Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / IRC
Szerző Üzenet
TCH
Tag

# Elküldve: 2011. Már. 23. 22:15


Az #amigaspirit napok óta elérhetetlen mind az 5 IRC címen ami a wikiben van benne.
Csak én vagyok ilyen béna, vagy valami egyéb gáz van?

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2011. Már. 24. 13:57


nem jarok mar evek ota ircre ... szal nemtom ... :)

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 04. 12:22 - Szerkesztve: peachman


Ki lettem kick-elve ircrol, de nem igazan ertem miert. Gyakorlatilag bekoszontem. Utoljara.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Már. 04. 13:59


Bovebben?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Már. 04. 16:00


@PeachMan: van a magyar IRC-en egy sh0key nevű pióca, aki azzal szórakozik, hogy random nickeken bemegy csatornákra, logolni, meg elszedni a csatornát (split-kor), meg kötekedni emberekkel, stb. És volt már vele sokadik típusú találkozásunk, szóval Ray-nak kicsit gyorsan eljárt a keze a paranoia miatt. :)

Ha nem akarsz sh0key-nek látszani, az eljárás:
1., állandó nick használata (vagy könnyen azonosítható nick)
2., belépés után látványos köszönés, mert sh0key ilyet nem szokott.

És akkor elkerülhetők az ilyen balesetek.

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 04. 16:01 - Szerkesztve: peachman


Errol mit tudnek mondani bovebben? Nem tudtam belepni utana sem.

@Chain: koszontem mikor beleptem. Illetve Ray-nek is koszontem mikor belepett. A nick-em ugyanaz volt mint itt es mindig azzal leptem be ircre is. Ray-el par napja valtottam is par szot egy kozos ismerosunkrol. Ezert nem ertem a dolgot. Mind1.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Már. 04. 16:03


@PeachMan: Már levették a bant a hostról.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2013. Már. 04. 16:12


Én nem voltam ott, szóval csak az elmondások alapján tudok tájékozódni. Ray már elvileg megüzente hogy elnézést kér a közös ismerősötökön keresztül...

Ray
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 04. 19:39


@PeachMan: Jaja, en voltam, bocsi. A dolgot meghamarabb rovidrezarhattuk volna, ha ramkerdezel miert kerultel banra.
(A nikked es az userneved is valami andchat|65345 volt, a szamokat termeszetesen nem tudom fejbol. Koszones nem volt, logot meg tudom mutatni holnap.)

PeachMan
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 05. 08:25


@Ray: Akkor az lehetett a gond, hogy eppen mentem el otthonrol es wifirol mobilnetre valtott a telefonom. Az andchat az androidos irc kliens neve. Koszones volt amikor meg wifirol leptem be, illetve neked is kulon koszontem. Igaz akkor meg biztos a sajat nick-em mutatta. Azt nem tudom mobilnetre valtaskor miert lettem andchat34567 hasonlo user. Na, mind1. Neked nem tudom hogyan uzenhettem volna, h gond van. Nem talaltam elerhetoseget.

Ray
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 05. 09:41


Mondjuk irc-n, privatban.

anchor
Tag

# Elküldve: 2013. Már. 05. 23:26


keyboard not found. press f1 to continue.

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2013. Már. 06. 06:54


:D

forum.amigaspirit.hu / Általános / IRC
 
 

Powered by light forum script miniBB™ © 2001-2024