Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Április 1.
Szerző Üzenet
adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 12:15 - Szerkesztve: adsr


Üdvözlök mindenkit a feltört oldalon :D:D! Én már megszívtam :D Kétségbeesettem hívtam Charlie-t, hogy mi a helyzet, erre akkorát röhögött, hogy majd átesett a telefonon :D:D.
Jó volt, köszönjük :D:D!!
Idézet a forrásból:
"<!--Naptar, kocsogok, naptar!!!! :)-->
<!--Dedicated to TCH of WinSuxx Team-->"

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 12:56


Fingom sincs miről beszél ez a csóka. Az oldallal súlyos gondok vannak, feltörték, javításuk folyamatban, de előreláthatólag csak holnap áll helyre! :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 13:02


Akkor hogy a csudába írtad ide ezt most? ÉS ÉN? Jaa, hogy holnap, értem! A csokiban fogod megcsinálni, VC20-al vagy ZX81-el? :D:D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 13:45


Ha már így rákérdeztél: Amigával. :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 14:16 - Szerkesztve: TCH


Sajnos nem vettem be, tudom milyen nap van. :)
De a vicc hatalmas volt, leestem a székről a röhögéstől.
Ja és köszönöm az ajánlást. :)

Le is mentettem, majd bgafc-re kimegy.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 16:29


Jelentem, a StackJ-nek is csak harmadikra esett le, telefonalt mint allat, elobb nekem (nem vettem fel) aztan a Laynak, de a Lay belenezett a kodba es akkor rajottek. :D

Stack J.
Tag

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 16:50


Pontosabban nem tudtam eldönteni, hogy a te áprilisi tréfád, vagy egy vicces hacker áprilisi tréfája a dolog.

sZamu
Tag
# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 19:30


Jó poén volt, én beszoptam:)

five-p
Tag

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 19:53


Szerintem... én lehetek a legtöbbször ide felnéző (és reménykedő) Amiga jövőt akaró csávó... viszont megijedtem hogy a vírus-zsírtó nélkül üzemelő win7-es gépem már tényleg beszopott valamit.
Ez tartott kb fél percig majd kikapcsoltam az oldalt.. kicsit nevettem, és amikor megláttam hogy a powerpc platform is halott, akkor rájöttem a belső poénra. De előtte tényleg mindenféle kavargott! Aztán jött a le-scroll.. és először pega, aztán miga.. :)

Díjazom a poént ofkóz!
...a tavalyi win7 és intel ajnározásnál azért kreatívabb volt... képileg!

:)

/áprilisi poén lehetne pl. x1000 vagy 460 mondjuk 99E br. magyar pézé... és ha a végén kiderülne hogy nem is poén, hát nem sértődnénk be/

tassika
Tag

# Elküldve: 2011. Ápr. 01. 20:26


Hmm... :-) Én ez idáig nem is értettem milyen oldalt törtek fel, miről megy a téma. :-) Van egy kis "szervergépem" ami megy éjjel-nappal, a Chrome is fut folyamatosan, és egy csomó fórum oldal van megnyitva, többek között a spirites fórum is, csak frissíteni szoktam az oldalakat. Ebből adódóan a spirit főoldalát sem láttam napok óta, ma sem. Ezért nem értettem miről van szó! :-) Nem tudom mi lett volna a reakcióm, ha én is megnyitom rendesen az oldalt! ;-) Minden esetre ügyes! :-D

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 02:37 - Szerkesztve: charlie


Minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Aki lemaradt róla, hogy miről is szól ez a topic, itt megtekintheti. :)

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 07:58 - Szerkesztve: dino


Na most oszinten gyerekek, ki a faszt erdekel meg rajtunk kivul az Amiga? Hee??? Plane, hogy feltorjon egy olyan oldalt, amit latogatnak vagy 15en????
Ugyanmar.Egy hackernek ez milyen dicsoseg lenne???Megszopat 10-15embert? :) Most oszinten... Amugy meg csarli minden evben Apr.1 en csinal valami jo nagy szopatos baromsagot. pl: a mult evben az osszes gepet feltette az aprora "platformvaltas" kindozra valo atteres miatt. Errol ennyit. Aki megette vessen magara :DD:DD:DD

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 08:05


Quoting: dino
Na most oszinten gyerekek, ki a faszt erdekel meg rajtunk kivul az Amiga? Hee??? Plane, hogy feltorjon egy olyan oldalt, amit latogatnak vagy 15en????

Egy hackernek tök mindegy, hogy 15-en látogatják az oldalt, vagy sem. Az a lényeg, hogy megcsinálja, és ezt "reklámozza" az a feltört oldalon. Jártam én már olyan oldalon, ami szintén nem milliós látogatottságú (makói veterános oldal), mégis feltörték.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 10:45


@dino: Az tavalyelőtt volt. Tavaly ez volt. :) Egyébként, amikor feltettem a gépeket, volt júzer aki még 3 nap múlva is hivogatott, hogy adjam el neki az A2000-t, vagy a Pegasost, nem tudom már és biztos nem-e gondoltam meg magam, hogy csak poén volt... :D

Meg LaySoft írt e-mailt, hogy micsoda köcsög vagyok, ingyen kaptam a Pegasost meg a MorphOS és pénzt csinálok belőle, és köpjek fel és álljak alá. Én meg sírva röhögtem a gép előtt. :D

dino
Kék troll

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 18:58 - Szerkesztve: dino


Quoting: adsr
gy hackernek tök mindegy, hogy 15-en látogatják az oldalt, vagy sem. Az a lényeg, hogy megcsinálja, és ezt "reklámozza" az a feltört oldalon. Jártam én már olyan oldalon, ami szintén nem milliós látogatottságú (makói veterános oldal), mégis feltörték.


Ja, de az nem is hacker, csak valami amator fasz. Az igazi hacker a nasanal aligatja a lenkondit fel fokkal feljebb,vagy lejjebb(lenyul valamit) na azzal mar azert lehet dicsekedni. Vagy azzal lehet, hogy feltor egy olyan oldalt, ami valoszinuleg szarul van megcsinalva, meg kevesen latogatjak? Akkor ez egy hacker? :) Szerintem nem az.


Quoting: charlie
Egyébként, amikor feltettem a gépeket, volt júzer aki még 3 nap múlva is hivogatott, hogy adjam el neki az A2000-t

Hat ja, az a ketezres egy legenda. Szivesen megvennek tobben is.

SzörG
Elektrolakatos

# Elküldve: 2011. Ápr. 02. 19:23


sajna tegnap annyi melóm volt, hogy a Spiritig nem jutottam el :-) de így utólag jót mosolyogtam rajta. zsír

DeToX^DT
Tag

# Elküldve: 2011. Ápr. 04. 17:17


a tavalyi jobb poén volt :)

forum.amigaspirit.hu / Általános / Április 1.
 
 

Powered by forum software miniBB™ © 2001-2024