Hírek | Archívum | Fórum | IRC | Amiga | AmigaOS | FAQ | RSS

 - Fórumok - Keresés - Statisztika - Szabályzat - Pegasos.hu fórum
forum.amigaspirit.hu / Általános / Scene
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Szerző Üzenet
megott
Tag

# Elküldve: 2024. Feb. 02. 17:15


Köszi, már neki is estem mindkettőnek!

nzo
Tag

# Elküldve: 2024. Feb. 14. 08:28


Újabb (rég várt) WHD install: Batman rises (Batman Group)

dh1
Mr. DTP

# Elküldve: 2024. Feb. 15. 13:56


Egyik kedvenc demom! Thx!

nzo
Tag

# Elküldve: 2024. Ápr. 14. 15:11 - Szerkesztve: nzo


Három (30 év Amiga kihagyás) arcnak mutatnék demókat. Nekem rengeteg kedvenc van, de... ismertek olyan oldalt, ahol szavazatok ÉS évszám alapján lehet szűrni Amiga demókat/intrókat? Tehát pl. a legjobb Amiga demo 1991-ben...

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2024. Ápr. 14. 23:20 - Szerkesztve: charlie


Pouet.net toplistában pl. lehet:

https://www.pouet.net/toplist.php

Rá kell kattintani a "specify range instead" linkre, így meg tudsz adni évet tól-ig. Ill. ki kell választani a prod típusát (intró, demó, miegymás, és a platformot (Amiga AGA, Amiga OCS/ECS, és Amiga PPC/RTG külön van.), meg hogy a top hányat akarod abból az évből.

Szokásos disclaimer, hogy a Pouet.net DB nem teljes, az értékelési rendszer sem tökéletes, de kiindulási alapnak több mint elég, és a régi és modern klasszikusok 99%-a fentvan.

nzo
Tag

# Elküldve: 2024. Ápr. 15. 08:46 - Szerkesztve: nzo


Ez sajnos annyiból nem tűnik jónak, hogy a pouet-re feltöltés dátumát veheti alapul, nem a release-ét :( 2000 előtti dátumot írva semmi eredményt nem ad.

thomas^sd
Tag

# Elküldve: 2024. Ápr. 15. 21:36


Nzo:

URL

Ez megfelel ?

Chain-Q
Divatamigás

# Elküldve: 2024. Ápr. 15. 23:58 - Szerkesztve: charlie


@nzo

Megkérdeztem a Gargajt (egyik/fő pouet admin), hogy mivan, azt mondta hogy amit akarunk azt lehet, csak nincs hozzá GUI. De pl. egy kézzel összerakott URL-ben lehet:

https://www.pouet.net/prodlist.php?releaseDateFrom=1991-01-01&releaseDateUntil=1991-1 2-31&order=thumbup&platform%5B%5D=Amiga+AGA&platform%5B%5D=Amiga+OCS%2FECS&platform%5 B%5D=Amiga+PPC%2FRTG&page=1

így lehet lekérdezni pl. a 1991 Amiga best-of demókat. Szerintem a dátumok átírása ebből magától értetődő. Ha ez segít...

(Szerk: ne copypasteld innen a látható szöveget, hanem jobbgomb, link másolása. A fórummotor feltördeli a szöveget, szóval törölgetheted a space-eket belőle.)

nzo
Tag

# Elküldve: 2024. Ápr. 16. 08:17


Chain-Q Nagyon köszönöm!
thomas^sd Eddig én is eljutottam, de a megoldás Gargajé.

nzo
Tag

# Elküldve: 2024. Ápr. 24. 09:33


Top Amiga produkciók (legismertebb demók, pár intró, noPPC) év szerint könyvtárazva a pouet szavazatok alapján. Amelyiknek volt WHD verziója, ott azt használtam. Az archív a kicsomagolt verziókat tartalmazza már. Innen szipkázható (május 1-ig).

dino
Kék troll

# Elküldve: 2024. Ápr. 24. 13:39


Szuper, koszi, leszííttam :)

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
forum.amigaspirit.hu / Általános / Scene
 
 

Powered by web forum software miniBB™ © 2001-2024