljesen ő csináljon mindent - legközelebb máshogy, illetve jobban csinálom/csináljuk a terjesztést. Minden érintettől elnézést kérek, és köszönöm a türelmeteket!

Lt. Reynolds
Amiga Maniac

# Elküldve: 2012. Nov. 13. 22:26


Van úgy, hogy az ember feje fölött mindenáron össze akarnak csapni a hullámok...
Nekem hetek óta semmire nem volt időm, úgyhogy most szembesülök az általános "lincshangulattal".

Kérem mindenki megértését, Hevő kolléga ráindul a terjesztésre és meggyőződésem, hogy rövid időn belül ki lesz tisztázva minden igény.

Hevő: ugye?...!

tassika
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 18. 11:53


Köszönöm, megjött az újság épségben!

Tényleg legyen mindenki türelemmel. Hálásak lehetünk, hogy 2012-ben egy ilyen minőségű, tartalmú Amigás újságot foghatunk a kezünkben.
Én csodálom, és tisztelem ezt az elszántságot.
Személy szerint nem lenne energiám erre.
Nekem is annyi a melóm, hogy a fórumot is már egy hónapja nem olvastam, most próbálom bepótolni.

Az újság, hát továbbra is nagyon jó! Nem megbántva a cikkírókat, nekik is köszönjük a munkájukat, de ha DH1 nem szerkezetné bele a cikkeket, csak a képeket, nekem akkor is el lehetne adni az újságot. :-)
Szóval még mindig hatalmas tisztelet a készítőknek!

És külön öröm, hogy a külföldieket eszi a fene, hogy egy mukkot sem értenek az újságból! :-)

UFF! Én beszéltem! :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 19. 12:17


Hm ... hm ... meggondolando, csak kepeket berakni, egyszerubb ...

Amugy baromi nehez Classic Amiga temaban jo minosegu kepeket osszeszedni ... az ujsag felet az teszi ki, hogy keresgelem a kepeket ... szart nem teszek be ...

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2012. Nov. 19. 12:17


Jah, es koszonjuk! :)

Guybrush
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 20. 09:04


Köszönöm szépen, én is megkaptam időben, de csak most jutottam el oda, hogy ide írni tudok... és örülök, hogy ha csak egy kicsivel is, de közreműködhettem a jelenlegi lapszámban. Köszönet dh1-nek és a többieknek!

siz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 20. 09:30 - Szerkesztve: siz


Az utsó Commodore Free magazinban is (http://www.commodorefree.com/issues.html) megemlítik az Amiga Mania-t, hogy "eyecandy" azoknak is, akik nem tudnak magyarul. :)

dekanyz
Tag

# Elküldve: 2012. Nov. 20. 09:36


Mennyivel fapadosabb ujsag ez a Commodore Free...

<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 . 23 . 24 . 25 . 26 . 27 . 28 ... 186 . 187 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024