Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / A Commodore USA ügy, avagy McEwen strikes back
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Szerző Üzenet
TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:52 - Szerkesztve: TCH


Quoting: dh1
TCH tud idegesito lenni (ki nem?)
Quoting: charlie
TCH előadja a túlzott Amiga valláskárosodás összes tünetét, ami ebben a formában utoljára tizenéve volt menő,
Lehet, hogy egy idegesítő Amigamániás, winfoshater vagyok, de akkor még egyszer. Nem menőzésből csinálom, hanem mert így érzem. Ennyi.

Sz*rk: És nem is szoktam túlerőltetni, ha nem provokálnak.

dino
Kék troll

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:55


dh1
Egyebkent igy kozelebbrol nem is olyan rossz ez a haz, gyakorlatilag nekem jobban tetszik mint az X1000 res. Megegyszer irom, csak a haz!
motorhead
Korabban te is vindoz rulezeztel, ha jol emlexem. No ez itt, ezen a siteon ez nem meno. Velemenyed persze lehet mas, de akkor nem igazan ez a te vilagod, hanem ahogy fentebb irtad a pc s forumokon a helyed.

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:57


Gyerekek ezt a sok baromságot :-)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:57


Quoting: TCH
Lehet, hogy egy idegesítő Amigamániás, winfoshater vagyok, de akkor még egyszer. Nem menőzésből csinálom, hanem mert így érzem.

Lehet, de ha én meg folyamatosan előadnám amit pl. az OS4-gyel kapcsolatban érzek, akkor egyáltalán nem is lenne amigaspirit.hu... Ehhez képest van, mert kilátok a fejemből a kék ködön túlra. Nem mindig, de azért többnyire. Felnőttség, disztingválás, egyebek. Legalább próbálkozni kéne...

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:57


Quoting: dino
Korabban te is vindoz rulezeztel, ha jol emlexem.
Ja. Mondtad is neki, hogy nem ezen a fórumon kéne. :)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:58


nna, szavaztam. Nem lepődtem meg az eredményen :-) Hangosan felröhögtem, még szerencse, hogy egyedül ülök az infó teremben, különben hogyan magyarázom el a sztorit? :-)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 13:59


Quoting: TCH
Lehet, hogy egy idegesítő Amigamániás, winfoshater vagyok, de akkor még egyszer. Nem menőzésből csinálom, hanem mert így érzem. Ennyi.


s nem is bantott erte egyikonk sem! mindenkit ugy fogadunk el ahogy van ... csak ne szemelyeskedjunk ... reszemrol ennyi

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:01


Quoting: dino
Egyebkent igy kozelebbrol nem is olyan rossz ez a haz, gyakorlatilag nekem jobban tetszik mint az X1000 res. Megegyszer irom, csak a haz!


nekem a haz bejon
sajna nem nagyon van az EU HQ ellenere sem EU-s forgalmazas, amiket irtam arakat egy magan vallakozotol voltak, ezen felul meg 520 dollarert latom ezeket mas webshopokban (ha egyaltalan van ...) es hat az kicsit kibasok erte ...

amugy meg Amigas szokas szerint had duzzogjak, hogy tower verzio me nincs? ugy tobb ferne el az asztal alatt :D

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:02 - Szerkesztve: dh1


Szavazashoz nem lehet kerni egy olyan pontot, hogy design tetszik, minden mas nem?! :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:03 - Szerkesztve: TCH


Quoting: charlie
Lehet, de ha én meg folyamatosan előadnám amit pl. az OS4-gyel kapcsolatban érzek, akkor egyáltalán nem is lenne amigaspirit.hu...
Hát azért, ha nem is folyamatosan, de amikor alkalom adódik rá. :P Amigaspirit hálistennek van, de a vörös tábor már javarészt távozott. Én mondjuk megértem amit érzel, mert ha csak a fele is igaz annak, amit az OS4/MOS "kapcsolatról" leírtál itt, akkor is kiérdemelték a releváns cégek/emberek az RNS (Ritka Nagy Seggfej) címkét. Szóval, te is átérezhetnéd az én anti-wintel "világfájdalmam". :P Lehet, hogy ez tíz éve volt "menő", de én fiatalabb is vagyok tíz évvel, mint ti. :P
Quoting: dh1
csak ne szemelyeskedjunk ... reszemrol ennyi
Ok, de én nem is személyeskedtem. Mondjuk ezt te is leírtad motorheadnek, szóval mindegy. :)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:04


Quoting: TCH
Ok, de én nem is személyeskedtem. Mondjuk ezt te is lírtad motorheadnek, szóval mindegy. :)


Ez mindenkinek szolt, nem konkretan neked :)

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:11


dh1: Nem? :) A dizájnnak semmi köze a koncepcióhoz, az önállóan is megvehető pumpaalkatrész, ami simán tetszhet. Egyébként egymásra rakva ezek a házok nem foglalnak több helyet mint az egymás mellé állítgatott towerek... :)

Travis
Tag
# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:19


Quoting: TCH
Szóval, te is átérezhetnéd az én anti-wintel "világfájdalmam"

Ezaz! Érezzétek az én anti-Word világfájdalmamat. Most már alapíthatunk valami anoním gyűlölködők klubbját. :-)

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 14:38


Word, mint mikrofosvörd(afejedafalba)? Csatlakozom a klubhoz. ;)

motorhead
Tag
# Elküldve: 2010. Dec. 15. 15:38


Quoting: dh1
motorhead: szerintem neked nincsenek barataid ... akar a halal a te baratod lenni ...

szerintem magas a vernyomasod vagy mas gond bant teged ...
avagy erosen unatkozol ...


Még jó, hogy te tényleg nem személyeskedsz! Inkább a kipenderítésemmel lennél elfoglalva, ha már egyszer be kell következnie. Nem szeretem a levegőbe beszélést.Ha leírtad, tedd is meg.

Quoting: TCH
Sz*rk: És nem is szoktam túlerőltetni, ha nem provokálnak.


:) Azért remélem ha visszaolvasol, látod, hogy én annyit jegyeztem meg, hogy nekem tetszenek a házak. Erre neked a fenti kijelentésre a winsux intel sux véleményezésed volt. Nem zavar, hogy a házra mondtam, hogy tetszik? Innen jött a személyeskedés, hogy meg sem érted mit írok, de valójában tök mindegy is, mert ha dicsérek olyat ami neked nem tetszik, mondjuk a szomszéd facsemetéjét, akkor is a te reakciód a winsux lesz.
Kurvára nem a gépet dicsértem sem az egész folyamatot. Éppen ellenkezőleg, elmondtam a véleményem, hogy ez kell a parasztnak, úgy sem tudja mi az az amiga. Egyszerűen fel sem fogod amit írok. És erről a véleményem nem fog változni.

Persze azóta itt rajtad kívül néhányan leírták, hogy nekik a ház tetszik. Hat akkor bassza meg az INTEL meg a WIN ha nekik is tetszik! Mert, hogy ugye erre csak ezt kell reagálni, más ebből nem következhet.

Quoting: TCH
Bocs, de itt a balhé kizárólag miattad volt, meg a személyeskedéseiddel.


Csak és kizárólag, úgy a helyes! Itt sem volt senki. Vagy ha mégis volt itt más is akkor INTElLés WINSUUUXXXX.

Quoting: TCH
Szépen. Szépen hangzik egy olyan ember szájából, aki a vitákban mindig elsőként kezdett el személyeskedni.


Ez meg főleg winsux! A személyeskedés abból ered, hogy egy leírt mondatot képtelen vagy megérteni, én meg képtelen vagyok ezt tolerálni, hogy egy értetlen emberrel vitatkozok. Tényleg én vagyok a hülye, hogy leállok veled vitatkozni, igaza van Chain-Q -nak. KB 15 évvel ezelőtt volt menő a te viselkedési és hozzáállási formád.

Quoting: charlie
De te meg feltétlenül meg akarod győzni arról, hogy hüje (és vica-versa), ami pedig nem fog menni. :)


Ezek szerint már te is próbáltad.. Jaaahhh. Amúgy meg tetszik a ház??? Bassz... winsux! intel outside !!!!!

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:15


Quoting: motorhead
Azért remélem ha visszaolvasol, látod, hogy én annyit jegyeztem meg, hogy nekem tetszenek a házak.
Én meg leírtam, hogy le van szarva a ház. A belseje a lényeg. De azért én nem fogom fel amit kéne.
Quoting: motorhead
Csak és kizárólag, úgy a helyes! Itt sem volt senki. Vagy ha mégis volt itt más is akkor INTElLés WINSUUUXXXX.
Ne játszd a sértett ártatlanságot. A személyeskedést mindig te kezdted.
Quoting: motorhead
KB 15 évvel ezelőtt volt menő a te viselkedési és hozzáállási formád.
Neked ez a mániád, hogy "ez régen volt menő". Még egyszer: NEM MENŐZÉSBŐL CSINÁLOM. LESZAROM MI A "MENŐ". Huszadszorra válaszolom meg már. Ennyire nem érted?
Különben is ez egy retrooldal, azt szeretjük ami régen volt.

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:19


TCH: Na, és már majdnem megdícsértelek, hogy nem reagálsz...

Amúgy utolsó figyelmeztetés, mégegy hozzászólás a ki a hüje kérdésben, és visszamenőleg kimoderálom ez egész szálat.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:25


Quoting: charlie
TCH: Na, és már majdnem megdícsértelek, hogy nem reagálsz...
Hát csak közben itt melózni is kell ám. :D

ratman
Kék troll

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:39


Mi ez valami óvoda?!

Egyébként a hüjje én vagyok! Pont. :D

amigarules
Tag
# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:39


nem ...motorheadnek

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 16:44


Ejj, ejj Rati bácsi, de gonosz vagyol, te. ;)

adsr
Kukabúvár

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 20:43


Csak egy észrevét Motorheadnek.

Ennek az oldalnak a neve AMIGASPIRIT, tehát az Amigás szellemiségről szól, vagyis hogy rajongunk ezért a gépért. Ma már kit érdekel, hogy elavult? Ma már kit érdekel, hogy mi lett vele? Nem ez a lényeg!

Ha pl. egy Skodás fórumon, ahol gondolom Charlie megfordul néha, beköpi valaki, hogy Skoda suxx, Volvo rulez, jó hogy a bigott Skodások egyből harapnak és ugranak, nem?

Itt ugyanez a helyzet, itt nem írunk olyat, hogy jó a winsux, (ha nem is most, régebben írtál, nem?), meg hogy jó az intelsux. NEM JÓ! NEM SZERETJÜK! Hagy fanyalogjunk szabadon már egy kicsit ezen a rohadt számítástechnikai világon a saját szemüvegünkön keresztül :-) (értsd: Amigaspirit.hu)

Itt igenis lehet winsuxxozni, és lehet intelsuxxozni, mert az Amigát félretéve, tényleg fostömlők ezek, naponta szívunk miattuk, mert hanyagul megírt, csillió hibával nyekergő vackok ezek. (És ehhez hozzátehetjük a linuxot is, de szerintem a mac os x-el ugyanez a helyzet, azt nem ismerem.)

Szóval egy szónak is száz a vége, nem kell intelsux, winsux, linuxux amiga...

Ja és csak a hecc kedvéért ide a végére:

Windoz exploder (nem én vótam, hanem a dr.dóf :-) )

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 21:33


Ez kurva jó volt. XD
Na, akkor nekem meg itt az örök kedvencem Wild kategóriában: http://www.youtube.com/watch?v=46-9lPG-4T0

CRIM$ON JIHAAAAD!!!

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 21:49


Jah, erről jut eszembe. Hogy játszhatja ezt be a komodórusa? Nem nyerte meg a Hyperion a pert, nem az övék az Amiga trademark?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 21:57


Hát pont ez a gyönyörű baleset. A Hyperion *NEM* tulajdonolja az "Amiga" trademarkot, bármennyire is ezt a látszatot akarták kelteni, hanem a bírósági ítélet alapján az "AmigaOS" és az "AmigaOne" trademarkok birtokosa.

Ezért van az, hogy a CUSA-féle "Amiga" gépeken nem "AmigaOS 5", hanem "Workbench 5" lesz... És ezért lesz az A-Eon gépe "AmigaOne" X1000 és nem "Amiga" X1000. Ki van ám ez találva, hogy mindenkinek szar legyen... :)

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 15. 22:54


Remek, még a Workbench nevet is bemocskolják. Buzi ez mind kéremszépen.

Sebaj, holnap én bejegyeztetem az AmigaPowa márkanevet és elkezdek kukoricapelyhet árulni, most már tényleg ez a sorsa az Amigának, a következő lépcső a szotyi lesz, vagy a kínai zokni.

Ha eddig életben is tartotta a maradék community és a nextgenek körüli hajcihő, most majd tényleg sikerül darabokra tépni, lejáratni, ergo végképp kivégezni mind a platformot, mind a nevet.
Azon filózom, hogy lehet mcewent előbb kéne agyonvernem mint gatest.

GK
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 18. 14:45


Megnéztem az oldalt. Ezt most ezek tényleg komolyan gondolják? Nincs is Április elseje!

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2010. Dec. 18. 17:30 - Szerkesztve: charlie


Elkészült a fospumpa-C64 prototípus ház. Képek erre.

Mondjuk ilyen állapotig itt Budapesten is tudok céget, amelyik pártízezer forintból eljuttatja a projektet, lévén a keyboard elemei szabványosak, az érintkezőnyák alaplapját leszámítva, a ház ránézésre pedig kisszériás prototipizálásra való "3D nyomtatás" technológiával készült, amibe simán betöltesz egy közepes CAD cuccban készült objektet és megkapod a végleges tárgyat 3D-ben. A többi meg sima boltban "szaréhugyé" megvehető PC alkatrész.

TCH
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 18. 17:50


Ez meg mi a halál náthás fasza?! Már a C64-ből is pécét csinálnak?! Menjenek már a kurwa anyjuk picsájába!

GK
Tag

# Elküldve: 2010. Dec. 18. 21:52


De most tényleg, őszintén: kinek akarják ezt eladni?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
forum.amigaspirit.hu / Általános / A Commodore USA ügy, avagy McEwen strikes back
 
 

Powered by bulletin board software miniBB™ © 2001-2024