Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
<< 1 ... 108 . 109 . 110 . 111 . 112 . 113 . 114 . 115 . 116 . 117 . 118 ... 186 . 187 . >>
Szerző Üzenet
Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 23. 20:16


Olcsó???
Ez bőven megvan 10eFt-ból ;-)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 23. 20:18


Quoting: dh1
- csak 4 mega RAM picimaci támogatás esetén ... nem az igazi

És, hogy kicsit megvédjem: ezen kár "rugózni" a hardver ennyit tud, ez nem a fejlesztő hibája. Külön processzor nélkül ennyi, de ezt Te is tudod... ;-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 23. 20:41


Quoting: yellowdog
Külön processzor nélkül ennyi, de ezt Te is tudod


Furia olcsobb es van rajta 020 ... igy kell nezni

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 23. 20:41


Quoting: yellowdog
Olcsó???


idezojel jelentese megvan? :P

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 24. 10:37


Ja, azt nem vettem észre, tényleg :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 17:44


Megjelent az Amiga Mania 12...


http://amigamania.amigaspirit.hu/Amiga%20Mania%2012_OnLine.pdf

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 19:48


Quoting: dh1
Megjelent az Amiga Mania 12...

Ez csak iigy? :)
Beleneztem, fantasztikusan jo!
Tok jo ez az uj dizajn. A minosites jelzo plecsnik, a lekerekitett kepek, szep elrendezes...stb
Meg csak bele neztem, azthiszem en varom a papir verziot is.
Ugye az is lesz?
Gratula, igenyes lett, mindjart kuldom a baratomnak, akivel a klippet fogattuk...:) Had elvezze o is...es most var a showbusiness, megyek koncertezni bele az eccakaba...
:)

Scifi
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:10


Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:12 - Szerkesztve: yellowdog


Quoting: dino
en varom a papir verziot is.
Ugye az is lesz?

Ha jól tudom, nem lesz... pedig tényleg jó lenne.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:21 - Szerkesztve: dh1


nincs papir, ertelmetlen volt es draga :(

ertelmetlen = legnagyobb eladas 50 db ... ido, penz, stb. szep lenne, de en nem vallalom tovabb a nyomdai reszt - nem a bevetel miatt hisz eddig sem volt belole bevetel, ezt mind letervezni, kepeket begyujteni, leszervezni, tesztelni, kiprobalni, hozni-vinni ... nah, ertitek ...

ezert vannak kulsos irok, ami tok jo de egyben szomoru is, hogy idehaza senki nem vallalja Amigaskent, vagy nem torzsgyokeres Amigas, hanem "divat Amigas" avagy pl Ataris (igen Ataris irt cikket az AM-be)...

a kovetkezo szam mar nem lesz nyomdakompatibilis sem... a kiloves miatt nehezkes nyomdra es PDF-re is beloni...

de legalabb van PDF-ben ... az is valami

ezen felul cikkirokat keresek tovabbra is, egyedul necces osszerakni, mert ugy nezem a Demologia es a Flipperologia nagyszeru iroi mellett maradtam en...

Reynoldsnak is egyeb dolga van

koszonjuk a dicsereteket, jolesik! ;)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:22


Quoting: dh1
Megjelent az Amiga Mania 12...

Átszaladtam gyorsan a "lapot", (ismét) nagyon jó lett!!! Sokat vártunk rá, talán egy évet, de ezek a pillanatok... Csak az nem értem, csak azt szeretném kérdezni, miért nem lehet, nem lehetne sűrűbben, havonta, vagy max. negyedévente "kiadni" egy hasonlót? Annyi újdonság van mostanában, szerintem bőven lenne miről írni, de akár a régi dolgokat is felkarolhatná néhány hozzáértő.

Szerintem írjunk petíciót és követeljük a lap sűrűbb megjelenését!:-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:33


Quoting: yellowdog
Szerintem írjunk petíciót és követeljük a lap sűrűbb megjelenését!:-)


felesleges ;) ez a felallas marad ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:34


Quoting: yellowdog
Sokat vártunk rá, talán egy évet,


1 ev 6 honap

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:35


Quoting: dh1
nincs papir, ertelmetlen volt es draga :(

Kár érte. Még csak letöltöttem, nem tudtam belenézni, de köszönjük a belefektetett energiát. Ha esetleg mégis elgondolkodnátok egy papír verzión, én hajlandó lennék többet is fizetni érte.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 20:51


Quoting: siz
hajlandó lennék többet is fizetni érte


mindenkie helyett? :D

nem, nem, nem vallalom!

eddig a 11 szambol 9-et en postaztam, szedtem be a penzt stb. en tordelem, nem, ha valaki vallalja, beszedi a penzt, postazza stb akkor en adok nyomdai anyagot, de EN NEM! :) BOCS!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 21:09


es ezen kivul a teljes lapot at kell koltoztetni - sajnos nem PageStreamra -, hanem InDesignra. A regi Quarkkal egyre tobb a problema, olyanokat szivok, hogy el sem hiszitek, napi szinten 20x fagy, ha nem fagy nem jol raszterizal... beszereztem a 2017-es valtozatot ... ez a 9-esben keszult anyagot hasonloan szarul kezeli. Lehet, ha a legujabb Quarkra koltoztetnem megoldodna a sok fagyas egy egyeb problema (vagy a kedvencem, a spread oldalak kulon oldalkent exportalva egyszeruen random lemaradnak itt-ott a kepek, szovegek stb.) de ha megsem akkor eret vagnek... Es nyomdara es PDF-re is kulon kell elkesziteni ... egyszeruen sok ... szoval marad az InDesign. Arra kulon atvinni a templateket, egy komplett ujratordeles majdnem :D szoval nem vakarom a ...

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 21:30


Oké, értyükk, szóval lesz karácsonyi szám? ;-) :-D

Kukacmarci
Tag

# Elküldve: 2018. Jún. 30. 23:53


dh1
Marha jó lett a lap.
Cadaver térkép király:-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 00:14


Ha valaki csinal papir verziot, irjon fel mint megrendelot.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 01:13


Quoting: charlie
Ha valaki csinal papir verziot


van egy fogadasom ... :)

Yellow Dog
Tag

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 11:39


Ne fogagggy, ragagggy billentyűzetet+egeret, pls, hogy készülhessen a következő szám :-) Tényleg jó lenne ilyen újságot havonta olvasgatni, és szerintem volna is mivel megtölteni, hw és sw oldalon egyaránt. Tudom idő meg minden, de akkor is... ;-)
Én szívesen segítek, ha megmondjátok, miben kell :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 17:31


Irj minel tobb cikket. Szerezz tesztelesre kartyakat, hardvereket. Tesztelj uj jatekokat vagy utilitiket. Lehetoleg magyarul es angolul irj. Yellow, csak ennyi a dolgod. De komolyan, barki cikket szivesen latjuk, tordeljuk, lehozzuk! Cikkben, karomkodas nincs. A szerksztoseg a cikk lehozasat megtagadhatja ha tartalmi vagy egyeb problema van vele. Aki ketszer cikkez, az automatikusan szerkesztosegi tag lesz, neve az impresszumba kerul (ennyit tudunk viszonozni). Szoval, Yellow! Otlet?! Mirol irnal! En benne vagyok a karacsonyi szamban csak nemi segitsek kell!

Aki jobban tordel, vagy jobb design otlete van az is johet, tut van nalam jobb designer! Nem vicc!

Ez egyebkent mindenkire vonatkozik! Barki irhat (Amigarol es csak jot :D !)

Valami Viaduktokrol is irhatunk, ne csak sajat blogba kerujon ;)

Rajzolni is lehet!

Sajat gyartasu sw, hw is!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 17:33


Sajnos nem jo az angolom ez gaz tudom, epp ezert a cikkeimet nem tudom csak magyarul megirni... de tegnap ota sok megkereses volt mely az angol valtozatot keresi rajtunk... 4000 megtekintes, 500 like ... facsen

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 18:14


Egyebkent a Legacy nativ Amiga mar, tehat minden kep az Amiga valtoztabol van!!! Nagyon szepen megy! Akar 020 alatt is min 4 mega rammal (CD32-n TF328-al tesztelve). ECS 64 szin vagy AGA 256!!! Erosebb vasakon pedig lefolyik a kepernyorol, hala BSzilinek! A jatek eszmeletlen jo! WB barat es AHI-t tamogat! Nem konnyu a jatek! Nem vagyok RPG fan de ez bejott! Elvezet vele kalandozni! Elvezet a teszt minden perce! Erdemes lesz megvasarolni majdan! Folyamatosan vadasszuk a bugokat! Es hat meg van ezzel kapcsolatban par eddig fel nem fedett titok ;)

CRT-n uberfaxan nez ki!!!

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 19:49 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
Egyebkent a Legacy

Fuu, asztaa!
Nem hittem volna, hogy ebbol valaha is lesz valami.
Hevo, mikor evekkel ezelott lelkesen meselt errol, hogy megvan a forras, orultem neki, viszont nem gondoltam volna, hogy valaha is osszejohet a dolog, mivel kodernek bottal lehet utni a nyomat. Eeeeees BSzili bevallalta! Ez igen! BSzili!! Megint nottel a szememben! Gratulallok, nagyon varom, tutira megveszem ezt is!
Meg valami.
Tudom, hogy az en velemenyem nem nagyon szamit, de en egy Magyar nyelv feliratozasu cuccnak rettenetesen orulnek, foleg azert, mert ugye Magyarok csinaltak, es Magyarok veszik most kezbe a sorsat, ha mar meg van a forras is, meg minden, nem lehetne megmagyarositani? Mint pl. (RIP.) Horvath Peti a Wasted dreamsot? Vagyis, hogy az elejen a menuben egy magyar nyelvu valtozatot is lehessen valasztani?

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 20:05


Quoting: dh1
De komolyan, barki cikket szivesen latjuk, tordeljuk, lehozzuk!

Ehhez én csak szigorúan a magánvéleményem tenném hozzá: ha már nem papír, akkor én jellemzően mobilról fogyasztok tartalmat. Oda ez a teljes újságszerűen betördelt 100+ megás PDF szerintem nem az igazi. Ha nincs papír, akkor egy sima weboldal is elég lenne. Egy-egy cikk alkalmi fordítását angolra szívesen bevállalom továbbra is. (A PDF-hez is).
Csak azt akartam ezzel mondani, hogy ha nincs papír, akkor jól fogyasztható, szép tartalmat úgy is lehetne csinálni, hogy sokkal kevesebb energiát tesztek bele. És értem és elfogadom az indokokat, hogy miért nincs és így is maximum respect az összes belefektetett munkáért, én biztosan nem csináltam volna meg és köszi mégegyszer!

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 22:35 - Szerkesztve: dh1


SIZ, ne sertegess egy DTP-es ilyenel :D, en ujsagot gyartok, nem mobitartalmat :D :P
az valaki mas ;)

a forditast azota is kuldi mindenki ;)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2018. Júl. 01. 22:37


Quoting: dino
Vagyis, hogy az elejen a menuben egy magyar nyelvu valtozatot is lehessen valasztani?


de, lehetseges, kuldhetem a nem keves angol szoveget? mikorra vallalod?

dino
Kék troll

# Elküldve: 2018. Júl. 02. 07:24 - Szerkesztve: dino


Quoting: dh1
de, lehetseges, kuldhetem a nem keves angol szoveget? mikorra vallalod?

Szuper, ha itt nem vallalja itt senki, akkor en keresek illetekest, kuld at legyszi nekem, mit kellene. Mennyi ido lenne a forditasra?

siz
Tag

# Elküldve: 2018. Júl. 02. 09:32


A határidő engem is érdekelne. A kevés szabadidőmben most az Árok partyra írok (plus/4) demót, de utána tudnék foglalkozni vele.

<< 1 ... 108 . 109 . 110 . 111 . 112 . 113 . 114 . 115 . 116 . 117 . 118 ... 186 . 187 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / Amiga Mania
 
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024